Logitech

Logitech M185 Wireless Optik Mouse

(7 yorum)
Logitech M185 Wireless Optik Mouse
Renk seçenekleri:

250 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

278,07 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 14 dakika önce Stokta 100+ adet Yarın kargoda Satıcı: Pttavm/TrendFix

Ürün Özellikleri: Wireless, Optik, Kablosuz


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
229,00 TL16.11.2023

En Ucuz Logitech M185 Wireless Optik Mouse Fiyatları

Piyasa fiyatları (8)

Tüm fiyatlar (160)

Yenilenmiş ve İkinci El Logitech M185 Wireless Optik Mouse Fiyatları

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
Bu ürün ile en çok birlikte alınan: Logitech B170 Kablosuz Optik Mouse
Logitech M185 Wireless Optik Mouse+Logitech B170 Kablosuz Optik Mouse
Pttavm 642,33 TL Ücretsiz kargo Birlikte GörSmallman 673,20 TL Ücretsiz kargo Birlikte Gör
En Popüler Logitech Mouse'lar
Benzer Ürünler

Logitech M185

Tasarımı ve özellikleriyle dikkatleri üzerinde toplayan Logitech M185 modeli, genel kullanım için özel olarak tasarlanır. Sade dizaynıyla zarif parça isteyen kişilere hitap eder. Kullanıcı odaklı olacak biçimde tasarlanan Logitech M185, belirli kalite standardının üzerinde olmasıyla öne çıkar. Logitech M185, gövde bölümünde yer alan bombe sayesinde ele rahat şekilde oturur.

Böylece uzun saatler boyunca kullanılması gerekse bile yaşanabilecek ağrıları minimuma indirir. Hem sağ hem de sol elini kullanan kişilerin kullanabileceği yapısı sayesinde Logitech 910-002235 M185 geniş kitle tarafından tercih edilir. Kaliteli malzemeyi özenli tasarımlarla harmanlayan kablosuz mouse M185 ile gereksinimlerinizi anında karşılamaya başlayabilirsiniz.

Logitech M185 DPI değerinden tasarımına kadar her açıdan ince düşünülmüş bir ürün olma özelliği gösterir. Logitech M185, kullanıcılarının her türlü ihtiyacına yanıt verecek şekilde üretilmesiyle gün geçtikçe daha fazla kişiye ulaşır. Logitech M185 kablosuz fare, hafifliği ve küçük ebatlarıyla kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik kazandırmayı başarır.

Özellikleri sayesinde Logitech M185 yorum ve incelemeleri neticesinde yüksek puanlar alır. Logitech mouse M185 fiyatları içinde aradığınızı kolaylıkla bulabilirsiniz. En ucuz Logitech M185 opsiyonlarını da inceleyerek bütçenizi zorlamadan kaliteli parçaya sahip olabilir ve M185 fiyat karşılaştırması ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Logitech M185

Logitech M185 Ergonomik Tasarımı

Logitech M185 kablosuz mouseinsanların anatomik yapısı dikkate alınarak tasarlandığı için oldukça rahat bir kullanıma sahiptir. Elin doğal kıvrımını takip edecek şekilde üretilen Logitech M185, sahip olduğu bombe sayesinde oldukça rahat yapıdadır. Yan taraflarında bulunan malzeme ise tutuş sırasında konforlu deneyim elde edilmesini sağlar.

Sağlam materyaliyle beraber rahat yapıda olan Logitech M185, uzun kullanımlarda yaşanabilecek herhangi bir sıkıntının önüne geçerek kullanıcı memnuniyetini artırır. Ayrıca boyutlarıyla da kullanıcılarını memnun eder. Logitech M185, 60 mm genişliğinde, 99 mm yüksekliğinde ve 39 mm derinliğindedir.

İçerisinde pil bulunduğunda ağırlığı toplam 75.2 gramdır. Logitech M185, kompakt boyutları ve hafif yapısı sayesinde dilediğiniz yere rahat şekilde taşıyabileceğiniz yapıdadır. Küçük boyutları, ele rahat şekilde oturmasını sağlarken aynı zamanda Logitech M185 ürününün mobilitesini de artırır.

Böylece farklı kullanım amaçlarına kolaylıkla adapte olabilen bir parça haline gelir. Bilgisayarınızı gün içinde yanınızda taşıyorsanız mouse bluetooth Logitech M185 benzeri taşınabilirliği yüksek olan aksesuarlara ihtiyaç duyulabilir. M185 sayesinde her yeri çalışma alanınız haline getirebilir, bilgisayarlarınızın işlevselliğini kolaylıkla artırabilirsiniz.

Logitech M185 nano optik kablosuz fare, gövdesinin altında yer alan markanın logosuyla da hoş görünüm kazanır. Ana gövdesiyle yan tarafları farklı renklerden üretildiği için de Logitech M185 kablosuz mouse orijinallik kazanır. Hem rahat hem de şık aksesuar arıyorsanız en ucuz Logitech M185 alternatiflerini inceleyebilir, hayalinizdeki parçaya vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz.

Logitech M185 El İle Uyum

Logitech M185 Pratik Kullanımı

Logitech M185 kablosuz mouse, tasarımının yanı sıra teknik özellikleriyle de dikkatleri üzerinde toplamayı başarır. Başarılı şekilde yapılandırılan Logitech M185 DPI değerinden sistem desteklerine kadar her açıdan kullanıcılarını memnun edecek şekilde tasarlanır. Logitech M185 mouse özellikleri arasında ihtiyaçlarınızı karşılayacak fonksiyonu rahatlıkla bulabilir, günlük yaşantınıza kolaylık kazandırmaya başlayabilirsiniz.

“Logitech M185 kaç DPI?” diye merak ediyorsanız azami hassasiyetinin 1000 DPI olduğunu öğrenmekten memnun kalabilirsiniz. Günlük kullanım için özel olarak tasarlanan Logitech M185 DPI değeriyle ortalamanın üzerinde performanslara imza atar. Selefleri ile kıyaslandığında daha yüksek hassasiyet sunduğu için kullanıcı deneyimini üst seviyeye taşımayı başarır.

Ayrıca Logitech M185 nano fare, sayfalar arasında daha kolay şekilde gezinmek için kontrollü satır kaydırma kontrolü sağlar. Özenli şekilde tasarlanan kaydırma tekerleği, kullanıcı deneyimini üst seviyelere taşıyacak biçimde üretilir. Böylece Logitech M185, özel belgeleri tarama ya da internette gezinme gibi işlerle ilgilenirken kullanıcılarına kolaylıkla sağlamayı başarır.

Ayrıca pürüzsüz optik izleme sensörüne sahip olan Logitech M185, hassas hareketlerin bile hızlıca imlece aktarılmasını sağlar. Özellikle fotoğraf düzenleme gibi hassasiyet gerektiren işlerle ilgileniyorsanız wireless mouse M185 yüksek hassasiyet seviyesi sayesinde ihtiyaç duyulan hızı elde edebilirsiniz.

Özellikleriyle beraber Logitech M185 mouse fiyat alternatifleriyle de kullanıcılarını memnun etmeyi başarır. Logitech M185 fiyat opsiyonlarını inceleyerek kaliteli bir parçaya uygun fiyatlarla sahip olabilir, aklınızdaki parçaya vakit kaybetmeden erişebilirsiniz.

Logitech M185 Uyumluluk

Logitech M185 Güçlü Bağlantısı

Logitech M185 mouse kullanıcı deneyimini üst seviyelere taşıyacak şekilde özenle tasarlanır. Logitech M185 özellikleri ile kullanıcıların bir fareden aradığı çoğu niteliği çatısı altında toplamayı başarır. Güçlü bağlantı noktalarına sahip olduğu için de Logitech M185 inceleme ve değerlendirmelerinden yüksek puanlar alır.

Tasarımından bağlantı noktalarına kadar her açıdan düşünülmüş bir parça olan Logitech M185, donanımını güçlendirmek ve bilgisayarlarının potansiyellerini daha iyi şekilde ortaya çıkarmak isteyenlere seslenir. Logitech M185 kablosuz optik mouse kalite standartlarını bir üst seviyeye taşıması, rahat kullanımı, güçlü bağlantıları ve şık detaylarıyla pek çok kişinin ilk aklına gelen modeller arasında yer alır.

USB alıcısı üzerinden bağlantı kuran Logitech M185, kabloları ortadan kaldırdığı için pek çok kişinin beğenisini kazanır. Logitech M185 ürününün alıcısı, bilgisayara bağlandığı andan itibaren çalışmaya başladığı için de herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Tak çalıştır mantığına sahip olan Logitech M185, donanım kurulumu gibi işlemlere ihtiyaç duymadığı için oldukça pratiktir.

Logitech M185 ürününün USB alıcısının yüksekliği 14.4 mm, genişliği 18.7 mm ve derinliği 6.1 mm’dir. 1.8 gram ağırlığıyla oldukça hafiftir. 2.4 GHz kablosuz bağlantı gücünde olan alıcı, yüksek frekansı sayesinde bilgisayarlarla rahat olacak şekilde senkronize olabilir.

Ayrıca Logitech M185 modeli, Chrome OS, Linus, macOS ve Windows işletim sistemlerini desteklediği için her türlü cihazla kolaylıkla kullanılabilir. Logitech M185 fiyat alternatifleri içinde bütçenize hitap eden hızlı bir fare kolaylıkla bulabilir, günlük hayatınıza fonksiyonellik kazandırmaya başlayabilirsiniz.

Logitech M185 Boyutları

Logitech M185 ile Logitech B100 Arasındaki Farklar

Logitech M185, ilk olarak kablosuz olmasıyla Logitech B100 modelinden ayrılır. Aynı zamanda Logitech M185’in yüksekliği 14 mm ve genişliği 2 mm daha az olduğu için her yere daha rahat şekilde taşınabilir. İki model de optik sensörlere sahip olmasına rağmen M185 daha yeni teknolojiler içermesi ile öne çıkar. Ayrıca Logitech M185 ekstra sunduğu renk çeşitliliğiyle de selefine göre daha fazla alternatif içerir. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra alternatifleri incelemeye başlayabilirsiniz.

Logitech M185 Olumlu ve Olumsuz Özellikleri

Logitech mouse M185 modeli, kullanıcılarının çoğu ihtiyacını karşılayacak biçimde üretilir. Olumlu ve olumsuz özelliklerini inceleyerek hakkında daha ayrıntılı şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

 • Logitech M185 wireless mouse kablo derdini ortadan kaldırmasıyla öne çıkar. USB alıcı aracılığıyla bağlantı kurmasıyla oldukça rahat kullanım sağlar.
 • Yüksek hassasiyete sahip DPI değeri sayesinde masanın üzerinde yapılan hareketlerin hızlı şekilde imlece aktarılmasını sağlar.
 • Optik algılayıcıları sayesinde cam hariç her türlü yüzeyde rahatlıkla kullanılabilir. Yüzeyde pürüzler olsa bile pürüzsüz optik izleme sistemiyle yaşanabilecek problemleri ortadan kaldırır.
 • Logitech M185, alt tarafında bulunan basit açma kapama düğmesi ve 1 adet AA pil aracılığıyla çalışır.
 • Logitech M185 kablosuz mouse gri ya da kırmızı benzeri renk alternatiflerine sahip olduğu için herkesin kişisel zevklerine hitap etmeyi başarır. Renk çeşitliliği sayesinde donanımlara istenilen görüntünün katılmasını sağlar.
 • Geleneksel sol ve sağ tıklamayla kaydırma tekerleğinin haricinde ek tuş içermemesi de eksikliklerinden sayılabilir.
 • Genel kullanım için tasarlandığından oyunculara hitap etmez.

Logitech M185 kablosuz mouse fiyat opsiyonları incelenerek herkesin bütçesine uygun olan alternatif rahatlıkla bulunabilir. Logitech M185 mouse en ucuz seçeneklerini inceleyerek aradığınıza kolaylıkla ulaşabilir, bilgisayarlarınızı daha iyi şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Logitech M185 Kullanım

Logitech M185 Wireless Optik Mouse Fiyat Analizi

Logitech M185 Wireless Optik Mouse son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Logitech M185 Wireless Optik Mouse Özellikleri

Bağlantı Tipi:   Wireless
Türü:   Optik
Bağlantı:   Kablosuz

Logitech M185 Wireless Optik Mouse Detayları

 • Fare
 • Amaç Ofis
 • Araç arayüzü RF kablosuz
 • Hareket algılama teknolojisi Optik
 • Dönüş türü Tekerlek
 • Tuş sayısı 3
 • Buton tipi Basmalı butonlar
 • Hareket çözünürlüğü 1000 DPI
 • Önerilen kullanım Laptop
 • Kaydırma tekeri sayısı 1
 • Dönme yönleri Dikey
 • Frekans bandı ve işletim kanalları 2.4 GHz
 • Tasarım
 • Form faktörü İki elini de kullanabilen
 • Ürün rengi Gri
 • Ergonomi
 • Kablosuz yöneltici alanı 10 m
 • Tak ve kullan Evet
 • Enerji yönetimi
 • Güç kaynağı Piller
 • Pil türü AA
 • Desteklenen pil sayısı 1
 • Pil hizmet ömrü 12 Ay(lar)
 • Sistem gereksinimleri
 • Desteklenen Windows çalışma sistemleri Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64
 • Desteklenen Mac çalışma sistemleri Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks
 • Desteklenen Linux çalışma sistemleri Evet
 • Ağırlık & boyutlar
 • Genişlik 60 mm
 • Derinlik 39 mm
 • Yükseklik 99 mm
 • Ağırlık 75,2 g
 • Alıcı genişliği 1,87 cm
 • Alıcı derinliği 6,1 mm
 • Alıcı uzunluğu 1,44 cm
 • Alıcı ağırlığı 1,8 g
 • Ambalajlama bilgisi
 • Dahili alıcı Evet
 • Kablosuz alıcı arayüzü USB
 • Alıcı türü Nano receiver
 • Piller dahil Evet
 • Kullanıcı kılavuzu Evet
 • Ambalaj genişliği 221 mm
 • Ambalaj derinliği 148 mm
 • Ambalaj yüksekliği 91 mm
 • Paket ağırlığı 167 g
 • Lojistik veri
 • İntermodal konteyner başına miktar (20 ft) 20000 adet
 • İntermodal konteyner başına miktar (40ft) 41200 adet
 • İntermodal konteyner başına miktar (40ft, HC) 46350 adet
 • Palet başına miktar 980 adet
 • Ana karton genişliği 46,5 cm
 • Mastır karton uzunluğu 11,6 cm
 • Ana karton uzunluğu 27,8 cm
 • Mastır karton ağırlığı 1,96 kg
 • Mastır karton GTIN (EAN/UPC) 50992060272716
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Wireless Mouse Optik Mouse Kablosuz Mouse

Ortalama Puan
3.0 1 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • AA 4 yorum
  4 beğeni
  Ali A. 12 Ekim 2023
  Logitech M185 ve M171 aynı scrollu kullanıyor ve birkaç aylık kullanımdan sonra bozuluyorlar. Yüzlerce mouseyi çöpe attım, tavsiye etmiyorum.
 • 1 yorumYusuf hukuk Ü. 7 Ağustos 2021
  urun cok guzel sadece alt kapagi dusme sirasinda cabuk çıkıyor
 • UY 1 yorum
  3 beğeni
  Ufuk Y. 25 Haziran 2019
  Mouse'un pil yatağı kapağı sorunlu. Neredeyse kendi kendine açılacak durumda. Ayrıca çok önemli olmasa da içinde hediye olarak gelen pilin de ömrü bitmiş, çalışmıyor. Bu yüzden ürünü geri iade etmek istiyorum.
 • 3 yorum
  5 beğeni
  KERİME Ç. İstanbul 18 Mart 2019
  Kullanımı çok zor, bir takım sorunlar var, geri göndermem gerekecek.
 • HA 1 yorum
  1 beğeni
  Hüseyin A. 10 Şubat 2019
  Teşekkür ederim. .

Logitech M185 Wireless Optik Mouse İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Logitech M185 Wireless Optik MouseLogitech Silent M220 910-004878 Wireless Optik Mouse SiyahLogitech Silent M220 910-004879 Wireless Optik Mouse MaviLogitech Silent M220 Wireless Optik Mouse
 Logitech M185 Wireless Optik MouseLogitech Silent M220 910-004878 Wireless Optik Mouse SiyahLogitech Silent M220 910-004879 Wireless Optik Mouse MaviLogitech Silent M220 Wireless Optik Mouse
Fiyat 278,07 TL
250 satıcı
265,05 TL
124 satıcı
255,00 TL
92 satıcı
254,00 TL
239 satıcı
Popülerlik---5. Popüler Logitech Mouse
Ortalama Puan7 yorum---
Bağlantı TipiWirelessWirelessWirelessWireless
TürüOptikOptikOptikOptik
BağlantıKablosuzKablosuzKablosuzKablosuz
Sessiz-VarVarVar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı