Logitech

Logitech G305 Lightspeed Wireless Optik Oyuncu Mouse

(3 yorum)
Logitech G305 Lightspeed Wireless Optik Oyuncu Mouse
Renk seçenekleri:

83 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

1.029,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 5 dakika önce Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta Satıcı: Amazon Türkiye

Ürün Özellikleri: Wireless, Optik, Kablosuz, Gaming Oyuncu... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Logitech G305 Lightspeed Wireless Optik Oyuncu Mouse Fiyatları

Piyasa fiyatları (4)

Tüm fiyatlar (55)

En Popüler Logitech Mouse'lar
Benzer Ürünler

Logitech G305

Logitech G305 hem tasarımı hem de işlevsel özellikleriyle çekici bir donanım öğesi olma özelliği gösterir. Sağlam plastikten üretilmesiyle oldukça dayanıklı yapıya sahip olan Logitech G305, kullanıcılarının her türlü ihtiyacına hızlı şekilde yanıt verebilmesiyle öne çıkar.

Logitech G305 modelinin yumurta şeklindeki gövdesi simetrik tasarıma sahip olduğundan dolayı elde rahat bir duruş sergiler. Ergonomi kriterleri dikkate alınarak tasarlanan mouse, uzun saatler boyunca kullanılsa bile konforlu dizaynı sayesinde kullanıcılarını rahatsız etmez.

Aynı zamanda, bir USB alıcısı aracılığıyla cihazlara bağlandığından dolayı kablo derdini ortadan kaldırarak daha konforlu kullanım sunar. FPS oyunları için tasarlanan ve hızlı tepki süreleri sayesinde nişan alma işlemini eğlenceli hale getiren ürün, yüksek hassasiyet seviyesiyle dikkatleri üzerinde toplar.

Her küçük hareketi kısa süre içinde imlece aktardığından dolayı bilgisayarda hassas işlemler yapan kişiler için de iyi bir seçimdir. Logitech G305 grafik tasarımı, sanat projeleri veya video düzenleme gibi en küçük hareketin önem kazandığı işlerle ilgilenen kişilere de hitap eder.

Böylece Logitech’in G305 modeli, geniş kitle tarafından tercih edilen kaliteli bir fare haline gelir. Elde rahat hissettirmesi, ayarlanabilir tuşlar içermesi, kompakt boyutları ve hafif yapısı, ürünün öne çıkan özellikleri arasında bulunur.

Aynı zamanda fonksiyonelliği sayesinde Logitech G305 yorum ve incelemelerinin sonucundan yüksek puanlar alır. Kaliteli olduğu kadar sağlam mouse arıyorsanız Logitech G305 Lightspeed modelini inceleyebilir, ihtiyaçlarınızı kısa süre içinde karşılayabilirsiniz.

Logitech G305 Üstten Görünüm

Hızıyla Dikkatleri Üzerinde Toplayan Logitech G305

Yüksek hassasiyete sahip olmasıyla dikkatleri üzerinde toplayan G305 modeli, hızın önem kazandığı oyunlarda iyi bir performans elde edilmesini mümkün hale getirir. 12000 DPI değerine sahip olan Logitech G305, akıcılık konusunda oldukça başarılı sonuçlar alınmasını sağlar.

12000 DPI, farenin her hareketi hassas olacak şekilde imlece aktardığı anlamına gelir. Böylece manevra kabiliyetini artırarak oyunlarda potansiyelinizi tam olarak ortaya çıkarmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda hassas işlemlerle ilgileniyorsanız yüksek çözünürlüğe sahip olan ürün modeli sayesinde işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Fotoğraf düzenlerken en ufak ayrıntının bile kolaylıkla yakalanmasına imkan tanıyan mouse, oyuncuların yanı sıra profesyonel anlamda bilgisayar üzerinde editleme işlemleriyle ilgilenen kişiler için de iyi bir seçenek haline gelir. Logitec’in Hero Optic Sensör ismini verdiği sisteme sahip olan Logitech G305, performansı ve verimliliği optimize etmek için özel olarak tasarlanır.

Hero Optik Sensör, farenin izleme yüzeyindeki iki nokta arasında sunduğu hareketliliği tutarlı biçimde imlece aktarır. Böylece Logitech G305, hem hız hem de hareket kabiliyeti bakımından kullanıcılarının günlük hayatını pratikleştirir. Hatalı hareketleri ortadan kaldırmak için birden fazla veriyi aynı anda işleyen sistem, her açıdan geliştirilmiş performansıyla fark edilir sonuçlar elde edilmesini sağlar.

Aynı zamanda yapılan işleme göre ideal fare hızına ulaşılmasını sağlayarak güç tüketimini de optimize etmeyi başarır. Logitech G305 Lightspeed ile hem hız hem de tutarlılık bakımından etkileyici donanıma sahip olabilir, bilgisayarlarınızı daha işlevsel şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Logitech G305 Alttan Görünüm

Şık ve İşlevsel Tasarımıyla Logitech G305

Logitech G305 Lightspeed modeli geleneksel oyun fareleriyle kıyaslandığında daha farklı dizayna sahiptir. Logitech G305, beyaz, mavi, mor, siyah gibi pek çok farklı alternatif sunarak donanımlarınızı kişiselleştirmenize imkan tanır. Aynı zamanda oyun kurulumunuzu güzelleştirmek için değişik renk kontrastları elde edilmesini mümkün hale getirir.

Şık ve minimalist ve zarif tasarıma sahip olan fare, Logitech G305 inceleme ve değerlendirmelerinden de olumlu geri bildirimler almayı başarır. Üstelik sade tasarımı sayesinde pratik bir kullanım sunması da Logitech G305 wireless gaming mouse modelinin öne çıkan özellikleri arasında yer alır.

Çok yönlü dizaynı sayesinde hem avuç içi hem de pençe şeklinde fareyi tutan kişiler için de konfor sağlar. Üst bölümünde bulunan kavisli bölge, ürünü avuçlayarak tutan kişiler için destek sağlar. Böylece uzun saatler boyunca Logitech G305 wireless kullanılsa da kullanıcılarının herhangi ağrı yaşamasının önüne geçer.

99 gramlık bir ağırlığa sahip olmasıyla hafif yapıda olan ürün, dış mekanlarda laptoplarını kullanan kişiler için de iyi seçenek haline gelir. Kompakt boyutları ve hafif tasarımı sayesinde dilediğiniz yere rahatlıkla taşıyabilir, çantalarınızın gözlerinde zorlanmadan muhafaza edebilirsiniz.

Ayrıca alt yüzeyinde özel ayaklara sahip olan cihaz, çoğu yüzeyde iyi şekilde çalışmasıyla öne çıkar. Farenin zahmetsiz şekilde kaymasını ve hareket etmesini sağlayan özel ayaklar, işlevselliğini artırır. Logitech G305 en ucuz seçeneklerini inceleyerek kullanışlı ve şık donanıma vakit kaybetmeden sahip olabilir, bütçenizi zorlamadan kaliteye ulaşabilirsiniz.

Logitech G305 Yandna Görünüm

Logitech G305 Dikkat Çeken Özellikleri

Logitech G305 Lightspeed wireless işlevsel tasarımının yanı sıra sahip olduğu özelliklerle de dikkatleri üzerinde toplamayı başarır. Kaydırma tekerleğinin altında bulunan düğme, dört farklı CPI değeri arasında hızlı şekilde geçiş yapılmasını mümkün hale getirir.

Fare hızının pratik olarak ayarlanmasını sağlayan düğme, günlük kullanımda daha düşük hızlara ayarlarken oyun sırasında mouse’un hızını artırmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda Logitech G305 ile oyun oynarken performans düşmelerini hissederseniz DPI değerini artırarak performansınıza akıcılık kazandırabilirsiniz.

Logitech G305 lightspeed kablosuz oyuncu mouse modelinin sol tarafında ise iki tane ayarlanabilir özel düğme vardır. Oyun sırasında kısayol tuşları atanabileceği gibi günlük kullanımda kopyalama, yapıştırma veya kesme benzeri sıklıkla kullanılan işlemler de ayarlanabilir.

Logitech G305 modelindeki yan düğmeler, kısayol tuşları olarak kullanılabilmesi sayesinde ürünün işlevselliğini artırmayı başarır. Üstelik butonlar, tıklandığı anda hemen tepki vermesiyle de yaşanabilecek gecikmeleri minimuma indirerek kullanıcı deneyimini geliştirir.

Aynı zamanda Logitec’in Lightspeed kablosuz bağlantısı, ürünü uzaktan da kumanda etmenizi mümkün kılar. Böylece televizyona bağlandığı zaman veya laptoplarınızı başka ekrana bağladığınızda uzaktan kontrol edebilir, dilediğiniz işlemi zorlanmadan gerçekleştirebilirsiniz.

2.4 GHz frekans değerindeki USB alıcı sayesinde hız konusunda başarılı performans ortaya çıkaran Logitech G305 kullanıcılarının gereksinimlerine iyi şekilde karşılık verir. Hızlı ve akıcı donanım öğesi arayışı içindeyseniz Logitech G305 kablosuz mouse modelini inceleyerek arayışınızı anında sonlandırabilir, bilgisayarlarınızın potansiyelini ortaya çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Logitech G305 ile Logitech M590 Arasındaki Farklar

Logitech G305, Logitech M590 ile kıyaslandığında ilk olarak 11000 daha yüksek DPI değerine sahip olmasıyla öne çıkar. Aynı zamanda M590 sadece genel kullanım için tasarlanmışken Logitech G305 hem genel hem de oyunlar için pek çok farklı fonksiyon içerir. Ayrıca ek olarak Hero Optik Sensör içermesi sayesinde M590 ile kıyaslandığında hareketleri imlece daha tutarlı şekilde aktarır. Ayrıca 2 gram daha hafif olmasıyla da dış mekanlarda daha konforlu bir kullanım sağlar.

Logitech G305 Artı ve Eksi Yanları

G305 mouse çoğu özelliğiyle kullanıcılarının beklentilerini karşılamayı başaran bir donanım parçasıdır. Aşağıda bulunan listeyi inceleyerek daha ayrıntılı olarak bilgi edinebilir, olumlu ve olumsuz özelliklerine göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz:

 • Logitech G305, 10 milyon tıklama ömrü sunmasından dolayı da uzun süreli kullanım sağlar.
 • ChromeOS, macOS ve Windows işletim sistemleriyle uyumlu olması sayesinde her türlü cihaza takıldığında anında çalışmaya başlar.
 • Logitech G305, renk çeşitliliği sayesinde herkesin kişisel zevkleri doğrultusunda seçim yapabileceği alternatifler içerir.
 • Yüksekliği 116,6 mm, derinliği 38,2 mm ve genişliği 62,15 mm’dir. Böylece ele rahat şekilde oturmayı başarır.
 • Sert plastikten yapılması sayesinde herhangi gevşek parça içermez. Sağlam ve dayanıklı dizaynı, premium his sunar.
 • RGB ayarlarına sahip olmadığından dolayı herhangi aydınlatma sistemi içermez.
 • Aynı zamanda bluetooth bağlantı olmaması da olumsuz özelliklerinden sayılabilir.

Logitech G305 fiyat opsiyonlarını inceleyerek aradığınız kaliteli ürüne vakit kaybetmeden sahip olabilir, elektronik aletlerinize işlevsellik katabilirsiniz.

Logitech G305 Lightspeed Wireless Optik Oyuncu Mouse Fiyat Analizi

Logitech G305 Lightspeed Wireless Optik Oyuncu Mouse son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Logitech G305 Lightspeed Wireless Optik Oyuncu Mouse Özellikleri

Bağlantı Tipi:   Wireless
Türü:   Optik
Bağlantı:   Kablosuz
Gaming Oyuncu:
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

Gaming Mouse & Oyuncu Mouse Optik Mouse Kablosuz Mouse Wireless Mouse

Ortalama Puan
4.5 2 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • EA 2 yorumErkut A. 1 hafta önce
  MediaMarkt seçeneği ile aldım, ürün keyifli kaliteyi hissettiriyor.Zaten bu parayı verdikten sonra kaliteli olsundu ^^
 • Ömer Ç.2 yorum
  5 beğeni
  Ömer Ç. Bursa 10 Eylül 2023
  Kargo çok hızlı geldi ertesi gün bendeydi, ürün zaten kendini kanıtlamış bir ürün tek eksisi şarjlı değil pilli olması yani sürekli pil masrafı olacak. Bir pil yaklaşık 10 gün götürüyor tahmine göre.
 • GG 1 yorumGüray G. 14 Temmuz 2020
  Hızlı kargo teşekkür ediyorum

Logitech G305 Lightspeed Wireless Optik Oyuncu Mouse İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Logitech G305 Lightspeed Wireless Optik Oyuncu MouseLogitech G PRO X Superlight Hero Beyaz Kablosuz Oyuncu MouseSteelSeries Rival 3 Wireless Optik Oyuncu MouseLogitech G305 Lightspeed 910-005283 Wireless Optik Oyuncu Mouse Siyah
 Logitech G305 Lightspeed Wireless Optik Oyuncu MouseLogitech G PRO X Superlight Hero Beyaz Kablosuz Oyuncu MouseSteelSeries Rival 3 Wireless Optik Oyuncu MouseLogitech G305 Lightspeed 910-005283 Wireless Optik Oyuncu Mouse Siyah
Fiyat 1.029,00 TL
83 satıcı
3.799,05 TL
30 satıcı
1.266,10 TL
17 satıcı
1.029,00 TL
54 satıcı
Popülerlik--9. Popüler Mouse3. Popüler Mouse
Ortalama Puan3 yorum6 yorum2 yorum3 yorum
Bağlantı TipiWireless-WirelessWireless
TürüOptik-OptikOptik
BağlantıKablosuzKablosuzKablosuzKablosuz
OyuncuVarVarVarVar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı