Arçelik

Arçelik OV 643 T Siyah Vitroseramik Elektrikli Ankastre Ocak

Arçelik OV 643 T Siyah Vitroseramik Elektrikli Ankastre Ocak

20 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

9.999,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: Bugün 16:24 Stokta Satıcı: Arces Pazarlama 9,8 500 Yorum Yorumları oku

Ürün Özellikleri: Vitroseramik, Ankastre, Elektrikli, Cam, 4 Gözlü, Elektrikli Göz Sayısı: 4, Dokunmatik, Genişlik: 58 cm... Devamını gör

270 TL fark ile Arçelik yetkili satıcı seçeneğini gör


Kontrolü Kaybetme!Bu ürün son 1 ay içinde daha düşük fiyat gördü.

Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
9.299,00 TL03.11.2023

En Ucuz Arçelik OV 643 T Siyah Vitroseramik Elektrikli Ankastre Ocak Fiyatları

Piyasa fiyatları (1)

Tüm fiyatlar (20)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Arçelik Ocaklar
Benzer Ürünler

Arçelik OV 643 T Vitroseramik Elektrikli Ankastre Ocak

Yeni nesil teknoloji ile geliştirilen Arçelik OV 643 T elektrikli ankastre ocak, kullanışlı yapısı sayesinde beklentileri sonuna kadar karşılamayı başarır.

Dokunmatik kontrol mekanizması ile modern mutfaklara uyum sağlar ve vitroseramik yapısı ile bir adım öne çıkar. Pürüzsüz ve düz yüzeyi özel kaplaması sayesinde son derece kullanışlı bir yapı sunar ve yemek pişirme işlemlerini keyifli hale getirir.

Mutfaktaki en iyi yardımcınız olmaya aday ankastre ocak, hassas dokunmatiği sayesinde ısı ayarlarını sorunsuz şekilde yapmanıza olanak tanır. Pratik tarzıyla ilgi çeker ve şık tasarımıyla da mutfaklara son derece estetik bir hava kazandırır.

Üstün performansı ile kullanıcılardan tam not alarak hızlı şekilde ısınır ve yemeklerinizi tam kıvamında pişirir. Yeni nesil teknoloji ile geliştirilen ankastre ocak, basit kuruluma ve kolay kullanım tarzına sahiptir.

Pişirme gözlerinin sıcaklığını birkaç basit adım ile yapabilir, en uygun ısı ayarını pratik biçimde ayarlayabilirsiniz. Güçlü dokunmatik ekran, komutları anında algılayarak ihtiyaç ve beklentilerinize cevap verir.

Etkileyici ve modern tasarım çizgileriyle ise bulunduğu alanı zenginleştirir. Geniş yüzeyi sayesinde aynı anda birden fazla yiyeceği pişirmenize de olanak tanır.

Kullanışlı özelliklerini şıklığı ile taçlandıran Arçelik OV 643 T vitroseramik ankastre ocağa mutfağınızda yer açabilir, yemek pişirirken fonksiyonel özelliklerinden faydalanarak keyifli anları doyasıya yaşayabilirsiniz.

Arçelik OV 643 T Önden Görünüm

Arçelik OV 643 T Ocak Teknik Özellikleri

Arçelik OV 643 T ankastre elektrikli ocak, vitroseramik yapıya sahiptir. Arçelik kalitesini yansıtan fonksiyonel özellikler, kullanıcı deneyimi noktasında eşsiz avantajlar sunar.

Elektrikle işlevsel hale gelir ve 4 gözlü yapısı sayesinde aynı anda birden fazla yemek pişirmenize olanak tanır. Ankastre ocak, üstün ısınma performansı ile kullanıcıların beklentilerini sonuna kadar karşılar.

Dokunmatik kontrol paneli üzerinden kısık, orta ve yüksek sıcaklık ayarlarını kolaylıkla yapabilir, keyifli kullanımın tadını çıkarabilirsiniz. Anlaşılır kontrol ekranı ile kullanıcı dostu bir deneyim yaşatır ve ekran yapısı ile beğeni toplar.

Açma, kapama, sıcaklık ve pişirme modu değiştirme gibi ayarlamaları LED ekran üzerinden kontrol edebilir, ocağın kontrolünü güvenli şekilde yapabilirsiniz.

Atıl ısı göstergesi bulunan cihaz, güvenlik açısından da dikkat çekici teknik detaylar ile donatılmıştır. Ocağı kapattığınızda sıcaklık uyarısı oluşturarak olası kazaların engellenmesine de büyük ölçüde yardımcı olur.

Ocak cam yüzeyi yüksek kaliteli cam yapısına sahiptir. Çizilme, yıpranma, yanma ve matlaşma gibi durumlara karşı dayanıklı olan yüzey, özel malzeme yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanıma katkı sağlar.

Arçelik OV 643 T Ankastre Ocak Tasarımı

Modern çizgileri ile mutfaklara şıklık kazandırır ve zarif duruşu sayesinde her alana kolaylıkla uyum sağlar. Siyah renkli tasarıma sahip olduğu için her mutfak dekorasyonuna hitap eden yapısı ile ilgi çeker.

Ebat açısından da son derece konforlu bir kullanım sunar. Kompakt yapıya sahip olduğundan dar alanlarda bile yer kaplamayan standart ölçülerde üretilir. Arçelik OV 643 T elektrikli ankastre ocak modeli 3,7 cm yükseklik, 51 cm derinlik ve 58 cm genişlik ölçülerine sahiptir.

Tezgâh üzerinde uygun alanı belirleyerek kurulumunu gerçekleştirebilir, kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. 7.8 kg ağırlığı ile sağlam duruş sergileyen cihaz, Arçelik kalitesini her kullanımda yansıtır.

Pürüzsüz siyah cam yüzey yapısı, hem yemek pişirme hem de temizlik noktasında kullanıcısına önemli pek çok avantaj sağlar. Düz yüzey, tencere ve tava tabanlarının tümüne doğrudan temas ettiği için yemekleri daha kısa sürede hazırlamanıza yardımcı olur.

Tasarruf etmeniz için de elverişli yapısının yanı sıra tencerelerin kaymasını engelleyen özel bir yapıya sahiptir. Leke tutmayan cam yapı, temizlik işlemlerini pratik şekilde tamamlamanız ve her zaman hijyenik kullanmanız için idealdir.

Özel temizlik aparatı ile bir arada sunulan ocağı belirli aralıklarla temizleyerek üstün hijyenin tadını çıkarabilirsiniz. Arçelik OV 643 T yorum bölümünde farklı kullanıcıların ürün hakkındaki değerlendirmeleri yer alır. Ürün ile ilgili yapılan yorumları yakından inceleyerek kararınızı verebilir, beklentileri karşılayan ocağı hemen satın alabilirsiniz.

Arçelik OV 643 T Çapraz Görünüm

Arçelik OV 643 T Ankastre Ocak Pişirme Fonksiyonları

Kendiniz, sevdikleriniz ve aileniz için lezzetli yemekler hazırlarken keyifle kullanabileceğiniz ocak, farklı pişirme seçenekleri ile size yardımcı olur. 4 farklı pişirme gözü aynı anda birden fazla yemek pişirmenize olanak tanır.

İdeal mesafeye sahip ocak gözleri, tencere ve tavaları sorunsuz şekilde muhafaza eder. 58 cm genişliğe sahip olan ocak yüzeyi, kullanıcısına ayrıcalıklı bir deneyim yaşatır.

Ocağın sol ön bölmesi 21 cm ölçüsü ile büyük tencere ve tavalar ile işlem yapmanızı sağlar. 2300 W güç ile çalışan öngöz, yüksek ısıya ihtiyaç duyduğunuz tariflerde kullanmanız için geliştirilmiştir. Modelin sol arka bölmesi ise 14 cm ölçüsü ile en küçük gözlü alandır.

Cezve veya küçük sos tencereleri ile işlem yaparken 1200 W güç ile çalışan bölmeyi değerlendirebilirsiniz. Arçelik OV 643 T ankastre ocak üzerinde yer alan sağ ön bölmesi 16 cm ölçüsü ile orta büyüklükteki tencerelerde kolaylık sağlar.

Sağ arka bölme ise 18 cm ölçüsü ile günlük pişirilen yemekler için tercih edilebilir. Cihaz toplam 6800 W güç kapasitesi ile üstün performans sergiler.

Tüm ocak bölmeleri 9 farklı ısı kademesine sahiptir. Hazırladığınız tarife bağlı olarak ısı değişikliklerini dokunmatik ekran üzerinden yapabilir, kullanışlı yapının keyfini yaşayabilirsiniz.

Arçelik OV 643 T ile OV 644 DI Ocak Arasındaki Farklar

Arçelik OV 644 DI arasında bazı farklar bulunur. OV 643 T dokunmatik ateşleme sistemi ile bir adım öne çıkar. OV 644 DI modelinde ise düğmeden ateşleme sistemi kullanılmıştır.

OV 643 T ocak modelinde LED ekran yer alırken, OV 644 DI modelinde ekran bulunmaz. Ağırlık noktasında da birbirinden ayrılan modellerden Arçelik OV 643 T 4 gözü elektrikli vitroseramik siyah cam ankastre ocak 7.8 kg, OV 644 DI modeli ise 8.6 kg ağırlığa sahiptir.

Arçelik OV 643 T Ölçüleri

Arçelik OV 643 T Ocak Modelinin Artı ve Eksi Özellikleri

Benzersiz fonksiyonları ile son derece farklı bir deneyim yaşatan Arçelik OV 643 T set üstü ocak, hem artı hem de bazı eksi özelliklere sahiptir. Son teknoloji ile geliştirildiğinden fonksiyonel yapısı sayesinde mutfakta konforlu anlar yaşatır. Ürünün artı ve eksi özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Ekran kilidi bulunduğu için yemek pişirirken ısı değişimi yaşanmasına engel olur.
  • Ekran kilidini ocağı kullanmadığınız zamanlarda aktif ederek istenmeyen kazaların önüne geçebilir, ocağın açılmasını engelleyebilirsiniz.
  • Vitroseramik yapıya sahip olduğu için ısıyı homojen şekilde pişirme gereçlerinin tabanına dağıtarak ideal pişirme ısısını sunar.
  • Geniş yüzeyi sayesinde aynı anda birden fazla yemeği yapabilmenize olanak tanır.
  • Kullanışlı LED ekran, anlaşılır bildirimleri sayesinde son derece rahat şekilde kontrol edilir.
  • Hassas yapılı dokunmatik yüzey, tüm komutları anında uygulayarak hızlı işlem yapmanızı sağlar.
  • Güçlü ısı aktarımı, yemekleri daha kısa sürede pişirmenize yardımcı olur.
  • Hafıza fonksiyonu bulunmadığı için ısı kaydetme işlemi yapılamaz.
  • Zamanlayıcı fonksiyonu yer almaz.
  • Ankastre ocak 19 kademeli ısı düzeyine sahip olan ürünlere kıyasla dezavantajlı sayılabilir.

Arçelik OV 643 T kullanımı sırasında oldukça keyifli ve pratik bir yemek pişirme deneyimi sunar. Fonksiyonlarına ve kalitesine kıyasla ulaşılabilir düzeydeki fiyat seçenekleriyle sunulan ürünü kendiniz ve sevdikleriniz için güvenle tercih edebilirsiniz.

Arçelik OV 643 T Siyah Vitroseramik Elektrikli Ankastre Ocak Fiyat Analizi

Arçelik OV 643 T Siyah Vitroseramik Elektrikli Ankastre Ocak son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik OV 643 T Siyah Vitroseramik Elektrikli Ankastre Ocak Özellikleri

Vitroseramik:
Kullanım Türü:   Ankastre
Ocak Tipi:   Elektrikli
Ocak Yüzeyi:   Cam
Toplam Göz Sayısı:   4 Gözlü
Elektrikli Göz Sayısı:   4
Kontrol Paneli:   Dokunmatik
Genişlik:   58 cm
Derinlik:   51 cm
Yükseklik:   4 cm
Renk:   Siyah
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

4 Gözlü Ocak Ankastre Ocak Cam Ocak Dokunmatik Ocak Elektrikli Ocak Vitroseramik Ocak Siyah Ocak

Ürüne puan ver

Arçelik OV 643 T Siyah Vitroseramik Elektrikli Ankastre Ocak Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Arçelik OV 643 T Siyah Vitroseramik Elektrikli Ankastre Ocak İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik OV 643 T Siyah Vitroseramik Elektrikli Ankastre OcakBosch PKE611D17E Siyah Seramik Elektrikli Ankastre OcakArçelik OI 636 Siyah İndüksiyonlu Ankastre OcakSiemens ET611HE17E Siyah Seramik Elektrikli Ankastre Ocak
 Arçelik OV 643 T Siyah Vitroseramik Elektrikli Ankastre OcakBosch PKE611D17E Siyah Seramik Elektrikli Ankastre OcakArçelik OI 636 Siyah İndüksiyonlu Ankastre OcakSiemens ET611HE17E Siyah Seramik Elektrikli Ankastre Ocak
Fiyat 9.999,00 TL
20 satıcı
14.453,00 TL
1 satıcı
Fiyat Yok 11.014,98 TL
13 satıcı
Popülerlik7. Popüler Arçelik Ocak--4. Popüler Siemens Ocak
Ortalama Puan----
Seramik-Var-Var
VitroseramikVar---
İndüksiyonlu--Var-
Çocuk Kilidi-Var--
Kullanım TürüAnkastreAnkastreAnkastreAnkastre
Ocak TipiElektrikliElektrikliElektrikliElektrikli
Ocak YüzeyiCamCamCamCam
Toplam Göz Sayısı4 Gözlü4 Gözlü4 Gözlü4 Gözlü
Elektrikli Göz Sayısı4444
Kontrol PaneliDokunmatikDokunmatikDokunmatikDokunmatik
Genişlik58 cm59 cm60 cm59 cm
Derinlik51 cm52 cm51 cm52 cm
Yükseklik4 cm5 cm5 cm5 cm
RenkSiyahSiyahSiyahSiyah
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı