Şarjlı Nebulizatör

Şarjlı Nebulizatör Fiyatları

28 farklı Şarjlı Nebulizatör için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL TaşınabilirSessizKompresörlüŞarjlıMarka

ÖncekiSayfa: 1 / 2Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler: Şarjlı Kaydet

Fiyatı
- 0 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 TL üstü
Markası Özellikler Türü Ağırlık Derinlik Genişlik Güç İlaç Kabı Kapasitesi Kompresör Basınç Aralığı Nebulizasyon Kapasitesi Yükseklik Ses Seviyesi Ürün Puanı

Kompresörlü Nebulizatör Mesh Nebulizatör Mini Nebulizatör Pilli Nebulizatör Sessiz Nebulizatör Taşınabilir Nebulizatör Ultrasonik Nebulizatör

En Çok Karşılaştırılan Nebulizatörler

Şarjlı Nebulizatör Sıkça Sorulan Sorular

Şarjlı Nebulizatör

Şarjlı nebulizatör çeşitleri kolay kullanım ve taşınabilirlik özellikleri ile birçok kullanıcının ilgisini çekmeyi başarır. Kablo derdini ortadan kaldıran şarjlı nebulizatörler istenilen yerde rahatlıkla kullanım avantajı sunar. Şarjlı nebulizatör türleri çeşitli solunum yolu hastalıklarının tedavisinde kullanılan cihazlardır. Doktor tarafından reçete edilen ilaçların buhar yolu ile vücuda alınmasına olanak tanır. Akciğerlere ulaştırılan buhar sayesinde solunum yolları tedavisinde olumlu etkiler gözlemlenir. Şarjlı nebulizatör türleri sıvı ilaç alımında zorlananların ilk tercihlerinden biri olur. Kompresörlü, mesh ve ultrasonik olmak üzere farklı sistemlerde bulunan şarjlı nebulizatör türleri arasından ihtiyaca göre seçim yapılması mümkündür. Medikal markalar tarafından tasarlanan ve son teknolojinin özellikleriyle sizlere sunulan en iyi şarjlı nebulizatör çeşitleri portatif yapıları ile en çok tercih edilen tıbbi cihazlar arasındaki yerini korumaya devam eder. Şarjlı nebulizatör türlerini en uygun fiyat aralıkları ile beraber incelemek isterseniz Akakçe üzerinden karşılaştırmalar yapabilirsiniz.

Portatif Şarjlı Nebulizatör Çeşitleri

Şarjlı nebulizatörler portatif tasarımları ile kolay kullanım deneyimi oluşturan türlere sahiptir. Çalışma sistemine göre ayrılan sistemlerin ortak özelliği kablosuz olmalarıdır. Kablosuz nebulizatör türleri ev, iş ya da seyahatler dahil istenilen ortamda rahatlıkla kullanılabilir. Şarjlı nebulizatör yorumları arasında öne çıkan değerlendirmeler ürünlerin kompakt tasarım özelliklerine dikkat çeker. Şarjlı nebulizatör çeşitleri ise genel olarak aşağıdaki gibidir:

Medikal ürünler arasında yer alan ortopedik dizlik ya da ısı pedi gibi ürünler çeşitli hastalıkların tedavisinde kullanılır. Şarjlı nebulizatör sistemleri ise solunum yolları rahatsızlıklarının iyileştirilmesine destek olan tasarımlarla birlikte üretilir. Kompresörlü, mesh ve ultrasonik özellikli şarjlı nebulizatör türlerinin her biri kendine has özelliklere sahiptir. Kullanım amacına ya da doktorunuzun tavsiyesine göre aralarından seçim yapabilirsiniz.

Şarjlı Nebulizatör Nasıl Kullanılır?

Nebulizatör şarjlı sistemlerle oluşturulduğunda portatif kullanım özelliği geliştirmeyi başarır. Şarjlı nebulizatörler diğer türlerin aksine çalışması için elektriğe ihtiyaç duymaz. Şarj kapasiteleri üzerinden çalışan ürünlerin istenilen yerde priz ihtiyacı olmadan çalışma özelliği bulunur. Yüksek yoğunluklu buhar çıkışına sahip olan şarjlı nebulizatör türlerinin kullanımında ürün tipleri etkili olabilir. Kompresörlü, mesh ya da ultrasonik sistemlere sahip olan modeller farklı kullanım yöntemlerine sahiptir. Ancak benzer kullanım özellikleri sayesinde geniş kullanıcı kitlesine hitap etmeyi başarırlar. Şarjlı nebulizatör kullanımında önce doktor tarafından sizlere reçete edilen ilacı cihaza yerleştirmeniz gerekir. Ardından hava maskesini yüzünüze yerleştirmek ve cihazı çalışır konuma getirmek yeterlidir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken noktalardan biri maskelerin yerleştirilme yöntemleri olur. Buharın akciğerlere etkili bir şekilde ulaşması için maskeyi hava geçirmeyecek bir şekilde yüzünüze takmanız önemlidir. Maske ile oksijen borusu arasındaki bağlantının da talimatlar eşliğinde doğru bir şekilde yapılması önerilir.

Şarjlı nebulizatör ile gelen maskeler çocuklar ve yetişkinler için farklı boyutlarda üretilir. Yaş gruplarına göre seçim yaparak maske kullanımını başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Şarjlı nebulizatör kullanım süresi yaklaşık 15 dakika olarak belirlenir. Bu sürenin ardından cihazların güç kapasitelerini göz önünde bulundurarak tekrardan şarj etmeniz gerekebilir. Genel olarak bakıldığında tek şarjda 1 ile 2 saat arasında kullanım kapasiteleri bulunur. Şarj kablosu üzerinden güç alan cihazlar kısa sürede tam kapasiteye ulaşır. Gün içerisinde tekrardan kullanılabilmeleri en büyük avantajlarından biri olur. Şarjlı nebulizatör tasarımlarında yer alan parçalar birbirinden kolay bir şekilde ayrılabilir. Temizlik aşamasında parçaları birbirinden ayırarak avantaj kazanabilirsiniz.

Öne Çıkan Şarjlı Nebulizatör Özellikleri

Şarj edilebilir nebulizatör türleri kaliteli yapıları ile kullanıcıların ilk tercihlerinden biri olmayı başarır. Şarjlı nebulizatörler alerji, astım ve enfeksiyon gibi solunum yolu rahatsızlıklarının tedavisine destek vermek amacıyla üretilir. Sıvı ilaçların buhar yolu ile vücuda alınmasını sağlayan cihazlar taşınabilir sistemlerden oluşur. Şarjlı nebulizatör kullananlar cihazları iş, okul ya da seyahatlerde kullanma avantajına sahip olabilir. Hızlı bir şekilde çalışmaları ve kullanıma hazır hale gelmeleri en önemli avantajlarından biri olur. Bu noktada şarjlı nebulizatör türlerinin güç özellikleri ön plana çıkar. Güç kapasitelerinde 5 W ile 60 W arasında değerler bulmak mümkündür. Şarjlı nebulizatör çalışma kapasiteleri de sahip oldukları güç üzerinden belirlenir. Genel olarak 2 saate varan çalışma kapasiteleri bulmak mümkündür. İlaç kapasitelerinin 6 ml ile 30 ml arasında farklılık göstermesi ise farklı kullanıcı ihtiyaçlarına yanıt vermesini sağlar.

İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olmayı hedefleyen şarjlı nebulizatör türleri USB kablo üzerinden şarj edilebilir. Tek şarjda uzun süreli kullanım avantajı sunmaları dikkat çeken özellikleri arasında yer alır. Medikal ürünlerde en iyi ortopedik tabanlık tasarımlarına benzer olarak ergonomik yapılarıyla öne çıkan cihazlar geliştirilir. Maske formları yüz bölgesini kavrayarak konforlu kullanıcı deneyimi sunar. Ciltte iz bırakan sert malzemelerin kullanılmasının önüne geçilir. Minimum ilaç kalıntısı sağlayan şarjlı nebulizatör sistemleri sayesinde hijyenik kullanım deneyimi sunulur. Otomatik kapanma özelliği bulunan cihazlar düşük ses donanımlarıyla kullanım performansını bir üst seviyeye çıkarır. Son teknoloji ile hazırlanan şarj özellikli nebulizatör sistemleri hafif ve taşınabilir tasarımlarıyla çok satan tıbbi cihazlardan biri olmaya devam eder. Nebulizatör seçiminde kompakt tasarım avantajına sahip olmak isteyenler şarj özelliğine sahip olan modellere göz atabilir.

Şarjlı Nebulizatör Fiyatları

Taşınabilir şarjlı nebulizatör sistemleri kolay ve pratik kullanıcı deneyimi geliştirerek birçok farklı kullanıcının ilgisini çekmeyi başarır. Çok satanlar listesinde yer alan şarjlı nebulizatör çeşitleri en uygun fiyat aralıklarıyla beraber sizlere sunulur. Genel olarak cazip aralıklara sahip olan şarjlı nebulizatör fiyatları cihazların sahip olduğu özelliklere göre de farklılık gösterebilir. Şarjlı nebulizatörler kompresörlü sistemlerde en uygun fiyat seçeneklerini yaratarak avantajlı alışveriş fırsatı yaratır. Mesh şarjlı nebulizatör fiyatları ise performansının aksine oldukça düşük değerlere sahiptir. Ultrasonik şarjlı nebulizatör çeşitlerinde de bütçe dostu fiyat aralıkları bulmak mümkündür. Kompresörlü, mesh ve ultrasonik şarjlı nebulizatör sistemlerine göz atabilir, bütçenize hitap eden cihazı sorunsuz alışveriş fırsatı ile birlikte satın alabilirsiniz.

Şarjlı nebulizatör çeşitlerinin fiyat seçeneklerinin belirlenmesinde üretim yapan markalar belirleyici kriterler arasında yer alır. Markasına göre farklılıklar gösterebilen fiyat seçeneklerinde ulaşabilir aralıkların oluşturulmasına özen gösterilir. En ucuz şarjlı nebulizatör fiyat seçeneklerini keşfetmek için medikal markaları birbiriyle karşılaştırmak sizlere fayda sağlayabilir. Markalar tarafından oluşturulan ürünler kaliteden taviz vermeyen tasarımlarla sizlere sunulur. Birinci sınıf kaliteye sahip olan cihazlar sayesinde güvenli ve sağlıklı kullanım avantajına sahip olmak mümkün hale gelebilir. Şarjlı nebulizatör fiyat aralıklarına göz atmak isterseniz markaları birbiriyle karşılaştırabilir, detaylı incelemelerde bulunabilirsiniz. Birbirinden farklı boyut ve özellikleri ile şarjlı nebulizatör sistemleri Akakçe üzerinden kolaylıkla incelenebilir.