English Home Oda Kokusu

English Home Oda Kokusu Fiyatları

16 farklı English Home Oda Kokusu için fiyatlar listeleniyor.

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • MarkasıEnglish Home
 • Adet2'li
 • Adet3'lü
 • Adet12'li
 • ÖzelliklerOtomatik
 • TürüJel
 • TürüSprey
 • Miktar260 ml
 • Miktar300 ml
 • Miktar1 lt
 • Koku ÇeşidiLavanta
 • Tüm Filtreler
Filtrele
Filtrele
 • MarkasıEnglish Home
Fiyatı 0 - 50 TL 50 - 100 TL 100 - 150 TL 150 - 250 TL 250 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerAdetKelime ile FiltreleKoku ÇeşidiMiktarTürüÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (16)

Sıvı Sabun Çok Amaçlı Temizleyici Kolonya Mutfak Yüzey Temizleyici Koku Giderici Sinek Kovucu Genel Böcek İlaçları Fare Zehiri Air Wick Oda Kokusu Febreze Oda Kokusu Carpex Oda Kokusu

En Popüler English Home Oda Kokuları

English Home Oda Kokusu Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan English Home Oda Kokusu hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı English Home Oda Kokusu:
 1. English Home Soft Oda Spreyi 400 ml
 2. English Home Oda Spreyi 400 ml
 3. English Home Soft Kokulu Çubuk 100 ml
 4. English Home Pure Oda Spreyi 400 ml
 5. English Home Beyaz Çiçekler Oda Spreyi 400 ml

English Home Oda Kokusu

İç ve dış mekanlarda ortamın koku enerjisini olumlu yönde değiştiren English Home oda kokusu çeşitleri farklı notaların karışımından büyük bir titizlikle hazırlanır. Dinlendirici, ferahlatan, mekanı etkisi altına English Home hangi oda kokusu güzel sorusunun da cevabı olan kokular, karışımlarıyla herkesin zevk algısına hitap eder. Tüm ortamlarda kullanıma uygun olan English Home oda kokusu seçenekleri yoğun notalarıyla kalıcılığını ve etkisini uzun süre korumayı başarır. Güzel kokuların gücüne, olumlu enerjisine, ortama yaydığı pozitifliğe inan kişiler yaşam alanlarında English Home oda kokusu çeşitlerini çok sık kullanmayı tercih ederler. Markanın ev dekorasyon koleksiyonuna özel formüle edilen kokular; değişen ambalaj, yapı ve formuyla farklı amaçlarla kullanım olanağı sağlar. English Home oda kokusu tavsiye listesinde kullanım yerine göre öneriler yer alır. Dolap için tercih edilen kokular ile salonda kullanılan English Home oda kokusu tavsiyeleri birbirinden farklı koleksiyonda yer alan ürünler arasından önerilir. English Home oda kokusu seçeneklerini, koleksiyon çeşitlerini, fiyat karşılaştırmalarını Akakçe üzerinden inceleyebilir, fikir sahibi olabilirsiniz.

English Home Oda Kokusu Çeşitleri

English Home oda kokuları sprey, kese, çubuk form gibi farklı yapılarda tasarlanır. Koleksiyonun her bakımdan geniş farklılık sunması English Home oda kokusu çeşitlerinin çok fazla tercih edilmesinde önemli bir etkiye sahiptir. Kullanım alanı, ambalajı, kokuları, yapılarına göre English Home oda kokusu çeşitleri şu şekilde sınıflanır:

English Home Oda Kokusu Nasıl Kullanılır?

Oda kokusu English Home seçeneklerinde kokular farklı ambalajda hazırlanır. Her serinin kullanımı birbirinden farklıdır. Sprey şişe tasarımlı koleksiyonda açma-kapama mekanizmasını çevirerek sprey içinde yer alan kokuyu iç ve dış mekanlarda kullanabilirsiniz. Üç ya da dört pompa genellikle yeterli olmakla birlikte mekanın büyüklüğüne göre arttırılıp azaltılabilir. Sprey koleksiyon serisi iki farklı şekilde hazırlanır. Birinci sprey serisi ortama, havaya sıkılan kokulardır. İkinci seri ise tekstil kumaşına, mobilyalara sıkılan oda kokularıdır. Kumaş üzerinde uygulandığında renk solması, yıpranma,yumuşama yapmaz. Mobilya malzemeleri için de kullanıma uygundur. Ahşap, metal ya da cam malzemeye zarar vermez, leke bırakmaz. Her iki English Home oda kokusu serisinde de odunsu, çiçeksi, baharatlı, taze bahar aromalı, ferah koku seçenekleri bulunur. Koku zevkine göre kullanıcılar diledikleri oda spreyine kolaylıkla karar verebilir.

English Home Oda Kokusu Kullanım Alanları

English Home oda kokusu çeşitleri iç mekanlarda hemen her odada kullanıma uygundur. Bebek odalarında ya da koku alerjisi olanların ortak ve tek yaşam alanları hariç spreyleri her yerde güvenle kullanabilirsiniz. Salonlar, oturma odaları, yemek kokularının yoğun olduğu mutfaklar, banyo, yatak odası, evlerin antre bölümlerinde ortamın havasını pozitif yönde değiştirmek için English Home oda kokusu çeşitleri tercih edilebilir. Ayrıca ofis masalarında, arabalarda, sergi ve fuaye alanı gibi yoğun insan kalabalığının olduğu mekanlarda yine kullanıma son derece uygundur. English Home oda parfümü modelleri dış mekan kullanımında da tercih edilebilir. Balkon, teras, bahçe gibi alanlarda çubuklu, sprey English Home oda kokusu sıkılabilir. Ayrıca kese ambalajlı kokuları dolap içlerine yerleştirmek, sürekli kapağı kapalı olan dolap içlerinin güzel kokmasında son derece olumlu etkiler sunar.

English Home Oda Kokusu Seçimi Nasıl Yapılır?

Oda kokusu seçimi yaparken öncelik her zaman kullanıcı zevki olsa da sıkılmadan uzun süre kullanılacak esansların tercih edilmesi gerekir. Ortamın tamamına koku hakim olacağı için daha fresh ve taze kokulara yönelmek avantajlı olabilir. Koku seçimine karar verildikten sonra ambalaj tasarımı için seçim yapma zamanı başlar. English Home oda kokusu koleksiyonunda dekoratif yönü ağır basan çubuklu tasarımlar salon, oturma odası, yatak odasında başucunda ya da ofiste çalışma masasının üzerinde doğru bir tercih olur. Çubuklu kokuların sprey kokulara göre notaları daha hafiftir. Ayrıca çubuklu koku serisi ortamın tamamında etkili olmaz. Mutfak, banyo gibi buhar, yemek kokusunun yoğun olduğu ortamlarda sprey seçenekleri tercih etmek gerekir.

English Home Oda Kokusu Kullanıcı Değerlendirmesi

English Home oda kokusu kullananlar spreylerin esans kalıcılık oranlarının çok yüksek olduğunu ifade ederler. Böylece ortamın havasını hemen değiştiren kokuların uzun süre etkisini devam ettirmesi English Home oda spreyi kullananlar tarafından memnuniyet yaratır. English Home oda kokusu yorum ve değerlendirme yazılarında sprey gramajlarının yeterli olduğuna, uzun süre kullanım sağladığına sık sık değinilir. 400 ml, 500 ml gibi son derece tatmin edici ve uzun süreli kullanım sağlayan English Home oda kokusu çeşitleri, bu özelliğiyle kullanıcı analizlerinden tam puan almayı başarır. Ayrıca kullanıcıların büyük bir çoğunluğu oda kokularının etkisini 3 ile 5 saat koruduğunu ifade eder. Böylece gün içinde yenilenen English Home oda kokusu seçenekleri ekonomik faydalar sunar. English Home oda spreyi seçeneklerine ek olarak hoş kokulu kolonya çeşitlerine de evlerinizde yer verebilirsiniz.

English Home Oda Kokusu Fiyat ve Kampanyaları

English Home oda kokusu fiyatları son derece idealdir. Ekonomik olan oda kokuları uzun süre kullanıldıkları için tamamen bütçeye katkı sağlar. Her gelirden kişinin rahatlıkla satın alabileceği fiyat etiketinde olan English Home oda kokusu çeşitleri kalitesi göz önüne alındığında son derece uygundur. Senenin belli dönemleri marka tarafından çok özel indirimler olur. Hem mağazada hem de online satış kanallarında gerçekleşen indirim ve kampanyalarla oda kokuları çok daha uygun fiyatlardan satın alınabilir. Ayrıca şık ve anlamlı bir hediye seçeneği olarak da English Home oda kokusu modelleri incelenebilir. Hemen herkesi memnun eden bir hediye seçeneği olan kokular ekonomik olduğu için bütçe zorlamaz. Markanın özel hediye ambalajlarıyla paketler özenle hazırlanabilir. Kokuların fiyatları üzerinde ambalajın etkisi son derece büyüktür. Ürün gramajı ve tasarım ambalajına göre fiyatlar koleksiyon içinde değişiklik sunabilir. Bütçenize, ihtiyacınıza ve kullanım alanına göre sizin için en uygun olan oda spreylerini Akakçe üzerinden inceleyerek, satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.