SteelSeries

SteelSeries Sensei Ten Ambidextrous Kablolu Optik Oyuncu Mouse

SteelSeries Sensei Ten Ambidextrous Kablolu Optik Oyuncu Mouse

9 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

718,77 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 32 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 10+ adet1 iş günüSatıcı: N11/emc-bilisim-ve-tekn

Ürün Özellikleri: Optik, Kablolu, Gaming Oyuncu


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz SteelSeries Sensei Ten Ambidextrous Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (9)

En Popüler SteelSeries Mouse'lar

Steelseries Sensei Ten

Steelseries Sensei Ten oyuncu faresi yeni geliştirilmiş oyun sensörü, 60 milyon tıklama ömrü ve dayanıklı yapısıyla sizlere sunulur. Hiper dayanıklı yapısında optimum oyun performansı geliştiren Steelseries Sensei Ten yepyeni tasarımıyla oyuncuların favorisi olmaya devam eder. Steelseries Sensei Ten optik oyuncu mouse tasarımında ana hedef oyun deneyimini bir adım öne taşımaktır.

Oyuncuların süreç boyunca maksimum konfor değerlerine ulaşmasını hedef alan marka Sensei Ten ürününde ergonomik tasarım detaylarına yer verir. Tek elle tam hakimiyet oluşturan yapısında 8 farklı tuş donanımı bulunur. Tuş özellikleri opsiyonel olarak atanabilirken oyuncular için de çok yönlü kullanım avantajı geliştirilir. Kesintisiz performansına eşlik eden hızıysa parmaklarınızla bir bütün haline gelir. Tepki oranında hassas bir denge oluşturan Steelseries Sensei Ten başarıya giden yolda her an yanınızdadır.

Fonksiyonel tasarımın sol ve sağ elin kullanımına uygun tasarlanması için geniş kullanıcı kitlesine sahip olmasını sağlar. Pürüzsüz yapısıyla saatler süren oyun süreçlerinde bile ultra konfor değerleri yaratmayı başarır. Steelseries Sensei Ten farklı mousepad modelleri üzerinde yumuşak kayma özelliği geliştirerek rahat bir şekilde kullanılabilir. Üstün teknolojisiyle seleflerinden ayrılan Steelseries Sensei Ten, oyun aksesuarlarınız arasındaki yerini almaya hazırdır.

Steelseries Sensei Ten

Steelseries Sensei Ten Hiper Dayanıklı Tasarımı

Steelseries Sensei Ten hiper dayanıklı tasarımı ile uzun yıllar sorunsuz kullanıcı performansı oluşturur. Sensei Ten mouse üretiminde polimer tercih eden marka aşınma, yıpranma ve çizilmelere karşı sağlam yüzey özelliği elde eder. Hafif yapısı ise uzun süreli oyun seanslarında bile bileğin üzerinde baskı oluşmasının önüne geçer. Cihazın toplam ağırlığı kablosuz şekilde 92g olarak belirlenir. Böylece en hafif oyun faresi tasarımları arasında yer almayı da başarır.

Steelseries Sensei Ten mouse çok yönlü tasarımında farklı tutuş stillerine uygun tasarım geliştirilmesi ise kullanıcılar tarafından tam puan alır. Avuç içi, parmak ucu ya da pençe tutuş stilleri arasından opsiyonel olarak tercih yapılabilir. Steelseries Sensei Ten tüm tercihlere açık yapısıyla her an sizlere eşlik etmeye devam eder. Sensei Ten boyut ölçülerinde 126 mm uzunluk dikkat çeker. Alt gövdesi 68 mm, üst gövdesi ise 63 mm genişliğe sahiptir. Farklı boyutlardaki avuç içleri için ideal tasarımı bulunur.

Steelseries Sensei Ten tasarımında öne çıkan detaylardan biri de RGB teknolojisi olur. İki farklı alanda ışıklandırma sistemi bulunan fare hareketlerinizle uyumlu çalışarak görsel şölen oluşturur. USB bağlantı girişi ile beraber Windows, Mac, Linux, Xbox cihazlarıyla uyum içerisinde çalışmayı başarır. Steelseries Sensei Ten yumuşak dokunuş sunan dayanıklı yapısı ile oyun deneyiminizi bir adım öne taşır.

Steelseries Sensei Ten Çapraz

Steelseries Sensei Ten 60 Milyon Tıklama Ömrü

Sensei Ten özellikleri uzun ömürlü oyuncu faresi oluşturmak adına titizlikle bir araya getirilir. Toplamda 60 milyon tıklama ömrü bulunan cihaz sistemi, ürünün dayanıklı yapısını öne çıkarmayı başarır. Oyuncu fare tasarımında standart olan tek yay Sensei Ten modelinde yerini çift yaylı mekanizmaya bırakır. Çift yay ise hem tıklama ömrünü hem de dayanıklılığı artırmayı başarır.

Steelseries Sensei Ten kaliteli tasarımını ön plana çıkaran özellikler arasında yeni geliştirilen hareket sensörü de yer alır. TrueMove Pro sensör modele hassas kaydırma özelliği kazandırarak tam hakimiyet kurmanıza izin verir. Oyun içerisinde fare ile yaptığınız hareketlerde optimum uyum sağlanır. Titreşim seviyesinin azaltılmasına destek olan özellikleri arasında ise yüksek CPI ve IPS oranları yer alır.

CPI oranı 50 ile 18.000 arasında belirlenen cihaz yüksek hızda oyun deneyimi sunar. Reflekslerinize en iyi tepki oranını veren IPS ise 450 oranında belirlenir. Steelseries Sensei Ten inceleme değerlendirmeleri içerisinde 50G hızlandırma oranı dikkat çeker. Nişan alma, koşma, vurma gibi oyun hareketlerini gerçekleştirirken sanal ile gerçeklik arasındaki çizginin minimum seviyeye indiğinin farkına varmak mümkün hale gelir.

Steelseries Sensei Ten Kullanım

Steelseries Sensei Ten Artı ve Eksileri

Steelseries oyun faresi tasarımları yıllar boyunca en çok tercih edilen model koleksiyonlarına sahiptir. Sensei Ten Steelseries ise en yeni modellerinden biri olarak kullanıcı beğenisine sunulur. Steelseries Sensei Ten yorum ve puanları ürünün beklentileri ne kadar ölçüde karşıladığını anlamanıza yardımcı olabilir. Artı noktaları ile ağır basan Steelseries Sensei Ten tasarımında en beğenilen özellikler şunlar olur:

 • TrueMove Pro sensörü ile yeni nesil oyun faresi üretiminde çıtayı yükseltir.
 • Optik sensör hızlı tepki oranı, hassas kaydırma ve geliştirilmiş performans özellikleri sunar.
 • Steelseries Sensei Ten üzerinde yer alan 8 farklı tutuş oyun tercihlerine göre optimize edilebilir.
 • Tümleşik belleği sayesinde tuş atamaları ve tarama oranları fare sistemine kaydedilir.
 • 60 milyon tıklama ömrü dayanıklı yapısını öne çıkarır.
 • Hafif tasarımı bilek üzerindeki ağırlık hissini alarak ultra konforlu kullanıcı deneyimi oluşturur.
 • Polimer tasarımı darbelere karşı direnç kazanmasına olanak tanır.
 • Farklı mousepad tasarımlarına uyum sağlaması fonksiyonel tasarımını öne çıkarmayı başarır.
 • Parmak ucu, pençe ve avuç içi gibi tutuş stillerinin hepsiyle uyum sağlar.
 • Sağ ya da sol elle kullanılabilir olması oyunseverler tarafından ilgiyle karşılanır.
 • İki farklı alanda yer alan RGB ışık teknolojisi ile oyun alanında eğlenceli bir atmosfer oluşturulur.

Kullanıcıların Steelseries Sensei Ten üretiminde eksik kaldığını düşündükleri özellikleri ise şunlar olur:

 • Steelseries Sensei Ten kablolu tasarımı yeni nesil sistemlerde beklentiyi karşılamaz. Kullanıcılar hareket özgürlüğü kazanmak adına kablosuz tasarım özelliklerine yönelebilir.
Steelseries Sensei Ten Tasarım

Steelseries Sensei Ten ve SteelSeries Rival 3 Farkları

Oyun fareleri olarak tasarlanan Steelseries Sensei Ten ve SteelSeries Rival 3 modelleri işlevsellik açısından birbirinden ayrılan özellikler sunar. SteelSeries Rival 3 cihaz sisteminde yer alan TrueMove Core oyun sensörü yeniden tasarlanarak Steelseries Sensei Ten modeline dahil edilir. Sensei Ten, TrueMove Core Pro sensörü ile diğer modelden daha iyi kayma, tepki ve hız oranlarına sahiptir. Tasarımsal farklılıklar arasında ise Sensei Ten cihazında 8 tuşun yer alması öne çıkar. Rival 3 tasarımında 6 tuş özelliği kullanılır.

Steelseries Sensei Ten Yan

Steelseries Sensei Ten Oyuncu Faresi Fiyatları

Oyuncu aksesuarları profesyonelliğe giden yolda vazgeçilmez parçalar olarak karşınıza çıkar. Bu tür aksesuarlar oyun ve oyuncu arasındaki engellerin minimum seviyeye indirilmesi için üretilir. Steelseries Sensei Ten oyun deneyiminde fark yaratan özellikleriyle engellerin kalkmasına yardımcı olan donanımlardan biridir. Sahip olduğu özelliklerle birçok oyunseverin ilgisini çekmeyi başarır.

Talebin yoğun olduğu modelde marka tasarımcıları uygun fiyat seçenekleriyle karşılık vermeyi başarır. Steelseries Sensei Ten fiyat aralıkları üstün performansın ulaşılabilir seçeneklerle sizlere ulaşmasını sağlar. Selefleri ile karşılaştırıldığında performansı ile fark yaratan Steelseries Sensei Ten fiyat seçenekleriyle de öne çıkar. Steelseries Sensei Ten en ucuz fiyat aralıklarını yaratarak oyuncu aksesuar alışverişinde ekstra kazanç sağlamanıza olanak tanır.

Steelseries Sensei Ten cep dostu fiyatıyla birlikte gelen özellikler arasında ise hızlı tepki oranı, ergonomik tasarım ve yumuşak kayma performansı bulunur. Oyun deneyiminde ihtiyacınız olan tüm özellikleri sizlere sunmayı başaran Steelseries Sensei Ten modeliyle rakiplerinizin bir adım önüne geçmek mümkündür. Steelseries Sensei Ten fiyat aralıklarını keşfedebilir, üstün performansı oyun deneyiminize yansıtabilirsiniz.

SteelSeries Sensei Ten Ambidextrous Kablolu Optik Oyuncu Mouse Fiyat Analizi

SteelSeries Sensei Ten Ambidextrous Kablolu Optik Oyuncu Mouse son 6 aylık fiyat değişim grafiği

SteelSeries Sensei Ten Ambidextrous Kablolu Optik Oyuncu Mouse Özellikleri

Türü:   Optik
Bağlantı:   Kablolu
Gaming Oyuncu:
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ürüne puan ver

SteelSeries Sensei Ten Ambidextrous Kablolu Optik Oyuncu Mouse Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

SteelSeries Sensei Ten Ambidextrous Kablolu Optik Oyuncu Mouse İle En Çok Karşılaştırılanlar

 SteelSeries Sensei Ten Ambidextrous Kablolu Optik Oyuncu MouseSteelSeries Rival 600 RGB Kablolu Optik Oyuncu MouseSteelSeries Prime Plus Kablolu Optik Oyuncu MouseSteelSeries Rival 5 RGB Kablolu Optik Oyuncu Mouse
 SteelSeries Sensei Ten Ambidextrous Kablolu Optik Oyuncu MouseSteelSeries Rival 600 RGB Kablolu Optik Oyuncu MouseSteelSeries Prime Plus Kablolu Optik Oyuncu MouseSteelSeries Rival 5 RGB Kablolu Optik Oyuncu Mouse
Fiyat 718,77 TL
9 satıcı
798,95 TL
14 satıcı
799,00 TL
12 satıcı
899,00 TL
10 satıcı
Popülerlik3. Popüler SteelSeries Mouse6. Popüler SteelSeries Mouse-5. Popüler SteelSeries Mouse
Ortalama Puan-1 yorum--
TürüOptikOptikOptikOptik
BağlantıKabloluKabloluKabloluKablolu
SessizYokYokYokYok
MacroYokYokYokYok
Gaming OyuncuVarVarVarVar