Arçelik

Arçelik OCD T 651 ES Siyah Cam Ankastre Ocak

25 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

5.995,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 14:19 Peşin fiyatına 6 taksit /6 %0 Peşin fiyatına 5 taksit /5 %0 Stokta Satıcı: Asilev 9,9 370 Yorum Yorumları oku

Arçelik Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Ankastre, Doğalgazlı, Cam, 4 Gözlü, Gazlı Göz Sayısı: 4, Emaye, Düğmeli, Genişlik: 65 cm... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör
5.199,00 TL07.11.2023

En Ucuz Arçelik OCD T 651 ES Siyah Cam Ankastre Ocak Fiyatları

Tüm fiyatlar (25)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Arçelik Ocaklar
Benzer Ürünler

Arçelik OCD T 651 ES

Arçelik OCD T 651 ES ankastre ocak ile lezzetli tarifler kolay ve pratik şekilde yapılır. Yemek pişirme süreçlerindeki gereksinimler göz önüne alınarak imal edilen ürün konforunuzu artıracak özelliklerden beslenir.

Kullanım tipi, ateşleme yapısı, ocak tipi ve ızgara sistemi yüksek verimlilik elde etmenize odaklanır. Tek bir düğme üzerinden ocağı çalıştırabilir, tüm göz düğmelerini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ocak gözü düğmelerinin konumu cihazı aktif kullanırken olduğu gibi, konumlandırırken de işinizi kolaylaştırır. Ocak gözleri de işlevselliğin yüksek olmasına katkı sağlar. Farklı büyüklükteki tencerelerinizi aynı anda ocağa yerleştirerek eş zamanlı pişirme yapabilirsiniz.

Ocak gözlerinden ızgaraya ve yüzeyine değin tüm bölümlerde kaliteli materyal tercih edilir. Yüksek ısıya duyarlı hammadde seçimi sayesinde maksimum pişirme sıcaklığında dahi cihaz ısıdan zarar görmez.

Üstelik, malzemelerin türü ve tasarımı son derece şık ve modern bir görüntü de sunar. Yenilikçi marka teknolojileri, donanım birimleri, üretim teknikleri ve özgün tasarım ürünü kendi segmenti içerisinde bir adım öne çıkarır.

Fiyat performans verileri bir arada incelendiğinde Fibona serisi ankastre ocağın kullanıcılara satın alım ve kullanımda avantaj sağladığı kendini belli eder. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen Arçelik ankastre ocak modelini önerilere uygun şekilde kullanarak uzun yıllar muhafaza edebilirsiniz.

Arçelik OCD T 651 ES Önden Görünüm

Arçelik OCD T 651 ES Ocağın Teknik Özellikleri

Arçelik OCD T 651 ES ocakta gazlı sistem kullanılır. Gazlı tip ocak yüksek işlevsellik sağlaması ile farkını ortaya koyar. Gazlı çalışma mekanizması ısının daha kısa sürede kaba aktarılmasını sağlar.

Böylece ürün, zaman ve enerji tasarrufu vadeder. Ocağın üzerine konulan kabın gövdesi, cihazın manyetik alanı ile etkileşime girer ve ısınır. Bu ise sıcaklığın ocak yüzeyinden ziyade kap üzerinden sağlanması anlamına gelmektedir.

Ocağın uygun bölümüne kabı yerleştirip ateşleme sistemi ile gözü çalıştırarak pişirme işlemine anlık başlayabilirsiniz. Ürünün öne çıkan bir diğer özelliği ise seramik tipi kullanıyor olması. Seramik cam ocak üzerinde uygun boyutlu kadran ve cam yüzey yer alıyor.

Ocak gözünü çalıştırdığınızda yuvarlak bölüm ilk olarak ısınmaya başlıyor. Belli bir ısı seviyesine ulaşıldığında sıcaklık sabitleniyor ve seramik cam yüzey bu şekilde ısınmaya başlıyor.

Seramik hem daha hızlı ısınması hem de daha uzun süre ısıyı koruması ile kendini belli eder. Bu nitelikler, verimliliğin yüksek olmasına da doğrudan katkı sağlar.

Üstelik, cam seramik ocak yapısı gereği ani ısı değişimlerine daha iyi dayanıklılık gösterir. Bu modelde gaz emniyet sistemi de yer almaktadır. Arçelik ocak modelini tercih ederek güvenli ve konforlu bir pişirme süreci yaşayabilirsiniz.

Arçelik OCD T 651 ES Yandan Görünüm

Arçelik OCD T 651 ES Fonksiyonel ve Şık Tasarımı

Arçelik OCD T 651 ES siyah cam ankastre ocak modeli teknik ve fiziksel tasarımı ile ön plana çıkar. Siyah rengin modern tavrına sahip olan cihaz, farklı trendlerden ilham alınarak dizayn edilen mutfak alanlarına yakışmayı başarır.

Ocak yüzeyi, düğmeler ve gözler hem rahatlıkla ayırt edilebilir hem de birbirleri ile tasarımsal olarak tam uyumluluk gösterir. Kılıç stil düğmeler cam ocak yüzeyini görsel olarak tamamlar.

Yandan düğmeli tasarım ise daha kolay erişim ve kontrol imkânı sunar. Kabı ocağın istediğiniz gözüne yerleştirdikten sonra, yanda yer alan düğmeler ile etkili biçimde ocağı çalıştırabilir, ısı gücünün seviyesini değiştirebilir ya da ocağı kapalı konuma getirebilirsiniz.

Ocak gövdesinin yan kenarları yerine ocak yüzeyinin yanında konumlandırılan düğmeler alandan tasarruf sağlar ve daha emniyetli bir yapı sergiler. 60 cm sınıfındaki cihaz 46 mm yükseklik, 560 mm genişlik, 490 mm derinlik ölçüleri ve yalnızca 11.8 kg ağırlığa sahiptir.

Böylece ince, hafif fakat dayanıklı bir çerçeve çizer. Yüksek ısıya ve çevresel etkilere dirençli cam ocak yüzeyini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ocak gözlerinin birbirine olan mesafesi de işlevselliği ve konforu artırır. Gözler arasında ideal mesafe bulunması sayesinde, tüm gözlere uygun kapları yerleştirerek hepsini aynı anda kullanma lüksüne sahipsiniz.

Arçelik OCD T 651 ES Ocak Görünüm

Arçelik OCD T 651 ES Ocağın İşlevsel Göz ve Izgara Yapısı

Arçelik OCD 651 ES model ürün, ankastre sistemi zahmetsizce kullanmanızı mümkün kılan ocak gözü ve ızgara yapısından beslenir. Tekli ızgara tipine sahip olan cihazın bu ekipmanında emaye malzeme kullanılır.

Emaye ızgara yüksek ısı direnci ve kolay temizlenebilir oluşu ile öne çıkar. Mukavemetli olması sayesinde kullanım ve bakım süreçlerinde yüzeyin çizilme ve aşınma riski de daha düşüktür.

Talimatlara bağlı şekilde kullanarak, ürünü ve ekipmanları uzun süre eskime olmaksızın muhafaza edebilirsiniz. Arçelik ocakta 4 adet göz yer alır, farklı büyüklükteki göz boyutları işlevselliği doğrudan artırır. Pişirmek istediğiniz yemeğin miktarına ya da kabın özelliğine göre farklı boyutlardaki gözlerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Cihazda 1 adet büyük boy, 2 adet orta boy ve 1 adet küçük boy olmak üzere, toplamda 4 adet gazlı ocak gözü bulunmaktadır. Gözlerin büyüklüğü ısı yayma derecesi üzerinde etkilidir.

Örneğin, tek kişilik minimal tavayı en küçük göze yerleştirerek veya çok kişi kapasiteli büyük boy tencerenizi en büyük göze koyarak pişirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Gözlerin ısı aktarımı farklılaştığından enerji tüketim değerleri ve verimlilik seviyeleri de değişkenlik gösterir.

Ocak gözü boyutlarından hareketle sol ön bölme 2.9 kW, sağ arka bölme 1,75 kW ve sağ ön bölme 1 kW verimlilik / tüketim yapar. Toplamda 1 W elektrik gücü kullanan Arçelik ankastre ocağı tercih ederek kısa ve uzun vadeli kullanımda avantaj elde edilebilir.

Arçelik OCD T 651 ES Detay Görünüm

Arçelik OCD T 651 ES Kullanım Önerileri

Ocakların hem gövde ve aksesuar materyaline hem de genel niteliklerine göre temizlik süreçleri farklılık gösterebilmektedir. Sağlamlığı ve kalitesi ile adından bahsettiren Fibona serisi ankastre ocağın bakım, temizleme ve kullanım tavsiyelerine uymanız uzun süre kullanım açısından önem arz eder.

Doğru bakım şartlarını sağlayarak cihazı işlev kaybı ve fiziksel deformasyon olmaksızın muhafaza edebilir, lezzetli tariflerinizi keyifle hazırlamanın tadını çıkarabilirsiniz. Bunun için aşağıda yer alan maddelere göz atmanızda fayda vardır.

  • Kullanımdan sonra oluşan yemek sıçramalarına kısa süre içerisinde müdahale etmeniz avantaj sağlar. Isıya maruz kalan yemek lekeleri kuruyarak daha inatçı hâle gelebilir. Bu durum ise daha yoğun temizlik gerektirerek işinizi zorlaştırabilir.
  • Yüzeyde kuruyan inatçı yemek kalıntılarını temizlerken ocağın ana materyaline uygun temizleyiciler kullanmanız önemli. Yüzeyi tahriş edebilecek yoğun kimyasal katkılı deterjanlardan kaçınmaya özen gösterebilirsiniz.
  • Üründe hâlihazırda kolay temizleme teknolojisi yer alır. Bununla birlikte, ultra sert temizlik bezleri ve yoğun güç uygulayarak silme pratiklerinden kaçınmanız deformasyon oluşmaması anlamında fayda sağlar.
  • Seramik yüzeyin yanı sıra ızgarayı, gözleri ve ocak gözü düğmelerini de düzenli şekilde silmeniz önerilir. Yemek sıçramasına ya da taşmasına bağlı lekelenmelerde, ısıyı doğrudan aktaran ocak gözlerine mümkün olan en kısa sürede müdahale etmeniz tavsiye edilir.
Arçelik OCD T 651 ES Çapraz Görünüm

Arçelik OCD T 651 ES Ocağı Seleflerinden Farklı Kılan Nitelikler

Arçelik OCD T 651 fiyat, performans ve tasarım anlamında dikkat çeken özelliklere sahip. Bununla birlikte, ürünü kendi klasmanı içerisinde öne çıkaran çeşitli teknolojileri de bünyesinde barındırır.

Arçelik marka uzmanlarınca geliştirilen ve cihaza entegre edilen sistemler hem kullanım hem de temizlik süreçlerinde işinizi kolaylaştırmayı amaçlar. Geniş yüzey avantajı ocakların işlevselliğini artırdığından, bu modelde 65 cm genişletilmiş ocak tasarımı yer alır.

Ekstra geniş yüzey, ocak gözleri arasında bulunan mesafenin daha fazla olması anlamına gelir. Bu dizayn sayesinde büyük tencerelerinizi eşzamanlı olarak kullanabilirsiniz. Ankastre ocak seçimindeki önemli bir faktör ise ürünlerin konumlandırılma uygunluğu.

65 cm ölçülerine genişletilmiş olan ocak, 60 cm modeller ile aynı alana montajlanabilme özelliği sergiler. Böylece aynı alanı kullanmasına rağmen sizlere daha geniş bir ocak yüzeyi sağlar. Ocağı farklı markalardan ayıran bir diğer özellik de kolay temizlenme avantajı.

Cihazda, Arçelik tarafından geliştirilen EasyClean teknolojisine yer verilmiştir. Ocağın yüzey özelliği olarak öne çıkan bu yapı sayesinde ürün daha kolay temizlenir, leke tutmaz ve daha parlak bir genel imaj sergiler.

Pişirme sonrasında yüzeyde oluşan izleri daha hızlı ve etkili şekilde temizleyebilmenin konforunu yaşayabilirsiniz. Kullanımdan temizlemeye değin pek çok açıdan avantaj sağlayan, dayanıklı ve yüksek performanslı ürün arayışındaysanız, Arçelik 4 gözlü seramik ocağı inceleyebilirsiniz.

Arçelik OCD T 651 ES Siyah Cam Ankastre Ocak Fiyat Analizi

Arçelik OCD T 651 ES Siyah Cam Ankastre Ocak son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik OCD T 651 ES Siyah Cam Ankastre Ocak Özellikleri

Kullanım Türü:   Ankastre
Ocak Tipi:   Doğalgazlı
Ocak Yüzeyi:   Cam
Toplam Göz Sayısı:   4 Gözlü
Gazlı Göz Sayısı:   4
Ocak Izgara Tipi:   Emaye
Kontrol Paneli:   Düğmeli
Genişlik:   65 cm
Derinlik:   52 cm
Yükseklik:   4 cm
Renk:   Siyah
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

4 Gözlü Ocak Ankastre Ocak Doğalgazlı Ocak Cam Ocak Siyah Ocak

Ürüne puan ver

Arçelik OCD T 651 ES Siyah Cam Ankastre Ocak Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Arçelik OCD T 651 ES Siyah Cam Ankastre Ocak İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik OCD T 651 ES Siyah Cam Ankastre OcakArçelik OCD K 651 ES Siyah Ankastre OcakArçelik STOC 826 S Siyah Cam Set Üstü OcakAltus ALA 185 GBD Doğalgazlı Wok Gözlü Siyah Cam Ankastre Ocak
 Arçelik OCD T 651 ES Siyah Cam Ankastre OcakArçelik OCD K 651 ES Siyah Ankastre OcakArçelik STOC 826 S Siyah Cam Set Üstü OcakAltus ALA 185 GBD Doğalgazlı Wok Gözlü Siyah Cam Ankastre Ocak
Fiyat 5.995,00 TL
25 satıcı
6.248,28 TL
16 satıcı
5.400,00 TL
18 satıcı
3.499,00 TL
15 satıcı
Popülerlik7. Popüler Arçelik Ocak--9. Popüler Altus Ocak
Ortalama Puan----
Wok---Var
Kullanım TürüAnkastreAnkastreSet ÜstüAnkastre
Ocak TipiDoğalgazlıDoğalgazlıDoğalgazlıDoğalgazlı
Ocak YüzeyiCamCamCamCam
Toplam Göz Sayısı4 Gözlü4 Gözlü4 Gözlü4 Gözlü
Gazlı Göz Sayısı4444
Ocak Izgara TipiEmayeEmayeEmayeEmaye
Kontrol PaneliDüğmeliDüğmeliDüğmeliDüğmeli
Genişlik65 cm64.6 cm60 cm65 cm
Derinlik52 cm52 cm51 cm52 cm
Yükseklik4 cm5 cm6 cm10 cm
RenkSiyahSiyahSiyahSiyah
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı