Nebulizatör

Nebulizatör Fiyatları

428 farklı Nebulizatör için fiyatlar listeleniyor.

Direct Nexus Nebulizatör Nimo Nebulizatör Vzn Nebulizatör Omron Nebulizatör Acura Nebulizatör Tedorex Nebulizatör

Fiyatı Düşen Nebulizatörler

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Nebulizatörler

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • TürüKompresörlü
 • TürüMesh
 • TürüUltrasonik
 • ÖzelliklerTaşınabilir
 • ÖzelliklerSessiz
 • ÖzelliklerŞarjlı
 • Ses Seviyesi2.3 dB
 • Ses Seviyesi20 dB
 • Ses Seviyesi45 dB
 • Ses Seviyesi46 dB
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 18 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüAğırlıkDerinlikGenişlikGüçİlaç Kabı KapasitesiKompresör Basınç AralığıNebulizasyon KapasitesiYükseklikSes SeviyesiÜrün PuanıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (428)

Solunum Cihazı Maskesi Triflo Cpap Cihazı Chamber Bipap Cihazı Tansiyon Aleti Ateş Ölçer Termometre Şeker Ölçüm Cihazı Direct Nexus Nebulizatör Nimo Nebulizatör Vzn Nebulizatör

En Çok Karşılaştırılan Nebulizatörler

Nebulizatör Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Nebulizatör Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Nebulizatörler hangileri?

Bugün Akakçe'de 428 farklı model arasında

En çok satan Nebulizatörler hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Nebulizatör:
 1. Direct Nexus Portatif Mesh Nebulizatör
 2. Nimo HNK-MESH-01 Taşınabilir Mesh Nebulizatör
 3. Vzn YS35 Taşınabilir Mesh Nebülizatör
 4. Omron NE-C101-E Kompresörlü Nebulizatör
 5. Omron C28P NE-C105-E Kompresörlü Nebulizatör

Nebulizatör

Nebulizatör, solunum yolları rahatsızlıkları için verilen ilaçların etkisini artırmak ya da nefesinizi rahatlatmak için kullanabileceğiniz medikal ürünlerden biridir. Astım, pnömoni gibi çeşitli solunum rahatsızlıklarının tedavisi için kullanılan sıvı ilaçları hava basıncı veya ses dalgalarıyla buhara çeviren nebulizatör, ilaçların verimliliğini artırır ve daha kolay bir kullanım imkanı sunar. İlaçların buhar formunu almasıyla, direkt olarak akciğerlere ulaşması ve daha hızlı bir sonuç almanız sağlanır. Pek çok marka ve çeşit seçeneği bulunan cihazlar, büyük çoğunlukla kompresör, ağızlık ve hava hortumundan oluşur. Bu makineleri ilaç alımı için kullanabileceğiniz gibi, nefesinizi yumuşatmak adına su ya da tuzlu suyla da çalıştırabilirsiniz. Minimal ve pratik bir tasarıma sahip olan nebulizatör makinesi, çantanızda fazla yer kaplamaz ve her durumda kolayca taşınabilir. Nefes almayı kolaylaştırması sebebiyle sağlığınız için son derece önem taşıyan bir cihazdır. Sessiz, jet veya mini makineler gibi çeşitli seçenekleri bulunur. İhtiyacınıza ve kullanacağınız ortama göre özgürce seçim yapma imkanınız vardır. Ayrıca sevimli tasarımları da bulunan cihazlar, çocukların buhar işleminden korkmasını engeller ve eğlenerek tedavi olmalarını sağlar. Makinelerin kolay temizlenebilir formda olması da kullanım açısından büyük bir avantajdır. Siz de tüm modelleri inceleyerek ve kullanıcı yorumlarına göz atarak nebulizatör tavsiyesi alabilir, bu ürünler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Tedavi sürenizi hızlandırarak kaliteli ve sağlıklı bir hayata sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda alışveriş esnasında ağız gargarası ve ağız spreyi çeşitlerini de inceleyerek size uygun ürünü tercih ederek ağız sağlığınıza da dikkat edebilirsiniz.

Nebulizatör Nasıl Kullanılır?

Nebulizatör kullanımı bakımından oldukça pratik bir cihazdır. Makineyle birlikte gelen kullanım kılavuzu, nasıl çalıştığı, kullanıldığı ve temizlendiği ile alakalı detaylı bilgi içerir. Cihazı kullanmaya başlamadan önce sterilize etmek, kullanım esnasında ellerinizi dezenfekte etmek ve sonrasında makineyi iyi bir şekilde temizlemek son derece önemlidir. Cihaza ilk sterilizasyonu uyguladıktan sonra, ellerinizi su ve sabunla temizleyip, doktorunuzun verdiği ilacı kompresör üzerinde bulunan ilaç haznesine aktarmanız gerekir. İlaç haznesini sıkıca kapattıktan sonra ağızlığa bağlı bulunan hava borusunun diğer ucunu kompresöre bağlayıp, makineyi çalıştırabilir ve ilacı solumaya başlayabilirsiniz. Ağızlığı dilinizin üstüne yerleştirip ağzınıza oturmasını sağladıktan sonra yavaş ve derin nefesler alarak tedavinizi gerçekleştirebilirsiniz. Çoğu modelde solunumu sağlamak için ağızlık bulunsa da bazı modellerde yüz maskesi seçeneği de mevcuttur. Cihaza yerleştirdiğiniz dozun buharlaşması, tercih ettiğiniz modele göre değişiklik gösterebilir ancak çoğu makinede bu süre 10 ila 15 dakika arası sürer. Hazneye koyduğunuz ilaç bitince, makine buhar vermeyi durdurur. Buradan dozun bittiğini anlayabilirsiniz. İlaç alımından sonra cihazı temizlemek de son derece önemlidir. İlaç kabını cihazdan, ağızlığı ise borudan ayırıp suyla yıkamanız ve temiz bir havlunun üzerinde kurumaya bırakmanız gerekir. Hava borusunun suyla temasından kaçınmak da oldukça önemlidir. Islanması halinde boruyu yedeğiyle değiştirmeniz sağlıklı olacaktır. İlaç tüketiminin yanı sıra nebulizatör buhar makinesi ile solunum yollarını temizleyebilir ve yumuşatabilirsiniz.

Birbirinden Kullanışlı Nebulizatör Çeşitleri

İhtiyacınıza göre seçim yapabileceğiniz nebulizatör çeşitleri, ilaç tedavilerinizi hızlandırmak ve hayatınıza pratiklik sağlamak amaçlı üretilir. Pilli, fişli ya da şarjlı seçenekleri bulunması sizlere tercih esnasında kolaylık imkanı sunar. Gereksiz yer kaplamayan ergonomik tasarımlarıyla, evinizin her alanına rahatlıkla uyum sağlayabilir ve her ortamda çalıştırılabilir. Kişisel kullanıma uygun üretilen cihazları, başkasının yardımına ihtiyaç duymadan kolaylıkla kullanabilirsiniz. Sessiz nebulizatör makineleri, bulunduğu ortama rahatsızlık vermeden minimum sesle çalışır. Geceleri, insanlar uyurken bile rahatlıkla çalıştırabilme imkanınız vardır. Bazı cihazlarda bulunan ilaç seviyesi algılama özelliği sayesinde, ayarladığınız ilaç miktarından az ya da çok ilave etmeniz halinde makine sizi uyarır. Zaman ayarı özelliği, ihtiyacınız olan tedavi süresini takip eder ve vakit dolduğunda cihaz otomatik olarak kapanır. Böylece sizin ekstra bir gözlem ve takip yapmanıza gerek kalmaz. Ev içerisinde kullanabileceğiniz, gerekli olduğu takdirde okula ya da işyerinize götürebileceğiniz çeşitli boyutta cihazlar tercihinize sunulur. Pratik ve kullanışlı kasaları sayesinde gittiğiniz her yere yanınızda götürebilir ve sıkıntı çekmeden tedavinizi sürdürebilirsiniz.

Nebulizatör Cihazlarıyla Hayatınızı Kolaylaştırın

Hayatınıza kalite ve prestij kazandıracak olan hava makinesi nebulizatör cihazları, ilaçlar gibi suyu da buhara çevirme özelliğine sahiptir. Haznesine su ya da tuzlu su eklemeniz ve buharını solumanız halinde ciğerleriniz yumuşar ve solunum yolunuz temizlenir. Bazı modellerin ağızlığa ve ortama buhar verme özelliğine sahip olması, evinizin nem oranını dengeler ve ferah bir hava sağlar. Tercih ettiğiniz makinenin üretiminde kullanılan materyallerin sağlamlığı, uzun ömürlü ve dayanıklı olması açısından oldukça önemli bir etkendir. Cihaz paketine dahil yedek hava borusu, maske ve ağızlık gibi parçaların bulunması, ilerleyen zamanlarda sizler için büyük bir avantaj sunar. Tasarım bakımından da kullanacağız kişiye ve ortama göre tercih yapmanız sizlere kolaylık sağlar. Evde kullanabileceğiniz kasalı ve borulu modellerin yanı sıra, taşınabilir tek parça cihazlar da mevcuttur. Bu modeller, tek parça olması sebebiyle özellikle bebek ve çocuklar için tercih edebileceğiniz modeller arasındadır. Tüm cihaz modelleri hakkında daha fazla bilgi ve fikir sahibi olmak için nebulizatör yorumları sayfasına göz atabilirsiniz.

Nebulizatör Cihazları Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Pek çok açıdan sizlere kolaylık sağlayan cihazları tercih ederken ve kullanırken dikkat etmenizin fayda sağlayacağı birtakım etkenler vardır. Bunlardan bazıları cihazın bütçenize uygun bir fiyata sahip olması, sağlam ve dayanıklı olması, ihtiyacınızı karşılaması ve kullanmaya başladıktan sonra temizliğine önem vermenizdir. Tercih ettiğiniz marka ve modele göre fiyatlar değişse bile, genel olarak her bütçeye hitap eden, uygun bir nebulizatör fiyat listesiyle karşılaşırsınız. Birbirinden çeşitli marka ve model seçeneğinin bulunması, hem dayanıklı hem de ihtiyacınıza uygun olan ürünü bulmanızı kolaylaştırır. Nebulizatör cihazı, her daim temiz kalması gereken medikal bir üründür. Sağlığınıza direkt olarak etki eden bir cihaz olduğundan, temizliği konusunda titiz olmanız son derece önemlidir. Her kullanım öncesinde, sonrasında ve kullanmasanız bile haftada bir kere cihazı sterilize etmeniz gerekir. Bu işlem için nemli bir bez ya da su kullanabilirsiniz. Bakım ve temizliğine dikkat etmeniz halinde cihazın ömrünü uzatabilir ve kaliteli bir kullanım sağlayabilirsiniz. Sağlığınızı destekleyerek yaşam kalitesi yüksek bir hayata sahip olabilirsiniz.

Nebulizatör Cihazları Uygun Fiyatlarla Akakçe’de

Çalışma ve tasarım bakımından birbirinden farklı pek çok nebulizatör çeşidi bulunur. Ultrasonik nebulizatörler sıvıyı ses titreşimleriyle gaz haline getirirken, jet nebulizatör modelleri, basınçlı hava ya da oksijen yardımıyla sıvıyı buharlaştırır. Ev tipi kompresörlü modellerin yanı sıra, taşıma sapı bulunan ve küçük bir tasarıma sahip olan modeller de beğeninize sunulur. Çocuklar için özel olarak tasarlanan ve çeşitli hayvan ve araba figürüne sahip olan modeller sayesinde, çocuğunuza hem tedavi uygulayıp, hem eğlenmesini sağlama imkanınız bulunur. Evinizin havasını değiştirecek soğuk buharlı nebulizatörler de tercih edebileceğiniz modeller arasındadır. Tercih sürecinizi hızlandırmak ve fikir sahibi olmanızı kolaylaştırmak adına, çeşitli nebulizatör markaları akakce.com’da bir araya gelir. Tüm modellerin fiyat ve özelliklerini öğrenebilir, karşılaştırma yapabilir ve kendinize en uygun cihazı tercih edebilirsiniz. Çeşitli indirimleri takip ederek en uygun fiyatlı cihazları bulabilirsiniz. Black Friday 2020 indirim kapsamındaki fiyatları inceleyebilir, en iyi nebulizatör makinesine tek tıkla sahip olabilirsiniz. Sağlığınıza katkı sağlarken zamandan tasarruf edebilir, kaliteli bir hayat yaşayabilirsiniz.