HP

HP Smart Tank 515 1TJ09A Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

En Popüler 10. Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı(2 yorum)
HP Smart Tank 515 1TJ09A Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

27 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

3.879,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 22 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 100+ adet1 iş günüSatıcı: N11/gpnteknoloji

Ürün Özellikleri: Renkli, Çok Fonksiyonlu, WiFi

20,00 TL fark ile yüksek puanlı satıcı 9,4 seçeneğini gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
Bu ürün ile en çok birlikte alınan: Copier Bond A4 80 gr 500 Yaprak Fotokopi Kağıdı
HP Smart Tank 515 1TJ09A Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı+Copier Bond A4 80 gr 500 Yaprak Fotokopi Kağıdı
Amazon Türkiye 3.997,45 TL Ücretsiz kargoBirlikte GörPttavm 4.190,90 TL Ücretsiz kargoBirlikte Gör

En Ucuz HP Smart Tank 515 1TJ09A Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Fiyatları

Piyasa fiyatları (3)

Tüm fiyatlar (27)

En Popüler HP Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar

HP Smart Tank 515

Baskı sistemleri, bilgi işlem ve sayısal görüntüleme donanımları alanında uluslararası faaliyet gösteren büyük Amerikan şirketi HP tarafından üretilen HP Smart Tank 515, düşük maliyetlerle yüksek baskı adedi sunar.

Doldurulabilir mürekkep tanklı kartuşsuz HP 515 yazıcı, kaliteden ve performanstan ödün vermeden baskı kaynaklı iş kesintilerini minimum seviyeye indirmeye yardımcı olur. Kutu ile birlikte gelen bol miktarda mürekkeple 3 yıla kadar baskı alabilir, ofisteki yüksek hacimli baskı ihtiyacınızı son derece düşük maliyetlerle karşılayabilirsiniz.

Çift bantlı Wi-Fi bağlantısı sayesinde çok daha hızlı bağlantı olanağı sağlayan HP Smart Tank 515 Wireless All In One Yazıcı 1TJ09A, HP'nin akıllı işlevlere sahip mobil baskı uygulaması HP Smart ile çok daha kolay mobil baskı alma olanağı sağlar.

Cihaz, içerisinde bulunan mürekkep tankının yanı sıra otomatik mürekkep sensörü sayesinde mürekkep yönetimini kolaylaştırır. Rahat bir kullanım konforu sunan HP Smart Tank 515, dökülmeden, sağa sola bulaşmadan ve sıçramadan yedek mürekkep şişesiyle kolay doldurulabilir.

Sınıfının en yüksek baskı kalitesini sunan HP 515 yazıcı sayesinde her defasında temiz metinler, canlı grafikler elde etmeniz mümkündür. Tek bir cihazda pek çok fonksiyonu bir araya getiren HP Smart Tank 515 Wireless All In One yazıcı modelinde baskı, kablosuz, kopyalama ve tarama işlevleri mevcuttur.

Her bütçeye uygun HP Smart Tank 515 fiyat seçenekleri ile satışa sunulan ürün, birçok platform ile son derece uyumlu bir şekilde çalışarak tüm işlerinizin akıcı ve kesintisiz bir şekilde ilerlemesine yardımcı olur.

HP Smart Tank 515 Önden Görünüm

HP Smart Tank 515 Özellikleri

Yenilikçi özelliklerle donatılan HP 515 yazıcı, kartuş kullanmadan, en düşük maliyetlerle yüksek hacimli ve kaliteli baskı almanıza olanak tanır. HP Smart Tank 515 ile birlikte gelen mürekkeplerle 18.000 sayfaya varan siyah baskı alabilir ya da 8.000 sayfaya kadar renkli baskı çıkararak yüksek hacimli baskı ihtiyacını düşük maliyetlerle karşılayabilirsiniz.

HP Termal Inkjet baskı teknolojisine sahip HP Smart Tank Wireless 515 yazıcı, A4 kağıt ile 1000 sayfaya kadar aylık çalışma döngüsü performansı sunar. Bu yazıcı; standart 100 yapraklık kağıt işleme girişi tepsisi ile standart 30 yapraklık kağıt işleme çıkışı tepsisine sahiptir.

Cihaz, 1200 x 1200 DPI'ye kadar çözünürlük sunarken, 4800 x 1200 DPI'ye kadar renkli baskı yapabilir. HP Smart Tank 515, HP PCL 3 GUI baskı dillerine sahiptir. HP Smart Tank 515, Windows 10, 8.1, 8, 7: 32/64 bit ile uyumludur. İnternet bağlantısının yanı sıra bir USB bağlantı noktası, Internet Explorer ve 2 GB kullanılabilir sabit disk alanı bu yazıcınızın düzgün bir şekilde çalışması için ihtiyacı olan asgari sistem gereksinimleridir.

HP 515 yazıcı, azami 256 MB tümleşik belleğe sahiptir. 800 MHz işlemci hızı sunan yazıcı, tüm baskı işlemlerinizin kesintiye uğramadan akıcı bir şekilde ilerlemesini sağlar. HP Smart Tank 515;

 • Windows 7, 8, 8.1, 10,
 • macOS 10.11 El Capitan,
 • macOS 10.12 Sierra,
 • macOS 10.13 High Sierra,
 • macOS 10.14 Mojave

platformları ile son derece uyumlu bir şekilde çalışır. HP Smart Tank 515 modelinin baskı malzemesi türleri arasında düz kağıt, parlak broşür kağıdı, mat broşür kağıdı, fotoğraf kağıdı, zarf ile diğer özel inkjet kağıtları yer alır.

HP Smart Tank 515 Çapraz Görünüm

HP Smart Tank 515 Multifonksiyon Yazıcı

HP 515 yazıcı; yazıcı özelliğinin yanı sıra tarayıcı ve fotokopi özelliklerini de bünyesinde toplayan ve 3 amaca da hizmet eden çok fonksiyonlu bir cihazdır. Yenilikçi özelliklerle donatılmış HP Smart Tank 515, birden fazla işlevli all in one bir yazıcı olduğu için farklı ihtiyaçlara farklı çözümler sunar.

Mürekkepli baskı tekniğine sahip 1TJ09A modeli, alışılagelmiş yazıcılardan farklı olarak kartuşun yerine mürekkep tankı ile çalışır. Hem siyah hem de renkli baskı yapabilen HP Smart Tank 515, standart evrak basımının yanı sıra broşür ve fotoğrafları da yüksek kalitede basabilir.

Amatör fotoğraf meraklılarına kendi fotoğraf baskılarını hızlı, sorunsuz bir şekilde alabilme imkânı sunan ürün, fotokopi çekme veya belge basmadaki üstün başarısı sayesinde ofisinizin tüm baskı ihtiyaçlarını akıcı bir performansla karşılar.

HP Smart Tank 515, düşük maliyetli baskı olanağı sunduğu için yalnızca ofislerde değil, ev kullanımları için de tercih sebebidir. Cihaz, öğrencilerin ödev, fotokopi/tarama ihtiyaçlarının tümüne etkili biçimde cevap verir.

Tüketiciler tarafından yazılan HP Smart Tank 515 yorumlar kısmında öne çıkan özelliklerinden biri de mobil cihazlarınızla kolaylıkla bağlantı olanağı sağlamasıdır. Sabit bir yerde çalışma zorunluluğundan sizi kurtaran Smart Tank 515 ile nerede olursanız olun baskı alabilirsiniz.

Daha hızlı bağlantı olanağı ve üretkenlik imkanı vadeden HP Smart Tank 515 çok fonksiyonlu yazıcı, CISS teknolojisiyle sınıfının en iyi baskı kalitesini sunarken yine sınıfının en iyi mobil baskı uygulaması HP Smart sayesinde farklı yerlerde çalışabilme özgürlüğü sağlar.

HP Smart Tank 515 ile HP Smart Tank 500 (4SR29A) Arasındaki Farklar

HP 1TJ09A Smart Tank 515, HP Smart Tank 500 modeli yazıcılar, yenilikçi özellikleriyle olduğu kadar şık, ergonomik tasarımlarıyla dikkat çeker. Bu iki yazıcının gövde dizaynı aynıyken teknik özellikler noktasında birbirinden ayrılırlar.

HP Smart Tank 515, 4800 x 1200 px azami baskı çözünürlüğü sunarken HP Smart Tank 500 modeli ise 1200 X 1200 px çözünürlüğe sahiptir. HP Smart Tank 515 modelinde mobil, Wi-Fi, Bluetooth özellikleri mevcutken diğer modelde bu özellikler yoktur.

HP 1TJ09A yazıcı pek çok kağıt türüne baskı yapabilirken, HP Smart Tank 500 yazıcı; yalnızca broşür, düz kağıt, fotoğraf kağıdı, geri dönüştürülmüş kağıt, ince/kalın kağıda baskı yapabilir.

HP Smart Tank 515 Üstten Görünüm

HP Smart Tank 515 Artı ve Eksi Özellikler

Önceki HP Smart Tank modeli ile kıyaslandığında %38'e kadar daha yüksek baskı hızı sunan HP Smart Tank 515’in artı ve eksi özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • HP Smart Tank 515 Wi-Fi yazıcı, şık tasarımı ile hem evinizde hem de ofisinizde estetik bir duruş seriler.
 • Ergonomik dizaynı ile LCD ekranı sayesinde yazdırma performansı kolayca takip edilebilir.
 • HP Smart Tank 515 modelini Smart Tasks aracını kullanarak telefonunuzda özelleştirilebilir kısayollar oluşturabilir, tek bir dokunuşla bulut, e-posta ve daha fazlasına tarayabilirsiniz.
 • Olağanüstü HP kalitesi ile tüm baskılarınızda canlı grafikler, net metinler elde etmeniz mümkündür.
 • HP Smart Tank 515, en fazla 8,5 x 11 inç, 210 x 297 mm kenarlıksız yazdırma özelliğine sahiptir.
 • Ürünün eksi özelliği olarak fotoğraflardaki düşük baskı hızı gösterilse de ürün amatör fotoğrafçıları tatmin edecek düzeyde baskı performansı sunar.

HP Smart Tank 515 yazıcının optik tarama çözünürlüğü maksimum 1200 DPI, kopya çözünürlüğü ise (siyah metin) en fazla 600 DPI’dir. Çift bantlı Wi-Fi özelliği sayesinde mobil cihazlar ile çok daha hızlı ve güvenilir bağlantılar kurabilir.

Akıllı telefonunuzu ya da tabletinizi doğrudan HP Smart Tank 515 yazıcıya bağlayarak bir ağa erişmeden kolayca baskı alabilirsiniz. Cihazın bağlantı standartları Hi-Speed USB 2.0, Wi-Fi ve Bluetooth LE’dir.

Bluetooth LE kolay kurulum ile telefon ya da tabletten bağlanabilir, hızlı bir şekilde baskı almaya başlayabilirsiniz. HP Smart Tank 515; Apple AirPrint, Mopria Baskı Hizmeti, HP Smart uygulaması, Google Cloud Print ve Wi-Fi Doğrudan Baskı gibi mobil baskı yeteneklerine sahiptir.

HP Smart Tank 515 Arkadan Görünüm

Ekstra Özellikler ve HP Smart Tank 515 Fiyat Seçenekleri

Kompakt tasarımı sayesinde fazla yer kaplamayan, hafif gövdesi ile kolayca taşınan HP Smart Tank 515 yazıcı; 373 mm derinliğe, 447 mm genişliğe ve 158 mm yüksekliğe sahiptir. Bulunduğu her ortama uygun olan tasarımı sayesinde kendine kolayca yer bulan cihaz yalnızca 5,14 kg ağırlıkta üretilmiştir.

Böylece cihazın konumunu değiştirilmek istendiğinde kolayca başka bir yere taşınabilir. HP Smart Tank 515 yazıcı, diğerlerinden farklı olarak tonerin ya da kartuşun yerine mürekkep tankı ile çalışır.

Tank kullanımı sayesinde maliyetleri düşüren bu yazıcının dahili tankıyla otomatik sensörü sayesinde mürekkep seviyeleri kolayca izlenerek istenen düzeyde tutulabilir. Yeniden mühürlenebilen ve dökülme yapmayan şişelerle mürekkep tankı sistemi kolayca yeniden doldurulabilir.

Fotoğraflarınızın uzun ömürlü olması için Orijinal HP mürekkeplerine güvenebilir ve fotoğraflarınızı HP Smart Tank 515 ile koruyabilirsiniz. HP Smart Tank 515, düşük baskı maliyeti kadar ekonomik fiyatı ile de son derece makul sınırlar içinde yer alır.

Ofisinizde ya da evinizde daha düşük maliyetle daha kaliteli baskılar için siz de HP Smart Tank 515 en ucuz fiyat seçeneklerini hemen inceleyebilirsiniz. Bütçenize uygun HP Smart Tank 515 yazıcı fiyatı ile satışa sunulan bu ürünü daha önceden satın alan ve kullanan kişilerin tecrübelerini paylaştığı HP Smart Tank 515 kullanıcı yorumları kısmına göz atmak, ürünle ilgili daha çok bilgi edinmenize yardımcı olacaktır.

Dilerseniz “HP Smart Tank 515 nasıl kullanılır?” sorusunun cevabını da bulabileceğiniz HP Smart Tank 515 inceleme videolarını da izleyebilirsiniz. Üstün baskı kalitesine son derece düşük maliyetlerle ulaşmanızı sağlayan bu yazıcıya siz de uygun HP Smart Tank 515 fiyat seçenekleri ile hemen sahip olabilirsiniz.

HP Smart Tank 515 1TJ09A Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Fiyat Analizi

HP Smart Tank 515 1TJ09A Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı son 6 aylık fiyat değişim grafiği

HP Smart Tank 515 1TJ09A Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Özellikleri

Baskı Türü:   Renkli
Çok Fonksiyonlu:
WiFi:
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.52 kişi oyladı
Ürüne puan ver

HP Smart Tank 515 1TJ09A Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı İle En Çok Karşılaştırılanlar

 HP Smart Tank 515 1TJ09A Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli YazıcıCanon Pixma G3411 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli YazıcıHP Smart Tank 516 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı YazıcıHP Smart Tank 519 3YW73A Wi-Fi + Fotokopi + Tarayıcı Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Yazıcı
 HP Smart Tank 515 1TJ09A Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli YazıcıCanon Pixma G3411 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Mürekkep Püskürtmeli YazıcıHP Smart Tank 516 Wi-Fi + Tarayıcı + Fotokopi Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı YazıcıHP Smart Tank 519 3YW73A Wi-Fi + Fotokopi + Tarayıcı Renkli Çok Fonksiyonlu Tanklı Yazıcı
Fiyat 3.879,00 TL
27 satıcı
3.007,00 TL
59 satıcı
3.877,44 TL
6 satıcı
4.299,00 TL
6 satıcı
Popülerlik3. Popüler HP Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı4. Popüler Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı7. Popüler HP Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı-
Ortalama Puan2 yorum6 yorum-1 yorum
Çift Taraflı YazdırmaYokYokYokYok
A3YokYokYokYok
Baskı TürüRenkliRenkliRenkliRenkli
Çok FonksiyonluVarVarVarVar
EthernetYokYokYokYok
FaxYokYokYokYok
TanklıYokVarVarVar
TaşınabilirYokYokYokVar
WiFiVarVarVarVar