Altus

Altus ALA 185 GWD Wok Gözlü Beyaz Cam Ankastre Ocak

Altus ALA 185 GWD Wok Gözlü Beyaz Cam Ankastre Ocak

9 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

4.749,05 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 5 dakika önce Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 10 adet 18:00 Bugün kargoda Satıcı: Hepsiburada/Tıkla Sipariş Et

Ürün Özellikleri: Wok, Ankastre, Doğalgazlı, Cam, 4 Gözlü, Gazlı Göz Sayısı: 4, Emaye, Düğmeli... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör
4.726,25 TL20.11.2023

En Ucuz Altus ALA 185 GWD Wok Gözlü Beyaz Cam Ankastre Ocak Fiyatları

Tüm fiyatlar (9)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Altus Ocaklar
Benzer Ürünler

Altus ALA 185 GWD

Şık ve estetik tasarımı ile kullanıcıların beğenisini kazanan Altus ALA 185 GWD ankastre ocak, modern mutfakların vazgeçilmezleri arasında yer alır. Evin en çok vakit geçirilen bölümlerinden biri olan mutfakta yemek yapmayı daha keyifli hale getiren cihaz hem tasarımı hem de fonksiyonel özellikleri ile dikkat çeker. Gelişmiş özellikleriyle pişirme işlemini daha konforlu bir hale getiren ALA 185 GWD, pek çok yemeği kısa sürede pişirmeye olanak sağlar.

Farklı tasarımlara sahip fırın ve davlumbazlara kusursuz bir uyum sağlayan ankastre set üstü ocak, üretiminde kullanılan yenilikçi malzemeler sayesinde dayanıklılığıyla da uzun süre kullanabileceğiniz bir seçenek haline gelir.

Altus kalitesi ve güvencesiyle kullanıcıların beğenisine sunulan ALA 185 GWD ankastre ocak sorunsuz bir kullanım vadeder. Pek çok kişinin ilk tercihi arasında yer alan model, kullanıldığı alana daha modern ve şık bir görünüm kazandırır. Ergonomik tasarımı sayesinde mutfakta alandan da tasarruf etmeye olanak sağlayan set üstü ocak, tezgah üzerinde estetik bir kullanım imkanı sunar.

Fiyat performans ürünü olan ocak, ulaşılabilir aralıklardaki fiyatı sayesinde pek çok farklı bütçeye hitap eder. Altus ALA 185 GWD ankastre set üstü ocağı en uygun fiyat seçenekleri ile satın almak için indirim ve kampanyaları takip edebilirsiniz.

Altus ALA 185 GWD Genel Görünüm

Şık ve Modern Altus ALA 185 GWD Ocak

Modern tasarımı ile son derece şık ve estetik bir görünüm sunan ALA 185 GWD ankastre ocak, hem ev hem de işyeri mutfağında gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. 50 cm olan ideal genişliği sayesinde isteğe göre pek çok farklı alanda kullanılabilir ve dar mutfaklar için kullanışlı seçenekler arasında değerlendirilebilir.

Cam taban rengi ile uyumlu olan 4 adet göz rengi, cihazın genelinde bir bütünlük yakalanmasına imkan tanır. Ocağın gözlerinde kullanılan yuvarlak çerçeveler ürüne daha modern ve estetik bir görünüm katar.

Cihazı set olarak kullanmayı düşünüyorsanız, modelin rengine ve tasarımına uygun bir davlumbaz ve fırın tercihinde bulunabilirsiniz. Ocak, fırın ve davlumbazın uyumlu olması, mutfağa daha modern bir hava katmaya destek olur.

Ürünün ateşleme gözleri, cam taban rengi ile aynı renkte olup uyumlu bir tasarıma sahiptir. Mutfağınızda küçük değişimler ile büyük etki yaratmak istiyorsanız bu cihazı seçenekler arasında değerlendirebilirsiniz. Fiyat performans ürünü olan Altus ALA 185 GWD ideal fiyat aralığı ile pek çok bütçeye hitap eder.

Altus ALA 185 GWD ile Ergonomik ve Fonksiyonel Kullanım

Altus 185 GWD ankastre ocağın sağladığı en büyük avantajların başında kolay kullanım ve temizleme imkanı gelir. Taban kısmında kullanılan cam malzeme, yemeklerin pişmesi sırasında sıçrayan yağ ve suyun zemine tutunmasını engeller.

Emaye ocaklarda meydana gelen yapışma ve kuruma sorunu bu üründe yaşanmaz. Cihazın cam zemini çok fazla güç gerektirmeden kolay bir şekilde temizlenebilir. Herhangi bir kazıma işlemi gerektirmeyen cam ocak, temizleme aşamasında zamandan tasarruf etmeye de olanak sağlar.

Ürünün ideal boyutu üzerine profesyonel bir şekilde konumlandırılan gözler sayesinde tava ve tencerelerin tabanına eşit şekilde ısı yayılarak yemeklerin her tarafının etkili bir şekilde pişmesi desteklenir.

Fonksiyonel kullanım sağlayan bir diğer özellik ise aynı anda pek çok yemeğin pişirilebilmesidir. İdeal boyutlara sahip olduğu için birçok yemeği aynı anda pişirerek özel davetlerinizde sizlere kolaylık sağlar ve zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur.

Altus ALA 185 GWD ocak yorumlarını ve tavsiyelerini göz önünde bulundurarak cihaz hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz modelin olumlu ve olumsuz yönlerini değerlendirerek ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamadığına daha hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

Altus ALA 185 GWD Teknik Özellikleri

Altus ALA 185 GWD ocak, modern ve şık tasarımına ek olarak teknik özellikleriyle de dikkatleri üzerine çeker.

Ateşleme tipi düğmeyle tasarlandığı için oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. 51 cm derinlik ve 50 cm genişliğe sahip olan Altus ankastre ocak, farklı genişlikteki mutfaklarda rahatlıkla tercih edilebilir.

Cihaz doğalgaz kullanımına uygun olup, ihtiyaç halinde uzman kişiler tarafından tüplü çalışma prensibine de geçirilebilir. Ürünün 4 adet gazlı gözü bulunur. Wok gözü, ocak üzerindeki en büyük bölme olarak tasarlanmıştır ve yemeklerin daha hızlı bir şekilde pişmesine olanak sağlar.

Wok gözün çift çerçeveli yapısı tencerelerin zemin tutuşunu güçlendirir ve kayma gibi sorunların yaşanma riski en aza indirilir. Ayrıca wok bölmesinin geniş çerçevesi tencere ve tavaların tabanına ısıyı daha orantılı şekilde yaymaya destek olur.

Olası kazaların önüne geçen gaz emniyeti özelliği, özellikle çocuklu aileler için son derece büyük önem taşır. Cam materyal kullanılarak üretilen ürün, darbelere karşı dayanıklı olsa da dikkatli davranılmasında fayda vardır. Cam yüzey, kullanıcılara temizlik ve kullanım aşamasında da büyük kolaylık sağlar.

Cihazın elektrik ile çalışan herhangi bir gözü bulunmaz. Altus kalitesi ve güvencesi ile sunulan ALA 185 GWD ankastre ocak modelini hem ev hem de dış mekanlar için rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Altus ALA 185 GWD Modelini Seleflerinden Ayıran Unsurlar

Altus ALA 185 GWD ankastre ocağı seleflerinden ayıran özellikler arasında fonksiyonel ve işlevsel tasarımı yer alır. Özellikle cam olması sayesinde pek çok avantajı beraberinde getiren model, kolay kullanımın yanı sıra pratik temizleme imkanı da sunar.

Gaz ile çalışan özel sistemli bu göz, diğer gözlere göre daha büyük boyuta sahip olması sayesinde pek çok tencere ve tava için ideal kullanım imkanı sağlar.

Kaliteli materyaller kullanılarak üretilen Altus ALA GWD modelini satın alarak uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edilebilir. Cihazın en küçük gözünün ideal ısı derecesini yakalaması sayesinde cezve ya da sosluk gibi pişirme araçları bu bölümde kullanılabilir.

Kısa sürede pişirme olanağı veren küçük göz, yemekleri ısıtmak ya da çay gibi içeceklerin demlenmesini sağlamak için tercih edilebilir. İdeal genişliğe sahip olan ALA 185 GWD modelinde aynı anda birden çok yemeği rahat bir şekilde pişirebilirsiniz.

Altus ALA 185 GWD Ürünün Artı ve Eksi Yönleri

Altus ALA 185 GWD ankastre ocak modelinin pek çok avantajı olduğu gibi bazı dezavantajları da bulunur. Cihaz hakkında kullanıcının daha fazla bilgi sahibi olmasını sağlayan artı yönler şunlardır:

  • Doğalgaz çalışma prensibine sahip olan Altus ALA 185 GWD ocak, ihtiyaç halinde tüplü olarak da kullanılabilir.
  • Gaz emniyet sistemi sayesinde çeşitli risklerin meydana gelme olasılığı minimize edilir.

Ürünün artı yönleri kadar eksi yönleri de bulunur. Eksi yönler şu şekilde sıralanabilir:

  • Hassas bir malzeme olan camdan üretilmiş olması en önemli eksi yönüdür.
  • Emaye ocak çeşitlerine göre daha özenli davranılması gereken Altus cam ankastre ocak, kullanılan tencere ve ağır pişirme araçlarının ani düşmesinde kırılabilir ya da çatlayabilir.
  • Bir diğer eksi yönü temizleme sırasında çizilebilme ihtimalinin yüksek olmasıdır. Cam ocak modeline zarar verecek temizlik malzemelerinin kullanılmamasında fayda vardır.

Altus ALA 185 GWD Wok Gözlü Beyaz Cam Ankastre Ocak Fiyat Analizi

Altus ALA 185 GWD Wok Gözlü Beyaz Cam Ankastre Ocak son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Altus ALA 185 GWD Wok Gözlü Beyaz Cam Ankastre Ocak Özellikleri

Wok:
Kullanım Türü:   Ankastre
Ocak Tipi:   Doğalgazlı
Ocak Yüzeyi:   Cam
Toplam Göz Sayısı:   4 Gözlü
Gazlı Göz Sayısı:   4
Ocak Izgara Tipi:   Emaye
Kontrol Paneli:   Düğmeli
Genişlik:   65 cm
Derinlik:   52 cm
Yükseklik:   10 cm
Renk:   Beyaz
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

4 Gözlü Ocak Ankastre Ocak Beyaz Ocak Cam Ocak Doğalgazlı Ocak Wok Ocak

Ürüne puan ver

Altus ALA 185 GWD Wok Gözlü Beyaz Cam Ankastre Ocak Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Altus ALA 185 GWD Wok Gözlü Beyaz Cam Ankastre Ocak İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Altus ALA 185 GWD Wok Gözlü Beyaz Cam Ankastre OcakAltus ALA 185 GW Wok Gözlü Beyaz Cam Ankastre OcakArçelik OCD T 651 DWB Wok Gözlü Beyaz Cam Ankastre OcakProfilo OO36P2O10L Beyaz Cam Ankastre Ocak
 Altus ALA 185 GWD Wok Gözlü Beyaz Cam Ankastre OcakAltus ALA 185 GW Wok Gözlü Beyaz Cam Ankastre OcakArçelik OCD T 651 DWB Wok Gözlü Beyaz Cam Ankastre OcakProfilo OO36P2O10L Beyaz Cam Ankastre Ocak
Fiyat 4.749,05 TL
9 satıcı
5.299,99 TL
7 satıcı
7.886,00 TL
18 satıcı
Fiyat Yok
Popülerlik5. Popüler Altus Ocak---
Ortalama Puan---
WokVarVarVar-
Kullanım TürüAnkastreAnkastreAnkastreAnkastre
Ocak TipiDoğalgazlıTüplüDoğalgazlıTüplü
Ocak YüzeyiCamCamCamCam
Toplam Göz Sayısı4 Gözlü4 Gözlü4 Gözlü4 Gözlü
Gazlı Göz Sayısı4444
Ocak Izgara TipiEmayeEmayeDökümEmaye
Kontrol PaneliDüğmeliDüğmeliDüğmeliDüğmeli
Genişlik65 cm65 cm65 cm59 cm
Derinlik52 cm52 cm52 cm52 cm
Yükseklik10 cm10 cm5 cm4 cm
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı