Logitech

Logitech G502 Hero RGB Kablolu Optik Oyuncu Mouse

Logitech G502 Hero RGB Kablolu Optik Oyuncu Mouse
Model seçenekleri:

53 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

1.528,11 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 22 dakika önce Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 50+ adet 3 iş günü Satıcı: n11/bizmarstore

Ürün Özellikleri: Optik, Kablolu, RGB, Oyuncu... Devamını gör

329 TL'ye varan fiyat avantajlarıyla yenilenmiş ve ikinci el seçeneklerini gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Logitech G502 Hero RGB Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları

Kampanyalı fiyatlar (1)
Piyasa fiyatları (5)

Tüm fiyatlar (38)

Yenilenmiş ve İkinci El Logitech G502 Hero RGB Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Logitech Mouse'lar
Benzer Ürünler

Logitech G502

İleri seviye oyun performansı için tasarlanan Logitech G502 yeni nesil özellikleriyle fark yaratır. Mikron altı hassasiyet değerleri, benzersiz sensör donanımı ve özelleştirilebilir tasarımı ile G502 beklenilen performanstan fazlasını ortaya koyar. Oyuncularla bütünleşen Logitech G502 Hero gaming mouse rakiplerinizi geride bırakmanın anahtarını sizlere sunar.

Logitech G502 tamamen programlanabilir tuşları sayesinde kişisel oyun deneyiminizi oluşturmanıza izin verir. Ağırlık değerleri ise kişisel tercihlere göre ayarlanabilir özellikte üretilir. Böylece kullanıcılar optimum oyun performansı oluşturmada istenilen dengeyi oluşturma fırsatı yakalar.

Logitech G502 tasarım detaylarında dikkat çeken Light Sync RGB donanımı ise sürükleyicilik anlamında yüksek başarı gösterir. Oyun ve ekran hareketlerinin yanında ses çıkışlarına göre yönetilebilen RGB aydınlatma üstün performansı destekler. Oyun mouse tasarımlarında en çok dikkat edilen özelliklerden biri olan DPO aralığı ise 25K algılayıcı sayesinde performansını yükseltir.

Yumuşatma değerlerini minimum seviyeye indiren algılayıcı en hızlı kare hızı işleme donanımlarından biri olan cihaz tasarımındaki yerini alır. Logitech G502 tepki oranında ise sıfır gecikmeyle farkını ortaya koymaya devam eder. Lüks tasarım çizgisine sahip olan Logitech G502 profesyonelliğe giden yolda sizlere eşlik etmeye adaydır. Rekabeti yükselten teknik donanımını deneyimleyerek oyun anlayışınızı Logitech G502 ile baştan yaratabilirsiniz.

Logitech G502

Logitech G502 ile Üstün Hassasiyet

Yeni nesil hassasiyet değerleri yaratmada başarı sağlayan G502 Logitech teknik performansı sayesinde dikkatleri üzerine çekmeye devam eder. Logitech G502 özellikleri arasında öne çıkan Hero 25K algılayıcı en doğru oyun algılayıcılarından biri olarak bilinir. Mouse Logitech G502 Hero 25K donanımıyla gelen avantajlar her oyun oturumunda performansınızı bir adım öne taşımaya yöneliktir.

Logitech G502 Hero sayesinde en hızlı kare işleme özelliğini elde etmek mümkün hale gelir. DPI değer aralıkları ise 100 ile 25.600 arasında belirtilir. Mouse duyarlılığında zirveyi gören Logitech G502 DPI ayarı oyun deneyiminde istenilen performansın elde edilmesine olanak tanır. Reflekslere karşı geliştirilen 400 IPS değeri ise her anı yakalamanıza izin verir. Maksimum tepki oranı sayesinde oyun içinde minimum gecikme performansı yaratmayı başarır.

G502 teknik donanımını incelikle tasarlayan Logitech oyun ve oyuncu arasındaki engelleri ortadan kaldırmayı hedefler. Logitech G502 parmak hareketlerinizle bir bütün haline gelerek düşünce hızında performans yaratır. Selefleri ile karşılaştırıldığında üstün donanımıyla öne çıkan Logitech G502 favori oyun aksesuarlarınızdan biri olmaya adaydır. Yeni nesil teknik özelliklerini sizlere sunan Logitech G502 rakiplerinizi geride bırakırken birinciliğe giden yolda sizlere eşlik etmeye devam eder.

Logitech G502 Genel Görünüm

Logitech G502 Özelleştirilebilir Tasarım Detayları

Logitech G502 Hero özelleştirilebilir tasarım detayları kişisel mouse ürününüzü oluşturmanıza izin verir. G502 ağırlık değerlerini kendi tercihlerinize göre ayarlayabilir, oyun oturumunda optimum dengeyi sağlayabilirsiniz. “G502 kaç gram?” sorusu yalnızca mouse gövdesine göre yanıtlanır. Cihaz ağırlığı 121 gram değerinde oluşturulurken ekstra eklentilerle kişisel mouse ayarlaması yapılabilir.

Logitech G502 ile birlikte gelen 5 adet 3.6 gram ağırlığındaki eklentiler 18 grama kadar yükseltilebilir. Cihaz kablo uzunluğu ise 2.10 metre değerinde oluşturularak engelsiz kullanıcı performansını beraberinde getirir. Logitech G502 black gövdesinde yer alan 11 adet tuş tamamen ayarlanabilir özelliğiyle dikkat çeker. Sıklıkla kullandığınız komut ya da makroları tuşlar üzerinde programlayarak oyun oturumunda avantaj kazanabilirsiniz.

Logitech G502 yorumlar ve incelemelerinde öne çıkan bir diğer tasarım detayı aydınlatma sistemi olur. Logitech G502 Light Sync RGB teknolojisi geniş renk yelpazesiyle kullanıcılarına seçenek oluşturur. RGB teknolojisiyle gelen 16,8 milyon renk yelpazesi ses, ekran ya da oyun hareketlerine göre seçilebilir. Aydınlatma animasyon ve efektlerinin istenilen şekilde oluşturulması ise oyuncuların sürükleyici bir deneyime çıkmasına izin verir. Logitech G502 üstün teknoloji özellikleri ortamınızda da farkını hissettirerek kalitesini kanıtlar.

Logitech G502 Yandan Görünüm

Logitech G502 Artı ve Eksileri

G502 Hero modeli kullanıcı değerlendirmeleri eşliğinde incelenerek artı ve eksi noktalarını açığa çıkarır. Mouse G502 Hero sisteminde dikkat çeken artı noktalar şunlar olur:

 • 121 gram ağırlığı ön, arka, sağ, sol ve merkez ağırlık eklentileriyle beraber kişisel olarak ayarlanabilir.
 • PTFE ayaklar hassas kayış deneyimi oluştururken uzun ömürlü mouse donanımı sunar.
 • HERO 25K algılayıcı en hızlı kare işleme donanımlarından biri olan cihaz tasarımındaki yerini alır.
 • 100 - 25.600 DPI aralığı sıfır yumuşatma, hızlandırma ve filtreleme özelliği geliştirir.
 • 400’den fazla IPS değeri tepki oranını yükselterek reflekslerinize karşı duyarlı olmasını sağlar.
 • Logitech G502 sistem donanımında yer alan 11 adet tuş bölmesine istenilen görevler atanabilir.
 • 16.9 milyon renk yelpazesine sahip Light Sync RGB kişiselleştirilebilir tasarım özelliğini destekler.
 • Şık görünümüyle ortamın dekorasyonunuza katkıda bulunur. Aydınlatma sistemi ise büyüleyici bir atmosfer oluşturmanıza izin verir.
 • Farklı tutuş stillerini destekleyen yapısında kaymayı engelleyen dokular eklenir. Böylece kavrama kolaylığı sunarak oyun performansını geliştirmeyi hedefler.
 • Örgü kablo özelliği 2.1 boyutuyla mesafe alanında avantaj sağlar. Örgü yapısı sayesinde sürtünme ya da ekstra ses gibi rahatsızlıkların önüne geçer.
 • Mikro işlemcisi 32-bit RAM donanımına sahiptir. USB bildirim hızı ise 1000 Hz olarak ayarlanır.
 • Sağ ve sol tuş tıklama ömrüyle uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

G502 inceleme yorumlarında belirtilen eksi noktası ise şu olur:

 • Kablolu olması kablosuz modellere kıyasla daha kısıtlı hareket özgürlüğü sunmasına neden olur.

Logitech G502 ve Logitech G402 Mouse Farkları

Logitech G502 ve Logitech G402 mouse modelleri arasında tasarım açısından farklılıklar gözlemlenir. G502 mouse ayarlanabilir ağırlık özelliğiyle sabit ağırlıkta kalan G402 modelini geride bırakır. Logitech G502 üzerinde 11 adet programlanabilir tuş bulunurken Logitech G402 ürününde bu sayı 8 ile sınırla kalır. Yeni nesil Hero 25K algılayıcı G402 sistemine dahil edilmez.

Logitech G502 Alttan Görünüm

Logitech G502 Fiyatları

Oyuncular üstün oyun performansı yaratırken aksesuar seçiminde titizlikle davranır. Yüksek tepki hızı, konforlu tutuş deneyimi ve kişiselleştirilebilir donanım özellikleri mouse tasarımlarında arananlar arasında yer alır. Logitech G502 modeli kullanıcıların beklediği tüm özellikleri sunmayı başarırken uygun fiyat seçenekleriyle daha fazlasına imza atar.

G502 Hero fiyat aralıkları kazançlı alışveriş deneyimi oluşturarak bütçenizi korumanıza yardımcı olmayı hedefler. Diğer oyun fareleriyle karşılaştırıldığında G502 en ucuz fiyat seçeneklerinden birini yarattığı gözlemlenir. Logitech güvencesiyle hazırlanan G502 akıllı mouse alışveriş fırsatını beraberinde getirir.

En ucuz Logitech G502 fiyat seçeneklerini keşfetmek için dönemsel kampanyaları takip etmek faydalı olabilir. Dönemsel olarak fiyat farklılıkları gösterse de G502 mouse fiyat aralıkları genel olarak uygun seçeneklerle sizlere sunulur. Her oyuncunun profesyonel ekipman deneyimine sahip olmasını hedefleyen marka fiyat aralıkları cazip seçeneklerden oluşturarak kullanıcıların beğenisini kazanır.

Fiyat performans açısından incelendiğinde üstün başarı gösterdiği gözlemlenen Logitech G502 çok satanlar listesindeki yerini korumaya devam eder. Sahip olduğu Hero 25K algılayıcı, ayarlanabilir tasarım özellikleri ve daha fazlası en uygun fiyat aralıklarıyla beraber sizlere sunulur. Oyun oturumlarında parmak hareketlerinizle bir bütün haline gelen mouse arayışında iseniz Logitech G502 modelini tercih edebilirsiniz. Cazip fiyat aralıkları ile oluşturulan Logitech G502 birinciliğe giden yolda sizlere her daim eşlik etmeye hazırdır.

Logitech G502 Hero RGB Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyat Analizi

Logitech G502 Hero RGB Kablolu Optik Oyuncu Mouse son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Logitech G502 Hero RGB Kablolu Optik Oyuncu Mouse Özellikleri

Türü:   Optik
Bağlantı:   Kablolu
RGB:
Oyuncu:
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler

Gaming Mouse & Oyuncu Mouse RGB Mouse Optik Mouse Kablolu Mouse

Ortalama Puan
5.0 2 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Logitech G502 Hero RGB Kablolu Optik Oyuncu Mouse Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Logitech G502 Hero RGB Kablolu Optik Oyuncu Mouse İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Logitech G502 Hero RGB Kablolu Optik Oyuncu MouseLogitech G502 SE Hero 910-005728 Kablolu Oyuncu MouseLogitech G502 Spectrum 910-004618 Kablolu Optik Oyuncu MouseLogitech Hyperion Fury G402 910-004068 Kablolu Optik Oyuncu Mouse
 Logitech G502 Hero RGB Kablolu Optik Oyuncu MouseLogitech G502 SE Hero 910-005728 Kablolu Oyuncu MouseLogitech G502 Spectrum 910-004618 Kablolu Optik Oyuncu MouseLogitech Hyperion Fury G402 910-004068 Kablolu Optik Oyuncu Mouse
Fiyat 1.528,11 TL
53 satıcı
1.789,00 TL
5 satıcı
Fiyat Yok 865,74 TL
51 satıcı
Popülerlik6. Popüler Logitech Mouse---
Ortalama Puan1 yorum-4 yorum
TürüOptik-OptikOptik
BağlantıKabloluKabloluKabloluKablolu
RGBVar---
OyuncuVarVarVarVar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı