Pilli Nebulizatör

Pilli Nebulizatör Fiyatları

4 farklı Pilli Nebulizatör için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • ÖzelliklerPilli
 • ÖzelliklerSessiz
 • ÖzelliklerTaşınabilir
 • ÖzelliklerŞarjlı
 • TürüKompresörlü
 • TürüMesh
 • TürüUltrasonik
 • Ses Seviyesi2.3 dB
 • Ses Seviyesi20 dB
 • Ses Seviyesi45 dB
 • Ses Seviyesi46 dB
Filtrele
Filtrele
 • ÖzelliklerPilli
Fiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüAğırlıkDerinlikGenişlikGüçİlaç Kabı KapasitesiKompresör Basınç AralığıNebulizasyon KapasitesiYükseklikSes SeviyesiÜrün PuanıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (4)

Sessiz Nebulizatör Şarjlı Nebulizatör Taşınabilir Nebulizatör Kompresörlü Nebulizatör Mesh Nebulizatör Mini Nebulizatör Ultrasonik Nebulizatör

En Çok Karşılaştırılan Nebulizatörler

Pilli Nebulizatör Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Pilli Nebulizatör hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 4 farklı Pilli Nebulizatör:
 1. Artımed UN300 Mesh Nebulizatör
 2. Beurer IH 55 Mini Pilli Nebulizatör
 3. UyDu NB-2015 Mesh Nebülizatör Pilli & Adaptörlü
 4. Nebtime MN-01 Mesh Pilli Nebulizatör

Pilli Nebulizatör

Pilli nebulizatör çeşitleri sıvı ilaçların buhar yolu ile akciğerlere iletilmesi görevini üstlenen cihazlardır. Hastane ortamında bulunan kapsamlı sistemlere benzer olarak en etkili özelliklerle ev ortamında kullanılabilen pratik tıbbi ürünler olarak karşınıza çıkar. Pilli nebulizatörler kablosuz tasarımlarıyla kompakt ve taşınabilir özelliklere sahiptir. Kablo derdini ortadan kaldırmaları istenilen her an kullanılmalarına olanak tanır. Pilli nebulizatör sistemleri genel olarak aktif titreşimli mesh teknolojisi ile birlikte çalışır. Yüksek pil güçleri üzerinden çalışan sistemler yoğun buhar kapasitesi geliştirerek öne çıkar. Sinyal göstergeleri ile beraber pratik kullanıcı deneyimi oluşturmaları sıklıkla tercih edilme nedenleri arasındadır. Pilli nebulizatör boyut ve ağırlık olarak ergonomik tasarım detaylarına sahiptir. Solunum yollarının tedavisine destek olurken kullanıcılar için avantajlar geliştirmeyi ihmal etmez. Çeşitli medikal firmaları tarafından tasarlanan pilli nebulizatör modellerine en uygun fiyat seçenekleri ile beraber Akakçe üzerinden göz atabilirsiniz.

Pilli Nebulizatör Özellikleri Nelerdir?

Nebulizatör pilli sistemler diğer türlerin aksine zahmetsiz kullanıcı deneyimi geliştirmeyi hedefler. Elektrikli nebulizatörlerin aksine kablo olmadan çalışma özelliğine sahiptir. Şarjı sistemlere benzer olan çalışma prensipleri daha uzun süreli kullanım avantajı geliştirir. Pilli nebulizatörler aktif titreşimli mesh teknolojisi ile çalışır. Mesh teknolojisinde ise ana amaç ilaçların titreşim yolu ile partiküllere ayrılmasını sağlamaktır. İdeal partikül boyutlarına ayrılan ilaç buhara dönüşerek akciğerlere iletilmeye hazır hale gelir. Hastaya rahatsızlık hissi vermeden çalışması ekstra avantajlı tasarımlarını öne çıkarır. “Pilli nebulizatör dayanıklı mı?” sorusuna verilen yanıtlarda ise birinci sınıf malzeme kalitesinin altı çizilir. Titanyum alaşımlı mesh malzemesi, hijyenik ilaç kabı ve yetişkin/çocuk maskesi ile kaliteli tasarımlar öne çıkarır. yüz koruyucu siperlik maske modellerine benzer yapıda üretilen maskelerin farklı boyutlarının olması ise ihtiyaca göre kullanılmalarına olanak tanır.

Pilli nebulizatör sistemleri geniş ilaç kapasitesine sahiptir. Toplamda 10 ml kapasiteye kadar ulaşabilen ilaç hazneleri doktor tavsiyesine göre ayarlanabilir. İlaç haznelerinin üründen kolay bir şekilde çıkarılması öne çıkan bir diğer avantajı olur. Minimum ilaç kalıntısı bırakan ilaç haznelerinin kalitesi kullanıcıların en beğendiği özellikler arasında yer alır. Geniş ilaç kapasitelerinin aksine mini boyutlara sahip olmaları ise kullanıcılara avantaj sağlar. Hafif yapıları sayesinde kolayca taşınabilme özellikleri bulunur. Pilli nebulizatör sistemlerinin nebulizasyon kapasitesi dakika başına hesaplanır. Bu noktada dakika başına 0.25 ml nebulizasyon kapasitesine sahip olmak mümkündür. Pilli nebulizatör sistemleri aktif mesh teknolojisi sayesinde sıvı halde ilaçları aerosol buğusuna dönüştürür. Aerosol buğusu ise solunum yolu ile vücuda alınarak akciğerlere iletilir. Sizler de pilli nebulizatör özelliklerini keşdefebilir, doktorunuzun reçete ettiği ilaçları daha kolay ve etkili bir şekilde alabilirsiniz.

Pilli Nebulizatör Nasıl Kullanılır?

Pilli nebulizatörler kullanım kolaylığı sunan pratik özellikleri ile bilinir. Kompakt tasarımları sayesinde pilli nebulizatör kullananlar istenilen her an ilaç tedavisi işlemini gerçekleştirebilir. Sıvı ilaçları buhar yolu ile almak isteyenlere pilli nebulizatör tavsiyesi verilirken kullanım tavsiyeleri de öne çıkar. Markalar tarafından belirtilen kullanım yöntemleri aşağıdaki gibidir:

Pilli nebulizatör çeşitlerinin ana gövdesinde kullanım panelleri bulunur. Açma/kapama düğmesinin yanında yer alan sinyal göstergeleri cihaz durumunu anlamanıza yardımcı olur. Ergonomik ve hafif özellikte oldukları için yaklaşık 10 ile 15 dakika arasında süren tedavide el ile ağız bölgesinde tutulabilir. Sessiz çalışma performansı sayesinde buhar alımında ekstra rahatsızlık hissi oluşmasının önüne geçilir. Pilli nebulizatör modellerinin kutu içeriğinde genel olarak iki farklı maske tipi bulunabilir. Yetişkin ve çocuk maskesi olarak ayrılan boyutlarda hastanın yaş grubuna göre seçim yapılmalıdır.

Pilli Nebulizatör Nasıl Temizlenir?

Pilli nebulizatörler kolay kullanımlarının yanında pratik temizlik deneyimi oluşturmayı ihmal etmez. Pilli nebulizatör yorumları arasında öne çıkan değerlendirmeler ürünlerin her anlamda kolaylık sağladığını kanıtlar niteliktedir. Pilli nebulizatör temizliği için öncelikli olarak cihazların ağızlık ve maske parçalarını birbirinden ayırmanız gerekir. Sonrasında ilaç kapağını yerinden çıkararak hazneye ulaşabilirsiniz. İlaç sıvının bulunduğu haznenin düzenli olarak temizlenmesi içerisinde kalıntı kalmaması bakımından önemlidir. Kalıntı kalması durumunda çeşitli bakteriler oluşabilir. Akciğer solunumu için zararlı etkilerin önüne geçmek adına pilli nebulizatör temizliği her kullanımdan sonra aksatılmadan tamamlanmalıdır.

Pilli nebulizatör temizliği için ağızlık, maske ve ilaç haznesi ılık sabunlu su ile yıkanabilir. Kaliteli malzemeden oluşan parçalar pürüzsüz yüzeyleri sayesinde saniyeler içerisinde temizlenebilir özelliğe sahiptir. Dezenfeksiyon işleminden sonra parçaları kurulayabilir, tekrardan cihazı birleştirebilirsiniz. Pilli nebulizatör çeşitleri genel olarak özel bir taşıma çantası ile birlikte sizlere sunulur. Temizlik işleminden sonra özel çantasına yerleştirdiğiniz cihazı güvenli bir alanda saklamaya devam edebilirsiniz. Mini boyutları sayesinde ortamda yer kaplamayan pilli nebulizatör türleri avantajlı kullanım deneyimleri ile öne çıkmaya devam eder. Nebulizatör çeşitleri arasında seçim yaparken taşıması ve kullanımı kolay bir model arayışında iseniz pilli sistemler sizler için ideal bir seçim olabilir.

En Uygun Pilli Nebulizatör Fiyatları

Pilli nebulizatör çeşitli tıbbi cihazlar arasında en çok tercih edilen sistemlerden birini oluşturur. Solunum yolları enfeksiyonları, akciğer rahatsızlıkları, astım ya da alerji gibi hastalıkların tedavisine destek olan özellikler sunar. Sıvı ilaçları almakta zorlanan hastalar tarafından tercih edilen pilli nebulizatör çeşitleri medikal firmalar tarafından son teknoloji ile hazırlanır. Ulaşılabilir fiyat aralıklarının belirlenmesi sayesinde her bütçeden kullanıcı pilli nebulizatör alışverişinde bulunabilir. Pilli nebulizatör fiyat aralıkları genel olarak uygun seçenekler sunarken markasına göre farklılık gösterebilir. En ucuz pilli nebulizatör modelini bulmak isterseniz medikal firmaları birbiri ile karşılaştırmanız önerilir. Böylece uygun fiyatlı seçenekleri kolaylıkla keşfetmeniz mümkün hale gelir.

Pilli nebulizatör alışverişi ile kazanılan avantajlar sayesinde kullanıcılar ekstra kazanç elde etme fırsatına sahip olur. Pratik ve kompakt tasarımları istenilen her alanda kullanılmalarına olanak tanır. Ev ortamlarının yanı sıra seyahatlerde de sizlere eşlik edebilecek bir nebulizatör çeşidi arayışında iseniz pili sistemleri tercih edebilirsiniz. Pilli nebulizatör türlerinin yanı sıra ağız maskesi ve saç bonesi fiyatları ile kazançlı alışveriş deneyimini sürdürmeniz mümkündür. Tıbbi ekipmanlar arasında öne çıkmaya devam eden cihazlar kaliteli tasarımları sayesinde tedavi süresince sorunsuz kullanım avantajlarını sürdürmeye devam eder. Birinci sınıf malzemelerle bir araya getirilen ürünler sağlıklı ve hijyenik kullanım avantajı sunar. Sizler de pilli nebulizatör türlerini incelemek ve en uygun fiyat aralıklarını keşfetmek isterseniz Akakçe üzerinden karşılaştırmalar yapabilirsiniz.