Glorious

Glorious Model O Mat Kablolu Optik Oyuncu Mouse

Glorious Model O Mat Kablolu Optik Oyuncu Mouse
Renk seçenekleri:

8 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

899,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 8 dakika önce Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 10 adet 18:00 Bugün kargoda Satıcı: Hepsiburada/MTBİLİSİM

Ürün Özellikleri: Optik, Kablolu, Gaming Oyuncu


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Glorious Model O Mat Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları

Tüm fiyatlar (8)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Glorious Mouse'lar
Benzer Ürünler

Glorious Model O

Glorious Model O kablolu mouse ultra üstün oyun deneyimi oluşturan özelliklerle donatılmıştır. “Glorious Model O alınır mı?” sorusuna yanıt veren teknik ve tasarım özellikleri ürün farkını hissetmenizi sağlar. Glorious Model O mat kablolu mouse satın almanız için öne çıkan ilk özellik en hafif fare tasarımlarından birini oluşturmasıdır.

Profesyonel e-spor oyuncularının ilk tercihlerinden biri olan hafiflik Model O Mouse tasarımına dahil edilir. Hafif olması sayesinde kontrol ve kullanım kolaylığı sağlar. Uzun süreli oyunlarda bile konfor değerleri yaratmayı başarır. Ultra hassas tepki oranı ise parmaklarınız ve fare arasındaki engellerin kalkmasını sağlar.

Oyun kontrolünü ele almak ve rakiplerinizi birer birer geride bırakmak mümkün hale gelir. Glorious Model O tasarımında öne çıkan özelliklerden bir diğeri petek kabuğudur. Geleneksel fare tasarımında çıtayı yükselten marka hava alabilen petek desenlerini ürün sistemine dahil eder.

Böylece oyun esnasında oluşabilen avuç içi terleme sorunlarının da önüne geçilmiş olur. Özel DPI göstergeleri, hassas tıklama avantajı ve konforlu kullanım deneyimi ile Glorious Model O kablolu mouse oyun alanınızda yerini almaya adaydır.

Glorious Model O

Hafif Tasarımlı Glorious Model O RGB Mouse

Dünyanın en hafif kablolu fare ürünlerinden biri olan Model O ince düşünülmüş tasarım detayları ile fark yaratır. Model O Mouse hafiflik özelliğini petek kabuğuna ve Ascend Cord donanımına borçludur. İnce yapısıyla öne çıkan dış petek kabuk ultra esnek Ascend Cord kablo ile buluşur.

Kablonun süper hafif yapısı Glorious Model O tasarımının hareket özgürlüğünü geliştirir. Fare hareketlerinde kablo engeli olmadan kullanıcı deneyimi oluşturmak mümkün hale gelir. “Glorious Model O kaç gram?” sorusuna ise marka tasarımcıları yanıt verir. Glorious Model O fare tam 67 gram ağırlığı sayesinde yokmuş hissi verir.

Hafif tasarım özelliği oyun oturumlarında bilek yorgunluğunun da önüne geçer. Glorious Model O özellikleri arasında RGB sistemi dikkat çeker. Işıklı yapısıyla fare hareketlerine tepki veren Glorious Model O modern fare görünümü oluşturmayı başarır.Optik mouse sensörü ile hız bakımından seleflerini geride bırakan sistemi DPI oranıyla zirveye ulaşır.

Glorious Model O DPI oranı 12000 değerinde belirlenir. Tepki oranının yüksek olması farenin hareket hızının da yükselmesini sağlar. Glorious Model O mat görünümü ise şık fare tasarımı oluşturur. Oyun aksesuarlarınız arasında modern ve zarif görünümüyle öne çıkan Glorious Model O birinciliğe giden yolda sizlere eşlik etmeye devam eder.

Glorious Model O Genel Görünüm

G-Paten Ayak Teknolojisiyle Tasarlanan Glorious Model O

Model O Mouse geliştirilmiş konfor donanımıyla maksimum performansa ulaşır. Oyun oturumlarında teknik donanımın yanı sıra konforlu cihaz tasarımlarına ulaşmak önemlidir. Oyuncu kendini rahat hissetmezse oyun sırasında dikkati dağılabilir. Glorious O Model tam da bu amaç doğrultusunda üstün konfor özelliklerine kavuşturulur.

Glorious Model O kablolu yapısında G-Paten ayak teknolojisine yer verir. Virgin PTFE içeriğiyle öne çıkan G-Paten ayak pürüzsüz bir kayış sağlar. Mousepad üzerinde sorunsuz bir şekilde kayabilen Glorious O Model alt tabanı takılma gibi sorunlar göstermez. Glorious Model O konfor özelliklerini arttıran petek kabuk ise avuç içlerinin serin kalmasına izin verir.

Petek kabuk aynı zamanda temizlik kolaylığı açısından da avantaj sağlamayı başarır. Glorious O Model cihazını temizlemek istediğinizde hava kabı kullanmanız yeterlidir. Glorious O Model konfor özelliklerine 6 farklı düğme donanımını ekler.

Fare yüzeyi üzerinde yer alan tuşlara kişisel tercihe göre görevler atanabilir. Oluşturulan kısa yollar sayesinde oyun sürecinde kolaylık sağlamak mümkün hale gelir. Glorious O Model yüksek konfor değerlinin oluşturduğu kullanım avantajları ile oyun deneyiminiz bir adım öne çıkarılır.

Glorious Model O Üst

Glorious Model O Artı ve Eksileri

Glorious Model O inceleme testlerinde ürün sisteminin sizlere sunduğu özellikler değerlendirilir. Selefleri arasından sıyrılmasını sağlayan artı noktaları ise şunlar olur:

 • Glorious Model O RGB oyun aydınlatma sistemi olmasına rağmen en hafif fare tasarımlarından birini oluşturur.
 • Model O Mouse petek kabuk yüzeyi ile cihazın kullanım ömrünü uzatır.
 • Hava alabilen Glorious Model O delikleri avuç içinin serin kalmasına olanak tanır.
 • Esnek ve hafif Ascend Cord kablo özelliği ürünün performansını yükseltir.
 • Glorious Model O G-Paten süper kaygan ayak tabanı hareket özgürlüğünü geliştirir.
 • Ayak tabanlarında saf Virgin PTFE yüzey kullanılır.
 • 12000 DPI göstergesi ile en hızlı fare donanımlarından birini oluşturur.
 • Gerekli yazılım uygulandığında DPI göstergesi opsiyonel olarak değiştirilebilir.
 • Omron anahtar özelliği uzun ömürlü mouse donanımı geliştirir.
 • Glorious Model O tam 20 milyon tıklama ömrü ile uzun süreler sizlere eşlik etmeye devam eder.
 • 67 gram ağırlığında olması uzun süreli oyun oturumlarında bilek yorgunluğunun önüne geçer.
 • Glorious Model O tasarımında yer alan 6 düğme opsiyonel olarak değiştirilebilir görevlerle birlikte sizlere sunulur.

Mouse Glorious Model O sisteminde eksik olarak değerlendirilen özellikler ise şunlardır:

 • Sadece sağ el ile kullanılabilir olması solaklar için dezavantaj oluşturur.
 • Glorious Model O kablo bağlantısı kablosuz modellerle karşılaştırıldığında hareket özgürlüğünü kısıtlayabilir.

Glorious Model O ve Glorious Model D Minus Farkları

Glorious Model O ve Glorious Model D Minus mouse modelleri birbirinden teknik açıdan ayrılır. Model O Mouse 1.2 mm kalkış mesafesi ile 2.4 mm kalkış mesafe aralığına sahip Model D modelini geride bırakır. Model O CPI varyasyonu -3% iken Model D -7% ölçüsüne sahiptir. Model O diğer modele göre daha büyük boyutlara sahip olduğu için herkes tarafından konforlu bir şekilde kullanılabilir.

Glorious Model O Yan Görünüm

Bütçe Dostu Glorious Model O RGB Fare Fiyatı

Oyun fare donanımı satın alırken göz önünde bulundurulan özellikler arasında konfor, hız ve hassasiyet yer alır. Fiyat seçenekleri ise alışveriş aşamasında en kritik noktalardan birisidir. Oyun severler satın aldıkları ürünün fiyat performans değerlendirmelerinden yüksek puan almasını talep eder.

Glorious Model O fiyat seçenekleriyle kullanıcı beklentilerini başarıyla karşılayan modeller arasındaki yerini alır. Selefleri ile karşılaştırıldığında Glorious Model O en ucuz fiyat aralıklarını yaratarak bir adım öne çıkar. Glorious Model O alışverişiyle birlikte uzun ömürlü fare performansı elde edilir.

Yüksek kaliteye sahip donanımı oyun ve oyuncu arasındaki bağlantının güçlenmesini sağlar. Glorious Model O donanımıyla birlikte ekstra kazançlı alışveriş deneyiminde bulunmak mümkün hale gelir. Glorious Model O Türkiye genelinde yer alan yetkili satış mağazaları aracılığıyla satın alınabilir.

Satış mağazalarının belirledikleri fiyat aralıklarında bütçenizi zorlamadan kaliteli bir fare alışverişinde bulunabilirsiniz. Glorious Model O kablolu fare modeli oyun aksesuar anlayışınızı yeniden tanımlamak için üretilir. Başarılı oyun oturumları vadeden Glorious Model O tasarımını en uygun fiyat seçenekleriyle beraber deneyimleyebilirsiniz.

RGB aydınlatma sistemi, 6 farklı düğmesi, petek kabuğu ve yeni nesil kablosuyla Glorious Model O fiyatının üzerinde sunduğu performansını her kullanımda hissettirmeye devam eder. Markanın yıllara dayanan deneyimiyle oluşturulan Glorious Model O kablolu fare rakiplerinize karşı öne geçmenize olanak tanır. Glorious Model O en uygun fiyat seçeneklerine göz atarak üstün performanslı fare donanımına sahip olabilirsiniz.

Glorious Model O Mat Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyat Analizi

Glorious Model O Mat Kablolu Optik Oyuncu Mouse son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Glorious Model O Mat Kablolu Optik Oyuncu Mouse Özellikleri

Türü:   Optik
Bağlantı:   Kablolu
Gaming Oyuncu:
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

Oyuncu Notebook Gaming Masaüstü Gaming Mouse & Oyuncu Mouse Kablolu Mouse Optik Mouse

Ürüne puan ver

Glorious Model O Mat Kablolu Optik Oyuncu Mouse Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Glorious Model O Mat Kablolu Optik Oyuncu Mouse İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Glorious Model O Mat Kablolu Optik Oyuncu MouseGlorious Model D Kablolu Optik Oyuncu MouseRazer Deathadder V2 Kablolu Optik Oyuncu MouseSteelSeries Rival 3 RGB Kablolu Optik Oyuncu Mouse
 Glorious Model O Mat Kablolu Optik Oyuncu MouseGlorious Model D Kablolu Optik Oyuncu MouseRazer Deathadder V2 Kablolu Optik Oyuncu MouseSteelSeries Rival 3 RGB Kablolu Optik Oyuncu Mouse
Fiyat 899,00 TL
8 satıcı
892,71 TL
31 satıcı
1.685,00 TL
9 satıcı
699,00 TL
25 satıcı
Popülerlik2. Popüler Glorious Mouse9. Popüler Glorious Mouse-6. Popüler Mouse
Ortalama Puan-1 yorum1 yorum5 yorum
TürüOptikOptikOptikOptik
BağlantıKabloluKabloluKabloluKablolu
RGB---Var
Oyuncu---Var
OyuncuVarVarVar-
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı