Logitech

Logitech M330 Silent Plus Wireless Optik Mouse

(8 yorum)
Logitech M330 Silent Plus Wireless Optik Mouse
Renk seçenekleri:

191 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

421,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 44 dakika önce Stokta 25+ adet Yarın kargoda Satıcı: Trendyol/KALE TEKNOLOJİ

Ürün Özellikleri: Wireless, Optik, Kablosuz, Sessiz... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
399,00 TL13.11.2023

En Ucuz Logitech M330 Silent Plus Wireless Optik Mouse Fiyatları

Piyasa fiyatları (8)

Tüm fiyatlar (101)

Yenilenmiş ve İkinci El Logitech M330 Silent Plus Wireless Optik Mouse Fiyatları

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Logitech Mouse'lar
Benzer Ürünler

Logitech M330

Logitech M330 yeni nesil teknolojiler sayesinde günlük kullanım için ideal bir ürün haline gelir. Logitech Silent Mouse M330 ergonomi kriterleri dikkate alınacak şekilde tasarlanmasından dolayı ele rahat bir şekilde oturur. Aynı zamanda Logitech M330 kablosuz mouse olmasıyla da masaların üzerinde dağınıklığa neden olabilecek kabloları ortadan kaldırarak kullanıcılarına daha rahat bir çalışma alanı sağlar.

Logitech M330 Silent Plus olarak nitelendirilen sessiz çalışma prensibiyle çalışan bir model olmasıyla da kullanıcılarının günlük yaşantısına pratiklik kazandırır. Tuşlarının verimli bir şekilde üretilmesi sayesinde Logitech M330 silent kablosuz mouse siyah modeli her türlü ortamda rahatlıkla kullanılabilir.

Aynı zamanda tıklama sesini ortadan kaldırdığından dolayı Logitech M330 sessiz mouse black çok yoğun kullanımlarda sesin kullanıcıyı rahatsız etme olasılığını da azaltır. Logitech M330 özellikle kütüphanede veya kapalı bir toplantıdayken dizüstü bilgisayarınızdan not alırken kullanışlı hale gelir. M330 Silent teknolojisi sayesinde başarılı bir performans ortaya çıkarır.

Sağ el için özel olarak tasarlanan ürün, Logitech M330 inceleme ve değerlendirmelerinden de olumlu dönüşler alır. Logitech M330 sessiz mouse yapı kalitesi sayesinde sınıfının önemli fareleri arasında yer alır. Kaliteli malzemenin özenli tasarımla bir araya gelmesinin sonucunda standartları yukarıya taşır.

Logitech M330 silent fiyat seçenekleriyle de kullanıcıların beğenisini kazanır. Logitech M330 Silent Plus fiyat opsiyonlarını inceleyerek bütçenize uygun olan alternatifi kısa süre içinde bulabilir, her ortamda bilgisayarınızı rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.

Logitech M330

Ergonomik ve Hafif Tasarımıyla Dikkat Çeken Logitech M330

Logitech M330 Silent Plus sağ elini kullananlar için özel olarak üretilen bir modeldir. Kavrama bölümü mat, kauçuk bir yapıya sahiptir. Ele rahat bir şekilde oturan yumuşak bir malzemeden üretilmesi sayesinde konforlu bir kullanım sağlar. Aynı zamanda Logitech M330 teri emen özel malzemesiyle uzun saatler boyunca kullanılsa da rahatsız edici herhangi bir problemle karşılaşılmasının önüne geçer.

Aynı zamanda Logitech M330 ürününün tuşlama ile kaydırma tekerleğinin bulunduğu bölümle avucun yerleştirildiği alanın farklı dokularda olması da kullanımı kolaylaştıran etkenler arasında yer alır. Aynı zamanda kompakt boyutlara sahip olması sayesinde her yere rahat bir şekilde taşınabilir. Logitech M330 ürününün genişliği 67.9 mm, derinliği 38.4 mm ve yüksekliği 105.4 mm’dir.

Küçük boyutları sayesinde dış mekanlarda laptoplarınızı rahat bir şekilde kullanmanızı mümkün kılar. İdeal ölçüleri sayesinde mobilitesi yüksek olduğundan dolayı her türlü ortamda rahat bir kullanım sağlar. Ayrıca Logitech M330 91 gr ağırlığında olduğu için çantalarda hantal bir duruş sergilemez. M330 Silent Plus hafif olduğu için de ceket cebinde bile rahatlıkla taşınabilecek bir yapıdadır.

Logitech M330 silent kablosuz mouse, ergonomi kriterleri dikkate alınarak dizayn edildiğinden dolayı oldukça konforludur. Rahat kullanımıyla Logitech M330 yorum ve incelemelerinden de iyi geri dönüşler almayı başararak kalitesini tesciller. Günlük yaşantınızın her alanında kolaylıkla kullanabileceğiniz bir fare arıyorsanız M330 Silent Plus fiyat alternatiflerine göz atabilirsiniz.

Logitech M330 Arka

Başparmak Destekli Logitech M330 Silent Plus

Logitech M330 mouse genel olarak ofis kullanımları için tasarlandığından dolayı oyun faresi arayan kişilere hitap etmez. Üç temel düğme, işlevselliği artırıldığından dolayı ofis işlemlerine pratiklik kazandırır. Logitech M330 Silent Mouse ilk olarak sessiz tasarımıyla dikkatleri üzerinde toplar. Ofis gibi gürültünün çok yoğun olmadığı ortamlarda kullanıcılarını memnun edecek şekilde tasarlanması ile pek çok kişi tarafından tercih edilir.

Sert tıklama seslerini ortadan kaldıran Logitech M330 Silent yorum ve değerlendirmelerinde de kullanıcı memnuniyeti ön plana çıkar. Aynı zamanda gürültüyü ortadan kaldırması sayesinde yapılan işe daha fazla konsantre olmanıza da yardımcı olur. Tıklama seslerini minimuma indirmesi sayesinde hızlı bir şekilde yapılan işlemlerde yumuşak geçişler elde edilmesine yardımcı olur.

Logitech M330 1000 DPI hassasiyet seviyesine sahip olmasıyla günlük kullanım için iyi bir performans ortaya çıkarır. Logitech M330 konforlu çözümler sağlayan dizaynıyla ele rahat bir şekilde oturacak biçimde üretilir. Asimetrik şekliyle sağ elin doğal bir pozisyonda kalmasını sağlar. Başparmak desteğine sahip olması sayesinde kullanıcılarına rahat bir hareket kabiliyeti sunar.

Kullanışlı bir donanım parçası arıyorsanız Logitech M330 Silent özellikleriyle size hitap edebilir. Logitech M330 fiyat seçeneklerini inceleyerek fonksiyonel bir fareye kısa sürede erişebilir, Logitech M330 en ucuz alternatifleri içerisinde fiyat karşılaştırması yaparak bütçenize uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Logitech M330 Boyut

2.4 GHz USB Alıcılı Logitech M330

Logitech M330 mouse kablosuz tasarımıyla oldukça işlevsel bir kullanım sunmasıyla öne çıkar. 2.4 GHz hızında USB alıcısıyla bilgisayarlarla bağlantı kuran Logitech M330, hız konusunda verimli sonuçlar elde edilmesini sağlar. Logitech M330 fare ile yapılan hareketleri hızlı bir şekilde imlece aktararak her türlü işlemin kısa süre içinde gerçekleştirilmesini mümkün hale getirir.

Aynı zamanda Logitech M330 Chrome OS, Linux, Mac ve Windows işletim sistemlerini desteklemesi sayesinde her türlü cihazla başarılı bir şekilde senkronize olur. Aynı zamanda Logitech M330 çoklu monitör kullanımında da hızlı bağlantısı sayesinde dilediğinizi yapmanızı mümkün hale getirir. Logitech M330 10 metrelik bir mesafe sunmasıyla da kullanıcılarına geniş bir hareket alanı sağlar.

Rastgele bağlantı kopmalarının önüne geçecek şekilde tasarlanan Logitech M330, uzun menzili sayesinde işlevselliğini artırır. Logitech M330 laptopa bağlandıktan sonra uzaktan ekranı kontrol ederek farklı işlemleri de gerçekleştirmenizi mümkün hale getirir. Ortalama kullanıma göre 24 aylık bir pil ömrü sunan Logitech M330, yaklaşık 2 yıl boyunca kullanılabilmesi ile de öne çıkar. Kullanılmadığı zamanlarda otomatik olarak bekleme moduna girerek güç tasarrufu sağlar.

Böylece pilini optimize ederek daha uzun süre kullanılabilir hale getirir. Yüksek hassasiyete sahip optik izleme teknolojisi sayesinde yapılan hareketleri başarılı bir şekilde işleyen Logitech M330, kullanıcılarına pratiklik kazandırır. Logitech M330 sessiz kablosuz mouse modelini inceleyerek çoğu gereksiniminizi karşılayabilir, günlük kullanım için bir fare arıyorsanız istediğiniz niteliklere kısa sürede erişebilirsiniz.

Logitech M330 İşlevler

Logitech M330 ile M220 Farkları

Logitech M330, Logitech M220 modeliyle hem tasarım hem de özellikler bakımından ayrılır. M220 kutudan çıkan AA pillerle 18 aylık bir kullanım ömrü sağlarken M330 24 ayla daha uzun süre boyunca kullanılabilir.

Ayrıca selefi tamamen plastikten üretilirken Logitech M330 modelinin kavrama yerleri kauçuk bir malzemeden üretilir. Böylece daha yumuşak bir kullanım elde edilmesini sağlar. İki modelde de Silent Plus teknolojisi kullanılsa da M330 daha yeni nesil tekniklerle üretilir.

Olumlu ve Olumsuz Yanlarıyla Logitech M330

M330 mouse modeli hakkında daha yakından bilgi edinmek istiyorsanız, ürünün bütün ayrıntılarını pratik bir şekilde öğrenebilirsiniz.

 • Logitech M330 ilk olarak sessiz tıklama teknolojisini başarılı bir şekilde kullanması ile öne çıkar. Böylece konsantrasyon seviyesini bozmadan her türlü işlemin yapılmasını mümkün kılar.
 • 2 yıllık kullanım ömrü sunması sayesinde sıklıkla pil değişimi yapmayı gereksiz hale getirir.
 • Logitech M330 her türlü işletim sistemini desteklemesi sayesinde her bilgisayarla kullanılabilir. Ayrıca cihazlara USB girişi takıldığı anda herhangi bir kurulama ihtiyaç duymadan anında çalışmaya başlar.
 • Aynı zamanda Logitech M330 küçük ebatları sayesinde evin dışında mouse kullanacak kişiler için de başarılı bir seçenektir.
 • Avuç içi desteği sunan hafif bir bombeye ve başparmağın yerleştirilmesini sağlayan ufak bir çıkıntıya sahip olması sayesinde konforlu bir kullanım sağlar.
 • Bluetooth bağlantısına sahip olmaması, Logitech M330 ürününün olumsuz tarafları arasında yer alır. Aynı anda birden fazla cihaza bağlanamaz.

M330 başarılı bir şekilde tasarlanan tuşları, sade tasarımı ve küçük ölçüleriyle başarılı bir fare olma özelliği gösterir. M330 fiyat opsiyonlarını inceleyerek bütün bu avantajlardan faydalanabilir, günlük yaşantınıza pratiklik kazandırmaya başlayabilirsiniz.

Logitech M330 Uyumluluk

Logitech M330 Silent Plus Wireless Optik Mouse Fiyat Analizi

Logitech M330 Silent Plus Wireless Optik Mouse son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Logitech M330 Silent Plus Wireless Optik Mouse Özellikleri

Bağlantı Tipi:   Wireless
Türü:   Optik
Bağlantı:   Kablosuz
Sessiz:

Logitech M330 Silent Plus Wireless Optik Mouse Detayları

 • Fare
 • Amaç Ofis
 • Araç arayüzü RF kablosuz
 • Hareket algılama teknolojisi Mekanik
 • Dönüş türü Tekerlek
 • Tuş sayısı 3
 • Buton tipi Basmalı butonlar
 • Hareket çözünürlüğü 1000 DPI
 • Önerilen kullanım Evrensel
 • Özelleştirilebilir hareket çözünürlüğü Hayır
 • Kaydırma tekeri sayısı 1
 • Dönme yönleri Dikey
 • Frekans bandı ve işletim kanalları 2.4 GHz
 • Tasarım
 • Form faktörü sağ-el
 • Ürün rengi Siyah
 • Yüzey renklendirme Monoton
 • Ergonomi
 • Entegre açma/kapama düğmesi Evet
 • Kablosuz yöneltici alanı 10 m
 • Enerji yönetimi
 • Güç kaynağı Piller
 • Pil türü AA
 • Desteklenen pil sayısı 1
 • Pil teknolojisi Alkalin
 • Pil hizmet ömrü 24 Ay(lar)
 • Sistem gereksinimleri
 • Desteklenen Windows çalışma sistemleri Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64
 • Desteklenen Mac çalışma sistemleri Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks
 • Desteklenen Linux çalışma sistemleri Evet
 • Ağırlık & boyutlar
 • Genişlik 67,9 mm
 • Derinlik 38,4 mm
 • Yükseklik 105,4 mm
 • Ağırlık 91 g
 • Alıcı genişliği 1,87 cm
 • Alıcı derinliği 6,1 mm
 • Alıcı uzunluğu 1,44 cm
 • Alıcı ağırlığı 1,8 g
 • Ambalajlama bilgisi
 • Dahili alıcı Evet
 • Kablosuz alıcı arayüzü USB
 • Alıcı türü Nano receiver
 • Piller dahil Evet
 • Kullanıcı kılavuzu Evet
 • Ambalaj genişliği 83 mm
 • Ambalaj derinliği 126 mm
 • Ambalaj yüksekliği 186 mm
 • Paket ağırlığı 147,7 g
 • Lojistik veri
 • İntermodal konteyner başına miktar (20 ft) 28560 adet
 • İntermodal konteyner başına miktar (40ft) 59520 adet
 • İntermodal konteyner başına miktar (40ft, HC) 74400 adet
 • Palet başına miktar 1920 adet
 • Ana karton genişliği 10,1 cm
 • Mastır karton uzunluğu 36,2 cm
 • Ana karton uzunluğu 25,9 cm
 • Mastır karton ağırlığı 1,58 kg
 • Mastır karton GTIN (EAN/UPC) 50992060666713
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Sessiz Mouse Kablosuz Mouse Wireless Mouse Optik Mouse

Ortalama Puan
4.0 1 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Logitech M330 Silent Plus Wireless Optik Mouse İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Logitech M330 Silent Plus Wireless Optik MouseAsus WT425 Wireless Optik MouseLogitech Silent M220 910-004878 Wireless Optik Mouse SiyahLogitech M330 Silent Plus 910-004909 Siyah Wireless Optik Mouse
 Logitech M330 Silent Plus Wireless Optik MouseAsus WT425 Wireless Optik MouseLogitech Silent M220 910-004878 Wireless Optik Mouse SiyahLogitech M330 Silent Plus 910-004909 Siyah Wireless Optik Mouse
Fiyat 421,00 TL
191 satıcı
449,00 TL
45 satıcı
256,50 TL
109 satıcı
454,00 TL
105 satıcı
Popülerlik-4. Popüler Asus Mouse--
Ortalama Puan8 yorum---
Bağlantı TipiWirelessWirelessWirelessWireless
TürüOptikOptikOptikOptik
BağlantıKablosuzKablosuzKablosuzKablosuz
SessizVarVarVarVar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı