Ultrasonik Nebulizatör

Ultrasonik Nebulizatör Fiyatları

7 farklı Ultrasonik Nebulizatör için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • TürüUltrasonik
 • ÖzelliklerSessiz
 • ÖzelliklerTaşınabilir
 • ÖzelliklerŞarjlı
 • TürüKompresörlü
 • TürüMesh
 • Ses Seviyesi2.3 dB
 • Ses Seviyesi20 dB
 • Ses Seviyesi45 dB
 • Ses Seviyesi46 dB
Filtrele
Filtrele
 • TürüUltrasonik
Fiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTürüAğırlıkDerinlikGenişlikGüçİlaç Kabı KapasitesiKompresör Basınç AralığıNebulizasyon KapasitesiYükseklikSes SeviyesiÜrün PuanıSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (7)

Sessiz Nebulizatör Şarjlı Nebulizatör Taşınabilir Nebulizatör Kompresörlü Nebulizatör Mesh Nebulizatör Mini Nebulizatör Pilli Nebulizatör

En Çok Karşılaştırılan Nebulizatörler

Ultrasonik Nebulizatör Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Ultrasonik Nebulizatör hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Ultrasonik Nebulizatör:
 1. Nimo HNK-UN-001 Ultrasonik Nebulizatör
 2. Beurer IH 40 Ultrasonik Nebulizatör
 3. Nebtime UN300A Ultrasonik Nebulizator
 4. Laica MD6026P Ultrasonik Nebulizatör
 5. D.Waner SS-6B Ultrasonik Nebulizatör

Ultrasonik Nebulizatör

Ultrasonik nebulizatör çeşitleri ilaçların buhar yöntemi ile alınmasını sağlayan tasarımlara sahiptir. Kompresörlü ve mesh nebulizatör türlerinden farklı olarak ses dalgaları üzerinden çalışan bir sistemi bulunur. Sıkıştırılmış hava ve titreşimle çalışanların yanı sıra daha sessiz ve etkili bir performans geliştirmeyi hedefler. Ultrasonik nebulizatörler çeşitli solunum yolu sorunlarına destek olabilen özelliklere sahiptir. Enfeksiyon, alerji ve astım gibi rahatsızlıklar için taşınabilir sistemlerin geliştirilmesi amaçlanır. En iyi ultrasonik nebulizatör sistemleri optimum ilaç partikül seviyesi ayarı yapabilen ve yüksek buhar çıkış gücüne sahip olan modellerden oluşur. Medikal firmaların tasarladığı ultrasonik nebulizatör farklı boyut, güç ya da kapasitelerde bulunabilir. Sizlerin ihtiyaçlarına yanıt vermeyi hedefleyen ultrasonik nebulizatör özellikleri sayesinde zahmetsiz kullanım deneyimi elde edilir. Ultrasonik nebulizatör çeşitlerine en uygun fiyat seçenekleri ile birlikte göz atmak isterseniz Akakçe’yi tercih edebilirsiniz.

Öne Çıkan Ultrasonik Nebulizatör Özellikleri

Ultrasonik nebulizatörler ev ortamlarında kullanılabilen taşınabilir cihazlardır. “Ultrasonik nebulizatör nedir?” sorusunun yanıtlarında bu tür cihazların özelliklerini detaylı olarak incelemek mümkündür. Ultrasonik nebulizatör içerisinde yer alan ilacı ses dalgalarıyla partiküllere ayırarak buhara dönüştüren tıbbi bir cihazdır. Buhara çevrilen ilaçlar akciğerlere daha kolay bir şekilde iletilebilir. Ultrasonik soğuk buharlı nebulizatör özellikleri ürün türlerine göre farklılık gösterebilir. Elektrikli sistemlere sahip olanlar aralıksız çalışma özellikleri ile en avantajlı sistemlerden birini oluşturur. Şarjlı ürünler ise tek şarj ile 60 dakikaya varan çalışma performansı gösterebilir. Şarj özelliğine sahip olanların bir diğer avantajı taşınabilir ve hafif yapılardan oluşmaları olur. Böylece ultrasonik nebulizatör cihazını gittiğiniz her yere beraberinizde götürebilir, ihtiyaç duyduğunuz an kullanabilirsiniz.

Ultrasonik nebulizatör özellikleri arasında dikkat çekenlerden bir diğeri sessiz çalışma performansları olur. Minimum ses seviyesinde çalışan cihazlar kullanım esnasında sizlere rahatsızlık vermez. Yoğun buhar çıkarma kapasitelerini ise üstün güç özelliklerine borçludur. Ultrasonik nebulizatör sistemleri 40 W güce kadar performans sergileyebilir. İçeriğinde yer alan ilaç kapları ihtiyaç duyulan tüketim miktarının ayarlanmasına olanak tanır. Ultrasonik nebulizatör ilaç kabı kapasiteleri 8 ml ile 30 ml arasında farklılık gösterebilir. Astım, alerji, solunum yolları enfeksiyonları ve diğer akciğer rahatsızlıklarında ultrasonik nebulizatör özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Çocuklar omega 3 balık yağı kullanımında olduğu gibi solunum ilaçlarını tüketmekte zorluk çekebilir. Ultrasonik nebulizatör kolay kullanım avantajı sayesinde ilaç tüketiminde zorlanan çocukların da zahmetsiz bir şekilde tedavilerine destek olmayı hedefler.

Ultrasonik Nebulizatör Nasıl Kullanılır?

Ultrasonik nebulizatör kullanımı farklı yaş gruplarına hitap etmesi sayesinde oldukça yaygındır. Doktorların solunum yolları hastalıkları için reçete ettikleri ilaçların daha kolay bir şekilde tüketilmelerine olanak tanır. “Ultrasonik nebulizatör nasıl kullanılır?” sorusunun yanıtlarında ise medikal markaların verdiği yanıtlar dikkat çeker. Ultrasonik nebulizatörler genel olarak aşağıdaki gibi kullanılabilir:

Ultrasonik nebulizatör kullanımından sonra temizlik yapmak hem hijyen hem de cihaz ömrünü korumak açısından önemlidir. Markaların özenle hazırladığı tasarımları minimum ilaç kalıntısı bırakması sayesinde sizlere avantaj sağlamayı ihmal etmez. Yerinden çıkarılabilen ilaç haznesi ve maske önerilen yıkama tavsiyeleri doğrultusunda temizlenir. Tekrardan yerine takılan parçalar bir sonraki kullanım için hazır bir hale getirilir. Şarjlı sistemlerde ürünün kesintisiz bir şekilde çalışması için batarya kapasitesinin kontrol edilmesi önerilir. Böylece kullanım esnasında kapanma ya da yavaşlama sorunlarının önüne geçmek mümkün hale gelebilir. Kolay kullanım avantajına sahip olan ultrasonik nebulizatör çeşitleri ile solunum yolları tedavisinde avantaj elde etmeye devam edebilirsiniz.

Ultrasonik Nebulizatör Kullanım Avantajları Nelerdir?

Nebulizatör ultrasonik sistemlerle üretildiğinde beraberinde birçok avantaj getirir. Solunum yolları tedavisinde sıvı ilaç alımında zorlanan çocuklar ve yetişkinler için ultrasonik nebulizatör tavsiye edilir. Ultrasonik nebulizatörler yüksek nebulizasyon oranlarına sahip oldukları için daha hızlı tedavi imkânına sahiptir. Düşük güç tüketimi sayesinde ekonomik kullanım avantajı sağlamaları ise kullanıcı bütçesini korumalarına olanak tanır. İlaç kabı içeriğinde yer alan sıvının optimum partikül büyüklüğünde parçalara ayrılması sağlanır. Kolay takılıp çıkarılabilir ilaç kabı ise ultrasonik nebulizatör yorumları arasında öne çıkan avantajlardan bir diğeri olur. Solunum hastalıklarının tedavisinde gerekli olan hijyen değerleri kolay bir şekilde oluşturulabilir.

Ultrasonik nebulizatör ideal boyutlarda tasarlanan cihazlardır. Kullanılmadıkları zamanlarda ortamda ya da bulundukları dolapta yer kaplamamaları önemli avantajları arasında yer alır. Mini boyutlar seyahat esnasında sizlere eşlik edebilir tasarımlar geliştirir. Seyahat esnasında rahatça taşınabilmelerini ise özel çanta tasarımlarına borçludur. Kaliteli yapıları çatlama ya da kırılma gibi sorunlar göstermez. Ergonomik yapısı ise konforlu kullanım deneyimi sunmayı başarır. Ayarlanabilir ve farklı boyutlardaki maske seçenekleri ihtiyaca göre seçim yapılmasına olanak tanır. Hızlı bir şekilde kullanıma hazır hale gelen ultrasonik nebulizatör zamandan kazanılmasını sağlar. İlacın sessiz ve hızlı bir şekilde hastaya aktarılması popüler nebulizatör seçeneklerinden biri olmasını mümkün hale getirir. Sizler de ultrasonik nebulizatör avantajlarını keşfederek, solunum yolu ile ilaç alma avantajına sahip olabilirsiniz. Bu noktada kullanılan ilaçların doktor reçetesi ya da tavsiyesi ile verilmesi önemli olabilir. Ultrasonik nebulizatör kullanımından önce doktorunuza danışmak en etkili ve sağlıklı tedavi yöntemini geliştirmek açısından fayda sağlar.

Ultrasonik Nebulizatör Fiyat Aralıkları

Ultrasonik nebulizatör cihazı sessiz, portatif ve hızlı çalışma performansı ile hastaların ilk tercihleri arasında yer alır. Medikal firmalar tarafından üretilen ultrasonik nebulizatörler geniş fiyat yelpazesiyle dikkatleri üzerine çeker. Ürün tipine göre farklılık gösterebilen fiyat seçeneklerinde genel olarak kazançlı alışveriş fırsatı bulmak mümkündür. Ultrasonik nebulizatör fiyatları cihazların özelliklerine göre de farklılık gösterebilir. Elektrikli sistemler uygun fiyatının yanında kesintisiz çalışma avantajı sunar. Şarjlı modeller ise hem kolay taşıma hem de cazip fiyat seçenekleri geliştirmeyi başarır. Ultrasonik nebulizatör fiyatları ile her bütçeden kullanıcı avantajlı alışveriş deneyiminde bulunma fırsatına sahip olur.

Ultrasonik nebulizatör fiyat aralıklarına göz atarkan cihazların beraberinde getirdikleri özellikleri de incelemeniz önerilir. Sessiz çalışma performansı, düşük güç tüketimi ve yoğun buhar üfleme gücü cihazlarda aranılan özellikler arasında yer alır. Fiyat performansı ile öne çıkan tasarımlara markaların çok satanlar listesinden göz atılabilir. En ucuz ultrasonik nebulizatör çeşitlerini keşfederek bütçenizi korumak mümkündür. Ultrasonik nebulizatör çeşitlerinin yanı sıra uygun aralıklara sahip glukazomin fiyatları ve çeşitlerine de göz atabilirsiniz. Solunum yollarının tedavisinde yardımcı cihazlara başvurmak zahmetsiz bir tedavi sürecine sahip olmanıza olanak tanır. Ultrasonik nebulizatör fiyat seçeneklerini ve modellerini detaylı olarak incelemek isterseniz Akakçe üzerinden çeşitli karşılaştırmalar yapabilirsiniz.