Logitech

Logitech G PRO Wireless Hero Oyuncu Mouse

Logitech G PRO Wireless Hero Oyuncu Mouse

22 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

2.699,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 04:21 Stokta Satıcı: Pckolik.com

Logitech Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Wireless, Kablosuz, Oyuncu


Kontrolü Kaybetme!Bu fiyat son 1 aydaki en ucuz fiyat.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
2.699,00 TL

En Ucuz Logitech G PRO Wireless Hero Oyuncu Mouse Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (19)

Yenilenmiş ve İkinci El Logitech G PRO Wireless Hero Oyuncu Mouse Fiyatları

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Logitech Mouse'lar
Benzer Ürünler

Logitech G Pro

Logitech G Pro, mükemmel izleme yeteneğine ve konforlu tasarımına ek olarak kullanıcılarına sunduğu bir dizi ekstra özelleştirme seçenekleriyle bulabileceğiniz en yüksek performanslı oyun mouselarından biridir. İlk olarak 2018’de sunulan gaming mouse’un öne çıkan özellikleri arasında; üstün izleme yeteneği, yumuşak, net tıklamalar, değiştirilebilir düğmelerle iki elle kullanılabilen tasarımının yanı sıra, muhteşem pil ömrü de yer alır.

Logitech G Pro wireless gaming mouse; düşük gecikmeli tıklama, hassas sensör, rahat tutuş gibi en iyi PC oyun fareleriyle aynı temel özellikleri paylaşır. Logitech G Pro, yüksek performanslı fare isteyen oyuncular için en iyi seçeneklerden biri olmayı 2018’den bu yana sürdürür. Çok yönlü tasarımı rahat ve abartısızdır, HERO 25K sensörü hassastır, tıklamaları iyi hissettirir. Lightspeed kablosuz bağlantısı üzerinden 1 ms'lik rapor hızı şaşırtıcıdır.

Özelleştirilebilir RGB aydınlatma özellikleri ve DPI ayarları kullanıcıların beğenisini kazanır. Logitech, Pro olarak isimlendirdiği profesyonel kablosuz mouse’u, kablosuz tasarımı ile sadece süper hafif, ekstra özellikler değil temel işlevlerin yeterli olduğu profesyonel oyunculara yönelik de tasarlanmıştır. Her iki tarafında isteğe bağlı düğmeler, şirketin son sürüm sensörü, muazzam pil ömrü ile çok yönlü bir çevre birimidir. Logitech G Pro, şirketin PowerPlay şarjlı mouse pediyle de uyumludur.

Logitech G Pro

Logitech G Pro Mouse’un Hafif Ergonomik Tasarımı

Logitech G Pro Wireless sade ve kullanım kolaylıkları sunan tasarımının yanı sıra, yetenekli oyuncular için fark yaratan performansıyla da dikkat çeker. Sıradan rekabetçi oyunculara yönelik için olduğu kadar e-spor profesyonellerine de hitap eder. Hızlı tepkilere yanıt veren iyi yapılandırılmış fare, her bilgisayar kullanıcısının temel ihtiyaçlarından biridir.

Genel olarak en hafifi olmasa da Logitech G Pro sadece 80 g ağırlığıyla piyasadaki en hafif mouselardan biridir. Ağır olmaması hareket ettirmeyi kolaylaştırmanın yanı sıra, teorik olarak birimin daha hızlı tepki vermesine de yardım eder. Logitech, daha ince dış iskelet kullanımına ek olarak çok uzun süre çalışsa da ortalamadan daha küçük LiPro pil kullanarak hafif mouse üretmeyi başarır.

Logitech G Pro şarjı yaklaşık 45 saat boyunca yüksek performansla çalışabilir. Dahili pil cihazın ön kısmına bağlanan USB kablosu ile şarj edilir, ayrıca şarj olurken mouse’u kullanmanıza izin verir. Çok yönlü Logitech G Pro, her iki tarafta da yan düğme kullanımına veya mevcut düğmeleri iptal etmeye de imkân tanır.

Düğmeler mıknatıslarla yerinde tutulur, kolayca takılıp çıkarılabilir. Onu benzerlerinden ayıran bir diğer özelliği, DPI geçiş düğmesinin cihazın altına yerleştirilmesidir. DPI anahtarına ek olarak, Logitech G Pro alt kısmında açma/kapama anahtarı, USB alıcısı için manyetik kapakla kapatılmış bir yuva da içerir.

Logitech G Pro Çapraz

Logitech G Pro Sensörleri ve Şık Tasarımı

G Pro wireless içerisinde Logitech'in en yeni sensörü Hero 25K'yı barındırır. Hassas sensör herkes için fazlasıyla yeterli menzil sunar. Ayrıca, Logitech, bu sensörün önceki sensörlerinden bazılarına göre daha az güç gerektirdiğini, dolayısıyla daha küçük ve hafif pil ile çalışabildiğini belirtir. Logitech G Pro mouse, USB dongle ile şirketin 1ms rapor hızı sunan Lightspeed kablosuz teknolojisi aracılığıyla iletişim kurar.

Logitech G Pro, tamamen siyah mat plastik bir dış kabuk ile tabandaki G logosundan geçen basit RGB penceresi ile sade tasarımlıdır, herhangi bir masaya iyi oturur. Modern görünümlü RGB aydınlatması kullanan fare, logo renklerini ayarlamaya olanak sunar. Ayrıca, logonun üzerinde hangi DPI'ı kullandığınızı gösteren üç küçük ışık da yer alır.

DPI'yi artırdıkça noktaların sayısı artar. Logitech G Pro wireless mouse, DPI ışıklarının her zaman açık olup olmayacağını belirlemenize de izin verir. Oldukça düşük profilli tasarıma sahip model ne çok büyük ne de fazla küçük bir cihazdır. Farenin tamamı pürüzsüz, siyah plastiktir.

Logitech G Pro wireless fiyat seviyesiyle mevcut en iyi kablosuz oyun faresi seçeneklerinin çoğuna göre üst düzey performans sunar. G Pro hem sağ hem sol elle oyun faresi olarak kullanmaya uygundur. Genel olarak Logitech G Pro kablosuz; hafif formu, rahat şekli, sağlam, dayanıklı yapı kalitesiyle elinizin altında mükemmel bir his verir.

Logitech G Pro Yan

Logitech G Pro Wireless Performansı ve Yazılım

Logitech G Pro, G-Shift düğme katmanı da hesaba katıldığında, 15'e kadar farklı işlevi eşleştirebilen sekiz programlanabilir düğmeye sahiptir. Logitech G Pro oldukça sadeleştirilmiş, performans odaklı bir cihaz olarak pek çok işlevi yerine getirebilmesiyle oldukça tatmin edicidir. Hafif tasarımıyla hızını artırmayı başarırken, yüksek miktar içeren işlev yelpazesini koruyabilmesi etkileyicidir.

Ayrıca, güçlü pil ömrü; RGB kapalıyken 60 saat, açıkken yaklaşık 45 saat güç vadeder. Logitech'in HERO sensörü, 25K DPI sürümüyle G Pro modelinde yer alır. Güç açısından verimli bir performans kaynağı sunan sensörü, Logitech'in mükemmel kablosuz teknolojisi ile birleştiğinde oldukça iyi hissettirir. Logitech G Pro kullanırken izleme, hız ve güç açısından kablolu fare gibi hissettirir.

Çoğu oyun için 1800 civarında DPI yeterli olsa da Logitech G Pro hassas görevleri yerine getirmenizi sağlamak için oldukça yüksek 25.000 DPI sunar. Logitech'in oyun yazılımı G Hub, her düğmeyi tamamen yeniden programlamak, ayrıca RGB'yi ve DPI değiştiricisi için ön ayarları 50 ile 25.600'lük artışlarla ayarlamak üzere kullanılabilir.

Mantıksal şekilde organize edilen yazılımı, herkesin kullanabileceği kadar basittir. DPI ayarlarını yapmak, aydınlatmayı değiştirmek, makroları kaydedip atamak dahil olmak üzere tüm sıradan düzenlemeleri yapmanıza imkân verir. Çoğu eylem sürükle bırak şeklinde tamamlandığından kullanımı oldukça kolaydır. DPI atamalarından birini istemediğinizde, onu yazılımdaki satırın dışına sürüklemeniz yeterli olur. Ayrıca, menüden komut atarken düğmelerin üzerine de sürükleyebilirsiniz.

Logitech G Pro Kutu

Logitech G Pro Wireless Mouse’u Benzerlerinden Ayıran Özellikleri

Logitech G Pro, en iyi kablosuz oyun farelerinden biridir. Mükemmel tıklama gecikmesine sahip olmanın yanı sıra, tamamlayıcı uygulamasıyla ayarlarını özelleştirmenize izin verir. Konforlu boyutu ve şekli, herhangi bir tutuş tipini seçen hemen her el için uygundur. Her iki yanından ikişer düğme bulunan çok yönlü tasarımı, onu sağ veya sol elini kullanan oyuncular için mükemmel bir seçenek haline getirir. G Pro üstün tıklama gecikmesiyle FPS oyunları için ideal farelerden biridir.

Logitech G Pro Artı ve Eksi Yönleri

Logitech G Pro, yüksek performanslı mouse isteyen herkes için en iyi seçeneklerden biridir. Çok yönlü tasarımı sade ve konforludur. Logitech G Pro tıklamaları yumuşaktır, kullanırken iyi hissettirir. Logitech G Pro oyun mouse’unun güçlü tarafları şöyle sıralanabilir:

  • Şekli, boyutları, hafif yapısı sayesinde kullanımı oldukça rahat ve kolaydır.
  • Logitech G Pro, mükemmel yapı kalitesiyle dayanıklıdır, uzun ömürlü kullanım sunar.
  • Taşınabilirliği yüksek mouse Logitech G Pro, hızlı oyunlar için pürüzsüz izleme özelliği sunar.
  • Güzel görünen, tipik oyun faresi hissi vermeyen, yoğun ve sağlam hissettiren tamamen mat plastikten yapılmış bir modeldir.
  • Mükemmel tıklama gecikmesiyle pro oyuncuların oyunlarını geliştirmelerine yardım eder.

Logitech G Pro zayıf bir yönü nerdeyse bulunmaz. Bununla birlikte, dokulu, kauçuk yan tutuşa alışık kişiler, plastik ve dokusuz bir yapıyı tercih etmeyebilir. Ayrıca, parmak ucu tutuşlu nispeten küçük ellere konforlu şekilde uyum göstermeyebilir. Logitech G Pro, 2018'de piyasaya sürüldüğü günden itibaren, tüm kablosuz oyun farelerinin temel standardını oluşturur. Şık, çok yönlü tasarımı, üst seviyede hassasiyete sahip sensörü, kablosuz performansı, ergonomik şekli ve düğme yerleşimi, onu ciddi profesyonel oyunculardan sıradan kullanıcılara kadar herkes için varsayılan seçim haline getirir.

Logitech G PRO Wireless Hero Oyuncu Mouse Fiyat Analizi

Logitech G PRO Wireless Hero Oyuncu Mouse son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Logitech G PRO Wireless Hero Oyuncu Mouse Özellikleri

Bağlantı Tipi:   Wireless
Bağlantı:   Kablosuz
Oyuncu:
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Masaüstü Oyun Bilgisayarı Oyuncu Bilgisayarı Laptop xDrive Oyuncu Koltuğu MSI 970 Gaming Oyuncu Mouse Pad Kablosuz Mouse Wireless Mouse Gaming Mouse & Oyuncu Mouse

Ürüne puan ver

Logitech G PRO Wireless Hero Oyuncu Mouse Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Logitech G PRO Wireless Hero Oyuncu Mouse İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Logitech G PRO Wireless Hero Oyuncu MouseLogitech G PRO X Superlight Hero Siyah Kablosuz Oyuncu MouseLogitech G PRO X Superlight Hero Beyaz Kablosuz Oyuncu MouseLogitech G305 Lightspeed 910-005283 Wireless Optik Oyuncu Mouse Siyah
 Logitech G PRO Wireless Hero Oyuncu MouseLogitech G PRO X Superlight Hero Siyah Kablosuz Oyuncu MouseLogitech G PRO X Superlight Hero Beyaz Kablosuz Oyuncu MouseLogitech G305 Lightspeed 910-005283 Wireless Optik Oyuncu Mouse Siyah
Fiyat 2.699,00 TL
22 satıcı
3.599,09 TL
49 satıcı
3.881,27 TL
40 satıcı
1.149,00 TL
80 satıcı
Popülerlik-5. Popüler Logitech Mouse-8. Popüler Mouse
Ortalama Puan-6 yorum6 yorum3 yorum
Bağlantı TipiWireless--Wireless
Türü---Optik
BağlantıKablosuzKablosuzKablosuzKablosuz
OyuncuVarVarVarVar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı