Tanklı Yazıcı

Tanklı Yazıcı Fiyatları

86 farklı Tanklı Yazıcı için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

RenkliSiyah-BeyazTanklıWiFiÇok FonksiyonluÇift Taraflı YazdırmaSatıcı Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 4Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler: Tanklı Kaydet

Fiyatı
- 0 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 - 3.500 TL3.500 TL üstü
Markası Özellikler Baskı Türü SatıcıToplam 66 satıcı. Ürün Puanı

WiFi Mürekkep Püskürtmeli YazıcıRenkli Mürekkep Püskürtmeli YazıcıÇok Fonksiyonlu Mürekkep Püskürtmeli YazıcıSiyah-Beyaz Mürekkep Püskürtmeli YazıcıA3 Mürekkep Püskürtmeli YazıcıTaşınabilir Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

En Çok Karşılaştırılan Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar

Tanklı Yazıcı Sıkça Sorulan Sorular

Tanklı Yazıcı, Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

“Tanklı yazıcı ne demek?” sorusuna yanıt olarak ürünlerin mürekkep püskürtmeli yazıcıların bir çeşidi olduğu belirtilebilir. Tanklı yazıcı modellerinde mürekkep ile doldurulan tanklar bulunur. Mürekkep şişeleri ile kolaylıkla, sıvı sıçratmadan ya da dökmeden tankları doldurabilir, kartuş maliyetini düşürebilirsiniz. Mürekkep tanklı yazıcı tavsiyesi özellikle çok sayıda baskı işi olan iş yerleri ve bireysel kullanıcılar için sıklıkla verilir. En uygun tanklı yazıcı modelini seçerken kullanım alanına, ürünün markasına, donanım kapasitesine dikkat etmek önemlidir. Aynı zamanda renkli ya da siyah / beyaz baskı alma kapasiteleri, baskı çözünürlüğü ve Wi - Fi bağlantılı olup olmaması da yazıcı seçiminde göz önüne alınmalıdır. Kategorideki çoğu tanklı yazıcı çeşidinde farklı boyutlarda kağıtlara baskı özelliği bulunur. İş veya çalışma alanınızın ihtiyacına göre A3 kağıda baskı yapan yazıcı modellerini de tercih edebilirsiniz.

İş Verimliliğini Artıran Tanklı Yazıcı Çeşitleri

Tanklı yazıcı nedir?” diye araştırma yapan kişiler için bu stilde tasarlanan yazıcı modellerinin kartuşlu yazıcı modellerine kıyasla daha az maliyetli olduğunu ve kolaylıkla doldurulduğunu söylemek mümkündür. Tanklı çok fonksiyonlu yazıcı modeline ihtiyacınız varsa kategorideki birçok seçeneğe en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Yazıcı çeşitlerinin kapsamları faks-fotokopi çekme, fotoğraf baskısı yapma, tarama gerçekleştirme gibi özelliklerle genişleyebilir. Tanklı renkli yazıcı çeşitleri modeline göre farklılık gösterse de dakika başına yüksek sayıda ve düşük maliyetli renkli baskı alma olanağı sunar.
Siyah - beyaz tanklı yazıcı modelleri ise binlerce sayfa siyah-beyaz baskı alabilme fonksiyonları ile iş verimliliğini önemli ölçüde artırır. Tanklı dublex yazıcı modellerinde çift taraflı baskıyı pratik ve hızlı şekilde alabilmeniz mümkündür. Yeni nesil tanklı Wi - Fi yazıcı çeşitleri de başta kurumsal ofisler olmak üzere birçok iş alanı için çok uygundur. Pratik ve hızlı bir şekilde yazıcıya her yerden akıllı aygıtlar aracılığıyla baskı emri verebilirsiniz. Kullanıcıların yoğun ilgi gösterdiği bir diğer tanklı yazıcı modeli de A3 kağıda baskı özelliği bulunanlardır. A3 tanklı yazıcı serisi sayesinde bu boyuttaki kağıtlara da mürekkep püskürtmeli yazıcı tanklı ürünlerin sunduğu avantajlarla baskı alınabilir. Tanklı yazıcı ucuz fiyat fırsatlarını değerlendirmek için siz de Akakçe kampanya bildirimlerini güncel olarak takipte kalabilirsiniz.

Çok Fonksiyonel Tanklı Yazıcı Modellerinin Özellikleri

Kartuş tanklı yazıcı çeşitleri donanım ve kalite açısından farklılık gösterse de genel olarak kullanıcı deneyimini daha pratik hale getiren ürünlerdir. Renkli, siyah/beyaz veya her iki türde de baskı alabilen modeller kategoride sizi bekler. İhtiyaç ve tercihinize göre aynı anda birkaç işlevi yüksek performanslı olarak yerine getirebilen kompakt yazıcı modelleri arasından da seçim yapabilirsiniz. Mürekkep püskürtmeli tanklı yazıcı çeşitlerinin genel itibarıyla öne çıkan özellikleri şunlardır:

Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Modellerinin Kullanımı

Mürekkep tanklı yazıcı modelleri size mürekkep şişeleriyle birlikte gönderilir. Yazıcının dış yüzünde bulunan tanklar renklere göre ayrılır. Mürekkepleri tanklara doldururken hangi rengin hangi tanka doldurulması gerektiğine dikkat etmeniz gerekir. Tankların üzerinde renk konusunda uyarı bulunur. Kullanım talimatını da inceleyerek mürekkepleri tanklara doldurduktan sonra yazıcının modeline ve fonksiyonlarına göre işlemler yapmaya başlayabilirsiniz. Yazıcıların üst kısmında sayfa giriş ve alt bölümünde de sayfa çıkış sayfası yer alır. Giriş bölümüne yazıcının özelliğine göre A4 ebatında veya A3 gibi diğer boyuttaki kağıtları yerleştirebilirsiniz.
Wi - Fi bağlantılı yazıcılarda akıllı telefon, tablet gibi aygıtlardan baskı komutu vermeniz mümkündür. Yazılımı ve kurulumu çok pratik olan kendinden tanklı yazıcı çeşitleri iş yerleri, eğitim kurumları, grafik tasarımcılar, reklam ajansları, kurumsal ofisler vb. alanlarda yaygın olarak kullanılır. Ayrıca yazıcı modeline bağlı olarak tarayıcı bölümünden belge tarayabilir, fotokopi çekebilir veya makineden fotoğraf baskısı alıp faks çekebilirsiniz. LED ekranlı yazıcılar işlemleri rahatlıkla takip etmenize yardımcı olur.

Tanklı Yazıcı Kullanmanın Avantajları

“Mürekkep tanklı yazıcı nedir?” sorusuna yanıt verilirken modellerin sağladıkları birçok avantajdan bahsetmek de mümkündür. Tanklı olarak tasarlanan yazıcıların en büyük avantajlarından biri, iş yeri ve evlerde çok baskı alan kullanıcılar için sağlamış oldukları düşük maliyettir. Hatta satın alma sürecinde bazı diğer yazıcı çeşitlerine göre daha pahalı olabilen modeller bile orta vadede mürekkep maliyetinden ötürü kullanıcılara avantaj sunar. Tanklar doldurulduktan sonra tekrar mürekkep koyuncaya kadar ortalama olarak 8.000 - 10.000 sayfaya kadar renkli baskı ve 18.000 - 20.000 sayfaya kadar da siyah/beyaz baskı alma imkanı vardır. Modelden modele baskı adedinde değişiklikler olabilir. Ayrıca mürekkep dolumu esnasında sıçrama, dökülme gibi sorunlar da yaşanmamaktadır.
En iyi tanklı yazıcı modellerinde baskı kalitesinin ve görsel çözünürlüğün üst seviyede olduğunu görebilirsiniz. Aynı zamanda yazıcıların hemen hemen tüm modellerinde baskı hızının yüksek olması iş verimliliği açısından da önem kazanır. Tanklı yazıcı tavsiye olarak kullanıcıların büyük bir çoğunluğu dakika başına sayfa baskı adedi yüksek olan, çok fonksiyonlu (Fotokopi, tarayıcı, Wi-Fi özellikli vb.) modellere vurgu yapar. İhtiyacınıza göre temel düzeyde yazıcı olan ürünler de yüksek görsel kalite ve düşük maliyetli baskı olanağı sunmaları ile beklentilerinizi fazlasıyla karşılayabilir. Yazıcı fiyatları da kullanıcı deneyiminde yüksek düzeyde tatmin yaratan unsurlar arasındadır. Mürekkep tanklı yazıcı en ucuz seçenekleri kategoride kolaylıkla bulabilmeniz daha kazançlı bir alışveriş dünyasının kapılarını açar.

Tanklı Yazıcı Modellerinde En Uygun Fiyat Olanakları

Tanklı yazıcı fiyatları için satıcıların kampanyaları anlık olarak sizlere bildirilir. Kampanya olanaklarını düzenli olarak takip edebilme fırsatını değerlendirerek iş ve çalışma hayatınız için çok fonksiyonel olan bu ürünlere en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Farklı markaların birçok tanklı model yazıcı çeşitleri sizinle buluşur. En iyi tanklı yazıcı markası için kullanıcı yorumlarını okumak fikir edinmeniz açısından yararlı olabilir. Tercih ve ihtiyaçlarınıza göre ideal ürünü sunan markalar değişkenlik gösterebilir.
Yazıcı fiyatları tanklı ürünlerin markasına, teknik özelliklerine, kaç çeşit fonksiyon içerdiklerine (Yazıcı, fotokopi / faks çekme, fotoğraf bastırma, tarama yapma vb.) göre belirlenebilir. Ayrıca aynı ürünün farklı satıcılardaki fiyatlarında kampanya nedeniyle indirim olabilir. Kompakt yapıda, şık tasarımlı, düşük maliyetli ve çok sayıda baskı almanızı sağlayan ürünler için siz de en ucuz tanklı yazıcı fiyatlarını özellikle şahane cuma indirimleri sırasında Akakçe’den bulabilirsiniz.