Kablosuz Mouse

Kablosuz Mouse Fiyatları

3.104 farklı Kablosuz Mouse için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • BağlantıKablosuz
 • BağlantıKablolu
 • Bağlantı TipiBluetooth
 • Bağlantı TipiWireless
 • Fiyatı0 - 150 TL
 • Fiyatı150 - 250 TL
 • Fiyatı250 - 500 TL
 • ÖzelliklerOyuncu
 • RenkBeyaz
 • RenkSiyah
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • BağlantıKablosuz
Fiyatı 0 - 150 TL 150 - 250 TL 250 - 500 TL 500 - 750 TL 750 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerBağlantı TipiTürüBağlantıÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (3.104)

Kablosuz Gaming Mouse Wireless Mouse Logitech Oyuncu Mouse Wireless Gamer Mouse Asus Gaming Mouse Gaming Mouse & Oyuncu Mouse Bluetooth Mouse MSI Oyuncu Mouse Kablolu Mouse Lenovo Oyuncu Mouse HP Gaming Mouse Philips Kablosuz Mouse

En Çok Karşılaştırılan Mouse'lar

Kablosuz Mouse Sıkça Sorulan Sorular

En Ucuz Kablosuz Mouse Fiyatları Akakçe'de!

Mouse modelleri, gün geçtikçe ihtiyaçlara göre şekillenerek gelişmekte ve her geçen gün yeni ve pratik çözümlerle kullanıcıların konforunu artırmaktadır. Mouse, temelde bilgisayar ekranında yer alan komutları iletmemizi sağlayan donanımdır. Bilgisayar çevre birimleri arasında kendisi küçük, işlevi büyük olan bu araç sayesinde bilgisayardaki birçok işlemi kolayca yapabilmekteyiz. Mouse’lar farklı amaçlara yönelik olarak tasarlanabilmektedir. Örneğin, oyun için tasarlanan "gaming mouse"larda klasik mouse'lara kıyasla daha fazla tuş bulunmaktadır. Bu ürünlerin DPI hızı yüksektir. Kablosuz modeller ise özellikle dizüstü bilgisayarla çalışan insanlar için son derece pratik bilgisayar aksesuarlarıdır. Dizüstü bilgisayarınızı taşımanızı gerektiren bir işiniz varsa veya okula sık sık götürmeniz gerekiyorsa oldukça rahat bir kullanım imkânı sağlar. "Mouse’um olmadan rahat edemem." diyenlerdenseniz, hafifliği ve küçük boyutlarıyla her yere kolayca taşınabilen kablosuz mouse modelleri, sizin için oldukça doğru bir seçim olacaktır. Akakce.com’un oldukça uygun kablosuz mouse fiyatları sayesinde ihtiyacınıza yönelik ürünün fiyat karşılaştırmasını yaparak, en ucuz seçeneğe sahip olabilirsiniz. Akakce.com’da kablosuz mouse fiyatı, pratikliği ve kalitesi nedeniyle en çok tercih edilen ürünlerdendir. Siz de akakce.com’un ayrıcalıklı fiyatlarından yararlanmak için kablosuz mouse modelleri arasından zevkinize ve bütçenize en uygun ürünü belirleyebilir ve rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.

