Siemens

Siemens iQ100 EO6C6PB11O Doğalgazlı Ankastre Siyah Cam Ocak

20 satıcı içinde kargo dahil en ucuz fiyat seçeneği

5.600,00 TL Ücretsiz kargo Satıcıya Git Son güncelleme: 19 dakika önce Peşin fiyatına 3 taksit /3 %0 Stokta 1 adet 3 iş günü Satıcı: Turkcell/Siemens İzmir

Ürün Özellikleri: Ankastre, Doğalgazlı, Cam, 4 Gözlü, Gazlı Göz Sayısı: 4, Emaye, Düğmeli, Genişlik: 59 cm... Devamını gör


Fiyat Değişimi 15 günlük tahmin

Fiyat analizini detaylı gör
4.599,00 TL10.11.2023

En Ucuz Siemens iQ100 EO6C6PB11O Doğalgazlı Ankastre Siyah Cam Ocak Fiyatları

Piyasa fiyatları (2)

Tüm fiyatlar (19)

Daha düşük bir fiyat mı buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Popüler Siemens Ocaklar
Benzer Ürünler

Siemens iQ100 EO6C6PB11O Ankastre Ocak

Siemens iQ100 EO6C6PB11O ankastre siyah cam ocak modern tasarımı ve yüksek performans özellikleri ile dikkat çeker. Gazlı ocak olarak tasarlanmış model, sert cam yüzeyi ile dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Aynı anda kullanılabilen 1 kuvvetli, 2 normal ve 1 ekonomik olmak üzere 4 gözü bulunan ve çevrilebilir düğmesi ile klasik ocak tipinde olan cihaz, istenilen sıcaklık seviyesine kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Her bir göz için özel olarak çelik malzemeden üretilmiş olan ızgara parçaları dayanıklı ve kolay temizlenebilir özelliktedir.

Siemens EO6C6PB11PO siyah cam özellikli ankastre ocak, modern ve şık tasarımı ile mutfağınıza hoş ve zarif bir atmosfer katar. Siyah renkli kırılmaz cam yüzey, dayanıklı yapısının yanında temizlik işlemlerinde rahatlık sunar.

Gazlı pişirme özelliği alev performansını yükseltirken, çevrilebilir düğmeler ısı seviyesini hassas biçimde ayarlamak için kolaylık sağlar. Yine gazlı çalışma sisteminin anında tam ısıtma sağlaması, kısıtlı zamanlarda pratik kullanımıyla işlevsel bir rol oynar.

Gaz emniyet sistemi sayesinde güvenli bir kullanım sunan EO6C6PB11O ocak, her ocak gözü için elektromanyetik güvenlik cihazı tipine sahiptir. Siemens EO6C6PB11O ankastre ocak, mutfak işlerinizi kolaylaştıran, uzun yıllar yüksek performans özellikleriyle çalışan son derece kullanışlı ve şık bir modeldir.

Siemens iQ100 EO6C6PB11O Ön Görünüm

Siemens iQ100 EO6C6PB11O Siyah Kırılmaz Cam ile Dayanıklı ve Şık Tasarım

Siemens ocak EO6C6PB11O dış panel özelliği bakımından siyah kırılmaz cam tasarıma sahiptir. Bu tasarım hem kullanım hem de temizlik açısından çeşitli avantajlar sunar.

Görünüm güzelliğinin yanı sıra kırılmaz sert camdan üretilmiş olan siyah yüzey son derece dayanıklı ve kullanım açısından güvenlidir. Cam yüzeyin bir diğer avantajı çok kolay biçimde temizlenebilir olmasıdır.

Ocak yüzeyini temizleyici krem ve nemli bir bez ile kolayca temizleyebilirsiniz. Kurumuş ve yerleşmiş lekeler için ocak yüzeyini çizmeden temizleyen özel ocak jileti ile gerektiğinde kazıma işlemi de gerçekleştirebilirsiniz.

Temizlik sonrası siyah cam yüzey ışıl ışıl ve berrak bir görünüm alır. Dört farklı göz için ayrı ayrı tasarlanmış olan çelik ızgara parçaları, ocak temizliği esnasında kolayca çıkarılabilir özelliktedir. Izgaraların çelik yapısı tıpkı ocak zemini gibi kolay temizlenebilir bir yapıya sahiptir ve kullanışlıdır.

Ocak, fırın ve davlumbaz olarak üçlü ankastre set takımının uyumlu parçalarından biri olan ve modern mutfakların şıklığını tamamlayan cihaz, tek başına kullanım özelliği ile kişisel ihtiyaçlar doğrultusunda tercih edilebilir.

Mutfak işlemlerinizi kolaylaştıran ve temizlik sürecini kısaltan özellikleri ile Siemens EO6C6PB11O fiyat ve performans özellikleri sayesinde beklentilerinizi en güzel şekilde karşılar.

Siemens iQ100 EO6C6PB11O Gazlı Pişirme ile Anında Tam Isıtma Gücü

Siemens iQ100 EO6C6PB11O ankastre ocak, elektrikli ocaklara göre daha yüksek performansa sahip olan gazlı sistemde çalışır. Gazlı çalışma sistemi, anında alev alma ve tam ısıtma gücüne ulaşma özelliği ile pratik ve işlevseldir.

EO6C6PB11O iQ100 ankastre ocak güvenli kullanımı için her göze ayrı elektromanyetik güvenlik sistemi uygular. Çevrilebilir düğme basılı tutulduğunda gelen gaz, bırakıldığında kesilir. Böylece cihaz, gaz zehirlenmesi gibi hayati riskleri önler.

Siemens iQ100 EO6C6PB11O Detay Görünüm

Sol önde 3 kW’a kadar güçlü ocak gözü, sağ arka ve sol arkada 1.7 kW’a kadar normal ocak gözleri, sağ önde 1 kW’a kadar ekonomik ocak gözü bulunur. Her bir göz farklı boyuttaki pişirme kapları için uyumlu bir özelliğe sahiptir.

Tek elle ateşleme özelliği ile pratik kullanıma sahip olan ocak gözleri, kendi içerisindeki alev seviyeleri ile yiyeceklerinizi istediğiniz ısı ve sürede pişirir. Ek olarak Siemens EO6C6PB11O yorumlar ve görüşler cihazın gazlı sistemde ulaştığı yüksek performanslı pişirme özelliklerinin son derece işlevsel ve pratik olduğunu ortaya koyar.

Siemens iQ100 EO6C6PB11O ile EB6C5PB82O Arasındaki Farklar

Siemens iQ100 serilerinden olan her iki ankastre ocak modeli de gazlı sistemle çalışır. Aralarındaki en büyük fark EB6C5PB82O model ocağın üst yüzey malzemesi paslanmaz çelik renkte ve yapıdayken EO6C6PB11O model ocağın üst yüzey malzemesi siyah sert kırılmaz camdır.

Görünüm ve temizlik bakımından farklılık oluşturan bu özellikler, kişisel tercihlere göre değerlendirilebilir. Bununla birlikte montaj özellikleri için gereken ölçü boyutlarında küçük farklar olan ocaklar arasında çalışma performansı ve güvenli gazlı sistem bakımından önemli bir fark bulunmamaktadır.

Siemens iQ100 EO6C6PB11O Düğme

Siemens iQ100 EO6C6PB11O Artı ve Eksi Özellikleri

Siemens EO6C6PB11O siyah kırılmaz cam özellikli ankastre ocak, sunduğu gazlı çalışma sistemi ile anında istenen seviyede sıcaklığa ulaşır. Şık ve modern siyah cam tasarımı, kolay temizlenebilir parlak bir görünüme sahiptir.

Mutfaktaki işlerinizi son derece kolaylaştıran ve modern tasarımıyla göz dolduran EO6C6PB11O ocak standart ocaklardan performans ve kullanım özellikleri ile ayrılır. Cihazın artı ve eksi özellikleri şunlardır:

  • Siyah cam yüzey kırılmaz ve dayanıklı yapısıyla uzun ömürlüdür ve sorunsuz kullanım sağlar.
  • Parçalı çelik ocak ızgaraları kolayca çıkarılabilir, temizlenebilir ve dayanıklı yapıdadır.
  • Gazlı sistem istenen ısı seviyesine anında ulaşmayı sağlarken, farklı seviyelerde pişirme çeşitliliği sunar.
  • Gaz kaçağı ve diğer risklere karşı güvenli kullanım özelliği ile ön plana çıkar.
  • Bir diğer güvenlik sistemi atıl ısı göstergesidir. Ocak güvenli bir ısı seviyesine ulaştığında kendiliğinden söner.
  • Home connect akıllı kontrol sistemi mevcut değildir. Mekanik kontrol sistemi ile hareket eder.

Siemens iQ100 EO6C6PB11O Teknik Özellikler

Siemens iQ100 EO6C6PB11O kullanım şekli olarak ankastre ocak Gas cooktop türde imal edilmiştir. Ateşleme tipi düğmedendir ve ekstra çakmak kullanımına gerek kalmadan tek elle kolayca yakılır.

Ürünün ölçüleri 45x59x52 cm’dir ve elektrik kablosu 100 cm uzunluğundadır. Entegre aksesuar olarak 1 adet Espresso halkası mevcuttur. Bu halka ile küçük cezve gibi mutfak ürünlerini ocağınızda dengeli ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Cihazın gaz için kullandığı güvenlik tipi elektromanyetik özelliktedir ve gaz emniyet sistemi her göz için ayrı ayrı çalışır. Güvenlik önlemleri içerisinde atıl ısı göstergesi bulunur.

Ocak ısısı güvenli bir seviyeye ulaştığında bu gösterge otomatik olarak söner. Home connect ve cook connect sistemi bulunmayan cihaz, mekanik kullanıma uygundur.

Siemens EO6C6PB11O, 1 adet ekonomik, 1 adet kuvvetli ve 2 adet normal ocak gözüne sahiptir. Her bir göz için tekli çelik ocak ızgarası ayrı ayrı olacak şekilde tasarlanmıştır. Böylece kullanımda kolaylık ve temizlik açısından önemli avantaj sağlar. Siemens iQ100 EO6C6PB11O, çerçevesiz tasarımı ve siyah cam yüzeyi ile zarif, sade ve şık bir görünüme sahiptir.

Ocak ızgaraları paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir. Çeliğin dayanıklı yapısı uzun yıllar ocağınızı güvenli ve rahat bir biçimde kullanmanıza olanak tanır. Cihaz, gazlı sistemin anında alev alma potansiyeli sayesinde yüksek ısı seviyesine hemen ulaşır. Dilediğiniz ayarda yiyeceklerinizi en kısa sürede pişirmeniz için üstün performans özellikleri sunar.

Siemens iQ100 EO6C6PB11O siyah cam ankastre ocağın teknolojik donanımı, verimli ateşleme ve alev seviyesi sağlayan gazlı çalışma sistemi ve gaz emniyeti özelliği ile mutfağınızda güvenli, konforlu ve keyifli bir şekilde pişirme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Siemens iQ100 EO6C6PB11O Genel Görünüm

Siemens iQ100 EO6C6PB11O Doğalgazlı Ankastre Siyah Cam Ocak Fiyat Analizi

Siemens iQ100 EO6C6PB11O Doğalgazlı Ankastre Siyah Cam Ocak son 1 aylık fiyat değişim grafiği

Siemens iQ100 EO6C6PB11O Doğalgazlı Ankastre Siyah Cam Ocak Özellikleri

Kullanım Türü:   Ankastre
Ocak Tipi:   Doğalgazlı
Ocak Yüzeyi:   Cam
Toplam Göz Sayısı:   4 Gözlü
Gazlı Göz Sayısı:   4
Ocak Izgara Tipi:   Emaye
Kontrol Paneli:   Düğmeli
Genişlik:   59 cm
Derinlik:   52 cm
Yükseklik:   5 cm
Renk:   Siyah
Hatalı içerik mi buldunuz?Bizimle paylaşın.
En Çok Aranan İfadeler

4 Gözlü Ocak Ankastre Ocak Cam Ocak Doğalgazlı Ocak Siyah Ocak

Ürüne puan ver

Siemens iQ100 EO6C6PB11O Doğalgazlı Ankastre Siyah Cam Ocak Yorumları

Bu ürün için ilk yorumu sen yaz

Siemens iQ100 EO6C6PB11O Doğalgazlı Ankastre Siyah Cam Ocak İle En Çok Karşılaştırılanlar

 Siemens iQ100 EO6C6PB11O Doğalgazlı Ankastre Siyah Cam OcakBosch POP6C6B11O Doğalgazlı Siyah Cam Ankastre OcakSiemens EO6C6HB11O Doğalgazlı Wok Gözlü Siyah Cam Ankastre OcakSiemens EO6C2PB11O Doğalgazlı Ankastre Beyaz Cam Ocak
 Siemens iQ100 EO6C6PB11O Doğalgazlı Ankastre Siyah Cam OcakBosch POP6C6B11O Doğalgazlı Siyah Cam Ankastre OcakSiemens EO6C6HB11O Doğalgazlı Wok Gözlü Siyah Cam Ankastre OcakSiemens EO6C2PB11O Doğalgazlı Ankastre Beyaz Cam Ocak
Fiyat 5.600,00 TL
20 satıcı
9.500,00 TL
2 satıcı
12.150,00 TL
2 satıcı
5.940,00 TL
11 satıcı
Popülerlik5. Popüler Siemens Ocak--6. Popüler Siemens Ocak
Ortalama Puan----
Wok--Var-
Kullanım TürüAnkastreAnkastreAnkastreAnkastre
Ocak TipiDoğalgazlıDoğalgazlıDoğalgazlıDoğalgazlı
Ocak YüzeyiCamCamCamCam
Toplam Göz Sayısı4 Gözlü4 Gözlü4 Gözlü4 Gözlü
Gazlı Göz Sayısı4444
Ocak Izgara TipiEmayeEmayeEmayeEmaye
Kontrol PaneliDüğmeliDüğmeliDüğmeliDüğmeli
Genişlik59 cm59 cm59 cm59 cm
Derinlik52 cm52 cm52 cm52 cm
Yükseklik5 cm5 cm5 cm5 cm
RenkSiyahSiyahSiyahBeyaz
Bu Ürüne Bakanlar Bunlara Da Baktı