HP

HP DeskJet 2710 5AR83B Wi-Fi Çok Fonksiyonlu Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

(3 yorum)
HP DeskJet 2710 5AR83B Wi-Fi Çok Fonksiyonlu Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

14 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

1.071,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 13 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 3 adet1 iş günüSatıcı: N11/sungurluticaret

Ürün Özellikleri: Çok Fonksiyonlu, WiFi


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz HP DeskJet 2710 5AR83B Wi-Fi Çok Fonksiyonlu Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (14)

En Popüler HP Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar

HP Deskjet 2710

HP Deskjet 2710 yazıcı hepsi bir arada kullanım performansıyla çok yönlü bir model olarak karşınıza çıkar. Baskı, tarama ve fotokopi özelliklerini bünyesinde toplayan HP Deskjet 2710 yüksek performansı ile çalışma masanızdaki yerini alır. Tek bir aygıtla birden fazla işlemin aynı anda yapılmasına olanak tanıyarak fonksiyonel yapısını ön plana çıkarır.

Minimal tasarımına eşlik eden sade kontrol paneli ise kullanım kolaylığı yaratarak avantaj sağlar. Temel becerilerle rahatlıkla çalıştırılabilen HP Deskjet 2710 yazıcı özellikleri kesintisiz kablosuz bağlantı donanımına sahiptir. Wi-Fi üzerinden toplamda 3 farklı kullanıcıya bağlanabilen cihaz ofis ortamlarının da aranan teknolojilerinden biri haline gelir.

HP 5AR83B Deskjet 2710 All in One Wi-Fi tarayıcı yazıcı özellikleri arasında öne çıkanlardan bir diğeri ise mürekkep püskürtmeli performansı olur. Sessiz yazıcı performansı oluşturan mürekkep püskürtme özelliği, aynı zamanda birbirinden kaliteli baskılar almanıza da olanak tanır.

Renkli ya da siyah beyaz fark etmeksizin baskı hızında sizleri şaşırtmaya da adaydır. Kompakt tasarımı ise çalışma alanınızda yer kaplamadan muhafaza edilmesini sağlar. Minimal görünümüne rağmen maksimum performansta çalışan HP Deskjet 2710 ile baskı, tarama ya da fotokopi işlemlerini sorunsuz bir şekilde halledebilirsiniz.

HP Deskjet 2710

HP Deskjet 2710 İle Hepsi Bir Arada Yazıcı Performansı

HP Deskjet 2710 özellikleri fonksiyonel yazıcı modeli oluşturarak yüksek beğeni toplar. HP Deskjet 2710 All-in-One yazıcı işlevleri baskı, kopyalama ve tarama işlemlerini içerir. Baskı kalitesinde çıtayı yükselten ürün, HP Termal Inkjet teknolojisini kullanır. HP Deskjet 2710 baskı teknolojisi dakikada 7 sayfaya kadar hıza ulaşmayı mümkün hale getirir.

Siyah beyaz ve renkli baskı özelliği ile istediğiniz görüntüyü parlak renk değerlerinde elde edebilirsiniz. HP 5AR83B siyah baskı çözünürlüğü 1200 x 1200 dpi’ye kadar yükselebilir. Renkli baskı çözünürlüğünde ise 4800 x 1200 optimum dpi değerleri elde edilir. HP Deskjet 2710 fotokopi özelliği ise istediğiniz belgeleri ister renkli ister siyah beyaz elde etmenize olanak tanır.

HP Deskjet 2710 fotokopi çözünürlüğü ise 300 x 300 dpi değerine kadar yükseltilebilir. Tarayıcı donanımı ile dikkat çeken HP Deskjet 2710 hepsi bir arada yazıcı özelliğini tamamlar. HP Deskjet 2710 tarayıcı tipi masaüstü olarak tanımlanır. Ön panelden taranan dosyaların maksimum tarama boyutu 216 x 297 mm değerindedir. Optik tarama çözünürlüğü ise maksimum 1200 dpi değerine kadar ulaşabilir.

HP Deskjet 2710 fotokopi - tarayıcı - Wi-Fi yazıcı 5AR83B modeli çalışma alanınızda en büyük yardımcılarınızdan biri olmaya adaydır. Her bir özelliği üzerinde titizlikle çalışan marka, kullanımı kolay üstün performanslı yazıcı tasarımı oluşturmayı başarır. Bu sayede çalışma alanları için yüksek performanslı bir ürüne sahip olmak kolaylaşır.

HP Deskjet 2710 Açık

Kablosuz Bağlantı Özelliği ile HP Deskjet 2710

HP 2710 Deskjet kolay kullanım özelliğiyle dikkat çeken teknik donanıma sahiptir. Kablosuz bağlantı özelliği sayesinde uyumlu tüm elektronik cihazlarla anında bağlantı kurabilir. Çift bantlı Wi-Fi donanımına sahip olan cihaz geniş kapsama alanıyla üstün performansını öne çıkarır. Maksimum güvenlik sağlayan bağlantı seçenekleri bilgisayarın yanı sıra telefon ve tabletler üzerinden de baskı yapılmasını mümkün kılar.

Dahili kablosuz özellikleri ise HP 5AR83B Deskjet 2710 Wi-Fi modelinin ağ üzerinden paylaşım yapabilmesini sağlar. Kablosuz bağlantı seçeneğinin yanında dahili USB bağlantısı ile bilgisayara da kolayca bağlanabilir. HP 5AR83B Deskjet 2710 Wi-Fi mürekkep püskürtmeli çok fonksiyonlu yazıcı mobil baskı yetenekleriyle çok yönlü kullanıcı deneyimini geliştirir.

Apple Airprint ve HP Smart App dahil birçok uygulamayla uyum içerisinde çalışan yazıcı istediğiniz belgelerin ya da fotoğrafların çıktısını anında almanızı mümkün kılar. Kablolu, kablosuz bağlantı seçenekleri beraberinde “HP Deskjet 2710 nasıl kullanılır?” sorusunu da getirebilir.

Marka kolay arayüzüyle dikkat çeken ürünün kurulum ve kullanım aşamalarını da basit tutar. Tek yapmanız gereken paylaşım yapmak istediğiniz elektronik cihazla HP Deskjet 2710 sistemini eşleştirmektir. Mobil cihazlarda HP Smart uygulaması üzerinden yazdırma, tarama ya da fotokopi işlemleri gerçekleştirilebilir. İsterseniz manuel olarak da HP Deskjet 2710 yazıcı kontrol panelinden yazdırma işlemlerini sürdürebilirsiniz.

HP Deskjet 2710 Karşıdan

HP Deskjet 2710 Artı ve Eksileri

HP 5AR83B Deskjet 2710 yazıcı değerlendirmeleri incelendiğinde kullanıcılar tarafından yapılan yorumlar ürünün artı ve eksi noktalarını açığa çıkarır. HP Deskjet 2710 yorumlar eşliğinde incelenen artı noktalar şunlar olur:

 • Yazıcı, tarama ve fotokopi özelliğiyle hepsi bir arada kullanım deneyimi yaratır.
 • Yüksek çözünürlüklü baskı kalitesi net metin dosyaları ve zengin renk değerlerine sahip görsel çıktıları elde etmenizi sağlar.
 • Sorunsuz kablosuz bağlantı özelliği telefon, tablet ve bilgisayar cihazlarıyla sorunsuz bir şekilde çalışmasına olanak tanır.
 • Çift bantlı Wi-Fi donanımı sayesinde HP Deskjet 2710 geniş kapsama alanlarına ulaşabilir.
 • Smart uygulaması telefondan baskı işlemlerini hızlı ve pratik bir hale getirir. Kapsamlı rehberlerle hazırlanan program, baskı esnasında kolaylık sağlamanıza da olanak tanır.
 • HP Deskjet 2710 selefleri ile karşılaştırıldığında %70’e varan mürekkep tasarrufu sağlar.
 • HP 305 siyah ve üç renkli kartuş hem canlı hem de doğal çıktılar almanızı mümkün hale getirir.
 • HP Deskjet 2710 dakikada 7 sayfaya kadar baskı hızına ulaşabilir.
 • Kolay kurulum özelliğine sahip olan yazıcı her seviyeden kullanıcıya hitap eder. Aynı anda 3’e kadar farklı kullanıcı sayısına ulaşabilir.

Kullanıcılar detaylı HP Deskjet 2710 inceleme ve değerlendirmesi yaparken ürünün eksi noktası olarak şu hususları belirtir:

 • Çift taraflı baskı manuel olarak el ile yapılır. Bu özellik ise kullanıcıların baskı esnasında zaman kaybetmesine neden olur.
HP Deskjet 2710 Kontrol Paneli

HP Deskjet 2710 En Cazip Fiyat Seçenekleri

HP Deskjet 2710 yazıcı hepsi bir arada çalışma performansı sunarak birçok kullanıcının ilgisini çeker. Kompakt tasarımıyla fonksiyonel kullanıcı deneyimi yaratan HP Deskjet 2710 fiyat seçeneklerinde de cazip alışveriş imkânı yaratmayı başarır. Seleflerine göre üstün performans sağlayan HP Deskjet 2710 aynı zamanda uygun fiyat seçeneklerine sahiptir.

HP Deskjet 2710 fiyat aralıkları yazıcı, tarayıcı ve fotokopi işlevlerinin hepsine sahip olmanızı sağlar. HP Deskjet 2710 her bütçeye hitap etmesi amacıyla uygun fiyat seçenekleri sunarken sizlerin de ekstra kazanç sağlamasına olanak tanır. Çalışma masanızda kablosuz bağlantı özellikleriyle üstün performans yaratan bir yazıcı modeli arıyorsanız HP Deskjet 2710 sizler için ideal bir tercih olabilir.

Temel becerilerle oldukça basit bir şekilde kullanılabilen cihaz sistemiyle kaliteli baskılar elde etmek mümkün hale gelir. HP Deskjet 2710 fiyat seçenekleri sadece alışveriş esnasında bütçenizi korumaz. %70’e varan mürekkep tasarrufu sağlayan ürün kullanım aşamasında da ekonomik performansını sürdürmeye devam eder.

Mürekkep püskürtmeli yazıcı olarak en uygun maliyete sahip ürünler arasında yer almayı başarır. Çok satanlar listesindeki yerini korumaya devam eden HP Deskjet 2710 en ucuz fiyat seçeneklerini değerlendirerek sizler de kaliteli baskı deneyiminden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Aynı anda 3 farklı kullanıcıya da bağlanabilen yazıcı sistemi sizler için çok yönlü bir çalışma ortamı yaratır. HP Deskjet 2710 ile dakikalar içerisinde kaliteli baskı almanın yanı sıra hızlı bir şekilde tarama ve fotokopi işlemlerini de sürdürmeye devam edebilirsiniz.

HP DeskJet 2710 5AR83B Wi-Fi Çok Fonksiyonlu Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Fiyat Analizi

HP DeskJet 2710 5AR83B Wi-Fi Çok Fonksiyonlu Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

HP DeskJet 2710 5AR83B Wi-Fi Çok Fonksiyonlu Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Özellikleri

Çok Fonksiyonlu:
WiFi:
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
2.76 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • İA3 yorum
  21 beğeni
  İbrahim A.14 Ocak 2022
  Pisman olma garantili bir yazicidir kendisi, surekli murekkep bitiriyor, bu siteye goz attiginiza gore buyuk ihtimal ile ucuza bir yazici almak istiyorsunuz fakat sakin bunu tercih etmeyin. Arkadaki yazici RİCOH sp111 maalesef mac bilgisayarima uygun driveri olmadigi icin yenisini alayim dedim ama 6-7 senelik ileri teknoloji olmasina ragmen hp berbat uygulamasiyla falan goz boyuyor fakat tam bir strateji oyunu urunu ucuza verip size surekli kartus aldirmaya yoneltiyor.
  • Alışverişçi resmi
 • AO11 yorum
  46 beğeni
  Alp Enes O.9 Ocak 2022
  Tavsiye ederim kaliteli Bir yazıcı
 • SA2 yorum
  33 beğeni
  Suleyman A.17 Haziran 2021
  4 ay bu ürünün kullanan biri olarak yazıyorum. Ürünün wifi bağlantısı çok stabil değil ara ara bağlantı kopmayı yaşıyorsunuz ve sizi uğraştırabiliyor. Ürünü alacaklar için özellikle buna dikkat edin. Ürün 4 ay sonra wifi bağlantısı koptu sürekli setup kartuş yükleyin diye ikaz almaya başladım ve tekrar bağlanamadım. Mecburen ürünün sürücü yazılımını kaldırıp tekrar yükledim. Wifi bağlatısı sağlandı ancak Setup kartuş yükleyin ikazı bir türlü gitmedi ve yazıcı aktif olmadı. HP destek merkezini aradım. Setup yani orjinal kartuş almamı öyle denememi istediler. Bende orjinal kartuş 2 adet zaten ürünün fiyatına gelmektedir ne anlamı var dedim. Sorun çözülmedi ve yazıcı 4 ay sonra çöp oldu. Alacaklar her kartuş bittiğinde orjinal kartuşa yazıcı parası vermek istiyorsa buyursun alsınlar. Ben çok pişman oldum. Canon yazıcı kulanıyorum 2 yıldır sırf wifi bağlantısı var diye aldım bunu. Canon yazıcı devam edeceğim ve bir daha asla HP ürünü satın almayacağım..

HP DeskJet 2710 5AR83B Wi-Fi Çok Fonksiyonlu Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 HP DeskJet 2710 5AR83B Wi-Fi Çok Fonksiyonlu Mürekkep Püskürtmeli YazıcıCanon Pixma E414 Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Mürekkep Püskürtmeli YazıcıHP DeskJet 2721 7FR54B Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Mürekkep Püskürtmeli YazıcıHP Deskjet 2720 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
 HP DeskJet 2710 5AR83B Wi-Fi Çok Fonksiyonlu Mürekkep Püskürtmeli YazıcıCanon Pixma E414 Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Mürekkep Püskürtmeli YazıcıHP DeskJet 2721 7FR54B Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Mürekkep Püskürtmeli YazıcıHP Deskjet 2720 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
Fiyat 1.071,00 TL
14 satıcı
898,22 TL
70 satıcı
1.397,60 TL
6 satıcı
1.499,00 TL
8 satıcı
Popülerlik4. Popüler HP Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı6. Popüler Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı--
Ortalama Puan3 yorum6 yorum
Çift Taraflı YazdırmaYokYokVarYok
A3YokYokYokYok
Baskı Türü-RenkliRenkliRenkli
Çok FonksiyonluVarVarVarVar
EthernetYokYokYokYok
FaxYokYokYokYok
TanklıYokYokYokYok
TaşınabilirYokYokYokYok
WiFiVarYokVarVar