Arçelik

Arçelik OCD T 651 EB Beyaz Cam Ankastre Ocak

31 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

5.823,18 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 47 dakika önce Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 7 adet 2 iş günü Satıcı: n11/emrecarsim

Ürün Özellikleri: Ankastre, Doğalgazlı, Cam, 4 Gözlü, Gazlı Göz Sayısı: 4, Emaye, Düğmeli, Genişlik: 65 cm... Devamını gör

121 TL fark ile yüksek puanlı satıcı 9,9 seçeneğini gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
5.609,00 TL09.11.2023

En Ucuz Arçelik OCD T 651 EB Beyaz Cam Ankastre Ocak Fiyatları

Tüm fiyatlar (28)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Arçelik Ocaklar
Benzer Ürünler

Arçelik OCD T 651 EB Cam Ankastre Ocak

Arçelik, kaliteli malzemeyi ve üstün teknolojileri ince işçilik ile bir araya getirerek geniş bir kitleye hitap eder. OCD T 651 EB modeli de markanın kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırmaya devam eder.

4 gözden oluşan tasarımı sayesinde aynı anda pek çok farklı yemeğin pişirilmesini sağlar. Büyük ve küçük tencereleri aynı anda ocağın üzerinde pişirebilir, aynı anda birden fazla yemek yapabilirsiniz.

Geniş bir yapıya sahip olması sayesinde de kullanıcılara esneklik kazandıran model, tencerelerin birbirini sıkıştırmadan rahat bir şekilde yerleştirilebilmesine imkan tanır. Ankastre tipinde tasarlanan ürün, tezgah ile bütünleşerek hoş bir görünüm elde edilmesine yardımcı olur.

Cam olması sayesinde modern bir yapıya sahiptir. Sade ve şık olacak şekilde tasarlanan ankastre ocak, mutfaklara zarif bir görünüm kazandırır.

Gazlı ve dört farklı pişirme gözüne sahip olması ile de pratik bir kullanıma sahiptir. Nasıl bir ankastre ocak alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız Arçelik OCD T 651 EB modelini inceleyerek fikir sahibi olmaya başlayabilirsiniz.

Arçelik OCD T 651 EB Önden Görünüm

Arçelik OCD T 651 EB Modelinin Pratik Ateş Kontrolü

Ankastre tipinde tasarlanan ürün, sahip olduğu özellikler ile kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırmayı başarır. Kullanıcı odaklı tasarlanan ankastre ocak, pratik kullanımı ile yemek yapmayı daha pratik ve eğlenceli hale getirir.

Gücünü gazdan alan ankastre ocak, yemeklerin daha doğru bir şekilde pişirilmesini mümkün kılar. Isı üzerinde tam kontrol elde etmenizi sağlaması ile yemekleri istediğiniz sıcaklıkta pişirebilirsiniz.

Ayrıca tavada kızartma yapmanız gerektiğinde pratik bir şekilde harlı ateş elde etmenize yardımcı olur. Anlık ısı değişimleri yapmanız gerektiğinde ateşi zorlanmadan kontrol edebilir, yemeklerinizi dilediğiniz şekilde pişirebilirsiniz.

Aynı zamanda eşit ısı dağılımı elde etmenizi sağlaması ile yemeklerin pişerken yanma olasılığını da azaltır. Arçelik OCD T 651 EB modeli gazlı ocak olduğu için her türlü tencereyi ya da tavayı üzerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Granit, teflon ya da seramik fark etmeksizin her malzemeden üretilen pişirme gerecini bu modelde ısıtabilirsiniz. Sıcaklığı hassas bir şekilde kontrol etmenize yardımcı olan model, ister tatlı ister yemek pişiriyor olun ihtiyaçlarınız doğrultusunda ateşi ayarlamanıza imkan tanır.

Böylece yapacağınız yemeği ideal sıcaklıkta pişirmenizi mümkün kılar. Gaz ocağının düğmesini çevirdiğinizde gaz beslemesi açılır ve ateş içeren gaz ısıya dönüştürülür.

Döner düğme ve gaz brülörü sayesinde ateşin miktarını istediğiniz şekilde belirleyebilirsiniz. Küçük hareketleri bile algılayan düğmesi sayesinde ocağı rahat bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Yemekleri daha etkili bir şekilde pişirmek istiyorsanız Arçelik’in OCD T 651 EB ocak modelini inceleyebilirsiniz.

Arçelik OCD T 651 EB Çapraz Görünüm

Pratik Temizliği ve İşlevsel Tasarımı ile Arçelik OCD T 651 EB

İdeal ölçüleri ve kullanışlı tasarımı ile öne çıkan Arçelik OCD T 651 EB, ankastre ocak arayışında olanlar için iyi bir seçenek haline gelir. Easy Clean özelliğine sahip olan ankastre ocak, özel yüzeyi ile leke tutmamayı başarır.

Özel inoks yüzeyi sayesinde parmak izlerinden yemek artıklarına kadar üzerine gelen her şeyin kolay bir şekilde temizlenmesini sağlar. Parlaklığını korumayı başaran yüzey, yemek pişirirken taşan yağ ya da yemek artıklarını temizleme konusunda başarılı bir performans ortaya çıkarır.

Derinliği 52.4 cm, genişliği 64.6 ve yüksekliği 4.6 cm olan ürün, Solo tipinde tasarlanması sayesinde de her yere rahat bir şekilde sığdırılabilir.

Ayrıca 60 cm ocaklar ile aynı alan montaj edilebilecek şekilde tasarlanması ile de kullanıcılarına esneklik sağlar. Aynı zamanda geniş tasarımı sayesinde ocak gözleri arasında da kullanışlı bir boşluk olmasını sağlar.

Böylece büyük tencereleri yerleştirdiğiniz zaman yandaki gözde sıkışmadan başka bir yemeği rahat bir şekilde pişirebilirsiniz. 11.8 kg ağırlığa sahip olması sayesinde de taşınırken zorlanmadan taşımanıza imkan tanır.

Arçelik OCD T 651 EB ölçüleri ve ağırlığı ile işlevsel bir ürün olmayı başarır. Yan tarafında bulunan düğmeleri üzerinden kontrol edebileceğiniz ürün, pratik kullanımı ile de öne çıkar.

Rahat temizlenebilen, ölçüleri sayesinde kullanıcılarına esneklik kazandıran ve pratik kullanımı ile her yaş grubuna hitap eden Arçelik OCD T 651 EB modeli ile yemek yapmayı daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Arçelik OCD T 651 EB Yandan Görünüm

Arçelik OCD T 651 EB Öne Çıkan Özellikleri

Arçelik OCD T 651 EB modeli sahip olumlu ve olumsuz birtakım özelliklere sahiptir. Ürün hakkında daha yakından fikir edinmek için aşağıda bulunan listeye göz atabilir, satın alıp almayacağınıza daha hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

  • Minimal tasarımı sayesinde tezgahlara şık ve zarif bir görünüm kazandırır.
  • Arçelik OCD T 651 EB modeli gazlı bir ocak olduğu için ateşi pişireceğiniz yemeğe göre rahat bir şekilde kontrol etmenize imkan tanır.
  • Yan tarafında bulunan düğmeler, rahat kullanımı ile öne çıkar. Ayrıca ateşi hassas bir şekilde ayarlamanıza yardımcı olur.
  • Geniş tasarımı sayesinde yan yana tencereleri sıkıştırmadan sığdırmanıza imkan tanır. Tek seferde birden fazla pişirme işlemini yapabilirsiniz. Böylece hem zamandan hem de alandan tasarruf elde etmenizi sağlar.
  • Gaz Emniyet Sistemi, yaşanabilecek kazalara karşı önlem alır.
  • 4 gözü olması sayesinde daha işlevsel bir ürün haline gelir.
  • Çerçevesiz tasarımı sayesinde çok fazla alan kaplamaz.
  • Kolay temizlenebilir kaplaması sayesinde parmak izi ya da lekelerin kolaylıkla temizlenmesini sağlar.
  • Wok gözünün olmaması, ürünün olumsuz yanları arasında sayılabilir.

Sahip olduğu özellikler sayesinde ocak arayışında olanlar için iyi bir seçenek haline gelen ürüne kararsız kaldıysanız bir şans verebilirsiniz. Pratik bir kullanıma ve şık bir görünüme sahip olan ocak ile gereksinimlerinizi karşılamaya başlayabilirsiniz.

Arçelik OCD T 651 EB Detay Görünüm

Arçelik OCD T 651 EB ile OCD T 601 EB Modelinin Farkları

OCD T 651 EB, tasarım bakımından Arçelik OCD T 601 EB modeline benzese de bazı özellikleri ile öne çıkar. İki ürün de 4 ayrı göze sahip olmasına rağmen OCD T 651 EB modeli daha geniş olması sayesinde daha esnek bir kullanıma sahiptir.

Aynı zamanda daha geniş olmasına rağmen önceki modeli ile aynı ağırlığa sahiptir.Böylece sahip olduğu alanı işlevsel bir şekilde kullanmayı başarır. İki model arasından boyutlarına göre karar verebilirsiniz.

Arçelik OCD T 651 EB Ankastre Ocağın Özellikleri

Arçelik OCD T 651 EB ankastre ocak özellikleri ile kullanıcılarının hayatını kolaylaştırır. Ocak yüzeyinin camdan olması, ürüne şık ve zarif bir hava kazandırırken kullanımını da pratikleştirir.

Camdan üretilmesine rağmen oldukça sağlam yapıdadır. Uzun süreli bir kullanım sunar. Kalitenin ince işçilik ile bir araya geldiği model, kolay bir şekilde temizlenebilmesi ile de öne çıkar.

Gaz Emniyet Sistemi, yaşanabilecek kazalara karşı önceden önlem alınmasına yardımcı olur. Rüzgar ya da esintinin ateşi söndürmesi durumunda devreye girerek yaşanabilecek gaz sızıntısı gibi istenmeyen durumları engeller.

Siyah emayeden tasarlanan kahve beki adaptörü, kolay kolay yıpranmaması ve ateşe dayanıklı olması ile kullanıcılara kolaylık katar. Cezvenin altında dengeli bir sıcaklık oluşturan adaptör, kahvenin ideal sıcaklıkta pişmesine yardımcı olur.

Aynı zamanda siyah emaye kaplamaya sahip olması sayesinde ocağın üzerinde hoş bir duruş sergiler. Ankastre ocağın bek şapkası da kahve beki adaptörü gibi düz siyah parlak bir görünüme sahiptir.

Böylece iki aparat da görsel olarak eşsiz bir uyum yakalar. Yüksek sıcaklığa dayanıklı olan parlak emaye ızgara tipine sahip olan ürün, yüksek ateşlerde rahat bir şekilde yemek yapmayı mümkün kılar.

Sahip olduğu özellikler ile kullanıcılarının günlük hayatını daha pratik bir hale getirmeyi başaran ürün, sayısız kullanıcı tarafından tercih edilir. İşlevsel ve dayanıklı bir ankastre ocak arıyorsanız Arçelik OCD T 651 EB fiyat seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Bütçenize uygun alternatifler arasından mutfaklarınıza işlevsellik katabilirsiniz.

Arçelik OCD T 651 EB Ocak Görünüm

Arçelik OCD T 651 EB Beyaz Cam Ankastre Ocak Fiyat Analizi

Arçelik OCD T 651 EB Beyaz Cam Ankastre Ocak son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik OCD T 651 EB Beyaz Cam Ankastre Ocak Özellikleri

Kullanım Türü:   Ankastre
Ocak Tipi:   Doğalgazlı
Ocak Yüzeyi:   Cam
Toplam Göz Sayısı:   4 Gözlü
Gazlı Göz Sayısı:   4
Ocak Izgara Tipi:   Emaye
Kontrol Paneli:   Düğmeli
Genişlik:   65 cm
Derinlik:   52 cm
Yükseklik:   5 cm
Renk:   Beyaz
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

4 Gözlü Ocak Ankastre Ocak Cam Ocak Doğalgazlı Ocak Beyaz Ocak

Ürüne puan ver

Arçelik OCD T 651 EB Beyaz Cam Ankastre Ocak Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Arçelik OCD T 651 EB Beyaz Cam Ankastre Ocak İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik OCD T 651 EB Beyaz Cam Ankastre OcakArçelik OCD T 601 EB Beyaz Cam Ankastre OcakArçelik OCD T 651 DWB Wok Gözlü Beyaz Cam Ankastre OcakArçelik OCL T 651 EB Beyaz Cam Ankastre Ocak
 Arçelik OCD T 651 EB Beyaz Cam Ankastre OcakArçelik OCD T 601 EB Beyaz Cam Ankastre OcakArçelik OCD T 651 DWB Wok Gözlü Beyaz Cam Ankastre OcakArçelik OCL T 651 EB Beyaz Cam Ankastre Ocak
Fiyat 5.823,18 TL
31 satıcı
4.275,00 TL
11 satıcı
7.599,00 TL
18 satıcı
5.989,00 TL
18 satıcı
Popülerlik8. Popüler Arçelik Ocak---
Ortalama Puan----
Wok--Var-
Kullanım TürüAnkastreAnkastreAnkastreAnkastre
Ocak TipiDoğalgazlıDoğalgazlıDoğalgazlıTüplü
Ocak YüzeyiCamCamCamCam
Toplam Göz Sayısı4 Gözlü4 Gözlü4 Gözlü4 Gözlü
Gazlı Göz Sayısı4444
Ocak Izgara TipiEmayeEmayeDökümEmaye
Kontrol PaneliDüğmeliDüğmeliDüğmeliDüğmeli
Genişlik65 cm60 cm65 cm65 cm
Derinlik52 cm52 cm52 cm52 cm
Yükseklik5 cm5 cm5 cm5 cm
RenkBeyazBeyazBeyazBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı