Feellife Nebulizatör

Feellife Nebulizatör Fiyatları

6 farklı Feellife Nebulizatör için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıFeellife
 • TürüKompresörlü
 • TürüMesh
 • TürüUltrasonik
 • ÖzelliklerTaşınabilir
 • ÖzelliklerSessiz
 • ÖzelliklerŞarjlı
 • Ses Seviyesi2.3 dB
 • Ses Seviyesi20 dB
 • Ses Seviyesi46 dB
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • MarkasıFeellife
Fiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüAğırlıkDerinlikGenişlikGüçİlaç Kabı KapasitesiKompresör Basınç AralığıNebulizasyon KapasitesiYükseklikSes SeviyesiÜrün PuanıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (6)

Solunum Cihazı Maskesi Triflo Cpap Cihazı Chamber Bipap Cihazı Tansiyon Aleti Ateş Ölçer Termometre Şeker Ölçüm Cihazı Direct Nexus Nebulizatör Nimo Nebulizatör Omron Nebulizatör

En Popüler Feellife Nebulizatörler

Feellife Nebulizatör Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Feellife Nebulizatör hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Feellife Nebulizatör:
 1. Feellife Air Pro 3 Mini Taşınabilir Şarjlı Nebulizatör
 2. FEELLİFE Taşınabilir Nebulizatör G-life
 3. Feellife Nano JLN-MB004 Mini Mesh Nebulizatör
 4. Feellife Pro Mini Mesh Nebulizatör
 5. FEELLİFE Pro Usb Şarjlı Portatif Mini Nebulizator Cihazı

Feellife Nebulizatör

Mini mesh nebul cihazlardan oluşan Feellife nebulizatör modelleri, bebekler, çocuklar ve yetişkinlerin kullanımına uygun şekilde üretilir. Avuç içine sığabilecek boyutta olan el tipi nebul cihazlarından maske tipi olanlara kadar farklı tasarımlarla kullanıcıların beğenisine sunulan Feellife nebulizatörler, pratik olmasıyla öne çıkar. Akciğerleri ve solunumu etkileyen hastalık ile alerjilerin tedavi süreçlerinde faydalanılan Feellife nebulizatör çeşitleri, aerosol üreterek hastaların bu ilaçları solumasına yardımcı olur. Ultrasonik dalgalar kullanarak nebul ilaçları solumaya uygun hale getiren başarılı cihazlar tamamen kablosuzdur. Şarjlı veya kullan-at pilli olmak üzere iki şekilde çalışan Feellife nebulizatör türleri, sessiz olduğu için gün içinde sosyal hayatta da kullanılabilecek niteliktedir. Özellikle maske tipi olanlar, yolda yürürken dahi tedaviye devam edebilme imkânı sağlar. Uzun ömürlü ve konforlu olan Feellife nebulizatör modelleri, ulaşılabilir fiyatları ve kolay bulunabilen aksesuarları ile benzerlerinden ayrılır. Siz de bu yeni nesil nebul cihazlarında birine sahip olmak istiyorsanız Akakçe üzerinden pek çok Feellife nebulizatör çeşidine ulaşabilir, bütçenize uygun olanlar arasından dilediğiniz tercih edebilirsiniz.

Feellife Nebulizatör Özellikleri

Sadece 100 gramdan başlayan ağırlıklarıyla en minimal nebul cihazları arasında yer alan Feellife nebulizatörler, her şeyden önce kolay taşınabilir olmasıyla öne çıkar. Evde, ofiste, seyahatlerde ve tatilde dahi kolayca kullanılabilecek şekilde tasarlanan nebulizatör Feellife modelleri, hafif olmasının yanı sıra oldukça sessizdir. Tıpkı soğuk buhar üreten makineleri gibi çalışan ve ilaçların solunabilecek kadar küçük partiküllere dönüşmesini sağlayan Feellife nebulizatör cihazları hem yetişkinler hem de bebeklerin kullanabileceği şekilde tasarlanır. Tek tuşla açılıp kapanan başarılı cihazlar, şarj edilebilir bataryaları sayesinde uzun süre kesintisiz olarak ilaç buharı üretebilir. Batarya kapasiteleri model bazında değişiklik gösterse de tek şarj ile ortalama 5 kez ilaç solunabilir. Feellife nebulizatör kullananlar tarafından övgüyle söz edilen bir başka özellik ise mesh tipi cihazların izotonik su kullanımına uygun olmasıdır. Lüks çantayla birlikte kullanıcılara teslim edilen Feellife nebul cihazları, 0,4 to 9 μm partikül boyutuyla fark yaratır. Başka bir ifadeyle nebul ilaçları çok küçük hale getirerek konforlu bir solunum süreci sağlar.

Hem kablolu hem de kablosuz olarak kullanıma uygun olan el tipi Feellife nebulizatör cihazlarını yanı sıra maske formunda olan ve pille çalışanlar da bulunur. Tamamen mobil kullanım için üretilen bu özel cihazlar dışarıdan bakıldığında bir çeşit maske gibi görünür. Ön kısımda ilaç haznesi ve çalışma tuşu bulunan maske tipi Feellife nebulizatör türleri, ortalama 40 gramlık ağırlığı sayesinde yüzde ağırlık yapmaz. Bu sebeple küçük çocuklar tarafından da rahatlıkla kullanılabilir. Ultrasonik salınım özelliği bulunan nano mini nebul maskeleri, yüz maskesine takılı 5x5 cm ölçülerindeki mini bir cihaz formundadır. Dolayısıyla günlük işler yapılırken de kullanılabilir. Markanın tüm cihaz çeşitlerinde olduğu gibi her doz sonrasında otomatik olarak kapanan nano mini Feellife nebulizatör ürünleri, 10 dakikalık periyotlar halinde çalışacak şekilde tasarlanır. Böylece kullanıcıların gereğinden fazla ilacı soluması önlenir. Ayrıca bu özel çalışma prensibi sayesinde cihazın bataryasındaki enerji daha tasarruflu şekilde kullanılmış olur.

Feellife Nebulizatör Modelleri

Mini mesh ve nano mini gibi portatif tasarımlardan oluşan Feellife nebulizatörler, mobil kullanım düşünülerek tasarlandığından hem oldukça hafif hem de pratiktir. El tipi mesh Feellife nebulizatör modelleri, genellikle avuç içine sığacak şekilde üretilir. Lüks çanta ile birlikte gelen bu mini cihazlar, pek çok nebulizatör cihazının aksine sırt üstü yatar pozisyonda da kullanıma uygundur. Dolayısıyla oturmakta güçlük çeken hastalar için de konforlu kullanım süreci sağlar. Serum fizyolojikle kullanıma uygun olmasıyla fark yaratan Feellife nebulizatör modelleri, karbon mesh filtre ile birlikte gelir. Söz konusu filtre hijyenik kullanımı desteklerken gerektiğinde yedek filtreyle değiştirilebilir. Cihaz bazında değişiklik gösterse de ortalama 8 ml ilaç haznesi bulunan mesh Feellife nebulizatör ürünleri, ideal miktarda ilaç soluma olanağı tanır. Maske tipi Feellife nebulizatör çeşitleri ise çok açılı kullanım avantajı yer alır. Çok açılı nebulizasyon yapabilecek şekilde tasarlanan özel cihazlar, yoğun miktarda ince parçacık çıkışı sağlar. Bu çalışma şekli, kullanıcıların yeteri kadar ilaç solumasına yardımcı olur.

Feellife markasının sıcak soğuk kompres modelleri gibi farklı kullanıcılara hitap eden çok sayıda çeşidi bulunan Feellife nebulizatör cihazları, dünyada bir ilk olan carbon mesh teknolojisini kullanır. Tasarımı fark etmeksizin markanın tüm nebulizatör cihazlarında yer alan bu teknoloji, uzun ve konforlu kullanım sağlar. Her türlü sıvıya karşı daha dayanıklı olmalarıyla benzerlerinden ayrılan Feellife nebul cihazları, tuz çözeltilerini buharlaştırabilen teknolojisiyle fark yaratır. Her cihaz kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda tasarlandığı için ihtiyaçlara uygun en iyi Feellife nebulizatör çeşidini bulmak oldukça kolaydır. Genel olarak pratik ve mini boyutlu olmalarının yanı sıra bütçe dostu fiyatlarıyla da benzerlerinden ayrılan Feellife nebul cihazları, ulaşılabilir fiyatlarıyla dikkat çeker. Markanın bütçe dostu fiyat politikası kullanıcıların tedavilerinin daha düşük maliyetli olmasına yardımcı olur. Tüm bunların yanı sıra markanın kullandığı teknolojiler ve malzemeler sayesinde Feellife nebulizatör en ucuz cihazlar dahi uzun kullanım ömrüne sahiptir. Böylece kullanıcılarının sık sık yeni bir cihaz satın alması gerekmez.

Feellife Nebulizatör Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Hemen herkes tarafından kullanılabilecek şekilde tasarlanan Feellife nebulizatör cihazları, kurulum, hijyenik hale getirme, enerji kontrolü, hazneye ilaç ekleme ve başlatma tuşuna basma aşamalarından oluşan bir kullanma sürecine sahiptir. Feellife nebulizatör yorumları ile desteklenen bu süreçte dikkat edilmesi gerekenler ise şöyle sıralanabilir:

Feellife Nebulizatör Fiyatları

Yeni nesil nebulizatörler olarak dikkat çeken Feellife nebulizatörler, bütçe dostu fiyat düzeyleriyle benzerlerinden ayrılır. Genel olarak ulaşılabilir düzeyde olan Feellife nebulizatör fiyat seçenekleri; cihazların kullanım tipine, çalışma süresine, ilaç kapasitesine, aksesuar sayısına, şarj kapasitesine, boyutlarına, çalışma sesine, ilaç partiküllerini küçültme oranına göre belirlenir. Dolayısıyla maske formundaki Feellife nebulizatör ile el tipi Feellife nebulizatör modelleri arasında az da olsa fiyat farkı bulunur. Benzer şekilde kit halinde olan çok aksesuarlı mesh Feellife nebulizatör çeşitlerinde farklı bir fiyatlandırma söz konusudur. Uzun kullanım ömrünü ulaşılabilir fiyatlarla destekleyen Feellife nebulizatör çeşitlerinde fiyatlar bazı dönemlerde indirime girer. Medikal cihaz ve araç-gereçlere yönelik kampanya süreçlerine hasta bezi, ateş ölçer, tansiyon aleti, gazlı bez fiyatları gibi nebulizatör fiyatlarında da indirim olur. Böyle dönemlerde Feellife nebulizatör cihazlarını daha uygun fiyatlarla satın almak mümkündür. Siz de markanın nebulizatörlerinden birine sahip olmak istiyorsanız Akakçe yardımıyla çok sayıda modele ulaşabilir, fiyat sıralaması yaparak mümkün olan en uygun fiyatlarla hemen sipariş oluşturabilirsiniz.