Logitech

Logitech G300S 910-004346 Makrolu Kablolu Optik Oyuncu Mouse

(17 yorum)
Logitech G300S 910-004346 Makrolu Kablolu Optik Oyuncu Mouse

32 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

699,90 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 14 dakika önce Stokta Satıcı: Amazon Türkiye/VİP TREND

Ürün Özellikleri: Optik, Kablolu, Macro, Gaming Oyuncu... Devamını gör

9,14 TL fark ile yüksek puanlı satıcı 9,2 seçeneğini gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
449,00 TL14.11.2023

En Ucuz Logitech G300S 910-004346 Makrolu Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (23)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Logitech Mouse'lar
Benzer Ürünler

Logitech G300S Optik Kablolu Mouse İncelemesi

Oyun severlerin en çok tercih ettiği fiyat/performans ürünü Logitech G300S Mouse’u sizler için inceledik. Aşağıdaki 8 dakikalık videoyu izleyerek Logitech G300S Mouse’un hareket çözünürlüğü, özel tanımlanabilir tuşları, tasarımı ve merak ettiğiniz daha birçok özelliği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Logitech G300S

Logitech G300S oyun tutkunlarına ultra hızlı oyun performansı, kontrol keskinliği ve büyük bir konfor hissi sağlar. Dünyanın önde gelen oyun donanım firmalarından biri olan Logitech’in tasarladığı Logitech G300S gaming mouse kapsamlı ve işlevsel özellikleri sayesinde kullanıcılara çok sayıda avantaj sunar.

Oyun için özel tasarlanmış Logitech G300S ile hemen her türlü oyunda daha iyi bir performans sergilemek mümkündür. Programlanabilir tuşları, ayarlanabilir ışık özellikleri, değiştirilebilir DPI seçenekleri gibi birçok özellik size oyun esnasında büyük bir kolaylık getirir.

Aynı zamanda oyun oynarken Logitech G300S kullanmak hamleleri rahat ve hızlı bir şekilde yapabilmek adına çoğu oyuncu için isabetli bir tercihtir. Oyun performansınızın yükselmesi için uzun süreler boyunca konforlu hissetmeniz de büyük önem taşır.

Rahatsızlık, el ve kollarda yorgunluk gibi olumsuz durumlara karşı Logitech G300S kullanıcıların konfor duygusunu ön plana çıkaran özel bir tasarımla üretilir. Böylece uzun süreler boyunca oyun oynasanız bile daha enerjik hissetme olasılığınız önemli ölçüde artar. G300S aynı zamanda fiyat-performans ürünü olduğu için kalite ve uygun fiyatı aynı tasarımda buluşturur.

Logitech G300S Üstten Görünüm

Logitech G300S 9 Programlanabilir Tuş ile İşlevsel Kullanıcı Özelleştirmeleri

Çok sayıda oyuncu tarafından yöneltilen “Logitech G300S nasıl?” sorusuna ürünün ileri teknolojili ve kapsamlı özellikleri ile olumlu yanıt vermek mümkündür. En dikkat çekici Logitech G300S özellikleri arasında ise 9 adet programlanabilir tuşa sahip olması yer alır.

G300S ürününde oyuncular paketi açar açarmaz fareyi varsayılan ayarlarla kullanmaya başlayabilir ya da kendilerine göre tuşlara herhangi bir komut atayabilir. Ayrıca tuşlara çok komutlu bir makro ataması da yapabilirler.

Hangi tuşa hangi oyun komutunu yükleyecekleri oyuncuların tercihine kalır. Logitech G300S mouse yüksek doğruluk oranına sahip hedefler, ultra hızlı yanıt verme ve tam ihtiyaçlara göre özelleştirilebilir programlar sayesinde oyun performansının yükselmesine katkıda bulunur.

Böylece Logitech G300S kullanarak oyun sırasında sınırlarınızı aşabilir, rakiplerinizin önüne geçme ve onlarla daha dişli bir mücadele içine girme imkanını yakalayabilirsiniz.

Konforlu ve Şık Logitech G300S Tasarımı ile Daha Uzun Süreli Yüksek Performans

Logitech G300S kablolu gaming mouse oyuncuların uzun saatler boyunca oynasalar bile rahatsızlık duymamaları için özel bir tasarımla üretilir. Çoğu oyuncu oyun heyecanına kaptırmışken özellikle uzun bir süre sonunda el ve bilekleri başta olmak üzere çeşitli bölgelerinde ağrı, uyuşma vb. hissetmeye başlar.

Konsantrasyon ve oyun performanslarını da etkileyebilen uzun süreli kullanım sonucu oluşan sorunları Logitech G300S oyuncu mouse modelinin konforlu yapısıyla çözmek mümkündür. Logitech G300S çok sayıda oyuncu için konforlu şekilde dizayn edilir.

Logitech G300S optik gaming mouse kalıplı olup hem sağ hem sol elli oyuncuların rahatlıkla kullanabileceği bir model sunar. Alttaki kaygan bacaklar ise birçok oyuncu için sorun yaratan yüzeyle sürtünme sorununu ortadan kaldırır.

Hemen her yüzeyde Logitech G300S optical gaming mouse kolaylıkla kayar, akıcı bir şekilde hareket eder. Kompakt tasarım sayesinde oyun dünyanızda daha uzun süreli odaklanmanız ve rahat etmeniz için gerekli olan özellikler önünüze gelir.

Logitech G300S Alttan Görünüm

Logitech G300S Mouse Modelinde DPI Değiştirme Seçeneği

Logitech G300S modeli oyuncular için önemli bir değer olan DPI özellikleri açısından da avantajlar sunuyor. G300S Logitech oyun esnasında ihtiyacınıza göre farklı ayarlar arasında geçiş yapma olanağı tanır.

DPI ayarları farenin hassasiyet seviyesini gösterir. Oyuncu farenizde DPI değeri ne kadar yüksekse ürünün duyarlılığı da o derece artar. Bir başka deyişle farenin çözünürlüğünü gösterir. Farklı oyunlara göre yüksek veya daha düşük özellikli ayarlamalar yapılabilir.

Bu nedenle Logitech G300S 910-004346 USB optik siyah mavi gaming mouse farklı ayarlar arasında geçiş yapma seçeneği sunmasıyla oyuncuların favori ürünleri arasına girer. Oyuncuların yanıtını merak ettiği bir başka soru da “G300S kaç DPI?” ‘dır. G300S mouse keskin nişancılık için piksel hassasiyetindeki 250 ile hızlı manevra imkanı sunan 2500 DPI arasında bir değer sunar.

Oyuncular için büyük kolaylık sağlayan DPI ayarları 4 kademeli olarak düzenlenir. Eğer Logitech G300S üzerine kısa yol eklerseniz ayarlarınız arasında kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz.

Logitech G300S Oyuncu Mouse Modelinin Artı ve Eksileri

Logitech G300S gaming mouse inceleme aracılığıyla kullanıcılar ileri teknolojiyle tasarlanan fareyi daha detaylı analiz etme şansına sahip olur. Siz de çok sayıda oyuncu gibi “Logitech alınır mı?“ diye düşünüyorsanız tüm artı ve eksileri değerlendirmenizde fayda var.

G300S yorum içerikleri genel olarak olumlu görüşleri kapsar. Kullanıcılar tarafından Logitech G300S hakkında hem fiyat hem performans ve tasarım üzerine çoğunlukla pozitif yorumlar yapıldığı görülür. 910-004346 ürünü hakkında artı ve eksiler değerlendirildiğinde aşağıdaki özellikler ön plana çıkar. G300S mouse modelinin artı ve eksileri şunlardır:

Artıları:

 • Logitech G300S kablolu oyuncu mouse 910-004346 standart mouse modellerine göre 8 kat daha hızlı bir performans sunar. Oyun için tasarlandığı için hamleleri mümkün olduğunca hızlı yapabilmenizi destekler.
 • Logitech G300S üzerindeki 9 adet tuşa ayrı ayrı özel komutlar yüklenebilir.
 • Logitech G300S yapılandırılabilir aydınlatma özelliği sayesinde farklı kullanıcılara kendi zevklerine göre ayarlama yapabilme olanağı verir. Renk seçenekleri ise 7 tane olup, oyunculara özel bir renk atama şansı sunar.
 • Logitech G300S modelinin yerleşik bellek profilleri sayesinde bazı oyun ayarlarınızı oyun farenize kaydetmeniz ve herhangi bir yerde hızlıca kendi ayarlarınızı kullanmaya başlamanız mümkündür.
 • Logitech G300S kullanımı verileri hızlı ileten USB kablosu ve Logitech Gaming Software programı aracılığıyla oldukça pratiktir. Fareyi paketinden çıkardıktan sonra kolaylıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • 250 -2500 arasında DPI seviyeleri ve oyun sırasında ayarlar arasında geçiş yapma imkanı bulunur.
 • Logitech G300S tasarım açısından sağ ve sol elini kullanan oyuncular için uygun olarak tasarlanmıştır. Uzun süreli oyunlarda bile el, bilek ve kol ağrılarını konforlu tasarımıyla önemli ölçüde azaltır.
 • Logitech G300S boyut ölçüleri çoğu kullanıcı için idealdir. Logitech G300S kaç gram? sorusunun yanıtı ise 82 gramdır. Hafifliği ve minimal boyutları sayesinde Logitech G300S oyuncular tarafından kolaylıkla kavranır.
 • G300S mouse fiyat seviyeleri çok sayıda kullanıcıyı tatmin eder. Logitech G300S fiyatları yüksek performansına göre oldukça uygun bulunur. Logitech G300S en ucuz fiyat avantajları onu popüler oyun donanımları arasına sokar.

Eksileri:

 • Bazı kullanıcılar Logitech G300S oyuncu faresi modelini boyut olarak küçük bulur.
 • G300S mouse kablolu olması nedeniyle bazı oyuncular için elverişli ve rahat olmayabilir.
 • Kullanıcıların bir kısmı Logitech G300S mouse ayaklarının işlevsellik bakımından bekledikleri kalitenin altında olduğunu ifade eder.
Logitech G300S Yandan Görünüm

Logitech G300S ile Logitech G203 Karşılaştırması

Logitech G300S ürününde 9, Logitech G203 modelinde ise 6 adet programlanabilir tuş yer alır. Logitech G300S daha çok oyun faresi olarak tasarlanmışken, G203 modeli günlük kullanım için de sıklıkla tercih edilir. DPI değerleri incelendiğinde ise Logitech G203 200-8000 DPI aralığı sunarken, Logitech G300S ise 250-2500 değer aralığına sahiptir.

Ayrıca Logitech G203 tasarımında RGB aydınlatma vardır; ancak G300S ürünündeki makro atama/ programlama özelliği bulunmaz. Logitech G300S fiyat seviyeleri de G203 ürününün fiyatlarıyla oldukça benzerdir.

Logitech G300S 910-004346 Makrolu Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyat Analizi

Logitech G300S 910-004346 Makrolu Kablolu Optik Oyuncu Mouse son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Logitech G300S 910-004346 Makrolu Kablolu Optik Oyuncu Mouse Özellikleri

Türü:   Optik
Bağlantı:   Kablolu
Macro:
Gaming Oyuncu:

Logitech G300S 910-004346 Makrolu Kablolu Optik Oyuncu Mouse Detayları

 • Fare
 • Amaç Oyun
 • Araç arayüzü USB
 • Hareket algılama teknolojisi Optik
 • Dönüş türü Tekerlek
 • Tuş sayısı 9
 • Buton tipi Basmalı butonlar
 • Hareket çözünürlüğü 2500 DPI
 • Dönen teker Evet
 • Önerilen kullanım PC
 • Programlanabilir mouse düğmeleri Evet
 • Kaydırma tekeri sayısı 1
 • Fare
 • Dönme yönleri Dikey
 • Dahili hafıza Evet
 • Tasarım
 • Form faktörü sağ-el
 • Ürün rengi Siyah, Mavi
 • Ergonomik ütü tasarımı Evet
 • Enerji yönetimi
 • Güç kaynağı Kablo
 • Sistem gereksinimleri
 • Desteklenen Windows çalışma sistemleri Evet
 • Ambalajlama bilgisi
 • Miktar 1
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

HP Gaming Laptop Oyuncu Mouse Pad Oyuncu Masaüstü Bilgisayarı Gaming Mouse & Oyuncu Mouse Kablolu Mouse Optik Mouse Macro Mouse

Ortalama Puan
3.9 29 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • 2 yorum
  5 beğeni
  Berkan Ö. Eskişehir 21 Haziran 2019
  Çok beklentiniz yoksa bence gayet iyi, tavsiye ederim.
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • Selim T.47 yorum
  466 beğeni
  Selim T. Bayburt 26 Şubat 2020
  İki yıldır kullanıyorum. Uzun süreli kullanımda bileğinizi ağrıtıyor. Bileğimin sağ tarafındaki çıkıntıya bu mu sebep oldu, yoksa eskiden kullandıklarım mı bilmiyorum. Bence fiyatından dolayı en popüler mouse oldu, başka türlü imkanı yok. Sağ tuşu bozulmuştu. Makro tuşlarından birisi ile değiştirdim. Sağ ve sol switchleri Omron marka, diğerlerini kalitesiz bir marka takmışlar.
Tüm Yorumlar
 • TV 13 yorum
  3 beğeni
  Tul V. İstanbul 10 Eylül 2021
  Teslimatı aşırı hızlı geldi, bence oyun için gayet ideal bir mouse tek sıkıntı biraz ufak olması onun dışında hiç bir problem yok. Renk seçenekleri de baya iyi...
 • YB 1 yorum
  1 beğeni
  Yiğit B. 2 Mayıs 2021
  Yıllardır kullanırım, elim o kadar alıştı ki başka mouse kullanamıyorum. Elleri küçük olan kişilere tavsiye ediyorum.
 • EB 6 yorum
  5 beğeni
  Elmas B. 17 Şubat 2021
  teslimat güzeldi bir sıkıntı olmadı fiyat perfonmansı da çok iyi almanızı tavsiye ederim teşekkürler
 • RA 1 yorumRemzi A. 22 Ocak 2021
  Çok küçük mouse
 • EE 1 yorum
  2 beğeni
  Eren E. 12 Ocak 2021
  Ürün gayet güzel hemde ucuz cuma sipariş ettim haftasonu çalışmadıklaro için pazartesi geldi

Logitech G300S 910-004346 Makrolu Kablolu Optik Oyuncu Mouse İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Logitech G300S 910-004346 Makrolu Kablolu Optik Oyuncu MouseA4 Tech XL-750BH Kablolu Optik Oyuncu MouseLogitech Prodigy G102 910-004939 RGB Kablolu Optik Oyuncu MouseLogitech G203 Lightsync 910-005796 Kablolu Oyuncu Mouse Siyah
 Logitech G300S 910-004346 Makrolu Kablolu Optik Oyuncu MouseA4 Tech XL-750BH Kablolu Optik Oyuncu MouseLogitech Prodigy G102 910-004939 RGB Kablolu Optik Oyuncu MouseLogitech G203 Lightsync 910-005796 Kablolu Oyuncu Mouse Siyah
Fiyat 699,90 TL
32 satıcı
836,04 TL
6 satıcı
Fiyat Yok 623,04 TL
39 satıcı
Popülerlik-1. Popüler A4 Tech Mouse--
Ortalama Puan17 yorum--3 yorum
TürüOptikOptikOptik-
BağlantıKabloluKabloluKabloluKablolu
MacroVar---
RGB--Var-
Oyuncu--VarVar
Oyuncu-Var-Var
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı