Kumtel

Kumtel KO-40 TSHDF Siyah Set Üstü Cam Ocak

En Popüler 9. Ocak(10 yorum)
Kumtel KO-40 TSHDF Siyah Set Üstü Cam Ocak
Gaz seçenekleri:

17 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

1.488,00 TL Ücretsiz kargoSatıcıya GitSon güncelleme: 34 dakika önce

, peşin fiyatına 3 taksit

Stokta 10 adet18:00Bugün kargodaSatıcı: Hepsiburada/Steel Marketing

Ürün Özellikleri: Set Üstü, Gazlı, Cam, 4 Gözlü, Gazlı Göz Sayısı: 4, Emaye, Düğmeli, Genişlik: 60 cm... Devamını görEn Ucuz Kumtel KO-40 TSHDF Siyah Set Üstü Cam Ocak Fiyatları

Tüm fiyatlar (11)

En Popüler Kumtel Ocaklar
Benzer Ürünler

Kumtel KO-40 TSHDF Set Üstü Cam Ocak

1972 yılından bu yana birbirinden kaliteli teknolojik aletler üreten Kumtel, ankastre ocakları ile de ön plana çıkar. Kumtel KO-40 TSHDF siyah ocak, kullanıcılara benzersiz bir yemek pişirme deneyimi sunar.

Pratik kullanımı sayesinde yemek yapmayı keyifli ve kolay bir hale getirir. Böylelikle dilediğiniz yemeği kolay bir şekilde pişirip sevdiklerinize sunabilirsiniz.

Kumtel KO-40 TSHDF, 4 gözlü olması sayesinde aynı anda 4 farklı yemeği pişirmenize olanak sağlar. Kalabalık misafirler ağırlayacak olsanız bile endişe etmeden dilediğiniz yemekleri pişirebilirsiniz.

Yemek pişirmek her ne kadar keyifli olsa da bazı noktalara dikkat edilmediğinde tehlikeli hale gelebilir. Yemek taşması gibi durumlarda gaz açık kalırsa hem sizin hem sevdiklerinizin güvenliği açısından tehlike yaratır.

Kumtel KO-40 TSHDF siyah ocak, sahip olduğu gaz emniyet sistemi ile güvenli bir kullanım imkanı sunar. Gaz emniyet sistemi, ocağın alevi herhangi bir nedenden dolayı söndüğünde gazı keserek olası riskli durumların meydana gelmemesini sağlar.

Kumtel KO-40 TSHDF yorumlar açısından incelendiğinde, birçok özelliğin olumlu kullanıcı yorumlarında ile ön plana çıktığı görülür. Eğer hem güvenli hem de pratik bir şekilde yemek yapmayı diliyorsanız tercihinizi Kumtel KO-40 TSHDF ocaktan yana kullanarak birbirinden lezzetli yemeklerle sofralar hazırlayıp sevdiklerinizle keyifli bir şekilde vakit geçirebilirsiniz.

Kumtel KO-40 TSHDF Önden Görünüm

Kaliteli ve İşlevsel Tasarım: Kumtel KO-40 TSHDF

Kumtel KO-40 TSHDF siyah cam set üstü/ankastre ocak, paslanmaz emaye bek kapaklarına sahiptir. Bu sayede kapaklar ilk günkü görünümünü ve kalitesini uzun yıllar boyunca korur. Çizilme gibi olası hasarlara karşı dayanıklı olan emaye kaplaması aynı zamanda ısıya karşı da dayanıklıdır.

Kapakların düzenli aralıklarla temizlenmesi kullanım ömrünü uzatır. Özellikle yemek taşması gibi durumlarda kapaklar temizlenerek yemek artıklarından arındırılmalıdır.

Ocağın yüzeyi cam olduğu için kolay temizlenebilir bir yapıya sahiptir. Herhangi bir ocak temizleme ürünü ile pratik bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Kumtel KO-40 TSHDF set üstü cam ocak, otomatik ateşleme özelliğine sahiptir. Kullanmak istediğiniz ocak gözüne ait çakmağı çevirerek kolay bir şekilde yakabilirsiniz. Otomatik ateşleme özelliği çakmak arama derdine son verir. Ayrıca elinizi yakma riskinizi ortadan kalkar.

Düğmeler ocağın yan tarafında konumlanmıştır. Düğmelerin yanında hangi ocak gözüne ait olduğuna dair bir görsel bulunur. Bu sayede hangi düğmenin hangi göze ait olduğunu düşünmenize gerek kalmaz.

Ocağın düğmeleri kolay bir şekilde yerinden sökülüp geri takılabilir. Eğer düğmelerin arasına yemek artığı veya yağ kalıntıları birikmişse yerinden rahatlıkla söküp temizleyebilirsiniz.

Kumtel KO-40 TSHDF set üstü ocak siyah renge sahip olduğu için mutfağınıza şık bir hava katar. Oval kıvrımları, ocağın kendine özgü bir görünümünün olmasına olanak sağlar.

Keskin hatlara sahip ocaklardan sıkıldıysanız Kumtel KO-40 TSHDF siyah set üstü cam ocak modelini tercih edebilirsiniz. Bu sayede yaşam alanlarınızda işlevsel ve kullanışlı bir tasarıma sahip olmanın avantajlarından faydalanabilir, aradığınız özellikleri bulabilirsiniz.

Çift Taraflı Uyum Özelliğine Sahip Kumtel KO-40 TSHDF

Kumtel KO-40 TSHDF siyah cam set üstü ocak, hem LPG hem de doğalgaz ile uyumlu olma özelliğiyle ön plana çıkar. Kumtel ocak, tüp bittiği zamanlarda doğalgaz kullanarak yemek pişirmenize olanak sağlar. Ya da doğalgaz kullanmayı tercih ediyorsanız evinizde her ihtimale karşı tüp bulundurarak her koşulda yemek pişirmeye devam edebilirsiniz.

Ocağın emaye ızgaraya sahip olması da avantajlı özellikleri arasında yer alır. Izgaraların emaye özelliği pratik ve kolay bir temizlik imkanı sunar.

Izgaraları elinizde yıkayarak temizleyebileceğiniz gibi bulaşık makinesinde yıkayarak da temizliğini sağlayabilirsiniz. Dayanıklı yapıya sahip oldukları için bulaşık makinesinde herhangi bir zarar görmezler.

Hafif oldukları için de elde temizlikleri oldukça kolaydır. Sıcak bir su içerisinde bekletip ardından yıkarsanız üzerinden biriken bütün kirlerden arındırabilirsiniz. Izgaraların üzerinde su lekesi kalmaması için yıkama sonrasında temiz bir bez veya havlu yardımı ile iyice kurulamanız faydalı olur.

Kumtel KO-40 TSHDF Olumlu ve Olumsuz Özellikleri

Kumtel KO-40 TSHDF özellikleri bakımından incelendiğinde pek çok avantajının yanı sıra bazı dezavantajlara da sahiptir. Bu olumlu ve olumsuz özellikler şu şekilde sıralanabilir:

 • Üretiminde kaliteli malzemeler kullanılır.
 • Hem doğalgaz hem de LPG ile uyumlu olma avantajı sunar.
 • Gaz emniyet sistemine sahiptir.
 • Ürünün paslanmaz ekipmanları sayesinde uzun süreli bir kullanım imkanı elde edebilirsiniz.
 • Otomatik ateşleme özelliği ile pratik bir şekilde ocağı yakmanıza imkan sağlar.
 • Ürünü set üstünde ya da ankastre olarak kullanım imkanının bulunması olumlu özellikleri arasındadır.
 • Bulaşık makinesinde yıkanabilir parçalara sahip olduğu için kolay temizlenebilir özelliğe sahiptir.
 • Renginin siyah ve yüzeyinin cam olması sayesinde mutfağınıza şıklık katar.

Olumsuz özelliklerinin başında ise ocağın renginden dolayı sahip olduğu dezavantajlar yer alır. Ürünün dezavantajları arasında:

 • Ürün siyah renkli olduğu için diğer renk alternatiflerine kıyasla tozu ve su lekelerini daha fazla belli edebilir. Ancak düzenli temizlik sayesinde bu sorunu çözmek mümkündür.
 • Ankastre olarak kullanılabilmesi veya LPG dönüşümü için Kumtel Servisi tarafından ekstra ücret talep edilmesi, ürünün en olumsuz özelliği olarak ele alınabilir.

Kumtel Siyah Cam Ankastre Ocak 5’li Wok Gözlü ile Kumtel KO-40 TSHDF Arasındaki Farklar

Kumtel KO-40 TSHDF ölçüleri bakımından wok gözlü ocaktan farklıdır. Kumtel KO-40 TSHDF ocağın genişliği 60 cm, wok gözlü ocağın genişliği ise 75 cm’dir.

Ocakların en belirgin farkı göz sayısının farklı sayıda olmasıdır. Kumtel KO-40 TSHDF 4 adet yemek pişirme gözü bulundururken diğer ocakta 5 adet göz bulundurur.

Wok gözü bulunan ocağın özel çift ateş halkası vardır. Kumtel siyah cam ankastre wok gözlü 5’li ocağı sadece ankastre olarak kullanılabilir.

Kumtel KO-40 TSHDF Çapraz Görünüm

Kumtel KO-40 TSHDF Uygun Fiyat Seçenekleri

Üst düzey özelliklerine rağmen Kumtel ocağa uygun fiyata sahip olma şansınız bulunur. Ocağın fiyat seçeneklerini inceleyerek bütçenize en uygun olanını belirleyebilirsiniz. Ayrıca kargo gönderim ücreti bulunmayan bir satıcıdan ocağı temin ederseniz bütçeniz açısından faydalı olur.

Kumtel, KO-40 TSHDF ocak için 2 yıl garanti imkanı sunar. Satın aldığınız alıcının da ürün özelliklerine 2 yıl garanti imkanı özelliğini eklediğinden emin olmalısınız.

İndirimleri takip ederek ocağı daha uygun bir fiyata satın almanız mümkündür. İndirim yapılan özel günlerde ocağın farklı satıcılardaki fiyatlarını kıyaslayarak en uygun fiyatlı olarak satın alabilirsiniz.

Ocağın fiyatını sık sık kontrol etmeniz ürünü indirimli fiyattan alma şansınızın artmasını sağlar. Ocağın fiyatı kadar ürünü temin ettiğiniz satıcının güvenilirliği de önemlidir. Bu yüzden ocağı satın aldığınız satıcı hakkında ufak bir araştırma yaparak satıcının güvenilir olup olmadığı konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Satıcının güvenilir olması ürünün tedarik ve teslimat aşamalarında rahat etmenize olanak sağlar. Size de yeni ocağınızda birbirinden lezzetli yemekler yapıp sevdiklerinizle beraber keyfini çıkarmak kalır.

Kumtel KO-40 TSHDF Siyah Set Üstü Cam Ocak Özellikleri

Kullanım Türü:   Set Üstü
Ocak Tipi:   Gazlı
Ocak Yüzeyi:   Cam
Toplam Göz Sayısı:   4 Gözlü
Gazlı Göz Sayısı:   4
Ocak Izgara Tipi:   Emaye
Kontrol Paneli:   Düğmeli
Genişlik:   60 cm
Renk:   Siyah
Hatalı İçerik Bildir
En Çok Aranan İfadeler
Ortalama Puan
4.34 kişi oyladı
Ürüne puan ver

 • En Beğenilen Pozitif Yorum
 • PC6 yorum
  36 beğeni
  Pelin C.25 Şubat 2021
  Ocak güzel geldiği gün servis kaydı açıp bağlandı. Ben bir yıl kadar kullandım bir tuşunda sorun oldu garanti yaptı. Sadece servise gidince beklemek sorun. Siyah cam her kullanımda mikrofiber kuru bezle silmedikçe pırıl pırıl olmuyor başka kusuru yok onada kusur derseniz.
 • En Beğenilen Negatif Yorum
 • FD1 yorum
  11 beğeni
  Fatma D.15 Mayıs 2020
  Ürünüm geldi güzel fakat istediğinde ankastre olarakta kullanılacağını yazıyodu acıklamada fakat servis sadece setüstü kullanıldığını söyledi ilerde değiştirm gerekcek
Tüm Yorumlar
 • MB2 yorum
  2 beğeni
  METİN B.Hatay13 Eylül 2021
  Mermer boşluğuna oturduktan sonra aşağıya koyduğum çamaşır makinası ile mermer arası 6.5 cm benimki. Montajda sıkıntı olurmu
 • PC6 yorum
  36 beğeni
  Pelin C.25 Şubat 2021
  Ocak güzel geldiği gün servis kaydı açıp bağlandı. Ben bir yıl kadar kullandım bir tuşunda sorun oldu garanti yaptı. Sadece servise gidince beklemek sorun. Siyah cam her kullanımda mikrofiber kuru bezle silmedikçe pırıl pırıl olmuyor başka kusuru yok onada kusur derseniz.
 • GK1 yorum
  6 beğeni
  Güler K.22 Mayıs 2020
  İsteğim ürünün aynısı çok hızlı bir şekilde geldi fiyat olarakta mükemmel satıcı firmaya teşekkür ederim
 • FD1 yorum
  11 beğeni
  Fatma D.15 Mayıs 2020
  Ürünüm geldi güzel fakat istediğinde ankastre olarakta kullanılacağını yazıyodu acıklamada fakat servis sadece setüstü kullanıldığını söyledi ilerde değiştirm gerekcek
 • FATİH Y.1 yorum
  4 beğeni
  FATİH Y.İstanbul25 Nisan 2020
  Ürün güzel. Bazı montaj hataları vardı, elimden geldiği için kendim hallettim. Genel olarak detay kalitesi kötü. Ama bu fiyata bu kadar olur.

Kumtel KO-40 TSHDF Siyah Set Üstü Cam Ocak İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Kumtel KO-40 TSHDF Siyah Set Üstü Cam OcakKumtel KO-40 TSHDF Siyah LPG'li Set Üstü Cam OcakKumtel KO-40 TAHDF Beyaz Cam Ankastre OcakKumtel KO 420F Inox Set Üstü Ocak
 Kumtel KO-40 TSHDF Siyah Set Üstü Cam OcakKumtel KO-40 TSHDF Siyah LPG'li Set Üstü Cam OcakKumtel KO-40 TAHDF Beyaz Cam Ankastre OcakKumtel KO 420F Inox Set Üstü Ocak
Fiyat 1.488,00 TL
17 satıcı
1.940,28 TL
2 satıcı
1.999,01 TL
6 satıcı
1.499,00 TL
7 satıcı
Popülerlik9. Popüler Ocak-6. Popüler Ocak4. Popüler Ocak
Ortalama Puan10 yorum10 yorum2 yorum
Kullanım TürüSet ÜstüSet ÜstüAnkastreSet Üstü
Ocak TipiGazlıGazlıDoğalgazlıGazlı
Ocak YüzeyiCamCamCamMetal
Toplam Göz Sayısı4 Gözlü4 Gözlü4 Gözlü4 Gözlü
Gazlı Göz Sayısı4444
Ocak Izgara TipiEmayeEmayeEmayeEmaye
Kontrol PaneliDüğmeliDüğmeliDüğmeliDüğmeli
Genişlik60 cm60 cm60 cm60 cm
Derinlik--52 cm-
RenkSiyahSiyahBeyazInox
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı