Logitech

Logitech G203 Lightsync Kablolu Oyuncu Mouse

(3 yorum)
Logitech G203 Lightsync Kablolu Oyuncu Mouse
Renk seçenekleri:

63 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

499,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 13 dakika önce Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 2 taksit /2 %0 Stokta 1 adet 3 iş günü Satıcı: idefix7,9 11 Yorum Yorumları oku

Ürün Özellikleri: Kablolu, Gaming Oyuncu

20 TL fark ile yüksek puanlı satıcı 9,0 seçeneğini gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
465,60 TL24.11.2023

En Ucuz Logitech G203 Lightsync Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları

Piyasa fiyatları (7)

Tüm fiyatlar (48)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Logitech Mouse'lar
Benzer Ürünler

Logitech G203

Logitech G203, oyuncular için özelleştirilmiş fare modellerindendir. Oyun performansını artıran gövde, donanım ve yenilikçi teknolojiler, ürünü kendi sınıfında öne çıkarır.

Farklı renk seçenekleri ile tarzınızı yansıtmanıza imkân veren mouse, RGB aydınlatmanın konforunu ve modern görüntüsünü sizlere sunar. Ergonomik iskelet yapısı vücuda uyumlu bir yapı sergiler ve elinize ideal şekilde uyum sağlar.

Sağ ve sol el uyumlu mouse, uzun süreli kullanımda el, bilek ve kol bölgelerinizin yorulmasını önler. Kaliteli arka ışıklandırma, yüksek DPI ve çok tuşlu dizayn bu model ile sizlere sunulur.

Tuşlar, anlık kolay erişim sağlayabileceğiniz konumdadır. Kablolu Logitech G203 oyuncu mouse seçkisinde tuşlara özel komutlar atanabilir, sistem kontrolleri hızlı şekilde yapılabilir ve daha pek çok eylem gerçekleştirilebilir.

Markaya özgü yazılımsal desteklerden de güç alan Logitech G203, profesyonel oyun süreçlerinin yanı sıra, günlük kullanım için de rahatlıkla tercih edilebilir.

Optimize edilmiş tuş gerginliği ve tıklama ömrü hem güvenli ve sağlam bir çerçeve çizer hem de uzun süreli kullanım imkanı tanır.

Logitech G203 Siyah

Lightsync Teknolojisiyle Logitech G203 Mouse

Logitech G203 kaç gram, ürünün kablo uzunluğu ne kadar ya da Logitech G203 nasıl da dahil çeşitli sorular ile karşılaşmanız olası. G203 mouse teknik ve tasarımsal özellikleri ile kendini belli eder.

Konforlu kullanım standartlarınızı artırmayı başaran Logitech fare, daha özgür bir deneyim vadeder. Standart mouse tipindeki Logitech G203, yüksek hassasiyetli optik algılayıcıya sahiptir.

8000 DPI maksimum hassasiyetli ürün kablolu bağlantı teknolojisini kullanmaktadır. 210 cm kablo uzunluğu hayli geniş bir kullanım alanı sunar. Uzun kablo sayesinde, fareyi daha geniş bir bölge dahilinde hareket ettirebilirsiniz.

USB konnektörü aracılığı ile cihaza bağlamanız kullanmaya başlamanız için yeterlidir. Logitech G203 fare Chrome OS, Mac ve Windows sistemleri ile uyumludur.

Farklı platformları desteklemesi daha geniş bir kullanım alanı sağlar. Logitech G203 Lightsync teknolojisi, arka aydınlatmanın performansını iyileştirir. Logitech G203 gaming aksesuarda toplam 6 adet tuş yer alır.

Programlanabilir tuş teknolojisi, oyunlarınıza ve kişisel tercihlerinize göre kişiselleştirme olanağı tanır. Özel kampanyalar ve indirimler ile Logitech G203 en ucuz ve avantajlı şekilde sizlere sunulur.

Logitech G203 Emsallerinden Ayıran Özellikler

Logitech G203, oyuncu fareleri içerisinde dikkat çeken bir üründür. Klasik tasarımı modern teknolojiler ile buluşturan yapısı kullanıcıları memnun eder. Ürünü benzerlerine kıyasla ayırt edici kılan bazı nitelikler şu şekildedir:

 • Logitech G203 özellikleri arasında öne çıkan öncül bir unsur, algılayıcı sistemidir. Oyun sınıfı algılayıcının tepki hızı verimliliği ve imleç izleme doğruluğu hayli yüksektir.
 • Işıklandırma planlaması oluşturabilmek oyunseverler için hayli önemlidir. RGB renk dalgası teknolojisi, canlı animasyonlar hazırlama, medya araçları için seçimler ve oyun içi özelleştirmeler yapma olanaklarını beraberinde getirir.
 • Lightsync RGB teknolojisi dahilinde kolay kişiselleştirme, dinamik ekran örnekleme ve özel ses görselleştirme yer alır. Logitech G203 faredeki renk donanımı oyunun yanı sıra müzik, film gibi içeriklerde de kullanılabilir.
 • Çoklu tuş yapısı ve Logitech G HUB yazılımı oyunlardaki önemli yardımcılarınızdan biridir. Logitech G203 ile tuşlara oyun içi komutlar ekleyerek oyunlarınızı daha kolay hâle getirebilirsiniz.
 • Tuş tıklama ömrü, tuş gerginliği optimizasyonu ile uzatılmıştır. Markanın geliştirdiği yaylı tuş gerginlik sistemi, çeşitli modellere kıyasla, çok daha fazla tıklama yapmanıza imkân tanır.
Logitech G203 Beyaz

Oyun Performansınızı Artıran Logitech G203 Özellikleri

Oyuncuların ve oyunların gereksinimleri göz önüne alınarak imal edilen Logitech G203, algılayıcı sistemi ile kendi sınıfının liderleri arasına yerleştir.

Logitech G203 modelindeki oyun sınıfı algılayıcı teknolojisi hem imlecin hızı ve hassasiyeti hem de response time performansı üzerinde etkilidir. Tepki hızı, verdiğiniz komutun uygulanma süresini ifade eder.

Hızın fazla olması, daha seri biçimde komutların uygulanmasını sağlayarak oyunlarda öne geçmenize yardımcı olur. Logitech G203 DPI aralığı ile de farkını ortaya koyar.

Fare hassasiyetini 200 ila 8000 DPI arasında ayarlamanız mümkündür. Oyun türüne ve oynama alışkalıklarınıza göre en ideal hassasiyet seviyesini seçmeniz mümkündür.

Üstelik, Logitech G203 modelindeki özel G HUB yazılımı ile kullanıcı maksimum 5 adet ön ayar programlaması yapabilir. Logitech G HUB teknolojisinin oyun profilleri oluşturma, aydınlatma denetleme ve renk senkronizasyonu yapma gibi özellikleri olduğunu da eklemek gerek.

Logitech G203 yorum incelemeleri, mouse modelinin oyun için iyi bir tercih olduğunu gözler önüne serer. Marka uzmanlarınca geliştirilen özel sistemlerden güç alan Logitech G203 fiyat performans avantajı ile farkını belli eder.

Şık, Fonksiyonel ve Sağlam Logitech G203 Tasarımı

Logitech G203 LightSync kablolu oyuncu mouse siyah rengin asaletini oyun alanlarınıza taşır. Tarzınıza hitap eden ve diğer gaming ürünlerinize uyum sağlayan Logitech G203 tasarımını tercih etmeniz mümkün.

Logitech G203 beyaz, mavi, mor, siyah renk seçeneklerinden dilediğinizi seçmekte özgürsünüz. Klasik gövde yapısı ile alışkanlıklarınıza hitap etmesi bir yana, yüksek teknoloji ile donatılması yeni bir kullanıcı deneyimine sizleri davet eder.

Çoklu tuş sistemi başlı başına verimliliği artıran bir tasarımdır. Tuşların konumu ise Logitech G203 siyah renkli fareyi ergonomik kılar. Her bir tuş, kolay erişilebilir stratejik bölgelere yerleştirilmiştir.

Hassas tuş aktivasyonu, birincil sağ ve sol tuşlar yüksek verimlilik ve etkili kullanım sağlayan tasarım ögeleridir. Logitech G203 G HUB yazılımı ile tuş bağları atayabilir, sistem kontrolleri için tuşlar belirleyebilir, farklı oyunlar için özel hareket komutları oluşturabilirsiniz.

Logitech G203 LightSync, farenin hem görsel olarak ilgi çekici olmasını sağlar hem de oyun içi kullanımda kolaylık sunar. Performans açısından iç aksam tasarımı da hayli önem arz ettiğinde, Logitech G serisi farede metal yaylı tuş gerginliğine yer verilir.

Logitech G203 Mavi

Logitech G203 Mouse Artı ve Eksileri

Logitech G203, oyun oynama ve günlük kullanım süreçleri için son derece iyi bir aksesuardır. Logitech G203 incelemeleri ürünün avantajları gibi bazı negatif tarafları olduğunu da ortaya koyar. Logitech G203 LightSync mouse seçkisinin artı ve eksileri:

Logitech G203 Artıları:

 • 8000 DPI maksimum çözünürlüğü oldukça iyi bir hassasiyet aralığı sunar. Oyuna göre daha kararlı ve doğru hassasiyet değeri belirlemenize fırsat verir.
 • Uzun kablo, özgür ve rahat kullanım vadeder. Fareyi daha geniş alanda hareket ettirebilmek oyun oynarken, film izlerken ve hatta müzik dinlerken dahi sizlere avantaj sağlar.
 • LightSync ve G Hub teknolojileri, farenin işlevselliği artırır, donanımın daha etkili şekilde çalışmasına katkı sağlar.

Logitech G203 Eksileri:

 • Farenin 6 adet toplam tuş sayısı, kimi kullanıcılar için yeterli olmayabilir. Örneğin, kimi üst seviye oyuncular 9 tuşlu seçkileri 6 tuşlu modellere nazaran daha işlevsel bulabilir.
 • Daha pratik kullanım sunan ve profesyonel oyuncular için önemli olan makro atama özelliğine bu modelde yer verilmemiştir.
 • Farklı yüzeylerde imleç hareketlerini daha kararlı ve hassas kılarak, etkili kullanım sağlayan sürtünmeli ayak tasarımı bu modelde tercih edilmemiştir.
Logitech G203 Mor

Yenilikçi RGB Aydınlatma Teknolojisi

Logitech G203 oyunseverlere yaraşır bir renk yapılandırmasına sahip. Yaklaşık 16,8 milyon renk gamı içerisinden canlı, dikkat çekici ve estetik renk tasarımları elde edilir.

Logitech G203 mouse, yazılım üzerinden pek çok yar yapmanıza imkân verir. LightSync içerisindeki kolay özelleştirme, istediğiniz rengi oluşturmanıza olanak tanır; hazır renklerden ya da önceden belirlenmiş animasyonlar arasından seçim yapmak da mümkündür.

Logitech G203 dinamik ekran örnekleme özelliği, fareyi renk değişimlerine tepki verecek biçimde ayarlayabilir. Bu özellik oyun ve filmlerde yaygın biçimde kullanılır.

Logitech G203 gaming mouse ses görselleştirici ise seslere göre ışıkların yanıp sönmesini sağlar. Müzik, film ve oyun içeriklerindeki ritimlere göre gerçekleşen yanıp sönme efektlerinin renkleri ve ışık seviyeleri kullanıcı tarafından belirlenebilir.

Logitech G203 boyut, performans, ergonomi ve yazılım desteği de dahil pek çok açıdan kullanıcı dostu bir yapı seriler. Tarzınızı gaming aksesuarları aracılığıyla yansıtmak, etkili bir oyun deneyimi yaşamak ve rakiplerinizin önüne geçmek istiyorsanız, fiyat performans avantajlı Logitech G203 ürününü tercih edebilirsiniz.

Logitech G203 Lightsync Kablolu Oyuncu Mouse Fiyat Analizi

Logitech G203 Lightsync Kablolu Oyuncu Mouse son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Logitech G203 Lightsync Kablolu Oyuncu Mouse Özellikleri

Bağlantı:   Kablolu
Gaming Oyuncu:
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Gaming Mouse & Oyuncu Mouse Kablolu Mouse

Ortalama Puan
3.8 4 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • EA 47 yorum
  151 beğeni
  Erkan A. Antalya 11 Mayıs 2021
  Benim kadar teknolojiden anlayan birisinin yaptığı yorumu dikkatle okuyun. İlk önce Logitech G102 almıştım, g102 ve g203 aynı fare. Farenin rgb ışıkları vs çok güzel ama Logitech G-hub yazılımı özellikle pcnizi yavaşlatıyor! Evet aynen öyle. Bende i5-4590 işlemci var. Ve hem g102 hem de g203'te imleci sağa sola hızla kaydırdığınızda işlemciye binen yük %20-21 civarı. Bu farenin gecikmesi ile ilgili. Ghub'ta gecikme direkt 1000 yani 1 ms ile geliyor yani gecikmesi az. Bunu çözmek için pcnizin performansına göre 250 veya 500'e düşürerek bu sorunu çözebilirsiniz. Ama bu sefer de gecikme artacak. O zaman ben size bu oyun faresini neden aldınız diye sorarım. Artı sensörü optik diye geçmesine rağmen birçok yüzeyde düzgün çalışmıyor ben sadece yüzeyi mavi olan mousepadde denedim düzgün çalışmadı. Kırmızıda denedim olmadı. 5-10 farklı renkte denemeniz gerek herhalde doğru rengi bulabilmeniz için.
 • SE 4 yorum
  54 beğeni
  Salih E. İstanbul 27 Nisan 2021
  Ürün çok iyi, dpi ayarlaması 4 kademe ve gayet yeterli, media markt tan 169 tl aldım; 2 gün önce, tek yıldız ı kablonun inceliğinden kırıyorum; rgb ışıkları da bu arada oldukça yerinde, mouse gönül rahatlığı ile alınabilir, Logitech uygun olan ürünlerini de güzel yapıyor, media markt cok hızlı ve düzenli bir kargolama yapmış ,teşekkürler
 • SN 9 yorum
  114 beğeni
  Sercan N. 4 Aralık 2020
  Muhtemelen fiyat performansı bundan daha iyi olan ürün yoktur. Hassasiyet çok iyi, tıklamalar sağlam his veriyor, kaydırma tekerleği biraz sert geldi bana ancak güvenilir görünüyor. Böyle mouselarda kaydırma tekerleğinin bir yıl sonra bozulması durumu olabiliyor bunu zaman gösterecek. Breathe LED aydınlatma çok güzel görünüyor, kolayca da özelleştirilebilirsiniz (veya benim gibi LED'leri sevmiyorsanız devre dışı dabırakılabilirsiniz) Bu fareyle ilgili en sevdiğim şey, boyutunun / şeklinin küçük elleri olan biri için ergonomik olmasıdır - ne çok büyük ne de çok küçük. Kullanımı çok rahat. bütçeniz uygunsa alın gitsin:) Gerçekten tek şikayetim fare ayakları. Biraz basit duruyor sürtünmeyle ilerde ne olur bilemedim. Fakat 1 aylık kullanımda şimdilik sıkıntı yok

Logitech G203 Lightsync Kablolu Oyuncu Mouse İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Logitech G203 Lightsync Kablolu Oyuncu MouseLogitech G102 Lightsync Kablolu Optik Oyuncu MouseLogitech G102 Lightsync Kablolu Optik Oyuncu Mouse SiyahRazer DeathAdder Essential Kablolu Optik Oyuncu Mouse
 Logitech G203 Lightsync Kablolu Oyuncu MouseLogitech G102 Lightsync Kablolu Optik Oyuncu MouseLogitech G102 Lightsync Kablolu Optik Oyuncu Mouse SiyahRazer DeathAdder Essential Kablolu Optik Oyuncu Mouse
Fiyat 499,00 TL
63 satıcı
439,00 TL
162 satıcı
439,00 TL
98 satıcı
599,00 TL
113 satıcı
Popülerlik--5. Popüler Mouse1. Popüler Mouse
Ortalama Puan3 yorum5 yorum5 yorum2 yorum
Türü-OptikOptikOptik
BağlantıKabloluKabloluKabloluKablolu
OyuncuVarVarVarVar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı