Rampage

Rampage SMX-R44 Makrolu Kablolu Optik Oyuncu Mouse

Rampage SMX-R44 Makrolu Kablolu Optik Oyuncu Mouse
Renk seçenekleri:

14 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

206,86 TL +20,00 TL kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 14 dakika önceStokta 1 adetYarın kargodaSatıcı: Depopark.com

Ürün Özellikleri: Optik, Kablolu, Gaming Oyuncu


Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Rampage SMX-R44 Makrolu Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları

Tüm fiyatlar (14)

En Popüler Rampage Mouse'lar

Rampage SMX R44

Özellikleriyle oyun keyfinizi farklı bir noktaya taşıyan Rampage SMX R44 mouse, daha rahat bir tutuş için tasarlanan dış iskeletiyle kaliteli bir deneyim sunar. Aksiyon, FPS, spor, strateji dahil birçok oyun türünde yeteneğinizi ortaya çıkarabilmenize yardımcı olur.

Masaüstü ve dizüstü bilgisayar ile kullanabileceğiniz SMX R44 Rampage tarafından oyun tutkunlarının hem beklentileri hem de ihtiyaçları göz önünde bulundurarak üretilir. USB girişi sayesinde bilgisayarınıza kolaylıkla bağlayabileceğiniz SMX R44 mouse, oyun karakterinizi istediğiniz gibi yönlendirebilme imkânı tanır.

Özellikle rekabetçi oyunlarda daha iyi performans gösterebilmenize yardımcı olarak eğlence düzeyini artırır. Ergonomik tasarımı ve kolay kullanım fonksiyonlarıyla öne çıkan Rampage SMX R44 mouse, hem terlemeye hem kaymaya dayanıklı yüzeyiyle kaliteli bir oyun deneyimi sunar.

Profesyonel oyuncular için özel olarak geliştirilen özellikleriyle dikkatleri üzerine çeker ve özellikle FPS oyunlarında silah ya da şarjör gibi araçları daha rahat kontrol edebilmenize olanak tanır.

Hassasiyet ayarı yapabilme imkânı veren SMX-R44 makrolu siyah 6400DPI RGB LED’li gaming oyuncu mouse, hız odaklı oyunlarda da kolaylık sağlar. Oyun içi performansınızı maksimize edebilmenize yardımcı olur.

Windows, Linux, MacOS dahil pek çok işletim sisteminde çalıştırabileceğiniz özelliklere sahip olan Rampage SMX R44 mouse, sağ el ve sol el ile kullanabileceğiniz tasarımıyla beklentilerinize cevap verir. Çok yönlü fonksiyonları sayesinde oyun oynamanın yanı sıra diğer bilgisayar işlerinizi rahatlıkla yapabilme olanağı tanır.

Rampage SMX R44 Üstten Görünüm

Sensör ve DPI Değeri ile Öne Çıkan Rampage SMX R44

İleri teknolojiler kullanılarak geliştirilen 6651 optik sensörüyle dikkatleri üzerine çeken Rampage SMX R44, özellikle uzun menzilli hasar vermeniz gereken oyunlarda verimliliğinizi artırır. Rakibinizi tek bir tuşla yakalayabilmenize yardımcı olarak oyun keyfinizi bir üst seviyeye çıkarır.

Verdiğiniz komutları anında aktararak bilgisayarınızı daha hızlı kontrol edebilmenizi sağlayan Rampage SMX-R44 makrolu siyah 6400DPI RGB LED’li gaming oyuncu Mouse, DPI değerleriyle de yeteneklerinizi geliştirebilmenize yardımcı olur.

800DPI, 1600DPI, 2400DPI, 3200DPI, 4800DPI, 6400DPI seçenekleri sunarak mouse duyarlılığını kendinize göre ayarlayabilme olanağı tanır. Mouse üzerinde yer alan DPI ayar tuşuyla kolaylıkla ayar yapabilme imkânı veren Rampage SMX R44, milimetrik olarak tasarlanan sağ ve sol tuş mesafeleriyle de yanlış tıklamaların önüne geçer.

Darbelere ve aşınmalara dirençli dış kasası ve 100 milyon tuş vuruş ömrüne sahip olan switchler ile uzun süreli kullanım beklentinizi karşılar. Özel olarak tasarlanan tabanıyla ve yapışkan pedleriyle de öne çıkan Rampage SMX R44 mouse, her yüzeyde sürtünme miktarını azaltır.

Mouse’u rahat bir şekilde kullanabilme olanağı tanıyan bu özellik, oyun içerisinde hızlı dönebilme ve engeller karşısında karakterinizi daha iyi yönlendirebilme imkânı verir.

Fonksiyonlarıyla “Rampage SMX R44 alınır mı?” sorusuna cevap veren ürün, ideal büyüklükte tasarlanan formuyla el, bilek, parmaklarınızda acı ya da hassasiyet oluşmasının önüne geçer. Rampage SMX R44 mouse, 7 makro tuşuyla da oyun deneyiminizi farklı bir noktaya taşır.

Rampage SMX R44 Yandan Görünüm

Makro Özelliğiyle Kolaylık Sağlayan Rampage SMX R44

Oyun oynarken istediğiniz performansı yakalayabilmenize yardımcı olan Rampage SMX R44 özellikleri, 7 adet programlanabilir makro tuşuyla birlikte kaliteli bir deneyim sunar. Parmaklarınızla kolaylıkla kontrol edebileceğiniz makro tuşlar ile oyun oynarken sürekli yaptığınız zorlu görevleri tek bir tuşla halledebilirsiniz.

Özel olarak geliştirilen bir yazılım sayesinde ekstra bir ayar yapmadan kullanabileceğiniz makro sistemi, Rampage SMX-R44 yorum ve analizlerinde övgüyle bahsedilen fonksiyonlar arasında yer alır.

Özellikle profesyonel oyuncuların hayatını kolaylaştıran makro tuşlu Rampage SMX R44, ideal ağırlığıyla da beklentinizi karşılar. “Rampage SMX R44 kaç gram?” sorusunun yanıtı birçok kişi tarafından merak edilir.

147 gram ağırlığa sahip Rampage SMX R44 mouse modeli hem aksiyon hem de FPS oyunlarında karakterinizi rahatlıkla yönlendirebilme olanağı tanır. Mavi renkli tasarımı ve siyah detaylarıyla da dikkatleri üzerine çeker ve diğer bilgisayar ekipmanlarınızla estetik bir bütünlük yakalar.

RGB LED ışıklı aydınlatmaya sahip olan Rampage SMX R44, geceleri oyun oynarken istediğiniz atmosferi elde edebilme fırsatı verir. Rampage SMX R44 renk ayarları ise yazılım üzerinden kolaylıkla ayarlanabilir.

Hem renk hem de ışık yoğunluğunu istediğiniz oranda yapabilmenizi sağlayarak kalite ile şıklığı bir arada sunar. Düşük tıklama gürültüsüne sahip Rampage SMX R44 mouse, oyun oynarken daha iyi odaklanabilmenize yardımcı olur.

40 mm kalınlık, 68 mm genişlik, 122 mm uzunluk ölçüleriyle elinize tam oturur, çanta gibi alanlarda rahatlıkla taşınabilir. 18 metre uzunluğunda tasarlanan siyah örgü kablosuyla öne çıkan Rampage SMX R44 mouse, hareket özgürlüğü sunarak verimliliğinizi artırır.

Rampage SMX R44 ile Rampage SMX-R9 Arasındaki Farklar

Rampage SMX R44 mouse, Rampage SMX-R9 modelinden DPI değeri ile ayrılır. Rampage SMX R44 mouse çeşidinin maksimum DPI değeri 6400’dür. Rampage SMX-R9 modelinde ise bu değer 4000’dir.

Düşük DPI değeri, oyun içerisinde karakter kontrol işlemlerini zorlaştırır, hata yapmanıza neden olabilir. Ayrıca Rampage SMX R44, makro yazılım desteği ile de Rampage SMX-R9 mouse’dan farklılaşır.

Rampage SMX R44 Alttan Görünüm

Artı ve Eksi Özellikleriyle Rampage SMX R44 Mouse

Her bilgisayar kullanıcısının rahatlıkla kavrayabileceği bir tasarıma sahip olan Rampage SMX R44 mouse, artı ve eksi özellikleriyle oyun performansınızı bir üst seviyeye taşır. Rampage SMX R44 mouse modelinin artı yönleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Önemli SMX R44 özellikleri arasında yer alan DPI değeri, oyun ve e-spor müsabakalarında istediğiniz performansa ulaşabilmenizi kolaylaştırır.
  • Aşınma, kırılma ve ezilme gibi deformasyonlara dayanıklı örgülü kablosu uzun ömürlü bir kullanım deneyimi sunar.
  • Rampage SMX R44 modelinin 7 adet programlanabilir makro tuşu, oyun oynarken pek çok işlemi pratik bir şekilde halledebilme imkânı verir.
  • RGB LED ışık ile aydınlatılan tekerleği, logosu ve yan köşeleri, masanıza estetik bir renk katar, gece oyun oynarken istediğiniz ambiyansı yakalayabilmenize yardımcı olur.
  • Kaliteli switchleri, çift tıklama ve gecikmelerin önüne geçerek hata yapmanızın önüne geçer.
  • Makro yazılım desteği, ekstra herhangi bir program kullanmadan ürünün hem tuşlarını hem de RGB LED renklerini kolaylıkla kontrol edebilmeye olanak tanır.

Rampage SMX R44 mouse modelinin eksi yönleri ise şu şekildedir:

  • Mouse tekerleğinin yüksek hassasiyeti SMX R44 inceleme ve analizlerinde eleştirilen noktalar arasında yer alır.
  • Alt bölüme yerleştirilen kaydırma pedlerinin erken deforme olması yönlendirme işlemini zorlaştırdığı için dezavantajlı bir kullanım deneyimi sunar.
  • Modelin Bluetooth ya da Wi-Fi fonksiyonunun bulunmaması eksi özellik arasında yer alır.
Rampage SMX R44 Kutusu

Rampage SMX R44 Fiyatı

E-spor oyuncuları ve bilgisayar kullanıcılarının merak ettiği sorular arasında “SMX R44 alınır mı?” sorusu yer alır. Rampage SMX R44, kaliteyi herkes için ulaşılabilir kılarak kaliteli bir deneyim sunar.

SMX-R44 makrolu siyah 640DPI RGB LED’li gaming oyuncu mouse fiyatı ise teknik özellikleri doğrultusunda şekillenir. Rampage SMX R44 tasarımı da fiyatların belirlenmesine önemli rol oynar.

Her bütçeye hitap eden fiyatlar, Rampage SMX R44 en ucuz modeli bulabilmenizi kolaylaştırır. RGB LED aydınlatma, örgülü kablosu, DPI seçenekleri, optik sensörü, makro desteği gibi modelin öne çıkan fonksiyonları, fiyat üzerinde etkili olan önemli unsurlar arasında yer alır.

Tasarımıyla oyun performansınızı ve keyfinizi artıran Rampage SMX R44 mouse, uygun fiyatlı alternatifleriyle bütçenizi korur. Oyuncuların kullanım alışkanlıkları dikkate alınarak üretilen Rampage SMX R44, sunduğu fiyat seçenekleri sayesinde satın alırken kolaylık sağlar.

SMX R44 yorum ve analizleri de fiyatlar üzerinde etkilidir. Ürün; özelliklerine, kalitesine ve tasarımına göre ulaşılabilir fiyat seçenekleri sunarak beklentilerinize cevap verir. Rampage SMX-R44 makrolu siyah 6400DPI RGB LED’li gaming oyuncu mouse, çok yönlü fonksiyonları sayesinde oyun oynamanın yanı sıra ofisteki işlerinizi tamamlarken de kolaylık sağlar.

Oyun tutkunu sevdiklerinize hediye olarak da alabileceğiniz ürün hem fiyatı hem de performansıyla deneyiminizi artırır. Siz de hız ve kontrolü bir arada sunan Rampage SMX R44 mouse modeli ile verimliliğinizi bir üst seviyeye çıkarabilir, oyunlarınızı keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz.

Rampage SMX-R44 Makrolu Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyat Analizi

Rampage SMX-R44 Makrolu Kablolu Optik Oyuncu Mouse son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Rampage SMX-R44 Makrolu Kablolu Optik Oyuncu Mouse Özellikleri

Türü:   Optik
Bağlantı:   Kablolu
Gaming Oyuncu:
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.01 kişi oyladı
Ürüne puan ver

Rampage SMX-R44 Makrolu Kablolu Optik Oyuncu Mouse Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Rampage SMX-R44 Makrolu Kablolu Optik Oyuncu Mouse İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Rampage SMX-R44 Makrolu Kablolu Optik Oyuncu MouseRampage Blaze SMX-R70 Kablolu Optik Oyuncu MouseRampage SMX-R47 X-JAMMER Kablolu Optik Oyuncu MouseRampage Greedy SMX-G72 RGB Makrolu Oyuncu Mouse
 Rampage SMX-R44 Makrolu Kablolu Optik Oyuncu MouseRampage Blaze SMX-R70 Kablolu Optik Oyuncu MouseRampage SMX-R47 X-JAMMER Kablolu Optik Oyuncu MouseRampage Greedy SMX-G72 RGB Makrolu Oyuncu Mouse
Fiyat 206,86 TL
14 satıcı
222,13 TL
8 satıcı
324,00 TL
1 satıcı
241,53 TL
11 satıcı
Popülerlik5. Popüler Rampage Mouse--4. Popüler Rampage Mouse
Ortalama Puan--
TürüOptikOptikOptikOptik
BağlantıKabloluKabloluKabloluKablolu
SessizYokYokYok-
MacroYokYokYok-
Gaming Oyuncu--VarVar
Gaming Oyuncu-Var-Var