Canon

Canon Pixma G3411 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

(6 yorum)
Canon Pixma G3411 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

17 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

5.193,86 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 13 dakika önce Stokta 25+ adet 1 iş günü Satıcı: Pttavm/HESAPLI TONER

Ürün Özellikleri: Renkli, Çok Fonksiyonlu, Tanklı, WiFi... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
4.888,00 TL24.11.2023

En Ucuz Canon Pixma G3411 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)
 • Vodafone6.892 TL

Tüm fiyatlar (13)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Canon Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar
Benzer Ürünler

Canon G3411

Yazıcı dendiğinde akla ilk gelen lider teknoloji şirketi Canon’un ürettiği Canon Pixma G3411, hepsi bir arada çok fonksiyonlu yazıcı modellerinden biridir. Kompakt yapısının yanı sıra geniş bağlantı seçenekleri, yüksek verimliliği ile öne çıkan Canon G3411, hem baskı hem fotokopi hem de tarama işlerinde kullanılabilecek çok yönlü bir yazıcıdır.

Canon Pixma G3411; ofis ya da ev için yazıcı arayışında olanların beklentilerine üst düzey cevap verir. Canon G3411 yazıcı, özellikle öğrencilerin okul projeleri ile ödevleri için mükemmel performans sunar. Canon Pixma G3411, markanın Megatank serisinde yer alan kompakt boyutlara sahip bir yazıcı modelidir.

Canon G3411 yazıcı çalışma masasında bile kendine yer bulabilecek tasarımıyla alanı daraltmadan tüm baskı, tarama ve fotokopi işlemlerinin yapılmasına yardımcı olur. Rakipsiz sayfa verimliliğinin yanı sıra yüksek kaliteli belgeleri ve canlı fotoğrafları son derece uygun maliyetlerle basan Canon G3411, baskı giderlerini azaltarak bütçeyi korur.

Akıllı cihazların yanı sıra bulut bağlantısı da sunan Canon G3411, ayrıca Wi-Fi özelliğine de sahip bir ev-ofis yazıcısıdır. Ofis/eğitim ile ilgili baskı çalışmalarının yanı sıra eğlenceli baskılar da alınabilecek Canon Pixma G3411, Creative Park uygulaması ile çocuklar ve ebeveynlere evde keyifli vakit geçirmenin eğlenceli yollarını sunar.

3 boyutlu hayvan figürleri, rengarenk oyunlar, şapkalar, maskeler, otomobiller ve ikonik şehir sembolleri gibi yüzlerce şablonun bulunduğu Creative Park uygulamasına sahip Canon Pixma G3411 Wi-Fi mürekkep püskürtmeli çok fonksiyonlu yazıcı, istenen şablonla baskı alma avantajı sunar. Siz de en ucuz Canon Pixma G3411 fiyatları ile satışa sunulan çok fonksiyonlu yazıcıya kolayca sahip olabilirsiniz.

Canon Pixma G3411

3 Fonksiyonu Bir Arada Sunan Canon G3411 Özellikleri

Her bir fonksiyon için ayrı ayrı cihazlar almak yerine tüm fonksiyonları tek bir cihazda satın almak isteyenlerin rahatlıkla tercih edebileceği Pixma G3411 baskı, tarayıcı ve fotokopi özelliklerini birlikte sunar. Canon G3411, belgeleri yüksek kalitede yazdırma kabiliyetinin yanı sıra tarama yapabilir, fotoğraf basabilir ve fotokopi alabilir.

Yüksek verimliliğe sahip Canon G3411 her tür baskıyı yaparken zamandan da tasarruf sağlar. Pixma G3411 modelinin sahip olduğu FINE teknolojisi ile hibrit mürekkep sistemi sayesinde yüksek kaliteli baskılar almak son derece kolaydır. Kompakt tasarımlı, güvenilir, çok işlevli Canon G3411, dayanıklı FINE mürekkep sistemi sayesinde büyük hacimli baskı işlemleriyle kolaylıkla başa çıkar.

Siyah pigment mürekkeplerle net belgeler basılabilirken boya bazlı renkli mürekkeplerle de A4 boyutuna kadar olan canlı çerçevesiz fotoğraflar basılabilir. 2 adet siyah şişe ile 12.000 sayfaya kadar ya da bir renkli şişe seti ile 7000 sayfaya kadar varan yüksek verimlilik oranıyla Canon G3411, çok uygun maliyetli, verimli bir baskı deneyimi vadeder.

Kolay dolum için G3411 Canon yazıcının ön tarafına entegre edilmiş mürekkep kartuşları ile mürekkep seviyesinin ne durumda olduğu kolaylıkla kontrol edilebilir. 4 adet kartuş/toner sayısına sahip Canon G3411, arka tarafındaki kağıt tepsisinde 100 sayfa saklayabilirken baskı konusundaki sayfa verimliliğini yüksek kalitede baskı performansıyla da perçinler.

4800x1200 dpi çözünürlüğe kadar baskı alınabilen Canon G3411 modelinde, grafik ve fotoğrafların bulunduğu belgeler de oldukça canlı görünür. Bu ürünü Canon G3411 en ucuz fiyat seçenekleri ile satın almak isteyen ve cihaz hakkındaki Canon G3411 yorum ve incelemelerini merak eden kullanıcılar, satışa sunulduğu siteleri inceleyebilir; Canon Pixma G3411 yorumlar kısmını okuyarak bu ürün hakkında tecrübeye dayalı bilgi edinebilirler.

Akıllı Bağlantı Olanağı ve Kolay Kullanım Konforu Sunan Canon G3411

Canon Pixma G3411 Fotokopi + Tarayıcı + Wi-Fi tanklı yazıcı, akıllı bağlantı olanağı ile akıllı cihazlardan da baskı alma imkânı sunar. Canon G3411 modelinin Wi-Fi desteğine sahip olması, bağlantı noktasında kullanıcılara büyük kolaylık sağlar. Wi-Fi bağlantısı; telefon, tablet ya da bilgisayardan kolayca baskı almanın yanı sıra buluttaki dosyaları da basma imkânı sunar.

Canon G3411, yerleşik olarak PIXMA Cloud Link ile Mopria (Android) desteği sunar. Tüm bunlar için akıllı telefona Canon PIXMA Cloud uygulamasını indirmek yeterlidir. Canon PRINT uygulaması ile (iOS ve Android cihazlarda geçerli) akıllı cihazlardan kablosuz olarak baskı almak, tarama yapmak son derece kolaydır.

Olağanüstü sayfa verimliliğinin yanında yüksek kaliteli baskılar ve akıllı bağlantı olanakları ile yazıcı deneyimini üst düzeye taşıyan Canon G3411 tarayıcı kısmı ile de öne çıkar. Kullanıcıların merak ettiği konular arasında “Canon G3411 tarayıcı nasıl kullanılır?” sorusu da yer alır. Canon G3411 modelinin tarayıcı çözünürlüğü (optik) 600x1200 dpi, taranacak belge boyutu maksimum 216 x 297 mm, A4 tarama hızı ise yaklaşık 19 sn’dir.

Canon G3411 tarayıcı kısmı, CIS düz yataklı fotoğraf/belge tarayıcı türüne sahiptir. Tarayıcının yanı sıra fotoğraf baskısı da yapabilen Canon G3411, yalnızca 60 saniye içerisinde 10x15 cm boyutlarında renkli fotoğraf baskısı alabildiği gibi A4, Letter, 20x25 cm gibi farklı boyut seçenekleri ile de baskı alabilir.

Canon G3411 tam 2000 fotoğrafı basacak kapasiteye sahip verimli bir yazıcıdır. Canon G3411 modelinin fotoğraf baskısı işlevi sayesinde dijital albümlerde sakladığınız tüm fotoğrafları gerçek kağıda basarak somut bir fotoğraf albümü oluşturabilirsiniz. Canon G3411 yazıcının üst kapağını kaldırıp taranacak ya da kopyalayacak belgeyi buraya koymak yeterlidir. Fiyat noktasında da avantaj sunan bu yazıcıyı en ucuz Canon G3411 fiyat seçenekleri ile satın almak mümkündür.

Canon Pixma G3411 Genel

Canon G3411 ile Canon Pixma G2411 Arasındaki Farklar

Canon G3411 ile önceki model Canon Pixma G2411 modeli arasında ortak pek çok özellik olmakla birlikte teknik özellikler yönünden birtakım farklılıklar vardır. Canon G3411 modelinde Wi-Fi bağlantı ve mobil baskı özelliği bulunurken önceki modelde bu özellikler mevcut değildir.

Canon Pixma G3411 özellikleri arasında Android, Windows 10 Mobile, Windows, iOS’tan oluşan işletim desteği ve erişim noktası özelliği yer alırken Canon Pixma G2411 modelinde yalnızca Windows işletim sistemi desteği mevcuttur. Her iki model de çok fonksiyonlu yazıcı özelliğine sahiptir.

Canon G3411 Yazıcının Öne Çıkan Artı ve Eksi Özellikleri

Canon Pixma G3411 Fotokopi Tarayıcı Wi-Fi Tanklı yazıcı, pek çok artı özelliğin yanı sıra bazı eksi özellikleri de olan bir yazıcıdır. Canon Pixma G3411 kullanıcı yorumları ve Canon Pixma G3411 inceleme yazılarında da bahsi geçen artı ve eksi özellikler şöyle sıralanabilir:

 • Canon Pixma G3411 Fotokopi + Tarayıcı + Wi-Fi Tanklı yazıcı, Monochrome 1,2 inç tek renkli segment LCD ekranı ile istenen sayıda fotokopi çekilebilir.
 • Canon Pixma G3411 modelinin önüne yerleştirilen mürekkep tankları, kolay erişim, kolay değişim ve doluluk oranını takip etme olanağı sunar.
 • Hem tüm fonksiyonları sorunsuzca yerine getiren hem de sayfa verimliliğini gözeten bir yazıcı arayanlar için Canon Pixma G3411 yazıcı fazlasıyla ekonomik bir üründür.
 • Hem ofis hem de ev kullanımı için ideal olan Canon G3411, uzaktan çalışanlar ya da işini eve taşıyanların pratiklerini son derece kolaylaştırırken zamandan ve maliyetlerden tasarruf sağlar.
 • Kompakt ölçüleri sayesinde alanı daraltmadan tüm işlere ivme kazandıran Canon G3411 tanklı yazıcı, yalnızca 6.3 kg ağırlıktaki gövdesiyle istenen her yere kolayca taşınabilir.
 • Canon G3411 kutu içeriği, yüksek hacimli ve uygun fiyatlı baskı için gereken her şeyi içerir. Cihaza yalnızca kağıt eklemek yeterlidir.
 • Canon G3411, yeniden doldurulabilir ve yüksek verimli 5 mürekkep şişesi, güç kablosu, kurulum CD-Rom’u, kullanma kılavuzları ve diğer belgelerle birlikte gelir.

Siz de en ucuz Canon Pixma G3411 fiyat seçeneklerini hemen inceleyerek size en uygun olan Canon G3411 fiyat tercihi ile bu ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Canon Pixma G3411 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Fiyat Analizi

Canon Pixma G3411 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Canon Pixma G3411 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Özellikleri

Baskı Türü:   Renkli
Çok Fonksiyonlu:
Tanklı:
WiFi:
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Çok Fonksiyonlu Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Tanklı Yazıcı Renkli Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı WiFi Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

Ortalama Puan
4.6 12 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • 1 yorum
  5 beğeni
  Yusuf Ziya Ü. Zonguldak 4 Eylül 2022
  Ürünü 3 yıldır kullanıyorum ve fazlasıyla memnunum. 1 defa mürekkep eklemesi yaptım ve oldukça fazla çıktı aldım şimdiye kadar. Tek eksisi apple airprint desteğinin bulunmuyor olması. Apple cihazlarla kullanacak olanlar bunu dikkate almalı
 • 10 yorum
  60 beğeni
  Elif Ç. 28 Ocak 2021
  Üründen çok memnun kaldım . Evde kullanabileceğim ama kartuş derdiyle uğraşmayacağım, hızından ziyade sürekliliği olan bir yazıcı istiyorum diyorsanız ideal . Olumsuz yorum yapan arkadaşlar galiba uzun süre kullanmadan bıraktılar. Mühim olan ihtiyacınıza göre doğru ürünü seçmek. Ayda yılda bir çıktı alırım derseniz ya da her gün 200-300 sayfa çıktı alırım diyorsanız tabi ki sizi tatmin etmez. Ben hemen hergün 5-20 sayfa arası çıktı aldığım için ideal diyorum. Tedarikçi olarak NetHouse'u tercih ettim. Açılmamış kutuda tertemiz geldi. Baskı kalitesi beklentimin üzerinde geldi. Kağıdın kalitesi de önemli elbette. Bazı satıcılar içinden orjinal mürekkebi alıp , yerine merdiven altı mürekkep koyup , 5-10 lira ucuza satıyorlar . Açıklamaları dikkatli okumanızı öneririm.
 • SY 7 yorum
  54 beğeni
  Setanay Y. 10 Aralık 2020
  Harika bi yazıcı geldi ve çok hızlı ve sağlam bir şekilde elime ulaştı.
 • SY 1 yorum
  1 beğeni
  Sennur Y. 8 Aralık 2020
  teşekkürler harika bir yazıcı elime hemen ulaştı
 • ET 1 yorum
  3 beğeni
  Erhan T. Isparta 3 Haziran 2020
  Teşekkürler hızlı ve sağlam bir şekilde elimize ulaştı

Canon Pixma G3411 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Canon Pixma G3411 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli YazıcıEpson L3151 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi + Renkli Çok Fonksiyonlu Mürekkep Püskürtmeli YazıcıCanon Pixma G3420 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Mürekkep Püskürtmeli YazıcıEpson L3250 Wi-Fi + Tarayıcı Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
 Canon Pixma G3411 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli YazıcıEpson L3151 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi + Renkli Çok Fonksiyonlu Mürekkep Püskürtmeli YazıcıCanon Pixma G3420 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Mürekkep Püskürtmeli YazıcıEpson L3250 Wi-Fi + Tarayıcı Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
Fiyat 5.193,86 TL
17 satıcı
6.519,49 TL
4 satıcı
4.899,00 TL
44 satıcı
4.790,00 TL
125 satıcı
Popülerlik--7. Popüler Canon Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı1. Popüler Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
Ortalama Puan6 yorum9 yorum1 yorum1 yorum
Çift Taraflı Yazdırma---Var
Baskı TürüRenkliRenkliRenkliRenkli
Çok FonksiyonluVarVarVarVar
TanklıVar-VarVar
WiFiVarVarVarVar
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı