Everest

Everest SGM-X7 Pro Kablolu Optik Oyuncu Mouse

Everest SGM-X7 Pro Kablolu Optik Oyuncu Mouse

14 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

151,73 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 29 dakika önceStokta 100+ adet1 iş günüSatıcı: Trendyol/Ofisostim

Ürün Özellikleri: Optik, Kablolu, Gaming Oyuncu


Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Everest SGM-X7 Pro Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları

Tüm fiyatlar (11)

En Popüler Everest Mouse'lar
Benzer Ürünler

Everest SGM X7 PRO

Pek çok oyun türünde ön plana çıkabilmenize yardımcı olan Everest SGM X7 PRO mouse, tasarımı ve teknik özellikleriyle beklentilerinize cevap verir. Özel olarak geliştirilen sensörleriyle dikkatleri üzerine çeker, rekabetçi oyunlarda kendinizi ya da takımınızı şampiyonluğa taşıyabilme fırsatı tanır. Everest SGN X7 PRO oyuncu mouse; MMO, FPS, MOBA dahil birçok oyunda yeteneklerinizi hem kullanabilmenize hem de geliştirebilmenize yardımcı olur.

Rahatlığınız düşünülerek tasarlanan temas noktalarıyla hızlı karar vermeniz gereken durumlarda hata sayınızı en aza indirir. E-spor müsabakalarında ya da hobi amaçlı oyun oynarken tercih edebileceğiniz Everest Rampage SGM X7 PRO mouse, rakiplerinize yeteneklerinizi en iyi şekilde sergileyebilme olanağı tanır.

Güçlü bağlantı noktaları sayesinde kırılma, çatlama, sökülme gibi çeşitli deformasyonlarla karşılaşmanızın önüne geçer, uzun süren keyifli ve eğlenceli oyun saatlerine kapı aralar. Özel olarak geliştirilen fonksiyonlarıyla oyun tutkunlarının ihtiyaçlarına ve beklentilerine cevap veren Everest mouse SGM X7 PRO, oyun içerisinde planladığınız her şeyi doğru yapabilmenize yardımcı olur. Özellikle hız ve refleksin önemli olduğu FPS oyun türünde öne çıkabilmenizi sağlayarak deneyiminizi farklı bir noktaya taşır.

Geliştirdiğiniz oyun becerilerinizi her zaman stabil bir şekilde yansıtabilme imkânı veren Everest SGM X7 PRO, uzun oyun mücadelelerinizde ihtiyacınız olan performansa ulaşabilmenizi kolaylaştırır. Everest’in güçlü mouse modellerinden biri olan ürün, sürtünmeyi en aza indiren ayak tasarımlarıyla da hareket özgürlüğünüzü artırır. Everest SGM X7 PRO, masa ya da mouse pad üzerinde hızlı bir kaydırma deneyimi sunar, oyun karakterlerinizi daha rahat kontrol edebilmenize olanak tanır.

Everest SGM X7 PRO

Maksimum 7200 DPI Değeri ile Öne Çıkan Everest SGM X7 PRO

Oyun oynamanın yanı sıra bilgisayardaki işlerinizi hallederken de kullanabileceğiniz Everest SGM X7 PRO mouse, maksimum 7200 DPI değerine sahip optik sensörü ile dikkatleri üzerine çeker. Hareketlerinizi daha hassas bir şekilde yapabilmenizi sağlayarak kontrol kabiliyetinizi artırır. 1600, 2400, 4800, 7200 gibi çeşitli DPI seviyelerinde kullanabileceğiniz Everest SGM X7 PRO mouse, bu değerleri yazılım ve fare üzerinde yer alan tuş aracılığıyla istediğiniz gibi ayarlayabilme imkânı tanır.

En küçük hareketlerinizi bile algılayan sensörü ile birlikte aktif ve eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayabilme fırsatı verir. Ayrıca 3000 tarama frekansına sahip olan Everest Rampage SGM X7 PRO mouse, oyun keyfinizi artıran anahtarlarıyla da öne çıkar. 3 milyon tıklamaya dayanıklı olan Everest SGM X7 PRO mouse anahtarları, uzun süren oyun maratonlarında performansını her zaman korur.

Çeşitli zorluk testlerinden geçirilen Everest SGM X7 PRO anahtarları, çift tıklama ve basılı kalma gibi problemlerle karşılaşmanızın önüne geçer. SGM X7 PRO mouse, 7 farklı programlanabilir butonuyla oyunlarda başarıyı yakalayabilmenizi kolaylaştırır. Parmaklarınızla rahatlıkla kontrol edebileceğiniz şekilde konumlandırılan Everest SGM X7 PRO tuşları, oyun içerisinde yinelediğiniz işlemleri daha hızlı ve pratik yapabilmenize olanak tanır.

Ayrıca yetenek odaklı oyunlarda tüm yeteneklerinizi mouse üzerinden etkinleştirebilmenizi sağlar. Yazılım üzerinden kolaylıkla programlayabileceğiniz programlanabilir Everest SGM X7 PRO butonları, rakiplerinizle etkili bir şekilde mücadele edebilme fırsatı verir. Everest SGM X7 PRO siyah 4800 DPI makrolu oyuncu mouse, 7 farklı ışık rengine sahiptir. Mavi, yeşil, kırmızı ve mor gibi seçenekler sunan aydınlatma sistemi, mouse’u istediğiniz gibi kişiselleştirebilmenizi sağlar. Everest SGM X7 PRO, diğer bilgisayar donanımlarınızla estetik bir bütünlük yakalayabilmenize yardımcı olarak oyun keyfinizi bir üst seviyeye çıkarır.

Everest SGM X7 PRO Sağ Arka

Ergonomik Tasarımlı Everest SGM X7 PRO Mouse

Sağ elini kullanan oyunculara özel tasarlanan Everest SGM X7 PRO özellikleri, oyunlarda daha fazla kontrol imkânı sunarak mücadele yeteneklerinizi artırır. Ürün, elinizin kıvrımlarına uygun olarak üretilen konforlu ve oval hatlarıyla uzun süre oyun oynayabilme olanağı tanır. Tutuş kabiliyetinizi artıran özel yan çizgilere sahip olan Everest SGM X7 PRO 7200 DPI mouse, el ve parmak uyuşması gibi problemlerle karşılaşmanızın önüne geçerek kaliteli bir deneyim sunar.

Yumuşak tutma yüzeyleri sayesinde terleme ve kayma gibi sorunları engelleyerek ani hareketlerinizde hata yapma oranınızı en aza indirir. Everest Rampage SGM X7 PRO mouse; küçük, orta ve büyük elli oyuncuların kullanabileceği ölçüleriyle de beklentilerinize cevap verir. 130 mm uzunluk, 85 mm genişlik, 40 mm yükseklik değerlerine sahip olan Everest SGM X7 PRO mouse, uzun ve yoğun oyun mücadelelerinizde aradığınız konfora ulaşabilmenizi sağlar.

135 gr ağırlığında kullanıma sunulan SGM X7 PRO mouse, 1,5 metre uzunluğunda üretilen kablosuyla da özgürce hareket edebilme olanağı tanır. Mıknatıs halkalı ve örgülü kablo tasarımı, dayanıklılığıyla Everest SGM-X7 PRO yorumlarında öne çıkar. Esnek yapısıyla sürtünmeyi en aza indirir, düşük çekiştirme direnci ile ezilme ve kırılma gibi deformasyonların önüne geçerek uzun ömürlü kullanım beklentinizi karşılar.

Everest SGM X7 PRO fiyatı ise bu özellikler göz önünde bulundurularak belirlenir. Sunduğu alternatiflerle kaliteyi ve kullanışlılığı ulaşılabilir kılar. Farklı bütçelere hitap eden SGM X7 PRO fiyat seçenekleri, en ucuz olanı bulabilmenize olanak tanır.

Everest SGM X7 PRO Sol Arka

Everest SGM X7 PRO ile Everest SM-654 Arasındaki Farklar

Everest SGM X7 PRO, DPI değeri ve programlanabilir buton sayılarıyla Everest SM-654 modelinden ayrılır. Maksimum 7200 DPI seviyesi ile öne çıkan Everest SGM X7 PRO, 1600 DPI değeri bulunan SM-654 mouse’dan daha fazla kontrol imkânı sunar. Everest SM-654 modeli, 4 adet programlanabilir tuşa sahiptir. 7 adet programlanabilen butonu bulunan Everest SGM X7 PRO, oyunlarda ön plana çıkabilme olanağı tanır, verimliliğinizi artırır.

Everest SGM X7 PRO Üst

Artı ve Eksi Fonksiyonlarıyla Everest SGM X7 PRO Mouse

Tasarımıyla kontrolü derinden hissedebilme olanağı tanıyan Everest SGM X7 PRO mouse, öne çıkan artı ve eksi özellikleriyle deneyiminizi farklı bir noktaya taşır. Detaylı olarak incelendiğinde Everest SGM X7 PRO mouse’un dikkat çeken artı fonksiyonları şu şekildedir:

  • Everest SGM X7 PRO DPI özellikli mouse’un 60 IPS ve 20G hızlanma değeri, kontrolü ve konforu bir araya getirir, FPS ve MMO gibi oyunlarda performansı artırır.
  • Instant 804 optik sensörüyle öne çıkan Everest SGM X7 PRO mouse, 1000 Hz bildirim oranıyla birlikte her hareketinizi bilgisayarınıza milisaniyeler içerisinde aktarır. Hızlı karar verilmesi gereken oyunlarda kolaylık sağlar.
  • Yalnızca 135 gram ağırlığa sahip olan Everest SGM X7 PRO oyuncu mouse, ideal boyutuyla birlikte elle bütünleşerek hareket kabiliyetini artırır.
  • Everest SGM X7 PRO renk ayarları ve DPI değerinin pratik bir şekilde ayarlanabileceği yazılımı, kullanım kolaylığı sunarak beklentileri karşılar.
  • Çeşitli deformasyonlara dayanıklı dış iskeleti, teflon ayakları ve örgülü kablosu, kontrolün her an kullanıcıda olmasını sağlar, oyunlarda istediğiniz performansa ulaşabilmeye yardımcı olur.
  • 3 milyon tıklamayı garantileyen Everest SGM X7 PRO mouse anahtarları, her tıklamayı hassas bir doğrulukla yakalayarak kusursuz bir performans sunar.
  • Yüksek performanslı bileşenler ile desteklenen Everest SGM X7 PRO hassas kaydırma tekerleği, rekabetçi oyun türlerinde maksimum denetim sunar, bilgisayarı daha rahat kontrol edebilmeye olanak tanır.

Everest SGM X7 PRO mouse modelinin öne çıkan eksi özellikleri ise:

  • Everest SGM X7 PRO’nun ayarlanabilir ağırlık sisteminin olmaması, oyuncuların mouse’u farklı oyun türlerine uygun şekilde kişiselleştirebilmesini engellediği için olumsuz bir özelliktir.
  • Aydınlatma sisteminin fare üzerinden kontrol edilememesi Everest SGM X7 PRO incelemelerinde eleştirilen noktalar arasında yer alır.
Everest SGM X7 PRO Yan

Everest SGM-X7 Pro Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyat Analizi

Everest SGM-X7 Pro Kablolu Optik Oyuncu Mouse son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Everest SGM-X7 Pro Kablolu Optik Oyuncu Mouse Özellikleri

Türü:   Optik
Bağlantı:   Kablolu
Gaming Oyuncu:
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
5.03 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Everest SGM-X7 Pro Kablolu Optik Oyuncu Mouse Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Everest SGM-X7 Pro Kablolu Optik Oyuncu Mouse İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Everest SGM-X7 Pro Kablolu Optik Oyuncu MouseEverest SGM-X7 Kablolu Optik Oyuncu Mouse Ve Mouse PadLenovo Lecoo MG1101 RGB Kablolu Optik Oyuncu MouseEverest SGM-X10 Kablolu Optik Oyuncu Mouse
 Everest SGM-X7 Pro Kablolu Optik Oyuncu MouseEverest SGM-X7 Kablolu Optik Oyuncu Mouse Ve Mouse PadLenovo Lecoo MG1101 RGB Kablolu Optik Oyuncu MouseEverest SGM-X10 Kablolu Optik Oyuncu Mouse
Fiyat 151,73 TL
14 satıcı
156,99 TL
22 satıcı
150,00 TL
38 satıcı
179,00 TL
4 satıcı
Popülerlik1. Popüler Everest Mouse8. Popüler Everest Mouse4. Popüler Lenovo Mouse-
Ortalama Puan10 yorum-1 yorum
TürüOptikOptikOptikOptik
BağlantıKabloluKabloluKabloluKablolu
OyuncuVarVarVarVar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı