Tüplü Ocak

Tüplü Ocak Fiyatları

287 farklı Tüplü Ocak için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • Ocak TipiTüplü
 • Ocak TipiDoğalgazlı
 • Toplam Göz Sayısı4 Gözlü
 • Toplam Göz Sayısı5 Gözlü
 • Kullanım TürüAnkastre
 • Kullanım TürüSet Üstü
 • Ocak YüzeyiCam
 • Ocak YüzeyiMetal
 • RenkBeyaz
 • RenkInox

Önceki Sayfa: 1 / 12 Sonraki

Filtrele
Filtrele
 • Ocak TipiTüplü
Fiyatı 0 - 1.500 TL 1.500 - 2.500 TL 2.500 - 3.500 TL 3.500 - 4.500 TL 4.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerKullanım TürüOcak TipiOcak YüzeyiToplam Göz SayısıGazlı Göz SayısıElektrikli Göz SayısıOcak Izgara TipiKontrol PaneliGenişlikDerinlikYükseklikEnerji SınıfıÜrün PuanıSatıcıRenk
Temizle Ürünleri Gör (287)

Ekmek Makinesi 4'lü Doğalgazlı Ocak Doğalgazlı Ocak 4 Gözlü Ocak 4 Gözlü Tüplü Ocak Set Üstü Doğalgazlı Ocak 4'lü Set Üstü Ocak Doğalgazlı Ankastre Ocak Doğalgazlı Cam Ocak Set Üstü Tüplü Ocak Arçelik Doğalgazlı Ocak Cam Set Üstü Ocak

En Çok Karşılaştırılan Ocaklar

Tüplü Ocak Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Tüplü Ocak hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Tüplü Ocak:
 1. Süsler SSO-2125 Beyaz Set Üstü Ocak
 2. West Ac 400 4 Gözlü Tüplü Set Üstü 4 Gözlü Ocak - LPG
 3. Arçelik SOMD D 611 EB Beyaz Set Üstü Ocak
 4. Uğur Rüzgar Set Üstü Lpg 4 Lu 4 Gözlü Emaye Beyaz Ocak
 5. Uğur 4 Gözlü Lpgli Set Üstü Ocak Beyaz

Tüplü Ocak

Mutfakların olmazsa olmaz parçaları vardır. Bu ürünler arasında yer alan ocaklar, piyasada farklı çeşitlerle kullanıcılara sunulur. Doğalgaz bağlantısı olmayan evlerde tercih edilen tüplü ocak, birbirinden farklı modellerde üretilir. Tüp bağlantısı yapılarak çalıştırılan bu ürünler, oldukça kolay kullanılır. Bu tarz ocaklar ihtiyaçlar doğrultusunda farklı sayıda göz bulunan seçenekler ile piyasaya sunulur. Tüplü ocak tekli modeller en minimal tasarımlardan biridir. Tüplü tekli ocak ürünleri, genellikle portatif kullanım için tercih edilir. Tüplü ocak ikili ise kamplarda ya da pikniklerde kullanımın yanı sıra evlerde yedek ocak olarak da tercih edilebilir. Üçlü tüplü ocak modelleri ise evlerde kullanıma uygundur. Birden fazla yemeğin aynı anda pişirilebilir olması nedeniyle beğenilen ürünler, kullanıcılar tarafından tercih edilir. Tüplü dörtlü ocak ise standart olarak birçok evde kullanılan bir üründür. 4 farklı büyüklükte göze sahip olan bu model, oldukça kullanışlıdır. Tüplü ocak çeşitleri yalnızca göz sayısı olarak değil, farklı özellikler bakımından da farklı seçeneklere sahiptir. Tüplü ocak set üstü olarak adlandırılan ürünler, mutfağınızın tamamlayıcı parçası olabilir. Tüplü ocak nasıl yakılır sorusu birçok kişi tarafından merak edilir. Gaz bağlantısı sağlandıktan sonra kullanım klasik ocaklar ile aynıdır. Açmak istediğiniz göz ile bağlantılı düğmeyi çevirerek ateşleyebilirsiniz. 4 gözlü tüplü ocak en ucuz fiyatlara indirim dönemlerinde düşebilir. Bu nedenle 4 gözlü ocak tüplü ürünleri takipte kalarak avantajlı fiyatları yakalayabilirsiniz. Böylece bütçe dostu 4 lü tüplü ocak fiyatları üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. 4 gözlü tüplü ocak fiyatları ile ikili ocak tüplü fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Tüplü Ocak Çeşitleri

Tüplü set üstü ocak farklı çeşitler ile piyasaya sunulur. Kullanıcı istek ve beklentilerine göre şekillenen ürünler arasında en belirgin farklardan biri ocak gözü sayısıdır. Tüplü ocak 4 lü modeller, evlerde kullanım için sıklıkla tercih edilir. 4 farklı büyüklükte ocak gözünü bulunduran modeller, kullanıcılardan tam not alır. 4 gözlü tüplü ocak farklı ebatlara sahip seçenekler ile piyasada bulunur. Daha minimal alanlarda kullanım için 2 li tüplü ocak ya da tekli tüplü ocak çeşitleri de üretilir. İkili tüplü ocak çeşitleri mutfaklarda yedek ocak olarak da kullanılabilir. Tüplü ocak seti ise ürünleri mutfakta kullanıma uygun set şeklinde satın almak için tercih edilir. Set üstü ocak tüplü çalışan ürünler de piyasada yer alır. Mutfaklarda genellikle fırın üzerinde kullanılan bu parçalar, şık bir görünüm sağlar. Set üstü tüplü ocak modelleri farklı renk seçenekleri ile kullanıcılara sunulur. Ürün çeşidini seçtikten sonra tüplü ocak nasıl çalışır sorusu akıllara gelebilir. Bu tarz ocakların kullanım şekli diğer tüm ocaklarda yaklaşık olarak aynıdır. Kullanmak istediğiniz ocak gözü ile bağlantılı düğmeyi açarak yemeklerinizi pişirmeye başlayabilirsiniz. Set üstü ocak tüplü çakmaklı teknoloji ile tasarlanır. Çakmak teknolojisi birçok ocakta kullanılır. 2 li tüplü ocak fiyatları hakkında bilgi edinerek mutfağınıza yedek ürün olarak satın alabilirsiniz. En ucuz set üstü ocak tüplü ürünleri alarak bütçenizi koruyabilirsiniz.

Tüplü Ocak Nasıl Bağlanır?

Tüplü ocak nasıl bağlanır sorusunun cevabı birçok kullanıcı tarafından merak edilir. Bu tarz ocak modelleri farklılık gösterse de bağlanma şekli ve kullanımı yaklaşık olarak aynıdır. Ocağının tüp ile bağlantısını sağlayan yere tüp uzantısını yerleştirerek tüpü açabilirsiniz. Belirli aralıklarla tüp bittiğinde tüp değişimi yaparak ocağınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Tek gözlü tüplü ocak genellikle seyahat edilen alanlarda tercih edilir. Küçük tüplü ocak, küçük bir tüp yardımıyla kolaylıkla çalışır. İki gözlü ocak tüplü ürün ise tezgah üstünde ya da portatif olarak kullanılabilir. İki gözlü tüplü ocak farklı ebatlarda kullanıcılara sunulur. Mini tüplü ocak modellerinden 4 lü tüplü ocak seçeneklerine kadar pek çok alternatifi değerlendirebilirsiniz. Tüplü ocak fiyatları kategorisinde yer alan birbirinden farklı modelleri inceleyebilirsiniz. İkili tüplü ocak fiyatları hakkında bilgi edinerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Tüplü Ocak Modelleri ve Özellikleri

Ocak modelleri farklı özelliklere sahiptir. Farklı enerji kaynakları ile çalışan modeller, piyasada yer alır. Lpg tüplü ocak modelleri tasarruflu gaz kullanımı yapısı ile beğenilir. Özellikle işletmelerde oldukça sık kullanılan ocaklar için lpg tercih edilebilir. Farklı sayıda göz sayısının yer aldığı modeller piyasada yer alır. Tüplü 4 lü ocak kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen modellerden biridir. Dörtlü ocak tüplü modeller, farklı ebatlarda satışa sunulur. 2 gözlü tüplü ocak ise minimal ailelerde tercih edilebilir. Ürünlerin dikkat çeken özelliklerinden biri de gaz kaçaklarına karşı koruma sağlamasıdır. Tekli ocak tüplü ise kampseverleri memnun edebilir. Bunlar; balkon, teras gibi alanlarda yemek pişirirken de kullanılabilir. Tekli tüplü ocak fiyatları, iki gözlü tüplü ocak fiyatlarına göre ekonomiktir. 2 li ocak tüplü ürünler ise birçok farklı ortamda kullanılabilir. Ürünlerin üretiminde kullanılan materyaller de farklılık gösterir. Cam yüzeyli ocak modelleri, modern mutfaklarda oldukça şık görünür. Ankastre parçalar da kullanıcılara sunulan seçeneklerdendir. Ankastre tüplü ocak modelleri kullanıcıların ilgisini çeker. Tüplü ankastre ocak fiyatları kategorisini inceleyerek ürün seçimi yapabilirsiniz.

Tüplü Ocak Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ankastre bir mutfağa sahipseniz tüplü ankastre ocak kategorisinde yer alan ürünleri inceleyerek seçim yapabilirsiniz. Güvenlik tedbirlerine önem veriyorsanız çakmaklı ocak modellerini inceleyebilirsiniz. Farklı sayıda göz bulunan ocaklar arasından beklentinizi karşılayan seçeneği alabilirsiniz. Dörtlü tüplü ocak modelleri, birçok evde kullanılan standart parçalar arasında yer alır. 3 gözlü tüplü ocak modellerinde ise bir göz oldukça geniş kapasitelidir. Bu sayede büyük tencereleri rahatlıkla ocakta kullanabilirsiniz. 3 lü tüplü ocak modelleri, farklı ebatlarda üretilir. Bu durum üçlü tüplü ocak fiyatlarını da etkiler. 4 lü ocak tüplü farklı renk seçenekleri ile kullanıcılara sunulur. 4 lü ocak tüplü fiyatlarına da göz atabilirsiniz. Mutfağınızla uyumlu rengi tercih edebilirsiniz. Tüplü dörtlü ocak fiyatları da 3 lü ocaklara kıyasla farklıdır. Bu nedenle seçim yaparken ihtiyaçlarınızı belirlemeniz bütçenizi korur. Seçim yaparken dikkat edilmesi gereken konulardan biri de set üstü ocak ya da tezgah üstü tüplü ocak modellerinden hangisine ihtiyaç duyduğunuzdur. Büyük tüplü ocak modellerinin yer aldığı kategoride tezgah ya da set üstünde kullanıma uygun ürünleri görebilirsiniz. Tüplü ocak fiyatı ve kullanıcı yorumlarını görerek alışveriş yapabilirsiniz. Tek gözlü tüplü ocak fiyatlarını inceleyebilirsiniz. En ucuz tüplü ocak fiyatları genellikle kampanya dönemlerinde ortaya çıkar. Beğendiğiniz modelleri takipte kalarak indirimli fiyatlar üzerinden satın alabilirsiniz. Orta boy buzdolabı fiyatları gibi farklı kategorilerdeki seçenekleri de inceleyerek mutfakta ihtiyaç duyduğunuz parçalara sahip olabilirsiniz.

Bütçe Dostu Tüplü Ocak Fiyatları

Tüplü ocak modelleri özelliklerine bağlı olarak farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Ürün ebatları, fiyat üzerinde etkilidir. 4 lü ocak çakmaklı tüplü modeller çokça tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Set üstü ocak tüplü fiyatları modern tasarımlara oranla ekonomiktir. Klasik olarak görmeye alışkın olunan bu ürünlerin yanı sıra daha minimal tasarımlı modeller de bulunur. Tek gözlü ocak tüplü ürün modelleri ya da 2 gözlü ocak tüplü modelleri kullanıcılara sunulur. Tüplü ikili ocak ürünün çalışmasını sağlayan gaz türü de farklılığa sebep olur. Lpg ile çalışan tezgah üstü ocak tüplü modeller de kullanıcıların ilgisini çeker. Lpg ocak sıklıkla kullanılır. Lpg li ocak modelleri arasında lpg li ankastre ocak da vardır. Lpg'li set üstü ocak birçok yerde tercih edilir. Lpg ocak fiyatları da sahip olduğu özelliklere göre değişir. Set üstü ocak tüplü gaz emniyetli olanlar da vardır. Tüplü elektrikli ocak modelleri ise tüp ile çalışmasının yanı sıra elektrikle de çalışır. Bu sayede tüp bitse bile yemek yapmaya devam edebilirsiniz. Bu nedenle set üstü ocak fiyatları tüplü olanlar, elektrikli modellerinkinden farklı olur. Akakçe, online alışveriş imkanını ve kolaylığını kullanıcılarla buluşturur. Klasik aspiratör gibi mutfakta yemek yaparken kullanılan birçok farklı ürün online alışveriş imkanı ile kullanıcılara sunulur. Birçok farklı ankastre ocak tüplü ürün seçeneklerini ya da set üstü tüplü ocak fiyatlarını inceleyerek beklentinizi karşılayan ürünü satın alabilirsiniz.