En İyi Kablosuz Mouse Modelleri

Kablosuz mouse modelleri arasında en çok tercih edilen modeller, genellikle en küçük ve hafif modellerdir. Notebook, dizüstü bilgisayar gibi aygıtlarda kullanacaksanız ve taşımanız gerekiyorsa, laptop çantanızda ağırlık yapmayacak ve yer kaplamayacak ürünleri tercih etmelisiniz. Bu nedenle pratik bir kullanım sağlayan bu ürün, kullanıcılar tarafından çokça beğenilmektedir. Aynı zamanda DPI hız seviyesi yüksek modeller de sıkça tercih edilen modellerdendir. Özellikle oyuncular, DPI hız seviyesi yüksek olan modelleri satın almaktadır. Çünkü DPI hızı yüksek olduğunda kullanıcının mouse hareketleri oyuna anlık olarak, salise kaybı olmaksızın yansıtılabilmektedir. Wireless ve Bluetooth gibi özelliklere sahip modeller, Smart TV’lere bağlanarak kullanılabildiği için bu amaçla da tercih edilebilmektedir. Sağ el kablosuz mouse seçeneklerinin yanı sıra sol el için üretilen modeller de vardır. Hafif ve küçük modeller, bilgisayar kullanımını yeni öğrenmeye başlayan çocuklarınız için de büyük kolaylık sağlamaktadır. Özellikle renkli veya desenli ürünleri tercih edebilirsiniz. Oyuncak biçiminde tasarlanan mouse'lar da bu konuda oldukça faydalı olabilmektedir. Ürününüzü seçerken özellikle ergonomik yapısına ve elinizle uyumluluğuna dikkat etmenizde fayda vardır. Uzun süre kullanılan mouse'lar, bir süre sonra elinizde terleme, ağrı veya alerjik reaksiyon yapabilmektedir. Bu nedenle ürününüzü seçerken dikkatli olmalısınız. Pürüzsüz bir yüzeye sahip olmalı ve elinizle parmaklarınıza tam oturmalıdır. On/Off tuşu sayesinde kullanım esnasında açıp, kullanmadığınız zamanlarda ise kapatarak enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Kablosuz modellerde çoğunlukla pille enerji sağlanmaktadır. Kablosuz mouse fiyatı ile beraber kalitesiyle de ön plana çıkmalıdır. Akakce.com’un oldukça uygun kablosuz mouse fiyatları ve yüksek kaliteli ürünleri sayesinde seçim yapmak, son derece kolaydır! Tek yapmanız gereken, eliniz ile uyumlu, ergonomik, yapısı sağlam ürünlerin listesini incelemektir. Zevkinize ve kullanım alanınıza göre bir ürün belirledikten sonra gerisini akakce.com’un uzman ekibine bırakabilirsiniz!

Kablosuz Mouse Yorumları

Kablosuz mouse yorumları sayesinde belirlemiş olduğunuz ürünleri deneyimleyen kullanıcıların düşüncelerini inceleyebilirsiniz. Satın almadan önce okuyacağınız kablosuz mouse yorumları, size fikir verecek ve karar verirken en doğru seçeneğe ulaşmanızı sağlayacaktır. Ürünün ergonomik yapısı, kullanım esnasında rahatsızlık verip vermediği gibi konular hakkında ön bilgi edinerek sonradan yaşanabilecek tatsız deneyimleri önlemiş olacaksınız. Aynı zamanda alışverişinizi tamamladıktan sonra siz de kablosuz mouse yorumları ekleyerek ürünün başka kullanıcılara fikir vermesini sağlayabilirsiniz. Akakce.com’un avantajlı fiyatlarına ek olarak, sık sık yapılan kampanya ve indirimlerden faydalanabilir; ihtiyacınız olan ürüne çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. İndirimleri ve kampanyaları kaçırmamak için “Fiyatı Takip Et” butonunu kullanarak akıllıca alışveriş deneyimini yaşayabilirsiniz. Akakce.com’da alışverişinizi taçlandıracak birçok özellik vardır. Bu özellikleri kullanarak ihtiyaçlarınızı cazip fiyatlarla giderebilirsiniz.

Sağ El Kablosuz Mouse

Sağ el kablosuz mouse, genellikle en çok kullanılan mouse türüdür. Bu mouse'larda birincil düğme solda yer alırken, ikincil düğme sağda yer alır. Bu sayede en çok kullanılan tuş olan birincil tuş, sağ elin işaret parmağı ile kullanılabilmektedir. Kullanım rahatlığı bakımından sağ elini kullanmaya alışık olan herkes, bu tür mouse'ları tercih etmektedir. Firmalar, ürettikleri mouse'ların çoğunluğunu sağ elle kullanıma yönelik olarak dizayn etmektedir. Fakat, normalde sağ elini kullanan bir insan, geçici olarak sol elini kullanmak zorunda kalabilir. Bu nedenle mouse'lar birincil düğme seçeneği ayarlanabilir olarak tasarlanmaktadır. Basit bir ayar ile mouse'da yer alan iki tuşun yerlerini değiştirmek mümkündür.

Sol El Kablosuz Mouse

Sol el kablosuz mouse da solak kullanıcılar için tasarlanmaktadır. Firmalar, çoğunlukla sağ el kullanımına yönelik ürünler tasarlasa da sol ele yönelik tasarlanan modeller de vardır. Bu mouse modellerinde birincil düğme sağda yer alırken, ikincil düğme ise solda yer alır. Bu sayede sol elin işaret parmağı yoluyla birincil düğme tıklamaları yapılabilmektedir. Yine sağ el kablosuz mouse ürünlerinde olduğu gibi sol el için tasarlanan mouse'larda da birincil düğme ile ikincil düğmenin yeri değiştirilebilmektedir. Bu ayarı, mouse’u bilgisayarınıza bağladığınızda ayarlar menüsünden kolayca yapabilirsiniz.