Arama Takip Listem Sepetim
Logitech

Logitech M590 Siyah 910-005197 Bluetooth Optik Mouse

(6 yorum)
Logitech M590 Siyah 910-005197 Bluetooth Optik Mouse
Renk seçenekleri:

Siyah renk seçeneği için fiyatlar gösteriliyor. Tüm renk seçeneklerini gör

1.481,61 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: Bugün 22:07

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 10 adetYarın kargodaSatıcı: Hepsiburada/logi

Ürün Özellikleri: Bluetooth, Optik, Kablosuz


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
En Popüler Logitech Mouse'lar
Benzer Ürünler

Logitech M590

Logitech M590 kompakt boyutları ve Bluetooth bağlantısıyla dikkatleri üzerinde toplar. Ergonomik kriterler göz önünde bulundurularak tasarlanmasından dolayı el çukuruna rahat bir şekilde oturan mouse, herkesin kolaylıkla kullanabileceği bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda hafifliği sayesinde dış mekanlarda da rahatlıkla kullanabilir, dilediğiniz yere zorlanmadan taşıyabilirsiniz.

Küçük ebatları ve ağır olmayan yapısıyla günlük hayata pratiklik kazandıran Logitech M590, evin dışında bilgisayarını sürekli olarak yanında taşıyan kişiler için iyi bir seçim haline gelir. Kavisli tasarımı sayesinde hareket kabiliyetini kısıtlamadan pratik bir kullanım sunan ürün, hem sağ hem de sol el için uyumlu olarak tasarlanır.

Böylece herkesin güvenle kullanabileceği bir yapıya sahiptir. Üstelik tuşları tıklandığında ses çıkarmayacak biçimde tasarlandığından dolayı sessiz ortamlarda da kullanışlı bir parça haline gelir. İş ortamında sessiz olunması gereken durumlarda da kullanıcılarına pratiklik kazandırır. Logitech M590 multi device bağlantısını bluetooth üzerinden gerçekleştirdiğinden bluetooth özelliğine sahip olan cihazlarla hızlı bir şekilde senkronize olur.

Logitech M590 bluetooth mouse bir kere bağlandıktan sonra her seferinde tekrardan kurulum gerektirmediğinden oldukça pratik bir üründür. Sunduğu işlevsellik sayesinde Logitech M590 yorum ve değerlendirmelerinden de olumlu geri dönüşler almayı başarır.

Bilgisayarlarınızın işlevselliğini artırmak ve her yerde kendi iş ortamınızı yaratmak istiyorsanız, Logitech M590 multi device silent modelini inceleyebilir, sessiz ve işlevsel bir fareye kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Logitech M590 Siyah

Logitech M590 Tasarım Detayları

Logitech M590 mouse modeli, sağlam tasarımı ve etkileyici özellikleriyle kullanıcılarının çoğu beklentisini karşılamayı başarır. Yüksekliği 14.4 mm, genişliği 18.7 mm ve derinliği 6.1 mm’dir. Ayrıca 1.8 g ağırlığıyla hafif bir yapıya sahiptir. Herkesin eline rahat bir şekilde sığabilecek özel bir tasarıma sahip olmasıyla geniş bir kitleye seslenir.

Elde rahat bir his sunmasıyla kullanıcılarının beğenisini kazanır. Logitech M590 kablosuz mouse yumuşak bir dokuya sahip olmasından dolayı uzun saatler boyunca kullanılsa da kullanıcıların elinde oluşabilecek ağrıları en aza indirmeyi başarır. Sessiz ve verimli olarak nitelendirilen fare, tıklama performansıyla başarısını ortaya koyar.

Geleneksel bir mouse ile kıyaslandığında yüksek oranlarda daha sessiz bir performans sunmasından dolayı faresinin tıkırtısından hoşlanmayan kişiler için iyi bir seçenek haline gelir. Philips’in özel olarak geliştirdiği Silent Touch teknolojisini içermesiyle ses konusunda verimli sonuçlar elde edilmesine yardımcı olur.

Ayrıca sahip olduğu tuş sayısıyla da dikkatleri üzerinde toplar. Geleneksel sol ve sağ tuşla kaydırma düğmesinin yanı sıra ek olarak 4 tane daha düğmeye sahip olmasıyla daha fonksiyonel bir kullanım sunar.

Şık tasarımı ve fonksiyonelliğiyle öne çıkan ürün, kablosuz bir fare arayışında olanlar için iyi bir alternatiftir. Logitech M590 fiyat seçeneklerini inceleyerek bütçenize uygun olan işlevsel bir cihaza kısa sürede erişebilir, yaptığınız işlemlere pratiklik kazandırmaya başlayabilirsiniz.

Logitech M590 Kutulu Görünüm

Farklı İşletim Sistemlerini Destekleyen Logitech M590

M590 Logitech mouse modeli, sahip olduğu işlevler sayesinde farklı kullanım amaçlarına rahat bir şekilde adapte olur. Günlük kullanım için tasarlanmış olsa da özelleştirilebilir tuşlar içermesi sayesinde oyun sırasında fonksiyonel hale gelir. Yan tarafında bulunan tuşları nişan alma veya ateş etme gibi özel amaçlar için ayarlayabilir, oyun deneyimini bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Aynı zamanda farenin yanında verilen alıcı sayesinde ürün üç farklı cihazla bağlanabilir. macOS ve Windows işletim sistemlerini desteklediğinden dolayı her cihazla rahat bir şekilde senkronize olur. Ayrıca aynı fareyi farklı cihazlarla bağlayarak tek bir tuş yardımıyla laptoplar arasında geçiş yapabilir, kullanım alanını genişletebilirsiniz.

Her türlü işletim sistemini desteklemesinden dolayı geniş bir kitleye hitap eden bir fonksiyonellik sunmayı başarır. Aynı zamanda üst tarafında bulunan ultra hassas kaydırma tekerleği, uzun web sayfalarında daha hızlı ve kolay kaydırma yapmak için mm başına daha fazla oluk içerir. Böylece yapılan işlemlere hız ve akıcılık kazandırmayı başarır.

Gövde, uzun süre kullanıldığında ergonomik bir tutuş sağlamak için kenarlarında özel kauçuk bir katman bulundurur. Sağlam plastikten üretilen Logitech M590, rahat ve konforlu kullanımıyla kullanıcılarının çoğu beklentisine yanıt vermeyi başarır.

Aynı zamanda mouse yan tarafındaki kauçuk malzeme sayesinde mat bir doku kazanır ve konforlu bir deneyim sunar. İşlevselliğiyle Logitech M590 inceleme ve değerlendirmelerinden olumlu geri dönüşler alarak kalitesini tesciller. M590 fiyat seçeneklerini inceleyerek kararınızı verebilirsiniz.

Logitech M590 Gri

Diğer Cihazlarla Bağlantı Kurabilen Logitech M590

M590 modeli, çok yönlülüğüyle dikkatleri üzerinde toplayan bir üründür. Farklı cihazlarla bağlantı kurabilmesi, rahat kullanımı, sağlam ve dayanıklı olacak şekilde tasarlanmasıyla öne çıkar. Aynı zamanda yan tarafında bulunan ek tuşlar sayesinde kullanıcılarının sıklıkla yaptığı işlemlere kısayol atamalarına imkan tanır.

Oyunun yanı sıra günlük kullanımda da işlevsel hale gelen özellik, pratik bir hareketle dilediğiniz işlemi rahatlıkla hayata geçirmenize imkan tanır. Logi isimli uygulamayı AppStore veya Microsoft Mağazası üzerinden indirerek farede bulunan ek düğmelerin işlevlerini zorlanmadan değiştirebilirsiniz. Üstelik Logitech Flow isimli işlevsel bir özelliği desteklemesi sayesinde cihazlar arasındaki veri aktarımını hızlı bir şekilde yapmanızı mümkün hale getirir.

Bağlı olduğu cihazlar arasında dataları kolay bir şekilde aktarmanıza yardımcı olur. Aktarmak istediğiniz dosyaya basılı tutarak diğer cihaza imleci geçirerek kolaylıkla gönderebilirsiniz. Böylece veri aktarımı için ek yöntemler araştırmanıza gerek kalmaz. M590 DPI değeriyle de kullanıcılarına yeterli bir hassasiyet sunmayı başarır.

Özellikle günlük kullanımda işlevsellik kazanan 1000 birimlik Logitech M590 DPI değeri sayesinde istediğiniz işlemleri rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Yüksek seviyede bir hassasiyet sunan mouse, kullanıcı deneyimini destekleyerek memnuniyet seviyesini artırmayı başarır. Ek olarak Easy Switch ismi verilen farklı cihazlara hızlı bir şekilde geçiş yapılabilmesini sağlayan desteğiyle de kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik kazandırır. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra ürünü inceleyerek kaliteli bir donanım sahibi olabilirsiniz.

Logitech M590 ile Logitech M335 Farkları

M590, hem tasarım hem de özellikler bakımından Logitech M335 modelinden ayrılır. Ek olarak tablet ve telefon desteği sunduğu için M335 modelini geride bırakır. Tahmini pil ömrü 6 ay daha uzun olmasıyla da öne çıkar. Ayrıca ek olarak sessiz tıklama özelliğine sayesinde her ortamda rahatlıkla kullanılabilir. Aynı anda 3 ayrı cihaza bağlantı desteği içerdiği için daha fonksiyonel bir fare olma özelliği gösterir.

Logitech M590 Olumlu ve Olumsuz Özellikleri

Multi device M590 sahip olduğu özelliklerle genellikle kullanıcılarının memnuniyetini kazanmayı başarır. Hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız siz de ürünün olumlu ve olumsuz yanlarını inceleyebilirsiniz.

 • Yüksek mobiliteyi destekleyen model, kompakt boyutlarıyla her yere rahat bir şekilde taşınabilir. Yüksekliği 103 mm, genişliği 64 mm ve derinliği 40 mm olmasıyla her yere kolaylıkla taşınabilir.
 • Unifying alıcı farklı cihazlara bağlanmayı hızlandırdığından dolayı oldukça kullanışlı bir parça haline gelir. 2.4 GHz hızında olduğu için her türlü hareketi cihaza hızlı bir şekilde aktarır.
 • Yüksek hassasiyete sahip olan optik izleme teknolojisi sayesinde ince işlemlerin de fare aracılığıyla rahatlıkla gerçekleştirilmesini sağlar. Aynı zamanda küçük hareketleri bile anında imlece aktararak günlük hayata işlevsellik kazandırır.
 • Hassas kaydırma teknolojisi sayesinde üzerinde bulunan kaydırma tuşu, normale göre hareketlere daha fazla hassasiyet gösterir. Böylece ufak bir hareketle daha hızlı bir şekilde ekranı kaydırabilir.
 • Hem Windows hem de MacBook serisiyle çalıştığı için herkesin beklentilerini karşılar. Windows ve macOS’un yanı sıra Linux işletim sistemiyle de rahatlıkla kullanılabilir.
 • Minimalist tasarımı ve sade görünümüyle satın alacağı parçanın tasarımına önem veren kullanıcılara seslenir. Logitech M590 multi device sessiz kablosuz mouse siyah renginin yanı sıra kırmızı ve gri renk opsiyonları da sunar.
 • Bazı oyunlarda iyi bir performans ortaya çıkarsa da hareketin yoğun olduğu oyunlarda kullanacak olan kişilere hitap etmez.

Logitech M590 kablosuz mouse günlük kullanımda başarılı bir fare olmasıyla dikkatleri üzerinde toplar. Logitech M590 en ucuz alternatiflerini inceleyerek günlük yaşantınıza pratiklik kazandırmaya başlayabilirsiniz.

Logitech M590 Siyah 910-005197 Bluetooth Optik Mouse Fiyat Analizi

Logitech M590 Siyah 910-005197 Bluetooth Optik Mouse son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Logitech M590 Siyah 910-005197 Bluetooth Optik Mouse Özellikleri

Bağlantı Tipi:   Bluetooth
Türü:   Optik
Bağlantı:   Kablosuz

Logitech M590 Siyah 910-005197 Bluetooth Optik Mouse Detayları

 • Fare
 • AmaçOfis
 • Araç arayüzüRF Kablosuz + Bluetooth
 • Hareket algılama teknolojisiOptik
 • Dönüş türüTekerlek
 • Tuş sayısı7
 • Buton tipiBasmalı butonlar
 • Hareket çözünürlüğü1000 DPI
 • Önerilen kullanımBilgisayar / laptop
 • Kaydırma tekeri sayısı1
 • Frekans bandı ve işletim kanalları2.4 GHz
 • Tasarım
 • Form faktörüsağ-el
 • Ürün rengiGrafit
 • Yüzey renklendirmeMonoton
 • Ergonomi
 • Kablosuz yöneltici alanı10 m
 • Enerji yönetimi
 • Güç kaynağıPiller
 • Pil türüAA
 • Desteklenen pil sayısı1
 • Sistem gereksinimleri
 • Desteklenen Windows çalışma sistemleriWindows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 Pro x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64
 • Desteklenen Mac çalışma sistemleriMac OS X 10.10 Yosemite
 • Ağırlık & boyutlar
 • Genişlik64 mm
 • Derinlik103 mm
 • Yükseklik40 mm
 • Ağırlık101 g
 • Alıcı genişliği1,43 cm
 • Alıcı derinliği6,5 mm
 • Alıcı uzunluğu1,49 cm
 • Alıcı ağırlığı1,63 g
 • Ambalajlama bilgisi
 • Kablosuz alıcı arayüzüUSB
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.85 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • MA10 yorum
  15 beğeni
  Melahat A.24 Mart 2021
  Bu mouse uzun zamandır almak istediğim bir modeldi. Grisini hep almak isteyip uygun fiyata gelince kırmızısını aldım ve beklediğimden güzel çıktı. Bir tek mini bir sıkıntısı var .O da görmezden gelinebilir. Mouse un On/Off Tuşu ergonomik bir şekilde ayarlanmamış. Logitech her zaman kullandığım marka olmuştur. Şiddetle tavsiye ederim .
 • TT1 yorumTAMER T.İstanbul29 Nisan 2020
  Orta tuşun verdiği hareket hissi çok belirgin değil. Biraz daha takılarak atlama yapsa mükemmel olacakmış. Laptopla çok hızlı bir şekilde bağlandı sorun yaşamadım. Ayrıca USB ile de bağlanabiliyor olması çok güzel. Zaten markanın malzeme ve işçilik kalitesi tarşılmaz. Ebat da orta sıklet sayılır. İri bir mouse değil. Ucuz geçici şeyler peşinde değilseniz gerçekten çok çok iyi.
 • AY3 yorum
  2 beğeni
  Altug Y.24 Nisan 2019
  Kolay SiparişTeknolojipazar
  Ürün çok güzel. Kargo da ertesi gün geldi
 • ÖŞ1 yorumÖzgür Ş.İzmir16 Nisan 2019
  Kolay SiparişTeknolojipazar
  1 gün sonra elime ulaştı oldukça kullanışlı bir ürün ve teknoloji pazar a da teşekkürler çok güzel paketlenmişti
 • GE5 yorum
  17 beğeni
  GÖKAY E.İstanbul20 Şubat 2019
  Logitech'in yeni logosuyla ürettiği, sessiz ve kullanışlı bir mouse. Dolar kurundan dolayı fiyatı yüksek gelebilir ama ben severek kullanıyorum.

Logitech M590 Siyah 910-005197 Bluetooth Optik Mouse İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Logitech M590 Siyah 910-005197 Bluetooth Optik MouseLogitech M510 910-001826 MouseMicrosoft Sculpt Comfort H3S-00001 Bluetooth Optik MouseLogitech M535 Gri 910-004530 Bluetooth Lazer Mouse
 Logitech M590 Siyah 910-005197 Bluetooth Optik MouseLogitech M510 910-001826 MouseMicrosoft Sculpt Comfort H3S-00001 Bluetooth Optik MouseLogitech M535 Gri 910-004530 Bluetooth Lazer Mouse
Fiyat1.481,61 TL
1 satıcı
469,00 TL
17 satıcı
399,00 TL
11 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik--7. Popüler Microsoft Mouse-
Ortalama Puan6 yorum--
Bağlantı TipiBluetooth-BluetoothBluetooth
TürüOptik-OptikLazer
BağlantıKablosuzKablosuzKablosuzKablosuz
SessizYok-YokYok
MacroYok-YokYok
Gaming OyuncuYok-YokYok
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı