Arçelik

Arçelik OCD T 651 EG Grion Gri Cam Ankastre Ocak

29 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

5.499,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 16:35 Stokta Satıcı: Arces Pazarlama 9,8 500 Yorum Yorumları oku

Ürün Özellikleri: Ankastre, Doğalgazlı, Cam, 4 Gözlü, Gazlı Göz Sayısı: 4, Emaye, Düğmeli, Genişlik: 65 cm... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
4.995,50 TL22.11.2023

En Ucuz Arçelik OCD T 651 EG Grion Gri Cam Ankastre Ocak Fiyatları

Tüm fiyatlar (28)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Arçelik Ocaklar
Benzer Ürünler

Arçelik OCD T 651 EG Grion Cam Ankastre Ocak

Yaşam alanlarını yeni nesil teknolojiler ile buluşturmayı hedefleyen Arçelik, teknik detaylarıyla öne çıkan OCD 651 EG ankastre ocak modelini kullanıcılara sunar. Arçelik OCD T 651 EG ankastre ocak, markanın öne çıkan ve mutfaktaki hayatı kolaylaştıran ev ürünleri arasında kendisine yer bulur.

Özel fonksiyonları ile öne çıkan Arçelik OCD T 651 EG model ankastre ocak, kolay temizlenebilir olması özelliği ile mutfakta geçirilen zamandan tasarruf etmeye yardımcı olur. Arçelik marka ankastre ocak, şık görünümü ile göz doldururken mutfakta çok daha keyifli vakitler geçirmeyi sağlaması ile de öne çıkar.

Arçelik OCD T 651 EG model ankastre ocak aynı zamanda pişirme gözleri arasındaki genişletilmiş mesafe sayesinde aynı anda birden fazla yemeği pişirmeye de olanak tanır.

Siz de evinizde OCD T 651 EG ankastre ocak modeline yer verebilir, hem mutfağınızda oldukça şık bir görünüme ulaşabilir hem de kullanım kolaylığı sağlayan bir ocak ile mutfakta geçireceğiniz vakitleri daha pratik hale getirebilirsiniz. Öte yandan Arçelik OCD T 651 RG ankastre ocak yorumlarını detaylı bir şekilde inceleyerek ürünü daha önce deneyimleyen kişilerin fikirlerinden faydalanabilirsiniz.

Arçelik OCD T 651 EG Ön Görünüm

Arçelik OCD T 651 EG EasyClean Özelliği ile Daha Temiz Mutfaklar

Arçelik OCD T 651 EG grion gri cam ankastre ocak, kullanıcı deneyimini gözeten özellikleri ile dikkatleri üzerine çeker. Mutfak içerisinde çok daha pratik bir dünya oluşturmayı hedefleyen Arçelik OCD T 651 EG, kullanıcı dostu özellikleri ile mutfak işlerini çok daha kısa bir sürede tamamlamak konusunda destek olur.

Ürünün en dikkat çekici özelliklerinin başında ise EasyClean özelliği gelir. Özel EasyClean inoks yüzeye sahip Arçelik OCD T 651 EG ankastre ocak, standart kaplama ocaklara oranla çok daha kolay ve kısa sürede temizlenir.

Ocak yüzeyinde oluşan parmak izlerinin bile kolay bir şekilde temizlenmesini sağlayan EasyClean özelliği; pişirme sonrasında ocak yüzeyinde oluşan yağlı ve kuru yemek lekelerinin iz kalmadan temizlenmesini destekleyen önemli bir özellik olarak öne çıkar.

EasyClean özelliği ile benzer segmentteki modellere oranla öne çıkmayı başaran Arçelik OCD T 651 EG ankastre ocak modelinin yüzeyi, parlaklığını çok daha uzun bir süre boyunca koruyarak mutfağınızın her zaman kusursuz ve temiz görünmesine yardımcı olur. Siz de Arçelik marka ankastre ocak ile hem mutfaklarınızda oldukça şık ve stil sahibi bir görünüm oluşturabilir hem de mutfağınızın hijyenini ekstra efor sarf etmeden, kolayca sağlayabilirsiniz.

Arçelik OCD T 651 EG Yan Görünüm

Arçelik OCD T 651 EG Genel Özellikleri

Arçelik OCD T 651 EG ankastre ocak, genel özellikleri ve şık tasarım detayları ile de öne çıkmayı başarır. Ankastre ocağın çerçevesiz yapısı ise ürünün çok daha zarif bir görünüme ulaşmasına yardımcı olan detaylar arasında yer alır. 4 gözlü ve gazlı ocak yapısı ile de kullanım kolaylığı sunmayı hedefleyen Arçelik OCD T 651 EG ankastre ocak, 64.6 cm genişliği ile oldukça rahat bir kullanım alanı sunar.

Bunun yanı sıra 4.6 cm yüksekliği ise ankastre ocak modelinin ince ve zarif bir yapıya sahip olmasına yardımcı olur. Ocak gözlerinin yan kısmına konumlandıran düğmeler ise Arçelik ankastre ocağın kontrolünü oldukça pratik bir hale getirir.

Her bir düğmenin hemen yanında düğmelerin hangi ocak gözlerini kontrol ettiği bilgisi olası kazaların önüne geçmek konusunda yardımcı olur. Kolay temizlenebilir kaplama ise mutfak temizliği için harcanan süreyi azaltarak zamandan tasarruf etmeyi de sağlamayı hedefler.

Arçelik OCD T 651 EG ankastre ocak yorumları başlığını detaylı bir şekilde inceleyerek siz de mutfağınızda şık ve işlevsel bir ocağa sahip olabilirsiniz.

Arçelik OCD T 651 EG Bek Görünüm

Arçelik OCD T 651 EG Artı Özellikleri

Kullanıcı deneyimi gözetilerek üretilen ve mutfakta geçirilen vakti daha verimli hale getirmeyi hedefleyen Arçelik OCD T 651 EG ankastre ocak, bazı artı özellikleri ile de dikkat çeker. Bu özellikler şu şekilde sıralanabilir:

  • Özel inoks yüzeyi sayesinde Arçelik ankastre ocak, zorlu lekelerin dahi kolaylıkla temizlenmesine ve ocağın her zaman kusursuz parlaklıkta görünmesine yardımcı olur.
  • Pişirme gözleri arasındaki ekstra mesafe bulunmasıyla beğeni toplar. Böylece ocak üzerinde aynı anda dört göz kullanılabilir..
  • Kolay montaj özelliği ile de kullanıcıların takdirini toplamayı başarır. 60 cm boyutundaki ocaklar ile aynı alana monte edilebilen Arçelik ankastre ocak, mekan değişikliği durumlarında ocağın farklı mutfak boyutlarında da kullanılmasına olanak tanır.
  • Ürünün özellikleri arasında yer alan gaz emniyet sistemi de ankastre ocağın kullanımını çok daha güvenli bir hale getirir ve olası mutfak kazalarının önüne geçmeye yardımcı olur.
Arçelik OCD T 651 EG Düğme Görünüm

Arçelik OCD T 651 EG Seleflerinden Ayrılan Yönleri

Arçelik OCD T 651 EG ankastre ocak, kullanıcı deneyimini gözeten teknolojik özellikleri sayesinde seleflerine oranla ön plana çıkmayı başarır. Arçelik OCD 651 EG ankastre ocak modelinin en dikkat çekici özellikleri arasında genişletilmiş ocak yapısı yer alır.

65 cm genişletilmiş ocak yapısına sahip olan Arçelik marka ankastre ocak, pişirme gözleri arasında çok daha geniş bir mesafeye sahip olması ile dikkat çeker. Bu sayede ocağın dört gözünü de efektif bir şekilde kullanmak ve ocak üzerine dört farklı tencereyi aynı anda yerleştirmek mümkün hale gelir.

Böylece ocak üzerindeki bir yemeğin pişmesini beklerken zaman kaybetme sorunu ortadan kalkarak mutfak işlerine ayrılan vakit minimuma inmiş olur. Arçelik OCD T 651 EG model ankastre ocak aynı zamanda montaj kolaylığı sağlama özelliği ile de kullanıcıların takdirini toplar.

Arçelik OCD T 651 EG Genel Görünüm

Arçelik OCD T 651 EG En Ucuz Fiyat Seçenekleri

Arçelik marka OCD T 651 EG ankastre ocak; sunduğu teknolojik özellikler, kullanıcı dostu detayları ve şık tasarımı göz önünde bulundurulduğunda oldukça ulaşılabilir fiyat seçenekleri ile kullanıcılara sunulur.

Mutfakta geçirilen zamanı çok daha kaliteli ve pratik bir hale getirmeyi hedefleyen Arçelik OCD T 651 EG ankastre ocak, kullanım kolaylığı sağlayan özellikleri ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarır.

Arçelik marka ankastre ocak modelinin fiyat seçeneklerini detaylı bir şekilde inceleyerek bütçenize en uygun ürünü kolayca sipariş etmeniz mümkündür. Aynı zamanda ürünün piyasa fiyatları karşılaştırılabilir. Böylece Arçelik OCD T 561 EG ankastre ocak için en ucuz fiyat seçeneklerine de hızlı bir şekilde ulaşılabilir.

Yeni nesil teknolojik özellikler ile donatılarak tasarlanan Arçelik ankastre ocak modelinin kullanım detayları, kullanım kılavuzu içerisinde yer alır. Ankastre ocağınız için gerekli ayarlamaları bu kullanım kılavuzu sayesinde rahatça yapabilir, mutfağınızda geçireceğiniz keyifli saatlerin tadını şimdiden çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Siz de şık tasarımı, kolay temizlenebilir yüzeyi ve kullanıcı deneyimi gözetilerek oluşturulan teknik özellikleri ile göz dolduran Arçelik OCD T 651 EG ankastre ocağı hem kendiniz hem de sevdikleriniz için güvenle tercih edebilirsiniz.

Arçelik OCD T 651 EG Grion Gri Cam Ankastre Ocak Fiyat Analizi

Arçelik OCD T 651 EG Grion Gri Cam Ankastre Ocak son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik OCD T 651 EG Grion Gri Cam Ankastre Ocak Özellikleri

Kullanım Türü:   Ankastre
Ocak Tipi:   Doğalgazlı
Ocak Yüzeyi:   Cam
Toplam Göz Sayısı:   4 Gözlü
Gazlı Göz Sayısı:   4
Ocak Izgara Tipi:   Emaye
Kontrol Paneli:   Düğmeli
Genişlik:   65 cm
Derinlik:   52 cm
Yükseklik:   5 cm
Renk:   Gri
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

4 Gözlü Ocak Ankastre Ocak Gri Ocak Cam Ocak Doğalgazlı Ocak

Ürüne puan ver

Arçelik OCD T 651 EG Grion Gri Cam Ankastre Ocak Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Arçelik OCD T 651 EG Grion Gri Cam Ankastre Ocak İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik OCD T 651 EG Grion Gri Cam Ankastre OcakArçelik OCD 606 5 EG Gri Cam Ankastre OcakArçelik OCL 606-5 EG Gri Cam Ankastre OcakArcelik OCD K 651 DWS Wok Gözlü Siyah Ankastre Ocak
 Arçelik OCD T 651 EG Grion Gri Cam Ankastre OcakArçelik OCD 606 5 EG Gri Cam Ankastre OcakArçelik OCL 606-5 EG Gri Cam Ankastre OcakArcelik OCD K 651 DWS Wok Gözlü Siyah Ankastre Ocak
Fiyat 5.499,00 TL
29 satıcı
7.760,00 TL
1 satıcı
Fiyat Yok 17.265,03 TL
1 satıcı
Ortalama Puan----
Wok---Var
Kullanım TürüAnkastreAnkastreAnkastreAnkastre
Ocak TipiDoğalgazlıDoğalgazlıTüplüDoğalgazlı
Ocak YüzeyiCamCamCamCam
Toplam Göz Sayısı4 Gözlü4 Gözlü4 Gözlü4 Gözlü
Gazlı Göz Sayısı4444
Ocak Izgara TipiEmayeEmaye-Döküm
Kontrol PaneliDüğmeliDüğmeliDüğmeliDüğmeli
Genişlik65 cm65 cm60 cm64.6 cm
Derinlik52 cm52 cm-52 cm
Yükseklik5 cm5 cm-5 cm
RenkGriGriGriSiyah
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı