SteelSeries

SteelSeries Rival 600 RGB Kablolu Optik Oyuncu Mouse

(1 yorum)
SteelSeries Rival 600 RGB Kablolu Optik Oyuncu Mouse

16 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

799,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 26 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 5 adet1 iş günüSatıcı: N11/cgnbilgisayar

Ürün Özellikleri: Optik, Kablolu, Gaming Oyuncu


Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz SteelSeries Rival 600 RGB Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları

Piyasa fiyatları (3)

Tüm fiyatlar (13)

Yenilenmiş ve İkinci El SteelSeries Rival 600 RGB Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları

En Popüler SteelSeries Mouse'lar
Benzer Ürünler

Rival 600

Rival 600 oyun fare donanımları arasında fark yaratan sistemiyle beklenen performansın üzerine çıkar. Steelseries markasının titizlikle tasarladığı fare koleksiyonları arasında popüler olan Rival 600 yeni nesil teknolojileri ile fark yaratmayı başarır.

“Rival 600 nasıl bir performansa sahip?” sorusuna cevap veren teknik donanımında ikili algılayıcı teknolojisi yer alır. TrueMove 3 optik oyun sensörüne eşlik eden derinlik sezen doğrusal optik sensör kusursuz bir fare performansı oluşturur.

Rival 600 mouse e-spor oyunlarına optimum adaptasyon sağlayarak oyun ve oyuncu arasındaki bağın güçlenmesini sağlar. Ağırlık ve denge uyumu ise oyun sürecinde oluşturduğunuz reflekslere karşı minimum gecikmeyle cevap verir.

Rival 600 yorum olarak yapılan ve öne çıkan özelliklerinde tasarım detayları dikkat çeker. Sağ el kullanımına özel olarak geliştirilen ergonomik yapısı ultra konfor değerleri yaratmayı başarır. Yumuşak dokunuş olanağı oluşturan yüzeyi ise oyun sürecinde rahatlık sağlamanıza olanak tanır.

Üzerinde yer alan 7 farklı tuş ise oyun içerisinde optimize edilebilir özellikte tasarlanır. Rival 600 fiyat performansıyla öne çıkan cihazlardan biri olarak popülerliğini korumaya devam eder. Oyun aksesuarlarınız arasında Rival 600 modeline yer vererek birinciliğe giden yolda maksimum destek sağlayabilirsiniz.

Rival 600 Genel Görünüm

Rival 600 Ağırlık ve Denge Uyumu

SS Rival 600 ağırlık merkezinde kusursuz bir denge yaratarak oyun performansında çıtayı yükseltir. Tasarımında kişiselleştirilebilir detaylar kullanılması sayesinde kullanıcılar opsiyonel olarak ağırlık ölçüsünü belirleyebilir.

Bu nedenle “Rival 600 kaç gram?” sorusunun cevabı için iki farklı yanıt verilir. Rival 600 cihaz tasarımında çıkarılabilir kenar detayları eklenir. Kenarlarla birlikte toplam ağırlığı 128 g olan farenin kenarlıklar çıkarıldığında ise 96 g aralığına kadar hafiflik seviyesi elde edilebilir.

Steelseries Rival 600 RGB kenarlıkların her biri 4 g ağırlık birimine sahiptir. Bu noktada ürünün ağırlık birimi 96 ile 128 g arasında opsiyonel olarak belirlenir. Oyuncunun tercihine göre yapılan ağırlık kombinasyonları en iyi tutuş ve kayma performansını elde etmek adına oldukça faydalıdır.

Rival 600 özellikleri ile her oyuncunun opsiyonel tasarım avantajına sahip olması mümkün hale gelir. Rival 600 tasarımında kullanılan materyaller ise hem hafiflik hem de dayanıklılık performansını artırmayı başarır.

Kenarlarda kullanılan silikon bileşeni yumuşak dokunuş imkanı sağlarken tam kavrama ile kontrolün sizde olmasına da imkan tanır. Temel gövde üretiminde ise fiberle güçlendirilmiş plastik kullanımı dahil edilir. Maksimum dayanıklılıkla uzun ömürlü oyun faresi tasarımı oluşturan marka oyuncuların beklentilerini karşılamayı da başarır.

Rival 600 Üstten Görünüm

Rival 600 E-Spor Oyun Performans Özellikleri

Steelseries Rival 600 özellikleri E-spor oyun deneyiminde başarıya giden yolun anahtarını sizlere verir. 32 bit ARM işlemci ile donatılan SS Rival 600 anlık reflekslerinize düşük gecikmeli tepkimeler ile cevap vermeyi başarır.

Steelseries Rival 600 RGB oyuncu mouse güçlü işlemcisinin yanında sahip olduğu iki farklı sensör donanımıyla yüksek performansını devam ettirir. TrueMove 3 optik sensör algılayıcı optimum hassasiyet oluşturarak parmak hareketlerinizle bir bütün haline gelir.

Derinlik sezen doğrusal optik algılama ise her açıdan farenin istenilen işlemleri yerine getirmesini sağlar. Steelseries Rival 600 RGB yüksek teknolojiye sahip donanımıyla birlikte oyun sürecinde sizlere destek olur.

Savaş oyunlarında nişan almak 600 Rival modeli ile hassas bir şekilde gerçekleştirilebilir. Rival 600 kullanıcı yorumları ürünün düğme sayısının da oyun performansına etki ettiğini belirtir. Cihaz gövdesinde yer alan 7 farklı düğme oyun türüne göre ayarlanabilir.

Düğmelere kişisel tercihinize göre görev atayarak konforlu bir oyun deneyimi oluşturmak mümkündür. Steelseries Rival 600 yorum ve puanlarında öne çıkan uzun ömürlü cihaz avantajı ise düğmelerin dayanıklılığını kanıtlar.

Rival 600 toplamda 60 milyon tıklama ömrü ile oyun kariyerinizde sizlere eşlik etmeye devam eder. Çok yönlü sistemiyle Windows, Mac ve Linux işletim sistemlerine bağlanabilir, kesintisiz performansla rakiplerinize karşı avantaj kazanabilirsiniz.

Rival 600 Özellikleri

Rival 600 Artı ve Eksileri

SS Rival 600 sahip olduğu özellikler ile en iyi oyun deneyimi oluşturmada başarı sağlamayı amaçlar. “Rival 600 alınır mı?” sorusuna ise kullanıcıların yorumları yanıt verir. Rival 600 inceleme değerlendirmelerinde öne çıkan olumlu yanlar şunlar olur.

 • RGB sensörleri ile iki farklı alanda kontrol edilebilir ışık sistemi oluşturulur.
 • Çıkarılabilir yumuşak kauçuk kenarlıklar Rival 600 ağırlığını kişisel olarak ayarlamanıza izin verir.
 • 7 farklı düğmenin özellikleri oyun türüne göre opsiyonel olarak ayarlanabilir.
 • 50G hızlandırma ile performansını bir adım öne çıkarır.
 • TrueMove Optik 3 ve derinlik sezen doğrusal optik sensörler ile donatılır. E-spor oyunları için ileri seviye algılama özelliği oluşturulur.
 • Temel gövdesinde fiberle güçlendirilmiş plastik, yanlarda ise silikon kullanımı tercih edilir. Dayanıklı bir oyun faresi tasarımı elde edilerek sizlere sunulur.
 • Evrensel olarak farklı tutuş stillerine uygun tasarımı bulunur.
 • 60 milyon tıklama ömrüyle Steelseries anahtar donanımı dayanıklılığını artırmasına yardımcı olur.
 • 2 metre kablo uzunluğu kullanım kolaylığı sağlar.
 • 12000 DPI aralığıyla ultra üstün performansını hızlandırır.
 • Kusursuz denge ve ağırlık ayarları sayesinde kullanıma özel olarak kişiselleştirme deneyimi oluşturmayı başarır.

Rival 600 sisteminde eksi olarak görülen noktalar şunlardır:

 • Sadece sağ el kullanımı için tasarlanır. Solaklar için dezavantaj oluşturur.
 • Kablosuz kullanım seçeneği bulunmaz. Kablolu oyun faresi hareket kabiliyetinde sınırlı kullanıma sebep olabilir.

SteelSeries Rival 600 RGB ve SteelSeries Rival 3 RGB Farkları

Steelseries Rival 600 RGB ve SteelSeries Rival 3 RGB oyun fareleri arasında ağırlık, sensör ve düğme sayısı farklılıkları bulunur. Rival 600 modeli 7 farklı tuş sayısına ve ayarlanabilir ağırlık donanımına sahiptir.

Rival 3 tasarımında ise mekanik anahtar kullanımı ile sabit ağırlık oluşturulur. Düğme sayısı ise 6 ile sınırlı kalır. Rival 600 modelinde diğer tasarıma ek olarak derinlik sezen doğrusal optik sensör kullanımı dahil edilir. Yüksek performansa sahip Rival 600 cihazı Rival 3 modelini geride bırakır.

Rival 600 Örnek Kullanımı

Cazip Rival 600 Fiyat Aralıkları

Rival 600 fiyat seçenekleri avantajlı oyun aksesuar alışveriş fırsatı sunar. Oyunseverler maksimum oyun performansı elde etmek adına aksesuar seçiminde titizlikle araştırmalar yapar. Bu süreçte yüksek teknik donanım ve konfor özellikleri belirli kriterler arasındadır.

Fiyat seçeneklerinin ise performansıyla doğru oranda olması beklenir. Steelseries Rival 600 fiyat seçenekleri ve performansıyla oyunseverlerin beklentilerini karşılamayı başarır. Rival 600 modelinde bir araya gelen özellikler oyun performansında olumlu etkiler bırakır.

Ulaşılabilir Rival 600 fiyat aralıkları ise tüm özellikleri her bütçeden oyunseverin kullanımına sunar. Rival 600 en ucuz fiyat seçeneklerini değerlendirmek için markanın satış mağazaları incelenebilir, fiyat karşılaştırmalarına bakılabilir.

Rival 600 tasarımı geliştirirken kaliteden taviz vermeyen marka fiyat seçeneklerini de genel olarak uygun aralıklarda tutmaya özen gösterir. Oyun aksesuar alışverişinizde ekstra kazanç sağlamanıza olanak tanıyan Rival 600 ile beklentinizin üzerinde çalışma performansına sahip olmak da mümkündür.

Rival 600 fiyat performansıyla çok satanlar listesindeki yerini korurken dünya genelinde birçok profesyonel e-spor oyuncusunun da ilk tercihlerinden biri olur. Sizler de profesyonellerin dünyasına adım atmak isterseniz Steelseries Rival 600 RGB oyun faresi donanımını tercih edebilirsiniz.

SteelSeries Rival 600 RGB Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyat Analizi

SteelSeries Rival 600 RGB Kablolu Optik Oyuncu Mouse son 6 aylık fiyat değişim grafiği

SteelSeries Rival 600 RGB Kablolu Optik Oyuncu Mouse Özellikleri

Türü:   Optik
Bağlantı:   Kablolu
Gaming Oyuncu:

SteelSeries Rival 600 RGB Kablolu Optik Oyuncu Mouse Detayları

 • Fare
 • Amaç Oyun
 • Araç arayüzü USB
 • Dönüş türü Tekerlek
 • Tuş sayısı 7
 • Buton tipi Basmalı butonlar
 • Tasarım
 • Form faktörü sağ-el
 • Ürün rengi Siyah
 • Ergonomik ütü tasarımı Evet
 • Malzeme Fiber Reinforced Plastic (FRP)
 • Aydınlatme Evet
 • Ergonomi
 • Kablo uzunluğu 2 m
 • Enerji yönetimi
 • Güç kaynağı Kablo
 • Sistem gereksinimleri
 • Desteklenen Windows çalışma sistemleri Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 7, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64
 • Desteklenen Mac çalışma sistemleri Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks
 • Desteklenen Linux çalışma sistemleri Evet
 • Ağırlık & boyutlar
 • Genişlik 62 mm
 • Derinlik 131 mm
 • Yükseklik 27 mm
 • Ağırlık 128 g
 • Ambalajlama bilgisi
 • Miktar 1
 • Kullanıcı kılavuzu Evet
 • Ambalaj tipi Kutu
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
3.73 kişi oyladı
Ürüne puan ver

SteelSeries Rival 600 RGB Kablolu Optik Oyuncu Mouse İle En Çok Karşılaştırılanlar

 SteelSeries Rival 600 RGB Kablolu Optik Oyuncu MouseSteelSeries Rival 5 RGB Kablolu Optik Oyuncu MouseSteelSeries Rival 3 RGB Kablolu Optik Oyuncu MouseSteelSeries Sensei Ten Ambidextrous Kablolu Optik Oyuncu Mouse
 SteelSeries Rival 600 RGB Kablolu Optik Oyuncu MouseSteelSeries Rival 5 RGB Kablolu Optik Oyuncu MouseSteelSeries Rival 3 RGB Kablolu Optik Oyuncu MouseSteelSeries Sensei Ten Ambidextrous Kablolu Optik Oyuncu Mouse
Fiyat 799,00 TL
16 satıcı
1.372,79 TL
23 satıcı
584,90 TL
25 satıcı
648,38 TL
23 satıcı
Popülerlik3. Popüler SteelSeries Mouse6. Popüler SteelSeries Mouse1. Popüler Mouse4. Popüler SteelSeries Mouse
Ortalama Puan1 yorum-5 yorum-
TürüOptikOptikOptikOptik
BağlantıKabloluKabloluKabloluKablolu
OyuncuVarVarVarVar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı