Arama Takip Listem Sepetim
Logitech

Logitech Hyperion Fury G402 910-004068 Kablolu Optik Oyuncu Mouse

(3 yorum)
Logitech Hyperion Fury G402 910-004068 Kablolu Optik Oyuncu Mouse

33 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

514,60 TL +33,60 TL kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 39 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

StoktaSatıcı: Amazon Türkiye/KLEMUT

Ürün Özellikleri: Optik, Kablolu, Gaming Oyuncu


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
Bu ürün ile en çok birlikte alınan: Logitech G213 Prodigy Kablolu Oyuncu Klavyesi
Logitech Hyperion Fury G402 910-004068 Kablolu Optik Oyuncu Mouse+Logitech G213 Prodigy Kablolu Oyuncu Klavyesi
Amazon Türkiye1.179,93 TL Ücretsiz kargoBirlikte Gör

En Ucuz Logitech Hyperion Fury G402 910-004068 Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları

Piyasa fiyatları (6)

Tüm fiyatlar (31)

En Popüler Logitech Mouse'lar
Benzer Ürünler

Logitech G402

Logitech G402 modeli, hem sol hem de sağ elini kullananlar için özel olarak tasarlanmasından dolayı geniş bir kitleye hitap eder. Keskin nişancı olarak da nitelendirilen DPI geçişleri için özel olarak yapılandırılan bir düğmeye sahip olan Logitech G402, farklı oyunlara göre özel olarak uyarlanabilmesiyle öne çıkar.

Ek olarak DPI yukarı ve aşağı düğmeleri ve iki programlanabilir başparmak düğmesi ise farenin fonksiyonelliğini artırmayı başarır. Hız konusunda iddialı olan Logitech G402, inç başına düşen nokta değerleriyle performans konusunda kullanıcılarının beklentilerine yanıt vermeyi başarır.

Mouse duyarlılığı yüksek seviyelerde olduğundan ve hassasiyetiyle en küçük hareketleri bile ekrana yansıtabilmesinden Logitech G402 Fury geniş kullanım alanına sahiptir. Her ne kadar oyuncular için özel olarak tasarlanan bir parça olsa da hassasiyeti yüksek seviyelerde olduğundan dolayı çizim yapan kullanıcıların da gereksinimlerini karşılar.

Küçük hareketlerin bile algılanıp imlece yansıtıldığı Logitech G402, özel sanat çalışmalarına da pratiklik kazandırmayı başarır. Sahip olduğu fonksiyonellikten dolayı G402 yorum ve incelemeleri sonucundan yüksek puanlar alır.

Her türlü hareketi kolay şekilde takip edebildiğinden dolayı hem oyun hem de ince işlemlerdeki performansı iyileştirmesi, fareden beklenilen neredeyse bütün özellikleri çatısı altında topladığı anlamına gelir.

Logitech G402, hızlı tepki süreleriyle de performans konusunda sınıfında bulunan cihazlardan ayrı noktada konumlanmayı başarır. Logitech G402 en ucuz alternatiflerini inceleyerek aradığınız çoğu özelliği bulabilir, uygun fiyatlarla kaliteli aksesuarlara sahip olabilirsiniz.

Logitech G402 Üstten Görünüm

Logitech G402 Performansı

Logitech G402 Hyperion Fury modeli, geliştirilmiş performansı ve içerisinde bulunan hassas sensörler sayesinde kullanıcılarının hız ihtiyaçlarına başarılı şekilde yanıt verir. Fusion Engine hibrit sensörlerine sahip olan Logitech G402, yazılım desteği sayesinde performans konusunda verimli sonuçlar elde edilmesini sağlar.

500 IPS’yi aşan izleme hızları sayesinde hareketli oyunların gerisinde kalmadan dilediğinizi rahatlıkla gerçekleştirmenizi mümkün hale getirir. Logitech G402 modeli 1 milisaniyelik olarak raporlanan hızı ve sürekli bağlandığı cihazla iletişim halinde kalmasıyla kullanıcılarına geniş hareket kabiliyeti katmayı başarır.

Böylece hassasiyetle yapılması gereken düzenleme işlemlerinden en küçük hareketin bile farklılığa neden olduğu oyunlara kadar pek çok farklı işlem için kullanışlı hale gelir. Logitech G402 Hyperion Fury, gecikme sürelerini minimize ederek etkileyici performans ortaya çıkarmasıyla kullanan kişilerin de beğenisini kazanmayı başarır.

Üstelik Windows’un yanı sıra macOS için de yazılım desteği sunduğundan dolayı her işletim sistemiyle beraber rahatlıkla kullanılabilir. Aynı zamanda Logitech G402, içerisinde verileri saklamak için yerleşik bellek bulunduğundan dolayı bilgisayarınız G HUB yüklü olmasa bile özel ayarlarınıza pratik şekilde ulaşmanızı mümkün hale getirir.

Yazılım desteği ve başarılı şekilde yapılandırılan sistemiyle öne çıkan Logitech G402, fare arayışında olan kullanıcılar için etkileyici seçenekler arasında yer alır. Ofis işlerinden oyunlara kadar dilediğiniz amaçla kullanabileceğiniz G402 ile günlük hayatınıza fonksiyonelik katabilir, her türlü işleme hız ve akıcılık kazandırabilirsiniz.

Logitech G402 Teknik Özellikleri

G402 optik mouse olarak tasarlanması ile yeni nesil teknolojilere başarılı şekilde uyum sağlamayı başarır. Alt tarafında bulunan LED olarak da bilinen ışık yayan diyotlar aracılığıyla çalışan Logitech G402, iletim hızını optik sensörlerine borçludur.

Aynı zamanda dijital sinyal işleme konusunda yazılımsal olarak optimize edilmesi sayesinde de hızını pekiştiren Logitech G402, performansa değer veren kullanıcılar için iyi seçim haline gelir. İçerisinde bulunan sensörler, kullanılabilir hareket verileri oluşturması için yeterince iyi görüntüler üretir.

Böylece ufak hareketlerin bile imlece yansıtılarak hassas kullanım elde edilmesini sağlar. Azami hassasiyeti 4000 DPI olan Logitech G402, performans beklentilerini iyi şekilde karşılar. Logitech G402 boyut verileriyle de ergonomik kullanımını destekler.

Genişliği 72 mm, derinliği 41 mm ve yüksekliği 136 mm olan Logitech G402, ele iyi şekilde oturarak güçlü bir his sunmayı başarır. Aynı zamanda kavrama genişliği 60 mm olduğundan dolayı herkesin elinde rahatlıkla tutabileceği yapıya sahiptir.

Logitech G402 ağırlık konusunda da ortalama performans ortaya çıkarır. “Logitech G402 kaç gram?” sorusuna kabloyla beraber 144 gram şeklinde yanıt verilebilir. USB bağlantısı üzerinden kablo ile bilgisayara bağlanan G402 mouse ile her türlü işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir, kablo üzerinden dağıtılan verilerle hız konusunda istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz.

Logitech G402 teknik özellikleri her kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamayı başarır. Logitech G402 Hyperion Fury fiyat alternatiflerini inceleyerek bütçenize uygun olanı kısa sürede bulabilir, başarılı bir fareye anında sahip olabilirsiniz.

Logitech G402 Yandan Görünüm

Logitech G402 Tasarımı ve Kullanımı

Arka tarafı oval olacak şekilde tasarlansa da uç tarafında keskin geçişler bulunan Logitech G402, rahat kullanımıyla dikkatleri üzerinde toplar. Üst tarafında bazı parlak vurgular olmasıyla beraber genel anlamda siyah kaplamaya sahiptir.

Farenin sol tarafında, ikisi başparmağın erişebileceği ve iki tanesi işaret parmaklarının etki alanında bulunan dört tane makro düğme bulunur. Bu düğmeler yapılandırılabilir sisteme sahip olduğundan dolayı dilediğiniz işlemi üstlerine atayarak pratik şekilde gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

Aynı zamanda otomatik olarak ayarlanmış olan dört farklı DPI hızı arasında geçiş yapılmasını sağlayan bir tuş da içeren Logitech G402, pratikliğiyle her türlü kullanıma anında adapte olmayı başarır.

Toplam sekiz farklı işleme hizmet eden tasarımı, ürünün fonksiyonelliğini artırarak kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik kazandırmasına yardımcı olur. Üstelik Logitech G402 modelinin orta kısmında bulunan yuvarlak çentik, hızlı kaydırma özelliğiyle günlük ihtiyaçları karşılar.

Aynı zamanda aydınlatma rengi olarak mavi kullanılan Logitech G402, siyah fareyle beraber hoş görünüm kazanır. Özellikle ışığın düşük olduğu ortamlarda oyunun içine daha fazla girilmesini sağlayan ışıklandırma sistemi, LED oluşuyla da parlak ve canlı görünüm sunar.

“Logitech G402 alınır mı?” diye merak ediyorsanız, ergonomik kriterler dikkate alınarak tasarlandığından dolayı alınabilecek modeller arasında olduğunu bilmekten memnun kalabilirsiniz.

Uzun tasarımı ve ele kolaylıkla oturan yapısıyla herkes için rahat kullanım sunar. Logitech G402 özellikleri ve tasarımını daha yakından inceleyerek kalitesi hakkında fikir sahibi olabilir, aradığınız kablolu fareye vakit kaybetmeden ulaşabilirsiniz.

Logitech G402 ile G203 Lightsync Farkları

G402, Logitech G203 Lightsync ile kıyaslandığında bazı özellikleriyle dikkatleri üzerinde toplamayı başarır. 4 farklı ayarlanabilir DPI kademesine sahip olmasıyla G203’ü geride bırakır. Aynı zamanda G203’te 6 tane tuş bulunurken modelde bulunan 8 düğme, daha işlevsel kullanım sunar.

Ayrıca G402 isteğe bağlı olarak yazılım yüklenebilecek şekilde dizayn edildiği için de kullanıcıların rahatlıkla istediği şekilde tasarlayabileceği yapıdadır. Ayrıca G203 daha geleneksel bir görünüme sahipken G402 parçalı tasarımıyla daha başarılıdır.

Logitech G402 Kutu Görünüm

Logitech G402 Olumlu ve Olumsuz Yanları

“Logitech G402 nasıl bir faredir?” diye merak ediyorsanız artı ve eksilerinin yer aldığı listeyi inceleyerek aklınızdaki soru işaretlerinin yanıtlarına ulaşabilir, ihtiyaçlarınızı kısa sürede karşılamaya başlayabilirsiniz:

 • Fusion Engine içerisinde bulunan 32 bitlik ARM çekirdek, takılı ivmeölçer ve jiroskop içerdiğinden dolayı performans konusunda başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlar.
 • Logitech G402, sağ tarafında bulunan beş tuşla beraber toplam sekiz düğme içerir. Böylece farklı gereksinimlere yanıt verebilecek mouse haline gelir.
 • Yüksek DPI hızlarına sahip olduğundan dolayı hassasiyeti oldukça yüksektir.
 • macOS’ta tak ve çalıştır mantığıyla kullanıma hazır hale gelmesine rağmen Logitech Gaming Software sadece Windows işletim sistemine sahip olan cihazlarda bulunduğu için makro düğmeleri Mac serisi kullanıcıları özelleştiremeyebilir.
 • Logosu ışıklandırma sistemine sahip olsa da sadece tek renkle sınırlıdır.
 • Logitech G402, kablolu tasarıma sahip olmasından dolayı dış mekanlarda rahat şekilde kullanılamaz. Ayrıca kablo, ürünün çantaya sığmasına da zorlaştırabilir.

Logitech mouse G402 oyun performansınızı iyileştirerek daha başarılı sonuçlar elde etmeye başlayabilirsiniz. Farklı kullanım amaçlarına adapte olabilecek şekilde tasarlanan Logitech G402, genel anlamda kullanıcılarının beğenisini kazanmayı başarır. Logitech G402 fiyat seçeneklerini inceleyerek bütçenizi zorlamadan kaliteli bir parçaya erişebilir, bilgisayarlarınıza fonksiyonellik katabilirsiniz.

Logitech Hyperion Fury G402 910-004068 Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyat Analizi

Logitech Hyperion Fury G402 910-004068 Kablolu Optik Oyuncu Mouse son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Logitech Hyperion Fury G402 910-004068 Kablolu Optik Oyuncu Mouse Özellikleri

Türü:   Optik
Bağlantı:   Kablolu
Gaming Oyuncu:
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
3.213 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • 11 yorum
  71 beğeni
  Volkan İ.Isparta21 Mayıs 2022
  Klasik Logitech kalitesizliği. Scroll tuşu zor basmaya başladı 6 ay içinde.
 • Önder Y.23 yorum
  484 beğeni
  Önder Y.Bolu3 Eylül 2020
  Oyun konusunda Logitech ise kaliteden asla ödün vermez. Oyun oynayan biri değilim ama ürünün kalitesi ortada direk ben buradayım diyor bende bu yüzden ürünü incelemek istedim. Mouse'u daha detaylı anlatır mısınız? Hangi tuşlar var nedir ne değildir..?
 • FARUK B.6 yorum
  80 beğeni
  FARUK B.İstanbul3 Aralık 2019
  Bence mouse fiyatını hakediyor. Orta ve büyük ele sahip kullanıcılar rahatlıkla kullanabilir. Ufak ellere sahip arkadaşlar biraz zorlanabilir. Daha önceden Logitech g300s kullanan biri olarak arada dağlar kadar fark var. Kıyın paraya almışken tam alın bence.
  • Alışverişçi resmi

Logitech Hyperion Fury G402 910-004068 Kablolu Optik Oyuncu Mouse İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Logitech Hyperion Fury G402 910-004068 Kablolu Optik Oyuncu MouseSteelSeries Rival 310 RGB Kablolu Optik Oyuncu MouseLogitech G300S 910-004346 Makrolu Kablolu Optik Oyuncu MouseLogitech G502 Hero RGB Kablolu Oyuncu Mouse
 Logitech Hyperion Fury G402 910-004068 Kablolu Optik Oyuncu MouseSteelSeries Rival 310 RGB Kablolu Optik Oyuncu MouseLogitech G300S 910-004346 Makrolu Kablolu Optik Oyuncu MouseLogitech G502 Hero RGB Kablolu Oyuncu Mouse
Fiyat514,60 TL
33 satıcı
Fiyat Yok334,70 TL
51 satıcı
901,08 TL
24 satıcı
Popülerlik--7. Popüler Mouse-
Ortalama Puan3 yorum16 yorum
TürüOptikOptikOptik-
BağlantıKabloluKabloluKabloluKablolu
SessizYokYokYokYok
MacroYokYokVarYok
Gaming OyuncuVarVarVarVar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı