Logitech

Logitech Mx Master 3 910-005694 Siyah Bluetooth ve Wireless Lazer Mouse

(1 yorum)
Logitech Mx Master 3 910-005694 Siyah Bluetooth ve Wireless Lazer Mouse
Model seçenekleri:Renk seçenekleri:

Siyah renk seçeneği için fiyatlar gösteriliyor. Tüm renk seçeneklerini gör

14 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

2.029,38 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 21 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 10+ adet1 iş günüSatıcı: N11/jetklik

Ürün Özellikleri: Wireless, Lazer, Kablosuz

19,62 TL fark ile Teknosa.com seçeneğini gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Logitech Mx Master 3 910-005694 Siyah Bluetooth ve Wireless Lazer Mouse Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (13)

En Popüler Logitech Mouse'lar

Logitech MX Master 3

Logitech MX Master 3 günlük kullanım için oldukça çok yönlü olan profesyonel görünümlü başarılı bir modeldir. Sol tarafında sağ elini kullanan kullanıcılar için sunduğu başparmak dayaması ile uzun saatler boyunca rahatlıkla kullanılabilir. Aynı zamanda başparmak için dikey kaydırma tekerleği içermesi ile günlük hayata pratiklik kazandırır.

Söz konusu yan kaydırma tekerleği, sayfayı yatay olarak kaydırmanıza imkân tanır. Logitech MX Master 3, video düzenleyen veya grafik tasarımıyla ilgilenen kişiler için oldukça kullanışlı hale gelir. Ayrıca bu düğme, yapılandırılabilir olduğundan dolayı farklı işlemler için de kullanılabilir.

Ergonomik kriterler dikkate alınarak tasarlanan Logitech MX Master 3, fare ihtiyacı olan kişiler için iyi bir alternatif haline gelir. Avuç içi tutuşunun oldukça rahat olmasıyla da Logitech mouse MX Master 3 pek çok kişi tarafından tercih edilir. Aynı zamanda Logitech MX Master 3 başarılı yapı kalitesi ve ideal dizaynıyla fareden beklenen çoğu özelliği çatısı altında toplamayı başarır.

Üretkenlik için özel olarak dizayn edilen Logitech MX Master 3, sahip olduğu ek tuşlarla da pek çok işlemin pratik şekilde gerçekleştirilmesini mümkün hale getirir. Küçük ayarlamalar kullanımını daha da kolay ve rahat hale getirmeyi başarır. Yazılım desteği ve özelleştirmeleri ile öne çıkan MX Master 3 Logitech modeli kullanan kişilere pek çok farklı avantaj sağlar.

Logitech MX Master 3

Logitech MX Master 3 Teknik Detayları

MX Master 3 modelinin teknik özellikleri kullanıcılarının günlük yaşantısını kolaylaştırmayı başarır. Darkfield lazer sensörü içerdiğinden dolayı her türlü masada rahat bir şekilde kullanılabilir. Tüm yüzeylerde çalışabilmesi ile ortam fark etmeksizin her yerde kullanıcılarına konfor sağlar. Logitech MX Master 3 bütün yüzey tiplerinde başarılı bir şekilde çalıştığından dolayı mouse pad kullanımını gereksiz kılar.

Cam, kristal ya da şeffaf malzemelerden yapılmış şık masaüstlerinde çalıştığı bildirilen Logitech MX Master 3, yüzeylerin opak olmasını bir gereklilik olmaktan çıkarır. Yeni nesil bir teknoloji olan Darkfield, pürüzlü yüzeylerde de iyi bir performans ortaya çıkarmayı başarır. USB Type-C girişiyle şarj edilen Logitech MX Master 3, başarılı pil ömrüyle de kullanıcılarının beğenisini kazanır.

Type-C bağlantısı sayesinde kısa sürede şarj olurken aynı zamanda tam olarak doldurulmuş bataryayla 70 güne kadar kullanım ömrü sağlar. Ayrıca bir dakikalık hızlı şarj sonucunda 3 saatlik kullanım ömrü sunmasıyla da acil durumlarda oldukça fonksiyonel hale gelir. Logitech MX Master 3, hassasiyeti 4000 DPI olduğundan dolayı her türlü hareketin imlece hızlı bir şekilde yansıtılmasını sağlar.

Aynı zamanda fotoğraf düzenleme gibi her küçük ayrıntının önem kazandığı işlemlerle ilgilenirken yüksek hassasiyet seviyesi sayesinde dilediğinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Teknik detaylarıyla dikkatleri üzerinde toplayan Logitech MX Master 3, her açıdan geliştirilmiş bir fare almak isteyenlere seslenir. Logitech MX Master 3 en ucuz seçeneklerine göz atarak bütçenizi zorlamadan kaliteli bir aksesuara kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Logitech MX Master 3 Hassasiyet

Rahat Kullanımıyla Logitech MX Master 3

Büyük ebatlarda başparmağı kanadına sahip olmasıyla öne çıkan Logitech’in MX Master 3 modeli, rahat kullanımıyla kullanıcılarının ihtiyaçlarına iyi bir şekilde karşılık vermeyi başarır. Büyük başparmak kanadına sahip olmasıyla beraber sekiz düğme içermesi ile de dikkatleri üzerinde toplar.

Logitech MX Master 3 modelinin üstünde geleneksel iki tıklamayla kaydırma tekerleği bulunur. Kaydırma tekerleğinin altında hassas ve serbest kaydırma hızları arasında manuel olarak geçiş yapmanıza imkân tanıyan bir tuş konumlanır. Logitech MX Master 3 modelinin yan tarafında ise iki ayarlanabilir düğme, kaydırma tekerleği ve hareket düğmesi olarak nitelendirilen bir tuş yer alır.

Hareket düğmesi, klavyelerde bulunan işlev tuşuyla benzer fonksiyona sahiptir. Basılı tutarak fareyi sağa, sola, yukarıya ya da aşağıya hareket ettirdiğinizde size ekstra dört farklı işlev sunar. Yan tarafta bulunan düğmeler geri/ileri alma gibi kısayollar için kullanıldığında özellikle ofis kullanımlarında kullanıcılarına hız kazandırır.

Ayrıca Logitech MX Master 3 modelinin başparmak bölümünde bulunan kaydırma tekerleği, manyetik dirençlere sahip olmasıyla tıklama hissini simüle eder. Satırlarda yukarı ya da aşağı kaydırma yapıldığında değişikliğin parmakların üzerinde de hissedilmesini sağlar. Logitech MX Master 3 sağladığı geri dönüşümle kullanıcı deneyimini iyileştirerek kalitesini ileri bir boyuta taşır.

Mıknatıslı tekerlekler, ne kadar hızlı çevrildiğine göre yapılacak işlemi de otomatik olarak ayarlar. Sayfanın en alt kısmına inilmesi gerektiğinde hızlı olacak şekilde çevrilmesi yeterlidir. 7 düğmesiyle oldukça fonksiyonel hale gelen Logitech MX Master 3 wireless modeli pek çok kişinin ilk tercihleri arasında bulunur. MX Master 3 fiyat opsiyonlarına göz atarak ürünün sağladığı fonksiyonellikten yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Logitech MX Master 3 Manyetik

Güçlü Bağlantısıyla Logitech MX Master 3

MX Master mouse 3 güçlendirilmiş bağlantısı sayesinde cihazlarla kısa süre içinde senkronize olmayı başarır. Linux, Mac ve Windows işletim sistemlerini desteklediğinden dolayı birçok kişinin tercih ettiği bir parça haline gelir. Ayrıca aynı anda üç cihaza kadar bağlanabilmesi sayesinde pratik donanım öğesi arayışında olanlar için iyi bir seçim haline gelir.

Cihazlara bağladıktan sonra senkronizasyon işleminin tekrar edilmesini gereksiz hale getirmesiyle de oldukça rahat kullanım sağlar. Ayrıca Logitech MX Master 3 Easy Switch ismi verilen özelliği sayesinde cihazlar arasında tek tuş aracılığıyla kısa süre içinde geçiş yapılmasını mümkün hale getirir. Logitech MX Master 3 wireless lazer mouse bağlandığı bilgisayarlar arasında dosyaların kolaylıkla aktarılmasını da mümkün hale getirir.

Flow olarak isimlendirilen özellik, işletim sistemleri farklı olsa bile dosyaların cihazlar arasında pratik şekilde kopyalanmasına yardımcı olur. Böylece Logitech MX Master 3 veri akışına hız kazandırmayı başarır. 2.4 GHz hızında alıcıya sahip olması sayesinde USB aracılığıyla da bağlantı kurulmasını mümkün kılar.

Hem bluetooth hem de USB bağlantılarıyla MX Master 3 wireless mouse, kabloları ortadan kaldırarak daha rahat bir kullanım sağlar. Mouse wireless Logitech MX Master 3 sunduğu yüksek bağlantı seviyesi sayesinde kullanıcılarına hız kazandırır. Bağlantı gücünün yüksek olduğu bir cihaz arıyorsanız MX Master 3 fiyat seçeneklerini inceleyerek arayışınıza kısa süre içinde son verebilirsiniz.

Logitech MX Master 3 Tasarım

Logitech MX Master 3 ile MX Master Farkları

Logitech MX Master modelinin hassasiyeti 1600 DPI iken Logitech MX Master 3’te 4000 DPI olması, selefinden ayıran önemli detaylar arasında bulunur. Aynı zamanda 1 dakikalık şarjla 3 saatlik kullanım sunması da daha işlevsel bir ürün haline getirir. MX Master 3, ayrıca Linux işletim sistemini de desteklediği için de selefine göre daha çok kişiye hitap eder. Ayrıca tam dolu pille 60 gün daha fazla kullanım süresi sağlar.

Logitech MX Master 3 Artı ve Eksi Yönleri

Teknik detaylarından tasarımına kadar incelikli şekilde tasarlanan Logitech MX Master 3, kullanıcılarının çoğu ihtiyacını zorlamadan karşılamayı başarır. Logitech MX Master 3 detayları hakkında aşağıda bulunan listeden yardım alabilirsiniz.

 • Logitech MX Master 3 ilk olarak başparmak bölümü için özel olarak tasarlanan konforlu bölümüyle dikkatleri üzerinde toplar.
 • Genişliği 84.3 mm, yüksekliği 124.9 mm ve derinliği 51 mm olmasıyla elde rahat bir şekilde tutulabilir.
 • Logitech MX Master 3, yüksek hassasiyetin yanı sıra 200 ile 4000 DPI arasında 50 DPI artışlarla ayarlanabilmesi ile herkesin ihtiyaçlarına yanıt verir.
 • 500 mAh batarya kapasitesine sahip olduğundan dolayı tatmin edici bir pil ömrü sunmayı başarır. Ayrıca pil göstergesine sahip olduğundan dolayı şarjı azaldığında sizi uyarır.
 • Logitech MX Master 3 saniyede 1000 satıra kadar kaydırma yapabilen tekerleğinin hızlı olması sayesinde çoğu işleme pratiklik kazandırır.
 • Logitech Options uygulaması üzerinden tuşlar rahatlıkla yapılandırılabilir.
 • Logitech MX Master 3 cam yüzeylerde çalışsa da altındaki masanın en az 4 mm kalınlığında olması gerekir. İnce yüzeylerde istenilen performansın elde edilmesi zorlaşabilir.
 • Boyutu büyük olduğundan dolayı dışarıda yanında faresini taşımak isteyenlere hitap etmeyebilir. Ayrıca sağ el için tasarlanması da bazı kullanıcılar için olumsuz özellikleri arasındadır.

Kaliteli malzemesi ve ergonomik dizaynıyla öne çıkan Logitech MX Master 3, kaliteli bir donanım parçası isteyen kişilere seslenir. Logitech MX Master 3 fiyat alternatiflerini inceleyerek günlük hayatınıza pratiklik kazandırabilir, bütçenizi zorlamadan başarılı bir ürüne erişebilirsiniz.

Logitech Mx Master 3 910-005694 Siyah Bluetooth ve Wireless Lazer Mouse Fiyat Analizi

Logitech Mx Master 3 910-005694 Siyah Bluetooth ve Wireless Lazer Mouse son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Logitech Mx Master 3 910-005694 Siyah Bluetooth ve Wireless Lazer Mouse Özellikleri

Bağlantı Tipi:   Wireless
Türü:   Lazer
Bağlantı:   Kablosuz
Hatalı İçerik Bildir
Ortalama Puan
4.97 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • MEHMET emin A.1 yorum
  8 beğeni
  MEHMET emin A.Elazığ25 Mayıs 2020
  işiniz bilgisayar ise ve almaya niyetiniz varsa düşünmeden alın. Çalışma performansınız artacak garanti ederim

Logitech Mx Master 3 910-005694 Siyah Bluetooth ve Wireless Lazer Mouse İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Logitech Mx Master 3 910-005694 Siyah Bluetooth ve Wireless Lazer MouseLogitech Mx Master 3S Bluetooth Lazer MouseLogitech MX Master 3 For Business 910-005710 Bluetooth ve Wireless Lazer MouseLogitech Mx Master 2S Gri 910-005139 Bluetooth Lazer Mouse
 Logitech Mx Master 3 910-005694 Siyah Bluetooth ve Wireless Lazer MouseLogitech Mx Master 3S Bluetooth Lazer MouseLogitech MX Master 3 For Business 910-005710 Bluetooth ve Wireless Lazer MouseLogitech Mx Master 2S Gri 910-005139 Bluetooth Lazer Mouse
Fiyat 2.029,38 TL
14 satıcı
2.482,71 TL
18 satıcı
2.499,00 TL
1 satıcı
3.419,00 TL
1 satıcı
Ortalama Puan1 yorum--
Bağlantı TipiWirelessBluetoothWirelessBluetooth
TürüLazerLazerLazerLazer
BağlantıKablosuzKablosuzKablosuzKablosuz
SessizYokYokYokYok
MacroYokYokYokYok
Gaming Oyuncu--YokYok
Gaming Oyuncu-Yok-Yok