Arçelik

Arçelik OMD D 611 EI Inox Ankastre Ocak

Arçelik OMD D 611 EI Inox Ankastre Ocak

32 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

3.845,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 00:14 Stokta Satıcı: Markaevinde.com 9,9 68 Yorum Yorumları oku

Arçelik Yetkili Satıcısı

Ürün Özellikleri: Ankastre, Doğalgazlı, Metal, 4 Gözlü, Gazlı Göz Sayısı: 4, Emaye, Düğmeli, Genişlik: 60 cm... Devamını gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi

Fiyat analizini detaylı gör
3.790,95 TL01.11.2023

En Ucuz Arçelik OMD D 611 EI Inox Ankastre Ocak Fiyatları

Kampanyalı fiyatlar (1)
Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (29)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Arçelik Ocaklar
Benzer Ürünler

Arçelik OMD D 611 EI

Arçelik OMD D 611 EI ocak modeli tarifleriniz için son derece kullanışlı bir ocaktır. Tasarımı ve teknik özellikleri cihazın işlevselliğini ve kalitesini gözler önüne serer. Kullanım tipi, ocak yapısı, ateşleme sistemi ve emniyet nitelikleri ile dikkat çekmesi bir yana, ocak fonksiyonel yüzey dizaynı ile farkını ortaya koyar.

Sağlam ve kaliteli malzemelerden imal edilen ocağı uzun süre keyifle kullanabilir, tariflerinizi rahatlıkla pişirerek servis edebilirsiniz. Izgara yapısından göz adedine ve buton tasarımına değin pek çok açıdan kolay kullanım beklentilerinizi karşılamaya odaklanan cihaz markanın geliştirdiği özel sistemlerden beslenmeyi de ihmal etmez.

Yenilikçi marka teknolojileri, mevcut verimliliği ve ergonomiyi artırma amacına hizmet eder. Bu nitelikler ise ürünü kendi segmenti içerisinde bir adım öne çıkarır.

Ocak gözleri işlevselliği doğrudan artırır. Gözlerin boyutları, ısıtma kapasiteleri ve verimlilikleri de birbirinden farklıdır. Bu çoklu ocak gözü mimarisi çeşitli ebatlardaki kapları en uygun ısı ile pişirmenize olanak tanır.

Geniş tencerelerinizi büyük göze ya da küçük tavalarınızı küçük göze yerleştirerek pişirme işlemine başlayabilirsiniz. Izgara yapısı, toplam ağırlığı, düğme konumu ve düğmelerin fiziksel tasarımı konfor standartlarınızı artırmayı amaçlar.

Böylece, fiyat performans ürünü ocak modelleri arasında yer alan Arçelik OMD D 611 EI hem kurulum hem de kullanım anlamında rahatlık vadeder. Bu sayede siz de yaşam alanlarınızda verimli ve kullanışlı bir cihaza sahip olmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Arçelik OMD 611 EI Genel Görünüm

Dört Gözlü Arçelik OMD D 611 EI

Arçelik OMD D 611 EI ocak seçkisinin genel özellikleri, ürünün kendi klasmanı içerisindeki konumunu ayırt edici kılar. Gordion Gas Hobs Project serisi dahilinde yer alan ocak, modern görünümü ve pratik kullanıma önem verenlerin beğenisini kazanır.

Yenilikçi tasarımı sayesinde ocağı mutfak dekorasyonunuzun tamamlayıcı bir ögesi olarak düşünebilir, uygun olan alana rahatlıkla adapte ederek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Cihazda inoks renk tercih edilmesi, kullanıcıları memnun eden önemli bir detaydır. Ocak yüzeyinden ızgaraya ve gözlere değin tüm birimlerin renkleri ve genel hatları birbiriyle tam bir uyum içerisindedir.

Doğalgaz ocak tipini kullanan ürün, gazlı sistemin faydalarını da beraberinde getirir. Üründe dört adet ocak gözlü sistem tercih edilmiştir ve bu gözler özel kontrol düğmeleri ile anlık olarak kullanılabilir yapıdadır.

Gazlı sistemin güvenli bir alan yaratması ise özel gaz emniyet sistemi ile sağlanır. Bu güvenlik birimi, herhangi bir sebepten oluşabilen hava sirkülasyonu dolayısı ile alev söndüğünde devreye girer. Alev söndüğünde gaz kesilir ve bu şekilde istenmeyen problemlerin oluşması da önlenir.

Arçelik OMD 611 EI Yan Görünüm

Arçelik OMD D 611 EI Tasarımı

Arçelik ocak kreasyonu, performans özelliklerinin yanı sıra tasarımı ile de dikkatleri üzerine çeker. Bu modeli tercih ederek keyifli bir yemek pişirme deneyimi yaşayabilirsiniz.

Ürün kalite, verimlilik ve işlevsellik anlamında öne çıkan niteliklerden beslenir. Örneğin cihazda ankastre sistemi kullanımı söz konusudur. Bu yapı, ocağı ankastre mutfağınızdaki uygun alana kolayca yerleştirmenizi mümkün kılar.

Genel görünümün estetiğine katkı sağlaması bir yana, ankastre dizayn sayesinde kullanımda da zorluk yaşatmaz. İnoks rengin yenilikçi tavrını sergileyen cihaz, kalitesi ve sağlamlığı ile de adından bahsettirir.

Kolay temizlenme, leke tutmama ve çevresel etkilere dirençli olma gibi nitelikler bu paslanmayan çelik yüzey ile birlikte sizlere ulaşır.

4 gözlü ocakta üç farklı ateşleme gücüne sahip pişirme bölmesi yer alır ve cihaz düğmeden ateşleme sistemi ile son derece pratik şekilde çalıştırılabilir. Düğmeden ateşleme sistemi sayesinde kibrit ve çakmak gibi harici ateşleyicilere gerek kalmadan ocağınızın gözlerini çalıştırabilirsiniz.

Arçelik OMD 611 EI Tuş Görünüm

Arçelik OMD D 611 EI Ocağın Artıları ve Eksileri

Arçelik OMD D 611 EI ankastre ocak fiyat performans skalasındaki pek çok modelin bir adım önüne geçmeyi başarır. Kullanıcı gereksinimleri çerçevesinde imal edilen cihazın birtakım artı ve eksileri olduğu söylenebilir.

OMD D 611 EI ocağın avantajları:

  • Fiyat performans anlamında beklentileri iyi derecede karşılaması ile kendi sınıfındaki öncüler arasına yerleşir. Kalite ve dayanıklılık seviyesi ise uzun yıllar kullanım vadeder.
  • Klasik ocak kullanım gereksinimini karşılayan teknik donanıma sahip olmasının dışında, cihaza özel marka teknolojilerinden de yararlanılır. Böylece, mevcut niteliklerin üzerinde verimlilik sergiler.

Arçelik ocağın negatif yönleri:

  • Arçelik ankastre ocak gazlı tip sisteme sahiptir. Doğalgazlı yapı daha iyi ısı yayma gibi özellikleri bulunmakla birlikte, elektrikli ocak kullanmaya alışkın olanlar için bu nitelik negatif etki gösterebilir.
  • Üründe, markaya özgü Precise Flame teknolojisi yer almıyor. Bünyesinde birbirinden farklı 9 adet gaz ayarı bulunan bu teknolojiyi içeren modeller daha profesyonel bir pişirme süreci deneyimlemenize yardımcı olabilir.
  • Hem hızlı pişirme yapması hem de eşit ısı dağılımı sağlaması ile öne çıkan bir sistem olan Wok, bu üründe mevcut değildir.

Arçelik OMD 611 EI Ön Görünüm

Arçelik OMD D 611 EI Ocağı Benzerlerinden Ayıran Özellikler

Arçelik OMD D 611 EI inox ankastre ocak, marka uzmanlarınca geliştirilen çeşitli sistemlere bünyesinde yer verir. Arçelik teknolojileri, cihazın daha uzun ömürlü olmasından etkili kullanılmasına değin pek çok avantajı da beraberinde getirir.

Ürünü emsallerinden farklı kılan özelliklerin başında, Arçelik ocak modelinde Arçelik’e özgü Easy Clean özelliğinin mevcut olması söylenebilir.

Özel tasarım inoks yüzeyin daha pratik şekilde temizlenmesini sağlayan bu nitelik, bakım sürecinde ekstra zaman ve efor harcamamanıza odaklanır. Parmak izlerini dahi kolayca silebilir, yemek pişirmeden kaynaklı lekeleri daha zahmetsiz bir şekilde yüzeyden çıkarabilirsiniz.

Öne çıkan bir diğer önemli özellik ise genişletilmiş ocak yapısıdır. Pişirme gözleri arasındaki mesafenin daha geniş olması adına, 65 cm genişletilmiş ocak yüzeyine yer verilir. Geniş alana büyük tencerelerinizi yan yana koyarak pişirme işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Ankastre ocak, kolay montajlanabilir olma özelliğine sahiptir. Böylece kullanımdan kuruluma değin konforlu bir alan yaratır.

Arçelik OMD 611 EI Detay Görünüm

Arçelik OMD D 611 EI Ocak Gözü Özellikleri

Arçelik teknik ekip ve tasarım uzmanlarınca imal edilen ocak modeli, işlevsel ve pratik kullanım elde etmenizi önceler. 7.8 kg ağırlığındaki ürün 4.4 cm yükseklik, 51 cm derinlik ve 61 cm genişlik ölçülerine sahiptir.

1 adet küçük, 2 tane orta boy ve 1 adet büyük olmak üzere toplamda 4 adet ocak gözü sizlere sunulur. Orta göz 2 kW, küçük göz 1 kW ve büyük göz 2.9 kW verimlilik değeri sunar. Toplam elektrik gücü tüketimi ise 1 Watt’dır.

Düğmeden kontrol edilen sistem yan tarafta yer alır. Göz düğmelerinin minimumdan maksimuma tüm gaz ayarları açıklayıcı görsellerle betimlenmiştir.

Çerçevesiz tasarımın estetik görünümünü sizlere ulaştıran ocağın kontrol düğmelerinin yan üst yüzeyde olması da avantajlıdır. Böylece ekstra yer kaplamaz ve yanlışlıkla düğmelerin çevrilmesi riski büyük oranda azalır.

Kolay temizlenebilir kaplama üzerinde bulunan gözlerin ideal şekilde kullanılabilmesi ise özel ızgara ekipmanı ile sağlanır. Yüzeye tam uyumlu ızgara, kaplarınızı dengeli ve emniyetli şekilde ocakta muhafaza etmenizi sağlar. Siz de ihtiyaçlarınıza uygun bir ankastre ocak arayışındaysanız, Arçelik OMD D 611 EI incelemesi yaparak, ona bir şans tanıyabilirsiniz.

Arçelik OMD D 611 EI Inox Ankastre Ocak Fiyat Analizi

Arçelik OMD D 611 EI Inox Ankastre Ocak son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik OMD D 611 EI Inox Ankastre Ocak Özellikleri

Kullanım Türü:   Ankastre
Ocak Tipi:   Doğalgazlı
Ocak Yüzeyi:   Metal
Toplam Göz Sayısı:   4 Gözlü
Gazlı Göz Sayısı:   4
Ocak Izgara Tipi:   Emaye
Kontrol Paneli:   Düğmeli
Genişlik:   60 cm
Derinlik:   51 cm
Yükseklik:   4 cm
Renk:   Inox
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Ekmek Makinesi Doğalgazlı Ocak 4 Gözlü Ocak Ankastre Ocak Inox Ocak

Ürüne puan ver

Arçelik OMD D 611 EI Inox Ankastre Ocak Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Arçelik OMD D 611 EI Inox Ankastre Ocak İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik OMD D 611 EI Inox Ankastre OcakArçelik OML D 611 EI Inox Ankastre OcakArçelik O 705 YDGEI Inox Ankastre OcakArçelik SOMD D 611EI Inox Set Üstü Ocak
 Arçelik OMD D 611 EI Inox Ankastre OcakArçelik OML D 611 EI Inox Ankastre OcakArçelik O 705 YDGEI Inox Ankastre OcakArçelik SOMD D 611EI Inox Set Üstü Ocak
Fiyat 3.845,00 TL
32 satıcı
3.810,00 TL
13 satıcı
Fiyat Yok 4.179,00 TL
24 satıcı
Popülerlik---4. Popüler Arçelik Ocak
Ortalama Puan----
Kullanım TürüAnkastreAnkastreAnkastreSet Üstü
Ocak TipiDoğalgazlıDoğalgazlı-Doğalgazlı
Ocak YüzeyiMetalMetal-Metal
Toplam Göz Sayısı4 Gözlü4 Gözlü-4 Gözlü
Gazlı Göz Sayısı44-4
Ocak Izgara TipiEmayeEmaye-Emaye
Kontrol PaneliDüğmeliDüğmeli-Düğmeli
Genişlik60 cm60 cm-58 cm
Derinlik51 cm51 cm-51 cm
Yükseklik4 cm4 cm-6 cm
RenkInoxInoxInoxInox
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı