Mukavva

Mukavva Fiyatları

235 farklı Mukavva için fiyatlar listeleniyor.

Kraft Mukavva Red Apple Mukavva Craft And Arts Mukavva Artlantis Mukavva Mikro Mukavva Lino Mukavva

Fiyatı Düşen Mukavvalar

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 10Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası

Fotokopi KağıdıFotoğraf KağıdıPos Rulo KağıdıFon KartonuStickerSürekli Form KağıdıEva KağıdıNot KağıdıKrapon KağıdıKraft MukavvaRed Apple MukavvaCraft And Arts Mukavva

Mukavva Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Mukavvalar hangileri?

Bugün Akakçe'de 235 farklı model arasında

En çok satan Mukavvalar hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Mukavva:
  1. Mukavva 70x100 30 Adet
  2. Oyal 11071 70x100 1,5 mm Mukavva
  3. Oyal 11066 70x100 3,0 mm Mukavva
  4. Ondüle Rulo Mukavva Karton Zemin Koruma Tadilat Paketleme Kartonu 120x33mt
  5. 3 Adet Mukavva 2 Mm 70 cm x 100 cm Ambalajlı Sert Karton

Mukavva

Mukavva nedir diye merak edenler için bu ürün, oluklu bir iç ve dış astar ile ikisi arasında uzanan dalgalı bir şekle sahip üç kat kağıttan oluşan ve kutu yapımında kullanılan bir malzemedir. 1 mm, 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm mukavva üretiminde farklı incelikteki kağıtların bir araya getirilmesiyle oluşan plakalar tercih edilir. Yüksek mukavemetli, uygun maliyetli, çevre dostu ve ürün koruyuculuğu yüksek olduğu için nakliye ve paketleme süreçlerinde sıkça yer alan ürünlerden biridir. Oluklu mukavva, desteklenmiş iki adet oluklu kağıttan üretilir ve maliyet açısından oldukça ekonomiktir. Kolay üretim ve ekonomik avantajları nedeniyle bu malzemeler ambalaj endüstrisinde ve çeşitli alanlarda kullanılır. Sağlığa zararlı madde içermeyen ürünleri kolayca kesip şekil vermeniz mümkündür. İhtiyacınız doğrultusunda satın alacağınız mukavva boyutları değişebilir. 35x50, 50x70, 68x48, 85x120 mukavva rahatlıkla bulabileceğiniz ölçülerdir. Dayanıklı bir malzeme olduğu için uzun süre kullanabileceğiniz mukavvayı her yere kolayca taşıyabilir ve depolayabilirsiniz.

Mukavva Çeşitleri

İhtiyaç duyduğunda kullanıyor olmasına rağmen mukavva ne demek bilmeyenler olabilir. Dalgalı hale getirilen ince kağıt plakaların iki adet düz plaka arasına yerleştirilmesiyle elde edilen dayanıklı kağıt malzemeye bu isim verilir. Farklı sektörlerde farklı amaçlar için kullanılmak üzere birçok mukavva çeşitleri bulunur. Oluklu, rulo, delikli, silindir, ince ve kalın gibi çeşitleri mevcuttur. Büyük ve tek parça halde üretilen rulo mukavva çeşitlerini tadilat ve boya aşamasında yere sererek zemini koruyabilir ya da mobilyalarınızı sararak boya ve tozdan etkilenmesini önleyebilirsiniz. Şık görünümleri nedeniyle hediye paketi olarak tercih edilen ürünler, kalın katmanlı olmasıyla ekstra koruma sağlar. Bu kalınlık ayrıca taşıma ve nakliye sırasında eşyalarınızın zarar görmesini de engeller. Silindir mukavva, farklı içeriklere uyacak, gerekli koruma kapsamına göre değişebilecek kalınlık ve uzunluklarda üretilebilir. Kalın kartonları kahve kutusundan satranç takımı saklamaya kadar çeşitli ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. Birçok şekilde tasarlanan ürünler renkli, özel baskılı folyo veya kağıttan bir dış tabaka içerebilir. Muhafaza etme, istifleme amacıyla kullanabileceğiniz yuvarlak mukavva çeşitleri düzenli bir görünüm sunar ve alandan tasarruf etmenizi sağlar. Yeşil, gri, siyah, beyaz mukavva renkleriyle birbirinden farklı tasarımlar yapabilirsiniz.

Mukavvanın Geniş Kullanım Alanı

Oluklu mukavva dalga cinsi, profil, dalga yüksekliği, dalga boyu gibi çeşitli teknik detaylarla üretilir. Tek yüzlü, tek dalga, çift dalga, üç dalga gibi oluklu mukavva türleri bulunur. Çoklu şekilde saklanacak ürünlerde, sebze ve meyvelerin kutu imalatı için iri dalga mukavva kullanılır. Kolayca hasar alabilen ürünler veya hediyelik eşyalar için farklı şekillerde mukavvalar bulabilir; kıvrımlı şekiller sayesinde eşyaların zarar görmesini önleyebilirsiniz. Kullanım alanına göre mukavva ölçüleri farklılık gösterir. 70x100, 100x150, 100x70, 100x120 mukavva işlevsel ölçüleri sayesinde her ihtiyacınıza hitap eder. Geniş mukavva ebatları her türlü proje ve ödevinizi tasarlamanıza yardımcı olur. Evlerde, iş yerlerinde, okullarda kullanabileceğiniz ürünler büyük sanayi tesislerinde birçok farklı amaçla tercih edilebilir. Sıvı, katı, taneli, sert, yumuşak yapıda her ürünü taşımak için sert mukavva ve kalın mukavva çeşitleriyle kutular yapabilirsiniz. Akordeon benzeri, içi zikzak desenleri ile tasarlanan oluklu modeller yapısı nedeniyle oldukça kuvvetlidir. Ambalajlanan ürünleri en güzel şekilde korur, bir arada tutar ve taşıma işlemleri için oldukça kolaylık sağlar. Kolay şekil alabilen yapısıyla şeffaf mukavva, davetiye ve kutu kapağı gibi tasarımlarınız için oldukça idealdir. El iş sanatları ve maket yapımı için renkli mukavva çeşitlerini kullanabilirsiniz. Pembe, yeşil, sarı, kırmızı gibi farklı mukavva renkleri sayesinde birbirinden farklı ürünleri kaplayabilirsiniz. Farklı ebatlardaki cetvel çeşitleri ile kutuların ölçüsünü alabilir ve ihtiyacınıza hitap eden boyutta mukavva satın alabilirsiniz.

Farklı Kullanım Alanları Sunan Mukavvalar

Farklı özelliklere sahip astarların birleştirilmesiyle oluşturulan ve genellikle kutu yapımında tercih edilen delikli mukavva, özel bir ağır kağıttan hazırlanır. Saklama kutuları, yiyeceklerden beyaz eşya taşımacılığına kadar nesneleri taşımak için tercih edilir. Kutunun tasarımını ve kalınlığını değiştirmek için oluk katmanları birleştirilir veya iç kısma ekstra ambalaj eklenir. Üstün koruma için kenar bölümlerinde çift katlı bir yapıyla hazırlanır. Bu sayede hemen hemen her ürünü, verimli bir şekilde taşımak ve depolamak mümkün hale gelir. Mukavva kağıdı, ürünlerinizi rahatça taşımanız için yumuşak bir dokuya sahiptir. Fotoğraf ve belge postaları olarak tercih edilebilen ince mukavva ürünleri, daha şık görünüm için farklı renklerde şeritlere sahiptir. Kolayca eğilmez ve bükülmez yapısı sayesinde kağıtlarınızı veya resmi belgelerinizi güvenle depolayabilirsiniz. Yüksek kaliteli astarı ve çift katmanlı kenarlıkları sayesinde darbelere karşı dayanıklıdır. Kalın mukavva yapısı bükülmeyi ve esnemeyi önler. Kutuların güvenli bir şekilde kapatılmasını ve açılması sağlayan, farklı renklerde tasarlanan parlak mukavva parçalarını birçok ihtiyacınız için kullanabilirsiniz. Ayrıca ince dış yüzeyine mürekkep sürebilir, pul veya etiket yapıştırabilirsiniz. Mukavva ne kadar diye merak ediyor olabilirsiniz. Kalınlık, ebat ve desenlerine göre farklılık gösteren fiyat etiketleri her müşterinin bütçesine hitap edecek şekilde belirlenir. Akakçe’de satışa sunulan kağıt ürünlerindeki cazip fiyat avantajlarına göz atabilir ve ihtiyacınıza çözüm olanı ürünleri güvenle sepetinize ekleyebilirsiniz.

Çocuklar İçin Renkli Mukavvalar

Genellikle oluklu olmasıyla bilinen yapışkanlı mukavva, iki astar levhasının birbirine yapıştırılması ile oluşturulan bir ambalaj malzemesidir. Farklı ihtiyaçlara çözüm sunan bir malzeme olmasının yanı sıra farklı şekillere de sahiptir. Ürünlerinizi rahatça depolamanız ve uzun süreli paketleme avantajlarından yararlanmanız için çevre dostu ürünlerden üretilir. Plastik mukavva çeşitlerinde, depoladığınız ürünleri ayırt edebilmenize yardımcı olmak amacıyla renkli tasarımlara yer verilir. Bu tabakalar; yeşil, mavi, kırmızı, mor, turuncu gibi farklı çeşitleriyle popüler olarak tercih edilir. A3, A4 mukavva ürünlerinin parlak renkleri çocukların yaratıcılığını harekete geçirir. A3 fotokopi kağıdı ile birlikte el işi ürünler oluşturmaya ve çocukların yeni bir hobi edinmesine olanak tanıyan bu modeller, sınıf ve grup içi etkinlikler için ideal bir seçimdir. Kıvrımlı mukavva koleksiyonları tüm öğrencilerin en sevdikleri renkte ürünler oluşturmalarına yardımcı olur. Farklı spiral ölçüleriyle buket ve hediye paketlerini kaplamak için de kullanılabilir. Değişik renklere sahip mukavva karton, yapıştırma ve birleştirme gerektiren üretim projelerinizde tercih edebileceğiniz ürünlerden biridir. Birbirinden renkli desenler yaratıcılığınızı geliştirirken aynı zamanda size ve çocuklarınıza birçok proje üretme fırsatı sunar.

En Ucuz Mukavva Akakçe’de

Mukavva, yemek sektöründen kargo taşımacılığına kadar farklı ihtiyaçlara çözüm sunmasıyla oldukça kullanışlı bir depolama ürünüdür. Basit tasarıma sahip ancak ekstra sağlam pasta kutuları ile kek ve pastalarınıza mükemmel son dokunuşu yapabilirsiniz. Şık kartonlar sayesinde tatlılarınızı estetik biçimde sunabilir ve koruyabilirsiniz. Düğün, nişan veya kutlama gibi özel günlerde yiyeceklerin saklanması için tercih edilen büyük mukavva, birden fazla renk ve fiyat seçeneğiyle her ihtiyacınıza yardımcı olur. Bükülmeye karşı koruma sağlamak için sert malzemelerden hazırlanan ürünler, geri dönüştürülebilir kartondan üretilir. Standart olarak beyaz ve kahverengi seçeneklere sahip olan bu kartonlar, farklı desenler barındırmasıyla çocukların da ilgisini çeker. Kendin yap projeleri için kullanılabilen ve çocukların hayal güçlerini yansıtmalarına izin veren modeller, yırtılma ve delinmelere karşı çift katlı olarak üretilir. Farklı ihtiyaçlara hitap eden mukavva fiyatları geniş bir skalada çeşitlenir. Birbirinden ucuz mukavva çeşitleri, hem bireysel kullanıcılar hem de işletmeler için Akakçe’de ideal etiketlere sahiptir. Çocukların ve yetişkinlerin ihtiyaç duyabileceği kağıt ürünlerini sayfamız üzerinden uygun fiyat avantajlarıyla satın alabilir, kampanya ve indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.