Logitech

Logitech M171 910-004424 Siyah Optik Wireless Mouse

Logitech M171 910-004424 Siyah Optik Wireless Mouse
Renk seçenekleri:

Siyah renk seçeneği için fiyatlar gösteriliyor. Tüm renk seçeneklerini gör

127 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

209,90 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 20:24StoktaSatıcı: Hesaplidepom.com 1 Yorum
Yorumları oku

Ürün Özellikleri: Wireless, Optik, Kablosuz


Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Logitech M171 910-004424 Siyah Optik Wireless Mouse Fiyatları

Piyasa fiyatları (5)

Tüm fiyatlar (64)

En Popüler Logitech Mouse'lar
Benzer Ürünler

Logitech M171

Logitech M171 modeli, kablosuz olması ve rahat tasarımıyla dikkatleri üzerinde toplar. Genel kullanım için özel olarak tasarlanan ürün, ergonomik kriterler göz önünde bulundurularak özenli bir şekilde üretilir. Her iki elle de kullanılabildiği için herkese hitap eder. Böylece sol elini de sağ elini de kullanan kişiler rahatlıkla M171 kablosuz mouse ile dilediği işlemi gerçekleştirebilir.

Malzeme kalitesinin üst seviyede tutulduğu Logi M171 dayanıklı dokusuyla da öne çıkar. Yan taraflarında bulunan tırtıklı özel kaplama sayesinde oldukça rahat bir yapıya sahiptir. Terleme durumunda emerek kullanıcılarına konfor sağlayan özal yan kaplama, kullanımını kolaylaştırır.

En az %65’i geri dönüştürülmüş plastikten üretildiği için de doğaya saygılı bir anlayışın sonucunda ortaya çıkar. Rahat kullanımı ve günlük hayatın her yerinde pratiklik sunmasıyla öne çıkan ürün, her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilir. Her türlü kullanım amacına adapte olması sayesinde geniş bir kitleye seslenir.

Başarılı oyun performansı sayesinde Logitech M171 mouse yorum ve incelemelerinden iyi geri dönüşler alır. Logitech M171 kablosuz mouse her açıdan kullanıcı ihtiyaçları düşünülerek tasarlandığından herkesin beklentilerini karşılar. Kaliteli bir aksesuar arayışı içindeyseniz Logitech M171 fiyat seçeneklerini inceleyebilir, hem işlevsel hem de şık bir parçaya kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Logitech M171 Üstten Görünüm

Logitech M171 Yüksek Bağlantı Gücü Özellikleri

Logitech M171 kablosuz mouse güçlü bağlantı özellikleriyle her türlü cihazla başarılı bir şekilde senkronize edilebilir. Chrome OS, Linux, macOS ve Windows işletim sistemlerini desteklediğinden dolayı USB Type-A girişi olan her cihazla pratik bir şekilde bağlanabilir. Gerekli USB girişine sahip olunmasa bile dönüştürücüler yardımıyla rahatlıkla kullanılabilir.

2.4 GHz hızına sahip olan alıcı, yapılan hareketlerin hızlı bir şekilde aktarılmasına yardımcı olur. Yüksek frekans değeri sayesinde hassas işlemlerde bile kullanıcılara pratiklik sağlar. Aynı zamanda gecikmeleri ortadan kaldırarak kullanıcı deneyimini geliştirir. Tak çalıştır mantığıyla çalışan ürün, bilgisayarlara bağlandıktan sonra herhangi bir ekstra kuruluma ihtiyaç duymamasıyla da öne çıkar.

Böylece istenilen cihazla ekstra donanım kurmaya gerek kalmadan anında çalışmaya başlar. Güçlü bağlantısı ve etkileyici detayları sayesinde günlük hayatın vazgeçilmez parçaları arasında yer alır. Ayrıca USB alıcısı sayesinde kabloları ortadan kaldırarak çalışma alanının daha düzenli bir hale gelmesini sağlar.

Geliştirilmiş bağlantısı ve yazılım desteği sayesinde günlük hayata hız kazandırmayı başarır. Farklı bilgisayarlarla da rahat bir şekilde bağlantı kurabilen bir fare arıyorsanız Logitech M171 kablosuz modelini inceleyerek arayışınıza kısa süre içinde son verebilir, istediğiniz özelliklerle günlük hayatınıza fonksiyonellik katabilirsiniz.

Logitech M171 Detaylı Görünüm

Logitech M171 Kompakt Tasarım Detayları

Logitech M171 mouse kablosuz bağlantısıyla kullanıcılarının ihtiyaçlarına iyi biçimde yanıt verir. Kabloyu ortadan kaldırdığı için her yere rahat bir şekilde taşınabilir. Ayrıca kompakt boyutları sayesinde de çantalarınıza zorlanmadan sığdırabilirsiniz. Ürünün yüksekliği 97.7 mm, genişliği 61.5 mm ve derinliği 35.2 mm’dir.

İçerisinde pil takılıyken ağırlığı ise 70.5 gramdır. USB alıcısı da 6.6 mm yüksekliğe, 23.1 mm genişliğe ve 18.7 mm derinliğe sahip olmasıyla çok fazla alan kaplamaz. Küçük ebatları sayesinde Logitech M171 mouse mobilitesi oldukça yüksek bir üründür. Evde, işte ya da okula giderken rahatlıkla kullanabilir, dış mekanlarda da ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Hafif ve küçük yapısı sayesinde günlük hayatın her yerine konfor katan ürün, bilgisayarların daha işlevsel bir şekilde kullanılmasına yardımcı olur. Logitech M171 mouse modelinde toplam üç adet tuş yer alır. Geleneksel farelerle benzer bir tasarıma sahip olduğu için herkesin kullanmaya hemen adapte olabileceği bir yapıdadır.

Kaydırma tekerleği, sol ve sağ tuşlarıyla birlikte pratik bir kullanım sağlar. Hem ergonomik hem de şık bir parça olduğu için Logitech M171 inceleme ve değerlendirmelerinden yüksek puanlar almayı başarır. İhtiyaçlarınızı ve nasıl bir aksesuar istediğinizi belirledikten sonra M171 mouse fiyat opsiyonlarına göz atabilir, aradığınız niteliklere vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz.

Logitech M171 Ölçüleri

Hassas DPI’yı ile Logitech M171

M171 mouse sahip olduğu teknik özellikler sayesinde günlük kullanımdaki çoğu ihtiyaca yanıt vermeyi başarır. Optik olduğu için yapılan hareketlerin daha hassas bir şekilde bilgisayarlara aktarılmasını sağlar. Alt tarafında elektromekanik dönüştürücü yerine ışık yayan diyotlar yer aldığı için hız konusunda başarılı bir performans ortaya çıkarır.

Cam yüzeylerin dışında kalan bütün masa üstlerinde iyi bir şekilde çalıştığı için de fare altlığını gereksiz hale getirir. Kullanılan yüzeyde düzensizlikler olsa bile yazılımı ve başarılı bir şekilde yapılandırılan optik sensörü sayesinde herhangi bir problem yaşanmasının önüne geçer. Genel anlamda daha az hareketli parçaya sahip olduğu için kırılma ya da bozulma durumu da oldukça azdır.

Alt tarafında kalan sistemin içine toz kaçmadığı için de temizleme gibi ekstra bakımlara ihtiyaç duymaz. “Logitech M171 kaç DPI?” diye merak ediyorsanız azami hassasiyetinin 1000 DPI olduğunu bilmeniz gerekir. Günlük kullanımda hızlı sonuçlar elde edilmesini sağlayan hassasiyetiyle internette gezinme, ofis programlarını kullanma, postalara bakma ya da yüksek hassasiyete ihtiyaç duyulmayan oyunları oynama gibi işlemlerin rahatlıkla gerçekleştirilmesini sağlar.

Ayrıca 1000 DPI, muadilleriyle kıyaslandığında yüksek bir seviye olmasıyla da pek çok kişinin dikkatini çeker. “Logitech M171 nasıl açılır?” diye arıyorsanız alıcısı cihazlara bağlandıktan sonra hemen çalışmaya başladığını öğrenmekten memnun kalabilirsiniz. Logitech M171 özellikleri ile beraber pratikliğiyle de kullanıcılarına avantajlar sağlar. Logitech M171 mouse en ucuz seçeneklerini inceleyerek kaliteli bir aksesuara kolaylıkla erişebilirsiniz.

Logitech M171 mi Logitech M100 mü?

M171 ilk olarak kablosuz tasarımıyla Logitech M100 modelinden ayrılır. Böylece kullanımı daha pratik hale gelir. Yüksekliği 16.3 mm, genişliği 0.5 mm ve derinliği 2.8 mm daha ufak olduğu için her yere daha kolay bir şekilde sığdırılabilir. 19.5 gram daha hafif olması sayesinde de kolayca taşınabilir. Ayrıca selefinde olmayan tırtıklı yan kenarlara sahip olmasıyla önceki modelini geride bırakır.

Logitech M171 Artı ve Eksi Yönleri

“Logitech M171 nasıl?” diye arıyorsanız günlük kullanımda oldukça başarılı bir performans ortaya çıkardığını bilmeniz gerekir. Olumlu ve olumsuz özelliklerini inceleyerek model hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilir, beklentilerinizle niteliklerini kıyaslamaya başlayabilirsiniz.

  • USB bağlantısı üzerinden çalışan model, hemen hemen her bilgisayarla kısa süre içinde senkronize olabilir.
  • Logitech M171 kablosuz mouse siyah ya da kırmızı gibi çeşitli renk seçeneklerine sahiptir. Böylece herkesin kişisel zevkleri doğrultusunda istediği sistemi kurmasına yardımcı olur. Sahip olduğu renk alternatifleri sayesinde bilgisayarınızla uyumlu aksesuarlara sahip olmanıza imkan tanır.
  • Her iki el ile uyumlu olacak şekilde tasarlandığı için herkes rahatlıkla kullanılabilir. Windows ya da macOS fark etmeksizin her işletim sistemiyle uyum sağlayabilir.
  • Kullanıcı odaklı olacak biçimde tasarlandığı için uzun saatler boyunca kullanılsa bile yaşanabilecek ağrıları en aza indirmeyi başarır.
  • Sadece 3 adet tuş içermesi, her ne kadar yeterli olsa da kopyalama ya da yapıştırma gibi kısayol butonlarına sahip olmaması bazı kullanıcılar için olumsuz bir özellik sayılabilir.
  • Bluetooth bağlantısı içermemesi de ürünün eksiklikleri arasında yer alır.
  • Günlük kullanım için tasarlanan model, oyuncu faresi arayanlara hitap etmez.

Genel olarak kullanıcılarını memnun eden bir performans ortaya çıkaran ürün, kompakt boyutları ve rahat kullanımıyla öne çıkar. Logitech M171 kablosuz mouse fiyat alternatiflerini inceleyerek bütün bu özelliklerden siz de faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Logitech M171 910-004424 Siyah Optik Wireless Mouse Fiyat Analizi

Logitech M171 910-004424 Siyah Optik Wireless Mouse son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Logitech M171 910-004424 Siyah Optik Wireless Mouse Özellikleri

Bağlantı Tipi:   Wireless
Türü:   Optik
Bağlantı:   Kablosuz
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver

Logitech M171 910-004424 Siyah Optik Wireless Mouse Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Logitech M171 910-004424 Siyah Optik Wireless Mouse İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Logitech M171 910-004424 Siyah Optik Wireless MouseLogitech M170 910-004642 Wireless Optik MouseLogitech M185 Gri 910-002235 Wireless Optik MouseMicrosoft Mobile 1850 Siyah U7Z-00003 Wireless Optik Mouse
 Logitech M171 910-004424 Siyah Optik Wireless MouseLogitech M170 910-004642 Wireless Optik MouseLogitech M185 Gri 910-002235 Wireless Optik MouseMicrosoft Mobile 1850 Siyah U7Z-00003 Wireless Optik Mouse
Fiyat 209,90 TL
127 satıcı
215,00 TL
114 satıcı
248,64 TL
129 satıcı
230,00 TL
54 satıcı
Popülerlik-6. Popüler Logitech Mouse-2. Popüler Microsoft Mouse
Ortalama Puan-3 yorum6 yorum1 yorum
Bağlantı TipiWirelessWirelessWirelessWireless
TürüOptikOptikOptikOptik
BağlantıKablosuzKablosuzKablosuzKablosuz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı