Pamuk-Saten Nevresim Takımı

Pamuk-Saten Nevresim Takımı Fiyatları

3.880 farklı Pamuk-Saten Nevresim Takımı için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Kumaş TürüPamuk-Saten
 • EbatÇift Kişilik
 • EbatTek Kişilik
 • Çarşaf SeçeneğiÇarşaflı
 • Çarşaf SeçeneğiÇarşafsız
 • Kumaş TürüPamuk
 • Ölçü160x220 cm
 • Ölçü200x220 cm
 • RenkBeyaz
 • RenkSiyah
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Kumaş TürüPamuk-Saten
Fiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterEbatKullanım AlanıKelime ile FiltreleTemaTümünü GösterÇarşaf SeçeneğiÖlçüYastık Kılıfı AdediKarakterlerKumaş TürüTümünü GösterÜrün PuanıRenkSatıcı
Temizle Ürünleri Gör (3.880)

Çift Kişilik Nevresim Takımı Tek Kişilik Nevresim Takımı Çarşaflı Nevresim Takımı Özdilek Çift Kişilik Nevresim Takımı Özdilek Tek Kişilik Nevresim Takımı Pamuk Nevresim Takımı Taç Barbie Nevresim Takımı English Home Çift Kişilik Nevresim Takımı English Home Tek Kişilik Nevresim Takımı Lastikli Nevresim Takımı Yatak Odası Nevresim Takımı Battal Boy Nevresim Takımı

En Çok Karşılaştırılan Nevresim Takımları

Pamuk-Saten Nevresim Takımı Sıkça Sorulan Sorular

Pamuk-Saten Nevresim Takımı

Tamamen pamuk iplikler kullanılarak üretilen pamuk-saten nevresim takımı, en yoğun ilgi gören ev tekstili ürünleri arasındadır. Özel dokuma tekniği ile elde edilen pamuk saten kumaşlardan üretilen pamuk-saten nevresim takımları, parlak ve pürüzsüz görünümüyle öne çıkar. Hem şık hem de kullanışlı olmasıyla bilinen pamuk-saten nevresim takımı modelleri, hava geçişine izin veren yapısı sayesinde kullanıcıların terlemesine neden olmaz. Bununla birlikte kırışmaya dirençli olduğu için zahmetsiz bir kullanım sunar. Yerli ve yabancı markaların farklı tasarımlarla ürettiği pamuk-saten nevresim takımı modelleri ulaşılabilir fiyat düzeyiyle dikkat çeker. Fırfırlı klasik tasarımlardan kendiliğinden çizgili modern tasarımlara pek çok alternatifi bulunan pamuk-saten nevresim takımı ürünleri, hemen her zevke ve dekorasyon tarzına uygundur. Siz de yeni bir nevresim takımı arayışındaysanız, Akakçe yardımıyla ulaşacağınız indirimli pamuk-saten nevresim takımları arasından seçim yapabilirsiniz.

Pamuk-Saten Nevresim Takımı Özellikleri Nelerdir?

Ultra ince pamuk liflerinin örülmesi ile elde edilen ve %100 pamuk içerikli olan saten kumaş, nevresimlerin uzun süre ilk günkü gibi görünmesine yardımcı olur. Bu nedenle nevresim takımı pamuk-saten kumaş kullanımı için idealdir. Söz konusu özel kumaşın tüm avantajlarından faydalanma imkânı tanıyan pamuk-saten nevresim takımları, dört mevsim kullanıma uygundur. Bunun en önemli nedeni ise hava alan bir yapıya sahip olmasıdır. Parlak görünümü nedeniyle terletebileceği düşünülen pamuk-saten nevresim takımı modelleri sıcak havalarda kullanıcıların serin kalmasına yardımcı olurken soğuk havalarda ise sıcak tutacak niteliktedir. 1 santimetrekarelik alanda 120’ye varan iplik kullanılan pamuk-saten nevresim takımı, ipliklerin ince olması nedeniyle oldukça hafiftir. Dolayısıyla ağır bir nevresim değildir. Pamuk-saten nevresim takımı özellikleri arasında öne çıkanlardan bir diğeri ise tavsiye edilen yıkama koşullarına uyuması halinde solma yapmamasıdır. Uzun yıllar boyunca parlak ve canlı renk tonlarına sahip olabilen bu tekstil ürünleri, yeni görünümünü korumasıyla fark yaratır.

Çeşitli yatak ölçülerine uygun olacak şekilde üretilen pamuk-saten nevresim tek, çift kişilik, battal boy ve king size seçenekleri sunar. Pamuk-saten battal boy nevresim, 260x220 cm ölçülerindeki yataklar için uygun iken pamuk-saten king size nevresim ise 240x220 cm ölçülerindeki yataklara uygundur. Söz konusu ölçü seçeneklerinin yorgan ile de uyuşması gerekir. Başka ifadeyle king size pamuk-saten nevresim takımı sadece king size yorganla kullanılabilir. Dolayısıyla pamuk-saten nevresim takımı satın almadan önce desen ve tasarımın yanı sıra ölçülere de dikkat etmekte fayda vardır. Bununla birlikte nadir de olsa çocuklar ve bebekler için uygun ölçülerde pamuk-saten nevresim takımı üretilir. Nefes alabilen doğal içerikli kumaşı sayesinde miniklerin de kullanımına uygun olan pamuk-saten nevresim takımı ürünleri ölçü fark etmeksizin kolay yıkanması ve ütü gerektirmemesiyle öne çıkar. Düğme veya fermuar ile kapatılan yorgan kılıflarının yer aldığı pamuk-saten nevresim takımı çeşitlerinde düz ve lastikli çarşaflara yer verilir. Bu da kullanım alışkanlığına uygun pamuk-saten nevresim takımları seçme avantajı sağlar.

Şık ve Dikkat Çekici Pamuk-Saten Nevresim Takımı Modelleri

Sade, renkli, fırfırlı, güpürlü, Fransız dantelli, büzgülü gibi alternatifleri bulunan pamuk-saten nevresim takımları, görsel tasarım açısından hemen her zevke hitap edecek alternatife sahiptir. Bu zengin ürün yelpazesi aynı zamanda yatak odası dekorasyon arzına en uygun olan pamuk-saten nevresim takımı modelini de bulma kolaylığı sağlar. Genel olarak günlük kullanım ve çeyizlik olmak üzere iki seçenek sunan pamuk-saten nevresim takımı modelleri, 2 adet yastık kılıfı, 1 adet yorgan kılıfı ve 1 adet çarşaftan meydana gelir. Çeyizlik pamuk-saten nevresim takımları genellikle dantel veya güpür içeren gösterişli modellerdir. Bu tarz pamuk-saten nevresim takımı ürünleri yatak örtüsüyle birlikte çeyiz takımı olarak da kullanıcılara sunulur. En iyi pamuk-saten nevresim takımları arasında yer alan bir diğer tasarım ise kendiliğinden çizgili çizgili pamuk-saten nevresim takımı ürünlerdir. İki farklı renkteki iplikle örülerek elde edilen bu takımlarda genellikle benzer renk tonları kullanılır.

Desenli ve düz renk pamuk saten nevresim takımı modelleri hem klasik hem modern dekorasyon stillerine uygundur. Bunlar arasında en çok tercih edilenler beyaz, gri, mor, kırmızı siyah pamuk-saten nevresim takımı tasarımlardır. Retro ve vintage dekorasyon tarzlarının tercih edildiği yatak odaları için sade renk tonları ve dantellerin birlikte kullanıldığı pamuk-saten nevresim takımı gibi özel tasarımlar bulmak mümkündür. Görsel açıdan farklı zevklere hitap eden pamuk-saten nevresim takımı, farklı kullanım alışkanlıklarına da yanıt verecek alternatiflere sahiptir. Bunlar arasında pratikliği ile öne çıkan pamuk-saten lastikli nevresim takımı tasarımları yer alır. Pamuk-saten nevresim takımı tek, çift kişilik, king size ve battal boy olmak üzere tüm ölçü seçeneklerine yer verilen lastikli çarşaflar, düzenli bir görünüm sunduğu için yoğun ilgi görür. Öte yandan lastiksiz çarşafa sahip olan takımlarda da çarşaf ölçülerinin büyük olması düzenli bir kullanıma katkı sağlar. Bu durum pamuk-saten nevresim takımı kullananlar tarafından da sıkça ifade edilir.

Pamuk-Saten Nevresim Takımı Kullanımı

Kullanım, yıkama ve yıkama sonrası süreçlerde konfor sunan pamuk-saten nevresim modelleri, şık görünümlerini korumaları ile benzerlerinden ayrılır. Pamuk-saten nevresim kullananlar tarafından sıkça vurgulanan en önemli avantaj ise kolay kırışmamalarıdır. Özel kumaşı sayesinde pek çok avantajı bir arada sunan pamuk-saten nevresim takımları, estetik tasarımları nedeniyle de yatak örtüsü olmasa dahi şık bir görünüm sunar. Ancak bu tekstil ürünlerinin görünümünü ve yapısını koruması için bakım sürecinde bazı noktalara dikkat edilmesi gerekir. “Pamuk-saten nevresim kaç derecede yıkanır?” ve “Pamuk-saten nevresim takımı kullanışlı mı?” gibi sorulara da yanıt niteliğinde olan pamuk-saten nevresim takımı kullanım önerileri şu şekilde sıralanır:

Pamuk-Saten Nevresim Takımı Fiyatları

Başarılı markalar tarafından farklı tasarımlarla üretilerek kullanıcıların beğenisine sunulan pamuk-saten nevresim takımları, uzun yıllar boyunca solma ve pamuklanma yapmamasıyla öne çıkar. Bu nedenle pamuk-saten nevresim takımı en ucuz fiyatlı nevresim takımı olmasa da genel olarak bütçe dostu ev tekstil ürünleri arasındadır. Öte yandan kullanıcıların sık sık yeni nevresim satın alma ihtiyacını ortadan kaldırıldığı için de yoğun ilgi gören saten pamuk nevresim takımı, ulaşılabilir olmasıyla bilinir. Pamuk-saten nevresim takımı fiyatları ölçüler, desen, tasarım farklılıkları ve marka nedeniyle farklı seçenekler sunar. Örneğin, battal boy pamuk-saten nevresim takımı ile tek kişilik pamuk-saten nevresim takımı fiyatları birbirinden farklıdır. Markanın farklı olması da pike fiyatları gibi pamuk-saten nevresim takımı fiyatlarını da etkiler. Tüm bunların yanı sıra çarşaf içermeyen pamuk-saten nevresim fiyatları ve çarşaf içeren pamuk-saten nevresim takımı fiyatları da aynı değildir. Siz de bu ürünlere sahip olmak istiyorsanız, Akakçe sayesinde en ucuz pamuk-saten nevresim modellerine ulaşabilirsiniz.