Arçelik

Arçelik STO 810 DGE Beyaz Set Üstü Ocak

Arçelik STO 810 DGE Beyaz Set Üstü Ocak

6.079,05 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 17 dakika önce Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 10 adet 1 iş günü Satıcı: Hepsiburada/Sigma+Elektronik

Ürün Özellikleri: Set Üstü, Doğalgazlı, Metal, 4 Gözlü, Gazlı Göz Sayısı: 4, Emaye, Düğmeli, Genişlik: 58 cm... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
2.859,00 TL14.11.2023

En Ucuz Arçelik STO 810 DGE Beyaz Set Üstü Ocak Fiyatları

Tüm fiyatlar (1)

Tüm fiyatlar (1)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Arçelik Ocaklar
Benzer Ürünler

Arçelik STO 810 DGE Set Üstü Ocak

Arçelik set üstü ocak STO 810 DGE cihazı mutfağınızın vazgeçilmezlerinden biri olur. STO 810 DGE tasarımıyla ve işlevselliği ile dikkat çeker. Gazlı sistemde çalışan ürün tasarımıyla ve tüm teknik ayrıntılarıyla beğeninize sunulur.

Arçelik STO 810 DG E kullanılan malzeme emaye ve metaldir. Arçelik STO 810 DGE set üstü ocak modeli küçük alana sahip mutfakların kısıtlı alanı için ve sınırlı mutfağın tasarım anlayışına uygun çözümler getirir.

Yaptığınız yemekleri sağlıklı, güvenli ve arzu ettiğiniz derecede ayarlayabilen Arçelik STO 810 DG E sayesinde yemek yapmak keyifli bir hale dönüşür. Sahip olduğu teknik donanımla kullanım kolaylığı sağlayan mutfak aleti iş yükünüzü hafifletir.

Arçelik STO 810 DG E güvenliğinizi sağlamak adına gaz emniyeti bulunur. Bu sayede mutfak aleti çalışırken pişirilen yemekte herhangi bir taşma söz konusu olursa gaz otomatik olarak kesilir ve tehlike ortadan kalkar.

Her mutfağın ihtiyacı olan Arçelik STO 810 DG E, güvenli ve kolay bir şekilde ergonomik kullanım imkânı tanır. Mutfaktaki yaşamınızı kolaylaştıracak ve işlerinizi hafifleten ürün konforlu ve rahat bir şekilde kullanılabilir.

Ocağın altının açık unutulması durumunda da Arçelik STO 810 DG E otomatik olarak gazı keser. Cihaz teknik donanımıyla son derece fonksiyonel özelliklerle zenginleştirilmiştir.

Ürünü iyi tanıyanların yaptığı Arçelik STO 810 DGE yorumlar ve analizlerini incelerseniz, kullanışlı özellikler hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Arçelik STO 810 DGE Önden Görünüm

Gaz Emniyet Sistemli Arçelik STO 810 DGE Set Üstü Ocak Özellikleri

Gazlı ocağa sahip Arçelik STO 810 DG E set üstü özelliktedir. Ocağın kurulumunu bir uzmandan yardım alarak kısa zamanda tamamlayabilirsiniz. Set üstü ocağın 4 adet gözü gazla çalışır.

Gaz emniyet sistemine sahip model yüksek güvenlik sağlar. Arçelik STO 810 DG E düğmelerinden kontrol edebilir. Set üstü ocağın düğmeleri yan tarafta yer alır. Düğmelerle kontrollerini büyük bir kolaylıkla yapabileceğiniz ocağın en büyük gözü 2.9 kWh ile ikinci en büyük gözü 2 kWh güçle çalışır.

Ayrıca Arçelik STO 810 DGE mutfak aletinin ateşleme tipi düğmeden de çalışır. Her evin ihtiyacı ocak rahatlıkla kullanılabilen özellikleri barındırır. 4 gözden biri ekonomik göz özelliğindedir. Bu ekonomik göz kahve pişirme gibi küçük çaplı işlemler için kullanılabilir.

Ayrıca ekonomik gözü yumurta haşlamak veya su ısıtmak için de tercih edebilirsiniz. Orta boyda iki adet göze sahip Arçelik STO 810 DGE ocağın bu bölümleri genellikle tencere yemekleri yaparken değerlendirilebilir.

Sulu yiyeceklerden pilav gibi yemekleri hazırlayabileceğiniz bu gözde tencere kolaylıkla kullanılır. Arçelik STO 810 DG E dev gözü sayesinde de büyük boyutlu tencerelerde yemek pişirmenizi mümkün kılar. Şık tasarımıyla öne çıkan set üstü ocak beyaz renk tonlarının hakim olduğu bir görünüme sahiptir.

Bu şekilde Arçelik STO 810 DG E hemen hemen her mutfağa uyum sağlar. Temizlenmesi de son derece kolay olan cihazın kaplama malzemesinden lekeler kolaylıkla çıkarılabilir. Böylece mutfağın temizliğini yapmanız kolaylaşacaktır.

Arçelik STO 810 DGE Set Üstü 4 Gözlü Ocak

Arçelik STO 810 DGE ocağın yan kısmında yer alan düğmeler ile gözler pratik olarak kontrol edilebilir. Düğmelerle yemeğin altını rahat bir şekilde kısabilir ve açabilirsiniz. Ayrıca ufak bölümün üzerinde kahve gözü bulunur.

Bu özellik ile ufak gözdeki cezvenin devrilmesi önlenir. Kahveden kaynaklanan hijyen sorununu bu sayede aşabilirsiniz. Mutfaklarda en çok tercih edilen set üstü şekline sahip ocak mutfağınızın vazgeçilmezleri arasına girer.

Hayatınızı kolaylaştıran ve yemek pişirme sürenizi kısaltacak olan Arçelik STO 810 DGE set üstü ocak şık ve modern bir görünüm yaratır. Şıklığının yanı sıra sağladığı pratiklik ile de model dikkatleri üzerine çekerek kullanıcılardan tam not alır.

Arçelik STO 810 DGE ocak yalnızca nemli bir bez ve deterjanla temizlenmelidir. Kullanıcılar emaye başlıkları çıkararak yıkayıp temizleyebilir ve sonrasında tekrar kullanabilir. Minimal bir alanda kullanım olanağı sunan set üstü ocak size kaliteli bir deneyim yaşatır.

4 gözlü Arçelik STO 810 DGE set üstü ocak (doğalgazlı) fazla yer kaplamaz ve bu sayede ergonomik dizaynıyla pratik bir şekilde yemek yapma işinin üstesinden gelebilirsiniz.

Mutfağınızın yemek konusunda kahramanı olacak set üstü ocak ile en lezzetli yemekleri yapabilmeniz mümkün hale gelir.

Mis gibi kokan ve uzun zaman unutulmayacak lezzetler hazırlamanıza yardımcı olan STO 810 DGE set üstü ocak modelinin düğmeleriyle ayarlar kolaylıkla yapılabilir. Ayrıca set üstü ocakla çakmak kullanmanıza gerek bırakmadan ateşleme sistemini aktif hale getirebilirsiniz.

Arçelik STO 810 DGE Set Üstü Ocağın Tasarım Detayları

Mutfakta kullanılan Arçelik STO 810 DGE 4 gözü gazlı set üstü ocak görsellik olarak ortama uyum gösterir ve mutfakta geçirdiğiniz zamandan keyif almanızı sağlar. Çok sayıdaki fonksiyonel özelliğinin yanı sıra ocak göz estetiğini sağlar.

Solo tipi Arçelik STO 810 DGE set üstü ocak beyaz rengiyle göz doldurur. 4 gözü bulunan set üstü ocağın yüzeyi metalden üretilmiştir. Adaptörü de siyah emayeden üretilen Arçelik STO 810 DG E ürününün ağırlığı 8 kg olarak ölçülür.

Ayrıca Arçelik STO 810 DG E 6 cm yüksekliğe, 51 cm derinliğe ve 58 cm genişliğe sahiptir. Aletin tencere ızgarası parlak emayeden üretilmiştir. Beyaz çerçevesiyle öne çıkan mutfak aletinin üstünde yer alan Arçelik logosu oldukça şık bir görünüme sahiptir.

Diğer eşyalarla bütünlük oluşturabilecek Arçelik STO 810 DG E beyaz rengiyle mutfağı tamamlayan gösterişli bir model olarak yerini alır. Metalden üretilmiş alet kullanım ömrünü uzatır ve temizlikle ilgili sıkıntı yaşamamanız için özel olarak üretilmiştir..

Mutfağa uyum sağlayan Arçelik STO 810 DG E set üstü ocak yıllar geçse de mutfakta modern görüntüsünden hiçbir şey kaybetmez. Mutfaktaki ferahlığa olumlu bir katkıda bulunan set üstü ocak tasarımıyla ve şıklığıyla göz doldurur.

Daha şık bir görünüme sahip olması için düğmeler yan tarafta olacak şekilde tasarlanmıştır. Yemek pişirme sırasında bu özellik dökülmeyi, damlamayı engeller. Böylece düğmelerin bozulmasının önüne geçilir. Mutfak aleti eşsiz tasarımıyla kullanıcılara geniş bir pişirme alanı sunar.

Arçelik STO 810 DGE Çapraz Görünüm

Arçelik STO 810 DGE Set Üstü Ocak İle STO 812 DGE Arasındaki Farklar

Arçelik STO 810 DG E modelinin ocağının yüzeyi metaldendir ancak STO 812 DGE ocakta yüzey paslanmaz çelikten üretilmiştir. Ayrıca STO 812 DGE set üstü ocak modeli inoks iken incelenen tasarım beyaz renktedir.

Her iki ürünün üretiminde emaye kullanılmıştır. Ağırlık ve boyut bakımından da cihazlar benzer özelliklere sahiptir. Her iki set üstü ocak modelinde de emniyet sistemi bulunur ve düğmeden ateşleme özelliği yer alır.

Arçelik STO 810 DGE Set Üstü Ocağın Temizliği

Sürekli kullanılan Arçelik STO 810 DGE ocak modelinin aralıklarla temizlenmesi gerekir. Yemek kırıntıları, lekeler ve buhardan kaynaklı kirler, kötü bir görüntü oluşturabilir. Set üstü ocağı temizlerken metal yüzeye uygun olarak aşındırıcı özellikte olmayan deterjan kullanmanız önem taşır.

Ayrıca leke izinin kalmaması için deterjanla kullanılan bezden farklı bir bez kullanmak gerekir. Çizilmeleri önlemek için daha hassas hareketlerle Arçelik STO 810 DG E ocağın üst kısmı silinmelidir.

Arçelik STO 810 DGE set üstü ocak üzerinde yer alan davlumbaz ürüne uzaksa yemek buharları dışarıya iyi düzeyde atılamaz. Bu da ocağın daha fazla kirlenmesini ve yemek buharına maruz kalmasını sağlar. Bu sorun yüzünden ocağın kullanım ömrü azalır.

Böyle bir durumun önüne geçmek için düzenli aralıklarla set üstü ocağı temizlemek gerekir. Tüketiciler set üstü ocakla ilgili dönem dönem yapılan indirim ve kampanyaları takip edebilir Arçelik STO 810 DG E modeline daha avantajlı fiyatlarla sahip olabilir.

Avantajlı STO 810 DGE fiyat seçeneklerini inceleyerek kendiniz için en uygun ürüne erişebilirsiniz. Arçelik STO 810 DGE set üstü ocak sahip olduğu kullanışlı özelliklere rağmen uygun fiyatlarla satışa sunulur.

Arçelik STO 810 DG E modelini kullanıcılar kendileri için tercih edebilecekleri gibi hediye amaçlı da satın alabilir. Beğeninize sunulan Arçelik STO 810 set üstü ocağın tüm özelliklerini inceleyerek ürüne hemen şimdi sahip olabilirsiniz.

Arçelik STO 810 DGE Beyaz Set Üstü Ocak Fiyat Analizi

Arçelik STO 810 DGE Beyaz Set Üstü Ocak son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Arçelik STO 810 DGE Beyaz Set Üstü Ocak Özellikleri

Kullanım Türü:   Set Üstü
Ocak Tipi:   Doğalgazlı
Ocak Yüzeyi:   Metal
Toplam Göz Sayısı:   4 Gözlü
Gazlı Göz Sayısı:   4
Ocak Izgara Tipi:   Emaye
Kontrol Paneli:   Düğmeli
Genişlik:   58 cm
Derinlik:   51 cm
Yükseklik:   6 cm
Renk:   Beyaz
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

Doğalgazlı Ocak Set Üstü Ocak Beyaz Ocak 4 Gözlü Ocak

Ürüne puan ver

Arçelik STO 810 DGE Beyaz Set Üstü Ocak Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Arçelik STO 810 DGE Beyaz Set Üstü Ocak İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Arçelik STO 810 DGE Beyaz Set Üstü OcakArçelik STO 812 DG E Inox Set Üstü OcakArçelik STO 810 SYDG Siyah Set Üstü OcakArçelik STO 810 E Beyaz Set Üstü Ocak
 Arçelik STO 810 DGE Beyaz Set Üstü OcakArçelik STO 812 DG E Inox Set Üstü OcakArçelik STO 810 SYDG Siyah Set Üstü OcakArçelik STO 810 E Beyaz Set Üstü Ocak
Fiyat 6.079,05 TL
1 satıcı
4.400,00 TL
4 satıcı
4.999,00 TL
2 satıcı
3.490,00 TL
10 satıcı
Ortalama Puan----
Kullanım TürüSet ÜstüSet ÜstüSet ÜstüSet Üstü
Ocak TipiDoğalgazlıDoğalgazlıDoğalgazlıTüplü
Ocak YüzeyiMetalMetalMetalEmaye
Toplam Göz Sayısı4 Gözlü4 Gözlü4 Gözlü4 Gözlü
Gazlı Göz Sayısı444-
Ocak Izgara TipiEmaye-EmayeEmaye
Kontrol PaneliDüğmeliDüğmeliDüğmeliDüğmeli
Genişlik58 cm60 cm60 cm60 cm
Derinlik51 cm51 cm51 cm51 cm
Yükseklik6 cm6 cm6 cm6 cm
RenkBeyazInoxSiyahBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı