Logitech

Logitech G102 Lightsync Kablolu Optik Oyuncu Mouse

(5 yorum)
Logitech G102 Lightsync Kablolu Optik Oyuncu Mouse
Renk seçenekleri:

116 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

519,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 22 dakika önce Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta Satıcı: Amazon Türkiye

Ürün Özellikleri: Optik, Kablolu, Gaming Oyuncu


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Logitech G102 Lightsync Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (67)

En Popüler Logitech Mouse'lar
Benzer Ürünler

Logitech G102

Logitech G102 üstün teknik donanımı ve şık tasarımıyla öne çıkan fare modellerinden biri olur. Logitech G102 mouse özellikleriyle kullanıcılar kişiselleştirilebilir sistem donanımı oluşturma avantajına sahip olabilir. Canlı animasyon oluşturma sistemi, oyun deneyimini yükselten özellikleri ve medya ayarlarıyla Logitech G102 benzersiz bir performans oluşturmayı hedefler. Adından sıklıkla söz ettiren yapısı “G102 alınır mı?” sorusunun beraberinde gelmesine neden olabilir.

Bu sorunun cevabında iseürün sistemine dahil olan yeni nesil teknolojiler öne çıkar. Logitech G102 Light Sync teknolojisiyle RGB özelliği geliştirerek kullanıcıların dikkatini çeker. Tasarım detaylarının geniş renk yelpazesiyle desteklenmesi birbirinden eğlenceli görünümler elde etmenize imkan tanır. Logitech G102 beyaz, mavi, mor, siyah renk seçenekleri ise farklı kullanıcı tarzlarına hitap etmeyi başarır. Minimal tasarımı ve öne çıkan renk seçenekleriyle Logitech G102 çalışma alanınıza modern bir dokunuş yapmayı hedefler.

Hassas sistemi ile hızlıtepk i verme performansı geliştiren cihaz hem oyun oynama hem de uygulama kullanımında bekleneni karşılar. Gövdesinde yer alan tuşlar ile çeşitli makro tanımları yapmak mümkün hale gelirken hassas tuş aktivasyonu da beraberinde gelir. Ergonomik tasarımı ise farklı tutuş stillerine uyum sağlayarak rahat bir kullanıcı deneyimi sunmayı ihmal etmez. Logitech G102 tasarım ve teknik özelliklerini keşfederek sizler de benzersiz mouse donanımının oluşturduğu performansa sahip olabilirsiniz.

Logitech G102

Logitech G102 Light Sync RGB Renk Donanımı

Logitech G102 özellikleri yeninesi l teknolojilerin dahil olduğu bir sistem geliştirir. “Logitech G102 nasıl bir performansa sahiptir?” sorusunun yanıtlarından biri ise Light Sync RGB teknolojisi olur. G102 ile yaklaşık 16,8 milyon renk arasından seçim yaparak kendi ayarlarınızı yapmanız mümkündür. Önceden ayarlanan effects kütüphanesinden seçim yaparak canlı animasyonlar oluşturma avantajı da sizlere sunulur.

Logitech G102 kullananlar ses oyu n ya da sahneye göre tepki veren RGB teknolojisiyle modern tasarım avantajının tadını çıkarabilirler. Tasarım detayları arasında öne çıkan diğer özellikler arasında kompakt boyutu yer alır. G102 boyut olarak 117 mm uzunluk, 62 mm genişlik ve 38 mm yükseklik ölçülerine sahiptir. “G102 kaç gram?” sorusuna ise 85 gram ağırlığındaki gövdesi yanıt verir. Hafif tasarımı ile bileği yormayan bir kullanıcı deneyimi geliştirmesi uzun süreli kullanımlarda avantaj sağlar.

Sağ el ile uyumluolan Logitech G102 farklı tutuş şekillerine adapte olabilir. Pençe ve parmak ucu tutuş stillerini tercih eden kullanıcılar Logitech G102 tasarımıyla rahat bir kullanım olanağına sahip olur. USB girişine sahip olan kablosu ise 210 cm uzunluğu ile cihazlar arası bağlantıda hareket özgürlüğü yaratır. Mac ve Windows işletim sistemlerine uyumlu olan Logitech G102 mouse donanımı çalışma alanınızda ihtiyacınız olan mouse performansını oluşturmaya hazırdır.

Logitech G102 Alt

Logitech G102 Seleflerinden Ayrılan Yanları

G102 Logitech seleflerinden ayrılan yanları ile üstün performansını her kullanımda hissetmenize olanak tanır. Logitech G102 yorum incelemelerinde öne çıkan özelliklerden biri hassasiyet oranı olur. Doğru imleç izleme özelliğine eşlik eden hızlı tepki oranı oyun deneyimlerinde sizlere avantaj sağlar. Logitech G102 200 ile 8.000 DPI arasında ayarlanabilir hassasiyet değeri sunar. Oyun tercihine göre belirlenen hassasiyet ile kendi tercihinize göre optimum değer aralığını bulmak mümkündür.

Logitech G102 fark yaratanözel likleri arasında hassas tuş aktivasyonuna yer verir. Birincil sol ve sağ tuşlar özel metal tuş gerginliği sistemiyle tasarlanır. Defalarca tıklamada bile performansını koruyan hassas tuş sistemi sayesinde takılma ya da tepki vermeme gibi sorunlar ortadan kaldırılır. Logitech G102 sistemini kişiselleştirebilmeniz için geliştirilen Logitech G HUB ise kolay kullanım deneyimi oluşturmayı başarır. Özel sistem ile DPI ayarı, RGB aydınlatma renkleri ve efektleri düzenlenebilir.

Ürün gövdesine yerleştirilen 6adet tuş ise istenilen makro ile belirlenebilir. Tuşlara oyun deneyiminde avantaj sağlayan kısayol görevleri atayabilir tamamen kendi sisteminize göre bir performans geliştirebilirsiniz. Optik algılama teknolojisine sahip olan Logitech G102 mouse raporlama hız değerine ise 1000 Hz ile fark yaratmayı başarır. Tarama hızında 200 IPS değeri geliştiren sistemi her kullanımda üstün yapısını öne çıkarmaya devam eder.

Logitech G102 Fare

Logitech G102 Artı ve Eksileri

G102 mouse sisteminin kullanıcılar tarafından değerlendirilmesi artı ve eksi noktalarının açığa çıkmasını sağlar. G102 inceleme yorumlarında öne çıkan artılar şunlar olur:

 • Logitech G102 Light Sync RGB aydınlatma sistemi ile 16.8 milyon renk seçeneği arasından kişisel tercihe göre seçim yapılabilir.
 • Manuel renk ayarının yanı sıra önceden ayarlanan canlı animasyon efektleri arasından seçim yapmak da mümkündür.
 • 200-8.000 DPI arasında ayarlanabilen hassasiyet oranına sahiptir. Hızlı tepki verme performansı ile parmaklarınızla bir bütün haline gelmeyi hedefler.
 • Logitech G özel metal yaylı tuş gerginliği sistemine sahip olan birincil sol ve sağ tuşlar defalarca tıklamada üstün performansını korumaya devam eder.
 • Logitech G HUB üzerinden DPI ayarları ve aydınlatma animasyonlarını ayarlamak mümkündür.
 • Logitech G102 6 adet tuş donanımı en sık kullanılan komutlara göre ayarlanabilir.
 • Tam 85 gram ağırlığında olması hafif ve ergonomik yapısını öne çıkarır.
 • Logitech G102 kablo uzunluğu 210 cm boyutu ile geniş bir erişim alanı yaratır.
 • Farklı renk seçenekleri ile kullanıcı zevklerine hitap eden tasarımlara sahiptir.
 • Oyuncu profili özelliği ile dahili hafıza donanımını öne çıkarır.
 • 1000 Hz mouse raporlama hızı ve 200 IPS tarama hızı bulunur.
 • 25G hızlanma değeri ile tasarım farkına dikkat çeker.
 • Mouse makro desteği özelliğini ürün sisteminde bulmak mümkündür.

Logitech G102 mouse tasarımının eksi noktaları ise şunlardır:

 • Sessiz tıklama özelliğine sahip değildir.
 • Sadece sağ el ile uyumlu olması çok yönlü yapısından eksi puan almasına neden olur.
Logitech G102 Genel

En Uygun Logitech G102 Fiyatları

Logitech G102 mouse modeliözel teknik tasarımı ve şık görünümüyle oyuncuların ilk tercihlerinden biri olmayı başarır. Mouse Logitech G102 fiyat aralıkları ise sunduğu performansın aksine oldukça cazip seçeneklere sahiptir. Markanın dönemsel olarak belirlediği G102 fiyat seçenekleri çeşitli kampanyalarla desteklenebilir.

İndirim dönemlerinde ise G102en u cuz fiyat seçeneklerini keşfetmeniz mümkündür. Logitech G102 alışverişi ile hızlı ve güvenilir bir sistem donanımına sahip olmanız amaçlanır. En uygun fiyat aralıkları ile sizlere sunulan yeni nesil özellikleri kazançlı alışveriş deneyimi oluşturmada başarı sağlar. Logitech güvencesiyle tasarlanan sistemi uzun ömürlü performans geliştirmeyi ihmal etmez.

Birinci sınıf malzeme kalitesive g üncel özellikleriyle Logitech G102 fiyatının üzerine çıkan bir performans sergilemeye devam eder. Kişiselleştirilebilir tasarım avantajına sahip olması ise çok satanlar listesinde yer almasının bir diğer nedeni olur. Uygun fiyat aralıklarına sahip olan Logitech G102 Light Sync RGB aydınlatması ile kişisel tercihe göre tasarlanabilir.

Sisteminde yer alan tuşlarise özel olarak atanan makrolar ile zirveye giden yolda sizlere eşlik eder. Logitech G102 mouse modelinin beraberinde getirdiği tüm avantajlara cazip fiyat aralıkları ile ulaşmanız oldukça kolaydır. Yetkili satış mağazalarının sizlere sunduğu uygun fiyat seçeneklerini inceleyebilir Logitech G102 modelini ve üstün performansını bütçenizi zorlamadan satın alabilirsiniz.

Logitech G102 Lightsync Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyat Analizi

Logitech G102 Lightsync Kablolu Optik Oyuncu Mouse son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Logitech G102 Lightsync Kablolu Optik Oyuncu Mouse Özellikleri

Türü:   Optik
Bağlantı:   Kablolu
Gaming Oyuncu:
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

Asus Rog Ally Z1 Extreme Gaming Mouse & Oyuncu Mouse Kablolu Mouse Optik Mouse

Ortalama Puan
3.5 2 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • MO 64 yorum
  956 beğeni
  Mutlu O. Ankara 12 Nisan 2021
  Ürün orta ve küçük boyutlu elleri olan kişiler için oldukça ideal her hangi bir sıkıntı yaşamadan bir yıla yakın bir süredir kullanıyorum amazon prime ile 138 TL'ye beyaz ve siyah modellerini aldım. Beyazı almak isteyen arkadaşlar gönül rahatlığıyla alabilir herhangi bir kararma sararma vb. olmadı...
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • EA 43 yorum
  127 beğeni
  Erkan A. Antalya 13 Haziran 2021
  Öncelikle neden 2 yıldız verdiğimi anlatayım. Bilgisayarınıza taktığınızda Logitech G Hub yazılımı ile dpi ayarını yapıyorsunuz. Dpi ayarının belli bir kısmı donanımsal diğer kısmı ise yazılımsal olduğu için bilgisayarınızın işlemcisine inanılmaz bir yük bindiriyor! Yani bu fareyi kullanırsanız bilgisayarınız yavaşlayacak. Aynı olay g203 modelinde de var ikisini de alıp kullandım ve bu sorunu görünce iade ettim. Bu olayın önemli olmadığını düşünüyorsanız 5 fps daha fazla almak için insanlar gidip de bir üst ekran kartına binlerce lira fazladan para veriyor. Bilmem anlatabildim mi?
Tüm Yorumlar
 • Burak K.1 yorumBurak K. İstanbul 28 Mayıs 2023
  FPS oyunlarında "düşük sense sahipseniz" bu fare hareketlerinizi algılayamıyor, sensörü o kadar iyi değil. Ancak yüksek hassasiyetle oynuyorsanız çok sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.
 • 9 yorum
  12 beğeni
  Yunus Ç. Samsun 17 Ekim 2022
  oyun için ideal Logitech G Hub dan detaylı ayar yapılıyor
  • Alışverişçi resmi
 • EA 43 yorum
  127 beğeni
  Erkan A. Antalya 13 Haziran 2021
  Öncelikle neden 2 yıldız verdiğimi anlatayım. Bilgisayarınıza taktığınızda Logitech G Hub yazılımı ile dpi ayarını yapıyorsunuz. Dpi ayarının belli bir kısmı donanımsal diğer kısmı ise yazılımsal olduğu için bilgisayarınızın işlemcisine inanılmaz bir yük bindiriyor! Yani bu fareyi kullanırsanız bilgisayarınız yavaşlayacak. Aynı olay g203 modelinde de var ikisini de alıp kullandım ve bu sorunu görünce iade ettim. Bu olayın önemli olmadığını düşünüyorsanız 5 fps daha fazla almak için insanlar gidip de bir üst ekran kartına binlerce lira fazladan para veriyor. Bilmem anlatabildim mi?
 • AR 1 yorum
  4 beğeni
  Adıl R. İstanbul 16 Mayıs 2021
  cs tarzı oyunlarda düşük sensde yavaş kalıyor onun dışında güzel
 • MO 64 yorum
  956 beğeni
  Mutlu O. Ankara 12 Nisan 2021
  Ürün orta ve küçük boyutlu elleri olan kişiler için oldukça ideal her hangi bir sıkıntı yaşamadan bir yıla yakın bir süredir kullanıyorum amazon prime ile 138 TL'ye beyaz ve siyah modellerini aldım. Beyazı almak isteyen arkadaşlar gönül rahatlığıyla alabilir herhangi bir kararma sararma vb. olmadı...

Logitech G102 Lightsync Kablolu Optik Oyuncu Mouse İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Logitech G102 Lightsync Kablolu Optik Oyuncu MouseLogitech G203 Lightsync Kablolu Oyuncu MouseSteelSeries Rival 3 RGB Kablolu Optik Oyuncu MouseLogitech G203 Lightsync 910-005796 Kablolu Oyuncu Mouse Siyah
 Logitech G102 Lightsync Kablolu Optik Oyuncu MouseLogitech G203 Lightsync Kablolu Oyuncu MouseSteelSeries Rival 3 RGB Kablolu Optik Oyuncu MouseLogitech G203 Lightsync 910-005796 Kablolu Oyuncu Mouse Siyah
Fiyat 519,00 TL
116 satıcı
549,00 TL
31 satıcı
709,90 TL
23 satıcı
549,00 TL
17 satıcı
Popülerlik--6. Popüler Mouse-
Ortalama Puan5 yorum3 yorum5 yorum3 yorum
TürüOptik-Optik-
BağlantıKabloluKabloluKabloluKablolu
RGB--Var-
Oyuncu--VarVar
Oyuncu-Var-Var
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı