Sessiz Nebulizatör

Sessiz Nebulizatör Fiyatları

22 farklı Sessiz Nebulizatör için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 0.4 ml/dk0.5 ml/dk2 ml/dkKompresörlüMeshTaşınabilirŞarjlıSatıcı Marka
Filtrele

Seçili Özellikler: Sessiz Kaydet

Fiyatı
- 0 - 500 TL500 - 750 TL750 - 1.000 TL1.000 - 1.500 TL1.500 TL üstü
Markası Özellikler Türü Ağırlık Derinlik Genişlik Güç İlaç Kabı Kapasitesi Kompresör Basınç Aralığı Nebulizasyon Kapasitesi Yükseklik Ses Seviyesi SatıcıToplam 49 satıcı. Ürün Puanı

Taşınabilir NebulizatörKompresörlü NebulizatörMesh NebulizatörMini NebulizatörPilli NebulizatörŞarjlı NebulizatörUltrasonik Nebulizatör

En Çok Karşılaştırılan Nebulizatörler

Sessiz Nebulizatör Sıkça Sorulan Sorular

Sessiz Nebulizatör

Sağlık açısından oldukça önemli bir yere sahip olan sessiz nebulizatör modelleri özellikle solunum yolları rahatsızlıkları yaşayan bireyler tarafından kullanılması gereken medikal cihazlar arasında yer alır. Genel olarak sesli çalışmalarıyla bilinen nebulizatörler, günümüzde yerini sessiz çalışan ürünlere bırakır. Sessiz çalışma prensibine sahip nebulizatörler bireylerin cihazı günün her saatinde pek çok alanda sorunsuzca kullanmasına olanak sağlar. Sessiz nebulizatör modelleri kullanım kolaylığı sunmaları sayesinde ebeveynler tarafından sıkça tercih edilir. Birbirinden farklı medikal sağlık firması tarafından çeşitli özellikler ile tasarlanan nebülizatör makinesi sessiz çalışan cihazlar yoğun rağbet görür. Özellikle sese karşı duyarlı olan çocuklar ve yetişkinler için ideal olan sessiz nebulizatör geceleri gürültü kirliliği oluşturmadan çalıştırılabilir. Minimum ses düzeyine sahip sessiz nebulizatör modelleri deliksiz uykular çekmeye olanak sağlar. Sessiz nebulizatör ürünleri arasında hem maskeli hem de maskesiz kullanım imkanı sunan seçenekler bulunur. Doktor önerisinden sonra sessiz nebulizatör çeşitlerini inceleyerek kişisel ihtiyaçlarınıza uygun olan tasarımı tercih edebilirsiniz.

Sessiz Nebulizatör Modelleri

Sessiz nebulizatör modelleri çalışma prensibine, güç kaynağına ve boyutuna göre farklı sınıflara ayrılır. Kolay ve konforlu kullanımı sayesinde sessiz nebulizatörler oldukça tercih edilir. Nebulizatör sessiz çalışma özelliği ile günün her anında her ortamda kullanabilme olanağı sağlar. İnsan kulağının duyamadığı ses dalgalarıyla çalışan sessiz nebulizatör, çocuklar ve yetişkinler için daha kullanışlıdır. Sıvı haldeki ilaçları aerosol formuna getiren seçenekler ilaçların solunum yollarına sorunsuz bir şekilde aktarılmasına olanak sağlar. Pil, elektrik ya da şarjlı olarak çalışma imkanı sunan tasarımlarda kullanıcılar ihtiyaçlarına göre seçim yapabilir. Doğuştan gelen fiziksel engeller ya da aniden gelişen kazalarda yaşanan geçici durumlarda kullanılan tekerlekli sandalye hastaların hayatlarını daha kolay sürdürmelerine olanak sağlar. Geniş bir yelpaze içerisinde sunulan tekerlekli sandalyelerin özellikleri ve fiyatları arasında farklılıklar görülür. Tekerlekli sandalye fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve ihtiyaçlarınıza uygun tasarımı seçmek için Akakçe’ye göz atabilirsiniz.

Mini Boyutlarda Sessiz Nebulizatörler

Son dönemin en popüler ve rağbet gören ürünleri arasında yer alan mini boyutlara sahip sessiz nebulizatör cihazı çeşitleri her yere taşınabilir olması sayesinde sıkça tercih edilir. Hem taşınabilir hem de portatif tasarıma sahip sessiz nebulizatörler özellikle küçük çocuklarda cihazı kullanmayı daha kolay ve keyifli hale getirir. Sessiz kompresörlü nebulizatör modelleri hastaların kullandığı sıvı formdaki ilaçları soğuk havaya çevirerek daha konforlu şekilde tüketmelerine olanak sağlar. Sessiz nebulizatör özellikle sık sık öksürük ya da diğer solunum yolu rahatsızlıklarını yaşayan çocuklar için ideal cihazlardır. Direkt olarak ilaç içmeyi reddeden çocuklara verilen sıvı formdaki ilaçlar nebulizatör cihazı ile daha konforlu şekilde hastaya verilebilir. Bazı sessiz nebulizatör seçenekleri ilaç kullanmaya uygun olmadığından kullanıcıların satın alma sırasında ürünün özelliklerini derinlemesine incelemelidir. Mini sessiz nebulizatör fizyolojik serum ile de sıkça kullanılır. Geceleri çocuklar uyurken nebulizatörün uygun başlığı aracılığıyla çocuklara hava verilebilir. Ürünün sessiz olması çocukların uykularının bölünmeden hava almalarına olanak sağlar.

İhtiyaca Uygun Sessiz Nebulizatör

Nebulizatör çeşitleri geniş bir ürün yelpazesi içerisinde satışa sunulduğundan kullanıcılar satın alma işlemi sırasında zorlanabilir. Kişilerin bireysel özellikleri ve ihtiyaçları göz önünde bulundurulduğunda nebulizatör seçimine daha kolay karar verilebilir. Genel olarak hem boyut hem de özellik açısından birbirinden ayrılan cihazlar arasında sessiz çalışma prensibine sahip portatif tasarımlar yoğun ilgiyle karşılanır. Büyük boyutlara sahip sessiz nebulizatör çeşitleri kış aylarında yaşanan kuru hava sorununu minimize etmek adına sıkça tercih edilir. Kompresörlü sessiz nebulizatör aynı zamanda aromatik yağ kullanımına da olanak sağlar. Kullanıcılar en doğru seçimi yapmak için sessiz nebulizatör tavsiye yorumlarını inceleyebilir. Ürünü satın alan bireyler tarafından yapılan yorumlar sonrasında kullanıcılar hangi nebulizatörün kendileri için ideal olduğuna karar verebilir. Ayrıca özellikle çocuklar için nebulizatörlerin maske kullanımına imkan tanıması büyük önem taşır. Sessiz nebulizatör modellerinin içeriği, sahip olduğu teknolojiler ve kullanıcı yorumlarını araştırarak size ve ailenize uygun olan seçeneği gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

Sessiz Nebulizatör Kullanmanın Avantajları

Solunum yolu hastalıklarında sıkça kullanılan sessiz nebulizatör sunduğu avantajlar sayesinde kullanıcılardan tam puan alır. Sessiz çalışan nebulizatör cihazının avantajları şu şekilde sıralanabilir:

Nebulizatörlerin doğru kullanımında pek çok fayda görülürken dikkat edilmesi gereken unsurlar göz ardı edildiğinde hastalarda çeşitli sorunlar ortaya çıkabilir. Sessiz nebulizatörlerde kullanılan maskelerin yüz ile uyumlu olması gerekir. Aksi takdirde ilacın doğru şekilde alınamaması ve iyileşme sürecinin uzaması gibi sorunlar ile karşılaşılabilir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur ise temizliktir. Nebulizatör her kullanımdan sonra temizlenmeli ve diğer kullanıma hazır hale getirilmelidir. Temizlik sırasında herhangi bir kimyasal ya da sabun gibi durulanması zor malzemeler kullanılmaması büyük önem taşır.

Sessiz Nebulizatör Fiyatları

Kullanıcılar tarafından en çok merak edilen konular arasında ürünlerin fiyatları yer alır. Sessiz nebulizatör seçenekleri incelendiğinde her bütçeye uygun alternatiflerin olduğu görülür. Sessiz nebulizatör fiyatları cihazların sahip olduğu özellikler, boyut ve diğer teknolojik sistemlerine göre farklılık gösterir. Nebulizatör fiyatlarının çeşitlilik göstermesinde etkin rol oynayan diğer unsurlar arasında marka ve sessiz çalışma prensibi yer alır. Geçmiş dönemde kullanılan sesli cihazlara göre daha sessiz çalışan ve günün her anında kullanılabilen sessiz nebulizatör tasarımları fiyat olarak daha üst segmentte yer alır. ‘En sessiz nebulizatör hangisi?’ diye araştırdığınızda karşınıza onlarca farklı cihaz çıkar. En iyi sessiz nebulizatörlerin hangileri olduğunu anlamak adına kullanıcıların yorumları ve cihazın tanıtım videolarından faydalanılabilir. Sessiz nebulizatör çeşitlerini en uygun fiyat seçenekleriyle satın almak için dilerseniz dönemsel kampanyalardan ve indirim avantajlarından yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra düşme, kaza ya da fiziksel boyun rahatsızlıklarında hekimlerin sıklıkla önerdiği boyunluklar, hastanın daha hızlı şekilde iyileşmesine olanak sağlayabilir. Sessiz nebulizatör gibi sağlık konusunda oldukça önemli bir yere sahip boyunluk çeşitleri için Akakçe üzerinden sunulan seçenekleri inceleyebilirsiniz.