Omron Nebulizatör

Omron Nebulizatör Fiyatları

12 farklı Omron Nebulizatör için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıOmron
 • ÖzelliklerSessiz
 • ÖzelliklerŞarjlı
 • ÖzelliklerTaşınabilir
 • TürüKompresörlü
 • TürüMesh
 • TürüUltrasonik
 • Ses Seviyesi2.3 dB
 • Ses Seviyesi46 dB
Filtrele
Filtrele
 • MarkasıOmron
Fiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüAğırlıkDerinlikGenişlikGüçİlaç Kabı KapasitesiKompresör Basınç AralığıNebulizasyon KapasitesiYükseklikSes SeviyesiÜrün Puanı
Temizle Ürünleri Gör (12)

Omron Tansiyon Aleti Omron Ateş Ölçer Omron Tens Cihazı Omron Solunum Cihazı Maskesi

En Popüler Omron Nebulizatörler

Omron Nebulizatör Yorumları ve Önerileri

 • IY 1 yorum
  1 beğeni
  OmronOmron NE-C101-E Kompresörlü NebulizatörIlhan Y. İstanbul 7 Aralık 2021
  Omron NE-C101-E Kompresörlü Nebulizatör
  kullanışlı ve pratik.
 • AA 3 yorum
  1 beğeni
  OmronOmron NE-C301-E Duobaby Burun Aspiratörü ve NebulizatörAbdullah A. 1 Kasım 2021
  Omron NE-C301-E Duobaby Burun Aspiratörü ve Nebulizatör
  Orta seviye iş görecek ürün. Kızımızda bronşiolit çıkınca kullanmaya başladık. Ekstra burun temizleme aleti de iyi iş görüyor.
 • MD 1 yorum
  51 beğeni
  OmronOmron NE-C101-E Kompresörlü NebulizatörMehmet Akif D. 4 Eylül 2021
  Omron NE-C101-E Kompresörlü Nebulizatör
  Ürünü Mama Türkiye den aldık. Tatile gideceğimiz gü gelmişti deneme şansımız olmadı ve tatilde çocuğumuz hastalandı 3 kez buhar verildi o yüzden eve gelir gelmez kullanalım dedik ama buhar vermedi. Gittiğimiz hastanelerde benzer aletler ve aletin buhar vermemesi userine komşudan aldığımız makinenin de gayet güzel buhar vermesi üzerine ürünü iade etmek istedik ancak mesafeli satış sözleşmesine göre medikal ürünler iade edilemiyormuş bunu MAMA TÜRKIYE kesinlikle hatırlatmadı. Sonuç itibarı ile ürün elimizde patladı satıcı sahip çıkmıyor servise yönlendiriyor akakçe olayın hiçbir yerinde değil sadece satış esnasında var sonra sahipsizsiniz. Bana gelen ürünün durumu ve yaşadığım olay bundan ibaret. BU TİP ÜRÜNLER internetten alınmazmış onu öğrendik. Siz de bu durumu dikkate almalısınız
Tüm yorumları gör

Omron Nebulizatör Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Omron Nebulizatör hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Omron Nebulizatör:
 1. Omron NE-C101-E Kompresörlü Nebulizatör
 2. Omron C28P NE-C105-E Kompresörlü Nebulizatör
 3. Omron Nami NE-C303K-KDE Nebülizatör
 4. Omron NE-C102-E Total Tam Kompresörlü Nebulizatör
 5. Omron U100 Taşınabilir Nebulizatör

Omron Nebulizatör

Omron nebulizatör, tıbbi alanda sıklıkla kullanılan cihazlar arasındadır. “Omron nebulizatör nedir” sorusunun yanıtı birçok kişi tarafından merak edilir. Omron nebulizatör, burun tıkanıklığı, öksürük ve nefes darlığı gibi sorunların çözümünde kullanılan tıbbi bir cihazdır. Özellikle burun tıkanıklığı sorununa sağladığı hızlı çözüm sayesinde sevilen Omron nebulizatör, neredeyse tüm solunum yolu hastalıklarında karşınıza çıkar. Solunum yolu rahatsızlığı için başka birçok tedavi yöntemi bulunsa da Omron nebulizatör, inhalasyon sayesinde ilaçları karaciğere daha kolay ulaştırır. Omron nebulizatör, birçok modele ve tasarıma sahiptir. Omron nebulizatör çeşitleri farklı özelliklere sahip olsa da solunum yolu rahatsızlıklarında hem sevdikleriniz hem de kendiniz için kolaylıkla bu ürünü tercih edebilirsiniz. Ayrıca nebulizatör fiyatları, sağladığı tedavi açısından da birçok kişiyi cezbeder. Elektrik ile çalışan Omron Hava Makinesi nebulizatör, basınçlı bir hava dalgası sayesinde içerisinde bulunan sıvı haldeki ilaçları buhara dönüştürür. Kolay bir kullanıma sahip olan Omron nebulizatör, diğer tıbbi cihazların yanı sıra hastane dışında evde de rahatlıkla kullanılır. Bu sayede solumun sıkıntısı çeken yetişkin, çocuk ya da yaşlı hastalar için omron nebulizatör tavsiye edilir.

Omron Nebulizatör Cihazının Faydaları

Solunum yolu tedavilerinde evde sıklıkla tercih edilen tıbbi cihaz Omron nebulizatör, kullanıcılarına birçok avantaj sağlarken, dezavantaj da sağlayabilir. Bundan dolayı cihazı almadan önce Omron nebulizatör kullananlar tarafından yapılan incelemelere göz atmakta fayda vardır. Ayrıca alışverişinizi internet üzerinden gerçekleştiriyorsanız, Omron nebulizatör yorumları kısmına da bakılabilir. Omron nebulizatör cihazının faydaları bu şekilde sıralanabilir:

Omron Nebulizatör Seçenekleri

Nebulizatör Omron, birçok farklı modele, renge ve tasarıma sahiptir. Renk ve tasarımlar sadece görüş açısından önem taşısa da modellerin işlevleri de değişiklik gösterir. Omron nebulizatör modellerine göz atmadan önce cihazı hangi amaçla kullanacağınıza karar vermeniz önemlidir. Örneğin; sadece burun tıkanıklığı için bir seçenek arıyorsanız, buna uygun bir Omron nebulizatör modelini değerlendirmelisiniz. Burun tıkanıklığı için kullanılan Omron nebulizatör modellerinde yer alan ekstra aparatlar sayesinde, burun içinin daha temiz kalması sağlanır. Bu sayede kullananlar daha rahat nefes alabilir. Maske seçeneği bulunan Omron nebulizatör cihazlar ise daha etkili olmasından dolayı tercih edilir. Koah, astım gibi daha ciddi solunum rahatsızlığına sahip olan hastaların ise tam donanımlı bir Omron nebulizatör tercih etmeleri önerilir.

Elektrikle çalışan Omron nebulizatör sessiz ve sesli modelleri bulunur. Omron ev tipi kullanımlarında genellikle sessiz olan modeller önerilir ve tercih edilir. Ayrıca çocuklar tarafından sık sık kullanılan tıbbi cihazın, çocuklara uygun boyutta ve tasarımda olanları mevcuttur. Bu cihazların maske boyutu çocukların yüzüne göre tasarlanmıştır. Bu sayede çocuklar cihazdan ve ilaçlardan tam verin alabilir. Ayrıca renkli ve figürlü tasarıma sahip olan bu Omron nebulizatörler çocukların ilgisini de çeker. Tüm bunların yanı sıra Omron kompresörlü, ultrasonik, jet nebulizatör gibi birçok farklı özellikli modele sahiptir. Dolayısıyla Omron nebulizatör cihazını almadan önce, kimin için ve ne için alınacağı kesinleştirilmelidir. Bu sayede, makineden tam bir verim alınabilir. Ayrıca Omron nebulizatör cihazının yanı sıra tıbbi açıdan evinizde bulunması gereken stetoskop fiyatları ve modellerine de göz atabilirsiniz.

Omron Nebulizatör Kullanımı

Nebulizatör Omron, solunum yolu hastalıkları için kullanılır. Küçük çocuklar ve yaşlılar da dahil olmak üzere astım, koah hastaları gibi nefes almada problem yaşayanların kullanması gereken bir üründür. Bu rahatsızlıklarda Omron nebulizatör kullanımı tedavinin daha etkin olmasını sağlar. Omron nebulizatör nasıl kullanılır diye merak ediyorsanız, öncelikle yapılması gereken ilk şey ellerinizi ve makinayı temizlemektir. Omron nebulizatör makinesi ılık su ile yıkanarak, temiz bir örtü yardımı ile durulanmalıdır.

İkinci olarak, nebulizatör kabının üst kısmına doktorunuz verdiği reçeteli ilaçlarınızı yerleştirmelisiniz. Daha sonra oksijen borunun bir ucunu Omron nebulizatör girişine bağlayabilirsiniz. Bu aşamadan sonra cihazı fişe takın ve maskeyi yüzünüze yerleştirilir. Bu aşamadan sonra ağızdan yavaşça nefes alınır, tüm ilaçları ciğere çekilir. İlacı çektikten sonra ağızdan ya da burundan nefes verilir. Oturarak ya da uzanarak buhar bitinceye kadar ilacı solumaya devam edebilirsiniz. Tedavi süreci yaklaşık 10-15 dakika sürer. İlaçlar bittiğinde, buhar da durur. İlaçlar bittiğinde ise Omron nebulizatör cihazınızı kapatılır ve temizlenir. Cihazın tüm parçaları sökülür ve ılık sabunlu suyla yıkanır. Islak parçaları kurutmak için temiz bir havlunun üzerine sererek bekleyebilirsiniz.

Omron Nebulizatör Fiyatı

Omron nebulizatör fiyat seçenekleri ürünün sahip olduğu özelliklere ve tasarımına göre değişiklik gösterir. Örneğin içerisinde maske ya da burun aparatı yer alan Omron nebulizatör cihazı fiyatları diğerlerine daha yüksek olur. Aynı zamanda ev tipi nebulizatör Omron cihazlar daha az ses çıkarması için özel olarak tasarlanmıştır. Bundan dolayı gürültülü çalışanlardan farklı olarak omron ev tipi nebulizatör fiyatları daha farklı olarak piyasaya sürülür. Omron nebulizatörler arasında modelleri rahatlıkla karşılaştırarak, alışverişinize karar vermeniz için Omron nebulizatör Akakçe ile inceleme yapabilirsiniz. Ayrıca ev içinde kullanıma uygun olan pulse oksimetre fiyat seçeneklerine de göz atabilir ve karşılaştırma yapabilirsiniz.

Çocuklar için daha küçük maskeli ya da fazla ilaç kullananlar için daha büyük ilaç hazneli cihazlar bulunur. Dolayısıyla alışveriş öncesinde bir cihazda hangi özelliklere ihtiyaç duyduğunuzu belirlemelisiniz. Omron nebulizatör nerede satılır merakı içerisinde olan hastalar vardır. Bu cihazları internet üzerinden kolaylıkla almak mümkündür. Hızlı kargo seçenekleri sayesinde evinize kadar gelen cihazı hemen kullanabilirsiniz. Omron nebulizatör en ucuz seçeneklerine göz atarak hemen tedavinize başlamak için Akakçe’yle seçenekleri inceleyebilirsiniz.