Mutfak Masa Takımı

Mutfak Masa Takımı Fiyatları

8.207 farklı Mutfak Masa Takımı için fiyatlar listeleniyor.

Evdemo Mutfak Masa Takımı Dekorazi Mutfak Masa Takımı Efe Mutfak Masa Takımı Lion Mutfak Masa Takımı Avvio Mutfak Masa Takımı M.Asam Mutfak Masa Takımı

Fiyatı Düşen Mutfak Masa Takımları

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Mutfak Masa Takımları

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 46AçılırMDFCevizAhşapMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 50Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 - 2.500 TL2.500 TL üstü
Markası Özellikler Yüzey Malzemesi Ahşap Türü Kişi Sayısı Şekil Desen Cinsiyet

Mutfak Masası Mutfak Sandalyesi Mutfak Dolabı Tabure Mutfak Rafı ve Terek Bar Sandalyesi Ekmek Dolabı Yer Sofrası Mutfak Köşe Takımı Evdemo Mutfak Masa Takımı Dekorazi Mutfak Masa Takımı Efe Mutfak Masa Takımı

En Çok Karşılaştırılan Mutfak Masa Takımları

Mutfak Masa Takımı Sıkça Sorulan Sorular

Mutfak Masa Takımı

Küçükten büyüğe tüm mutfaklar için tasarlanan mutfak masa takımı modelleri, mutfakların aynı zamanda yemek odası gibi kullanılmasını sağlar. Yerli ve yabancı mobilya markaları tarafından onlarca model seçeneği sunulduğu için zengin bir ürün yelpazesine sahip olan mutfak masa takımları, sandalyeli, banklı, puflu gibi farklı tasarımlar ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Çok küçük mutfaklarda duvara monte masa ve katlanır sandalyelerden oluşan takımlar kullanılırken dar mutfaklarda bar olarak da adlandırılan ince uzun bir masa ve bar sandalyelerinden oluşan takımlara yer verilir. Klasik mutfak masa sandalye takımı olarak bilinen 4 kişilik takımlar, mutfakların yanı sıra kapalı-açık tüm balkonlarda ve verandalarda da kullanıma uygun olması ile öne çıkar. Piyasadaki en uygun mutfak masa sandalye takımı modellerine ulaşma imkânı sunan Akakçe sayesinde anlık fiyat değişimleri takip edilebilir.

Mutfak Masa Takımı Modelleri

Mutfakların daha işlevsel yaşam alanlarına dönüşmesine katkı sağlayan mutfak masa takımları, sürekli güncellenen dekorasyon ve mobilya trendlerine göre farklı model seçenekleri sunar. Her beklenti ve ihtiyaca yanıt verecek şekilde tasarlanan mutfak masa takımı modelleri, aynı zamanda dekoratif objeler kadar şık görünümleri ile öne çıkar. Klasik veya modern olduğu fark etmeksizin en sık tercih edilen mutfak masa takımı 4 sandalye içerirken aile bireylerinin sayısına uygun olan 2, 4, 6 kişilik mutfak masa sandalye takımı modelleri de vardır. Ahşap, metal ve plastik malzemeden üretilen söz konusu takımlar arasında sandalyelerin yanı sıra bank içeren modeller de bulunur. Mobilya üreticileri tarafından farklı stillerde tasarlanarak kullanıcıların beğenisine sunulan mutfak masa sandalye takımı modelleri şu şekilde sıralanabilir:

Avantajları ile Mutfak Masa Takımı

Modelden modele farklılık gösteren avantajları ile dikkat çeken masa sandalye takımı mutfak için vazgeçilmez mobilyalar arasında yer alır. Kahvaltıdan akşam yemeğine kadar pek çok öğün için oturma alanı sağlayan söz konusu takımlar aynı zamanda yemek hazırlık süreçlerinde de kullanıcılara hem oturacak hem de çalışılacak konforlu bir alan sağlar. Mutfak sohbetlerinin vazgeçilmez durağı olan mutfak masa sandalye takımı, tamamen kullanıcıların kişisel zevklerine, tarzlarına ve mutfağın genel görünümüne uygun seçenekler sunması ile öne çıkar. Modern üretim teknolojileri sayesinde hem şık bir görünüme hem de uzun süre kullanım sağlayan dayanıklı yapıya sahip olan söz konusu takımlar, renkli ve çiçekli mutfak masa takımı gibi seçenekler de sunar.

Klasik tarzda ve pastel tonlar kullanılarak dekore edilmiş bir mutfak, renkli mutfak masa sandalye takım ile daha hareketli ve modern bir görünüme kavuşurken geniş bir mutfak, büyük yuvarlak bir masa ve koltuk benzeri sandalyelerden oluşan bir takım ile eşsiz bir görünüme sahip olabilir. Tıpkı dekorasyon ürünleri gibi bulunduğu ortamı değiştirecek kadar şık ve zarif modelleri bulunan masa sandalye takımları, aynı zamanda kişiselleştirilebilen ürünlerdir. Örneğin, mutfak dekorasyonunda değişikliğe gidildiğinde, şık masa örtüleri ve sandalye minderleri kullanarak yeni dekorasyona uygun bir görünüm elde edilebilir. Öte yandan mutfak masa takımı beyaz, siyah gibi her dekorasyon tarzına uyum sağlayabilecek renkli modeller tercih edildiğinde, minder ve masa örtüleri ile farklı görünümler oluşturulabilir.

Ahşap Mutfak Masa Takımı

Gürgen, ceviz, karaçam, maun gibi dayanıklı ağaçlar kullanılarak üretilen ahşap mutfak masa sandalye takımları, mutfağında daha doğal ve sıcak bir görünümü tercih edenlere hitap eder. Ahşap mutfak masa takımı 6 kişilik gibi büyük modellerde tıpkı yemek odası takımlarında olduğu gibi açılır masa ve gizli bölmeli masa seçenekleri bulunurken minimal tasarıma sahip yuvarlak bir masa ve iki adet mini sandalyeden oluşan ahşap masa takımı modelleri de vardır. Öte yandan plastik ve metalden üretilen bütçe dostu masa takımı modellerine de sahip. Ahşap mutfak masa sandalye takımı fiyatları ise kullanılan ağacın türüne göre farklılık gösterdiği için oldukça geniş bir aralığı temsil eder. Bu sebeple bütçe dostu ahşap masa takımı modelleri de bulunur.

Banklı Mutfak Masa Takımı

Klasik mutfak masa sandalye takımlarının yanı sıra puf ve bank içeren modern masa takımları ile de kullanıcılara alternatif tasarımlar sunan mobilya markaları, özellikle banklı masa takımları ile beğeni toplar. Klasik ahşap bank veya minderli ahşap bank, sandalyeler ve masadan oluşan bu takımlar, 4 veya 6 kişiliktir. Hemen her mutfağa uygun olarak üretilen banklı masa takımlarında yer alan masalar kare veya dikdörtgen şeklindedir. Sandalye kullanımına alternatif sunan banklar arasında sırt desteğine sahip olan modeller de vardır. Söz konusu masa takımlarında yer alan banklar minimum iki kişilik olduğu için iki sandalye yerine bir bankın yer aldığı bu modeller, modern görünümleri ile yoğun ilgi görür. Bütçe dostu seçenekler sunan banklı mutfak masa takımı fiyatları, masanın ölçüsüne ve yapım malzemesine göre farklılık gösterir.

Küçük Mutfak Masa Takımı

Küçük ve dar mutfaklar için en uygun mutfak masa takımı olarak tanımlanan modeller genellikle katlanır, 2 sandalyeli ve bar tipi olanlardır. Küçük mutfaklarda en sık 2 sandalyeli ahşap beyaz mutfak masa takımı modelleri tercih edilir. Tasarım açısından en güzel mutfak masa sandalye takımı modelleri arasında yer alan 2 kişilik hasır takımlar da, fazla alana sahip olmayan mutfaklar için idealdir. Büyük veya küçük mutfak masa takımı satın almadan önce, mutfağın ölçülerine, masa ve sandalyeler için kalan alana dikkat edilmesi ve buna uygun ürünlerin tercih edilmesi önerilir. Doğru ölçüdeki takımı belirlemek için sandalyeler kullanıcıların rahat oturacağı şekilde konumlandırılmalı ve bu şekilde masa takımının kaplayacağı alan belirlenmelidir. Bu sayede, mutfağa tam uyuyacak küçük mutfak masa sandalye takımı modeli belirlenebilir.

Bütçe Dostu Mutfak Masa Takımı Fiyatları

Kullanıcılara çok fazla model seçeneği sunan mutfak masa sandalye takımı, mutfakta masa için ayrılan alana, kullanıcı sayısına, kullanıcıların ağırlıklarına ve mutfak dekorasyonuna göre tercih edilmesi gereken mobilyalardır. Kullanılan malzemeden markaya, sandalye sayısından masa fonksiyonlarına kadar farklı etkenler sebebiyle değişen mutfak masa sandalye takımı fiyatları, tıpkı ürünlerin çeşitli olması gibi oldukça geniş bir aralığı temsil eder. Başka bir ifadeyle birçok faktöre göre fiyatlandırma yapıldığı için mutfak masa sandalye takımı ucuz olabileceği gibi farklı bir fiyatlandırma ile de kullanıcılara sunulabilir. Siz de mutfağınız için ideal ölçülerde ve bütçenize uygun olan bir masa takımı satın almak istiyorsanız, Akakçe üzerinden en ucuz mutfak masa sandalye takımı fiyatları ve mevcut kampanyaları görüntüleyebilir, kampanyalı mutfak masa sandalye takımı modellerinde meydana gelen fiyat değişimlerini takip edebilirsiniz.