Electrolux

Electrolux EHF6240IOK Siyah Vitroseramik Elektrikli Ankastre Ocak

En Popüler 7. Ocak(1 yorum)
Electrolux EHF6240IOK Siyah Vitroseramik Elektrikli Ankastre Ocak

14 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

3.799,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 15 dakika önce

, peşin fiyatına 6 taksit

Stokta14:00Bugün kargodaSatıcı: Media Markt9,4 660 Yorum
Yorumları oku

Ürün Özellikleri: Vitroseramik, Ankastre, Elektrikli, Cam, 4 Gözlü, Elektrikli Göz Sayısı: 4, Dokunmatik, Genişlik: 59 cm... Devamını gör


Fiyat Değişimi15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör

En Ucuz Electrolux EHF6240IOK Siyah Vitroseramik Elektrikli Ankastre Ocak Fiyatları

Piyasa fiyatları (3)

Tüm fiyatlar (14)

En Popüler Electrolux Ocaklar

Electrolux EHF6240IOK Elektrikli Ankastre Ocak

Electrolux EHF6240IOK cam seramik elektrikli ankastre ocak, yeni nesil teknolojilerden ilham alan tasarımı ve konforlu kullanımı ile dikkat çeker. Siyah cam seramik yüzeyin pürüzsüz ve parlak görünümü modern bir tarz oluştururken kolay temizlenebilir özelliği pratik bir kullanım sağlar. Dokunmatik kontrol paneli, siyah zemin üzerinde kırmızı ışıklarla kontrast bir görünüm sunar.

Kontrol panelinin dokunmatik özellikte olması ocağın yüzey pürüzsüzlüğüne uyum sağlar ve temizlik işlemlerini kolaylaştırır. Dokunmatik özellik nedeniyle çocukların güvenliğini ön planda tutan çocuk emniyeti fonksiyonu çocukların kazara ocağı çalıştırmasını ve olası yanma risklerini önler. Ayrıca otomatik kapanma fonksiyonu ile ocak güvenli bir kullanım sağlayabilirsiniz. Electrolux EHF6240IOK ankastre ocak elektrikli yapısı, kolay montaj özelliği ile mutfağınıza rahatlıkla uyum sağlar.

Vitroseramik ocağın elektronik yapısında yer alan atıl ısı göstergesi, ocak yüzeyinin sıcaklığı güvenli bir seviyeye gelene kadar açık kalır. Böylece olası yanma tehlikelerine karşı önlem alınır. Atıl ısı göstergesi ile ocağın hangi bölgesinin güvenli olduğunu kolayca görebilirsiniz. Ocak üzerinde bulunan kontrol panel kullanımı kolay ve pratiktir. İstediğiniz sıcaklık seviyesinde yiyeceklerinizi pişirmek için sadece dokunarak ayarlama yapabilirsiniz. Electrolux EHF6240IOK bağımsız bir yapıya sahip olduğu için ocağınızı dilediğiniz yerde kullanma esnekliğine sahip olursunuz. Şık tasarımı, esnek kullanımı ve güvenlik önlemleri ile bir ocaktan beklediğiniz tüm özellikleri bünyesinde barındıran Electrolux EHF6240IOK, pişirme işlemlerini konforlu bir şekilde gerçekleştirebilmenize imkan tanır.

Electrolux EHF6240IOK Elektrikli Ocak Görünümü

Electrolux EHF6240IOK Dokunmatik Panel ile Kolay Kontrol ve Geniş Kullanım Alanı

Electrolux EHF6240IOK ankastre ocak elektrikli çalışma sistemi ile dijital teknolojilere sahiptir. Ocak üzerinde bulunan dokunmatik kontrol paneli, tüm ayarlamaları kolayca tamamlayabilmeniz için fonksiyonel olarak tasarlanmıştır. Sesli geri bildirim özelliğine sahip olan dokunmatik panel özgürce hareket edebilmeniz için size daha fazla alan imkanı sunar. Electrolux Vitroseramik elektrikli ankastre ocak, mükemmel siyah yüzeyi ve dijital panel özelliği ile bütünsel bir uyum içindedir.

Son derece asil görünümüne kırmızı LED ışıklarla zarafet katan Electrolux EHF6240IOK, güvenlik bakımından etkili önlemler sunarak riskleri en aza indirir. Dört farklı ebatta pişirme gözü ile istediğiniz seviyede işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sıcaklık seviyelerini dijital panelden artırıp eksiltebilir, ocağı kapattıktan sonra soğuma durumunu göstergeler ile takip edebilirsiniz. Kontrol panelinin dijital platformda olması, temizlik açısından da elverişli bir yüzey sağlar.

Yalnızca Vitroseramik yüzey temizleyici krem ve bir bezle ocağınızın tamamını kolayca temizleyebilirsiniz. Ayrıca kurumuş ve katı lekeler için özel tasarlanmış Vitroseramik ocak kazıma jileti, ocağınızı çizmeden temizler. Temizlik işlemleri için tek önemli nokta ocağı kapalı konuma getirmektir. Electrolux EHF6240IOK ankastre ocağın seramik parlak yüzeyi mutfağınızda sade ve modern bir hava estirir. Çalıştığı anlarda yaydığı kırmızı LED ışıklı göstergeler, pişirme işlemlerinizi kontrollü bir şekilde yapmanızı sağlar.

Electrolux EHF6240IOK Yakın Görünümü

Electrolux EHF6240IOK ile Risklere Karşı Detaylı Güvenlik Önlemleri

Electrolux vitroseramik ankastre ocak, teknolojik detaylarda ekstra güvenlik önlemleri ile öne çıkar. Elektrikli yapısı ile kontrol sistemi tamamen kişisel kullanıma odaklı olan cihaz, pişirme işlemleri bittikten sonra soğuyup güvenli bir seviyeye gelene kadar atıl ısı göstergelerini aktif kılar. Atıl ısı göstergeleri ocak yüzeyinde yedi farklı bölgede bulunur. Bu göstergeler kullanılmayan kısımlarda dahi sıcaklık seviyesine göre belirerek dalgınlık veya dikkatsizlik gibi durumlar için uyarıcı fonksiyon üstlenirler.

Kullanılan bölümlere yakın bölgeler kullanılmasalar dahi riskli bir sıcaklık seviyesine ulaşabilirler. Atıl göstergeler, böyle durumlarda riskleri önlemek için aktive olurlar. Electrolux EHF6240IOK ankastre ocağın diğer güvenlik önlemlerinden biri olan otomatik kapanma özelliği belirli durumlarda ocağı kapatarak olası riskleri önler.

Ocağın tüm pişirme bölmeleri kapalı olduğunda, ocak açıldıktan sonra herhangi bir ayarlama yapılmadığı durumlarda ve bazı ısı ayarlarında belirli saat limitleri aşıldığında otomatik kapanma özelliği devreye girer. Bu fonksiyon ocakta unutulan ve yanma riski ile karşı karşıya kalan yiyecekleri ve kaza risklerini önlemek için geliştirilmiştir. Electrolux EHF6240IOK ocak, çocuk emniyet aygıtı ile güvenlik önlemlerini daha ileri bir seviyeye taşır. Birkaç basit adımla ocağı devre dışı bırakabilir, çocukların kazara ocağı çalıştırmasını önleyebilirsiniz. Riskleri en aza indiren detaylı güvenlik önlemleri sayesinde Electrolux EHF6240IOK yorum ve görüşler, güvenli kullanım açısından işlevsel bir cihaz olduğunu doğrular.

Electrolux EHF6240IOK Ekran Görünümü

Electrolux EHF6240IOK Ocak ile Electrolux EGH6343ROR Arasındaki Farklar

Electrolux ankastre ocak modellerinden olan EGH6343ROR ile EHF6240IOK arasındaki en önemli fark çalışma sistemleridir. EGH6343ROR gazlı bir ocak iken EHF6240IOK elektrikli bir ocaktır. EHF6240IOK elektronik dijital bir kontrol paneline sahiptir. EGH6343ROR modelde ise ayarlamalar için döner kontrol düğmeler kullanılır. EGH6343ROR ocak pişirme alanında 4 adet gazlı ocak beki ve 2 adet dökme demir ızgara bulunur ve ocak yüzeyi siyah mat özelliktedir.. EHF6240IOK modelde ise pişirme alanı siyah vitroseramik ve pürüzsüz bir yüzeyden oluşur.

Electrolux EHF6240IOK Artı ve Eksi Özellikler

Electrolux EHF6240IOK elektrikli ankastre ocak, modern mutfaklara şık tasarım detayları ile zarafet katar. Elektrikli yapısı, bağımsız biçimde kullanılmasına ve kolayca yer değiştirmesine olanak tanır. Güvenlik önlemleri ve kolay temizlenebilme özellikleri ile hayatı kolaylaştıran teknolojilerle donatılmış olan cihaz, dijital yapısıyla pratik bir sisteme sahiptir. EHF6240IOK ankastre ocağı benzerlerinden ayıran artı ve eksi özellikler şöyledir:

 • Siyah vitroseramik yüzeyi ile pürüzsüz ve parlak bir görünüme sahiptir.
 • Dijital kontrol paneli sayesinde ısı seviyeleri dokunmatik hareketlerle ayarlanır. Kolay ve pratik kullanım özelliği sunar.
 • Düz ve pürüzsüz yüzey temizliği son derece kolaydır.
 • Elektrikli yapısı kolay taşınabilme ve farklı alanlarda kullanılabilme esnekliği sunar.
 • Otomatik kapanma özelliği riskli bulduğu anlarda devreye girerek kazalara karşı önlem alır.
 • Çocuk emniyet kilidi ile yanlışlıkla oluşabilecek yanma risklerini önler.
 • Işıklı kontrol paneli şık görünümüyle mutfağınızda modern bir hava estirir.
 • Atıl ısı göstergeleri ile güvenlik önlemleri üst seviyeye taşınır. Ocak yüzeyinin 7 farklı bölgesinde ısı seviyesi güvenli bir limite ulaşana kadar atıl ısı göstergeleri yanık kalır.
 • Hızlı ve kolay montaj özelliği ile tek adımda ocağınızı istediğiniz yere yerleştirmek mümkündür.
 • Elektrikli bir yapıya sahip olması pratik ve hızlı bir şekilde istenilen ısı seviyesine ulaşmasında etkilidir.
Electrolux EHF6240IOK Ocak Görünümü

Electrolux EHF6240IOK Teknik Özellikler

Electrolux EHF6240IOK vitroseramik elektrikli ankastre ocak, siyah parlak bir yüzeye sahiptir. Cihazın dijital kontrol paneli sağ ön tarafa yerleştirilmiştir ve kolay erişim özelliği sunar. Ocağın brüt ağırlığı 8.1 kg’dır ve hafif yapısıyla kolay taşınabilir özelliktedir. Ürün ölçüleri 590x520 mm’dir. Radiant Hob özellikli ısıtma teknolojisine sahiptir. Işıklı kontrol paneli pişirmenin her aşamasında ısı seviyesini rahatlıkla görmenizi sağlar.

Çocuk emniyeti fonksiyonu ocağa entegre edilmiş yapıdadır. Ocağın güvenli kullanımı için otomatik kapanma özelliği mevcuttur. Ocağı açık unutma veya uzun süre aynı seviyede ocağın çalışıyor olması gibi durumlarda önlem amacıyla otomatik kapanma özelliği devreye girer. Atıl ısı göstergesi, güvenlik önlemlerinde önemli bir görev üstlenir. Ocak kapandıktan sonra hala sıcak olan bölgeleri görmenizi sağlayan göstergeler, ocak güvenli bir ısı seviyesine ulaştığında kendiliğinden söner.

Ocakta bulunan sesli sinyal özelliği herhangi bir sorun fark ettiğinde devreye girerek uyarı verir. Ocağın kablo uzunluğu 1,5 metredir, ürün kolay hareket ettirilebilir ve farklı alanlarda sorunsuz kullanılabilir. Cam seramik yüzeyin temizliği son derece kolaydır. Yüzey temizleme kremi ve bir bez yardımıyla pratik bir şekilde temizlik yapabilirsiniz. Kurumuş ve yapışmış kirler için özel tasarımlı kazıma jileti ile ocağınızı çizmeden temizleme imkanına sahip olursunuz. Electrolux EHF62440IOK elektrikli ankastre ocak, kullanım ve bakım kolaylığı, modern ve şık tasarımı ile mutfağınızda sadelik ve ahengi birleştirir.

Electrolux EHF6240IOK Siyah Vitroseramik Elektrikli Ankastre Ocak Fiyat Analizi

Electrolux EHF6240IOK Siyah Vitroseramik Elektrikli Ankastre Ocak son 6 aylık fiyat değişim grafiği

Electrolux EHF6240IOK Siyah Vitroseramik Elektrikli Ankastre Ocak Özellikleri

Vitroseramik:
Kullanım Türü:   Ankastre
Ocak Tipi:   Elektrikli
Ocak Yüzeyi:   Cam
Toplam Göz Sayısı:   4 Gözlü
Elektrikli Göz Sayısı:   4
Kontrol Paneli:   Dokunmatik
Genişlik:   59 cm
Derinlik:   52 cm
Yükseklik:   4 cm
Renk:   Siyah
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
5.01 kişi oyladı
Ürüne puan ver
 • Fatih Ö.415 yorum
  2215 beğeni
  Fatih Ö.5 Eylül 2020
  Cam seramik yüzeyi kolay temizlenebiliyor. Işıklı kontrol paneli bulunuyor. Hangi bölgenin sıcak olduğunu anlamak mümkün. Otomatik kapanma özelliği bulunuyor. Sesli geri bildirim özelliği kullanımda kolaylık sağlıyor.
  • Alışverişçi resmi

Electrolux EHF6240IOK Siyah Vitroseramik Elektrikli Ankastre Ocak İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Electrolux EHF6240IOK Siyah Vitroseramik Elektrikli Ankastre OcakSiemens ET611HE17E Siyah Seramik Elektrikli Ankastre OcakArçelik OV 643 T Siyah Vitroseramik Elektrikli Ankastre OcakElectrolux EHF6343FOK Elektrikli Vitroseramik Ankastre Ocak
 Electrolux EHF6240IOK Siyah Vitroseramik Elektrikli Ankastre OcakSiemens ET611HE17E Siyah Seramik Elektrikli Ankastre OcakArçelik OV 643 T Siyah Vitroseramik Elektrikli Ankastre OcakElectrolux EHF6343FOK Elektrikli Vitroseramik Ankastre Ocak
Fiyat 3.799,00 TL
14 satıcı
7.599,00 TL
19 satıcı
5.979,08 TL
23 satıcı
7.599,00 TL
1 satıcı
Popülerlik7. Popüler Ocak2. Popüler Siemens Ocak2. Popüler Arçelik Ocak6. Popüler Electrolux Ocak
Ortalama Puan1 yorum1 yorum1 yorum-
WokYokYokYokYok
SeramikYokVarYokYok
VitroseramikVarYokVarVar
İndüksiyonluYokYokYokYok
Çocuk KilidiYokYokYokVar
KapaklıYokYokYokYok
Kullanım TürüAnkastreAnkastreAnkastreAnkastre
Ocak TipiElektrikliElektrikliElektrikliElektrikli
Ocak YüzeyiCamCamCamCam
Toplam Göz Sayısı4 Gözlü4 Gözlü4 Gözlü4 Gözlü
Elektrikli Göz Sayısı4444
Kontrol PaneliDokunmatikDokunmatikDokunmatikDokunmatik
Genişlik59 cm59 cm58 cm59 cm
Derinlik52 cm52 cm51 cm52 cm
Yükseklik4 cm5 cm4 cm5 cm
Akıllı---Yok
AkıllıYokYokYok-
RenkSiyahSiyahSiyahSiyah