Oje Çıkarıcı ve Aseton

Oje Çıkarıcı ve Aseton Fiyatları

634 farklı Oje Çıkarıcı ve Aseton için fiyatlar listeleniyor.

Benri Oje Çıkarıcı Kanzuk Oje Çıkarıcı Wogens Oje Çıkarıcı Parmex Oje Çıkarıcı Isana Oje Çıkarıcı Gülşah Oje Çıkarıcı

Fiyatı Düşen Oje Çıkarıcılar

Tümü

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ÖncekiSayfa: 1 / 27Sonraki

Filtrele
Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası

Takma Tırnak Tırnak Pensi Kalıcı Oje Makinesi Tırnak Törpüsü Tırnak Sticker Oje Kurutucu Güneş Kremi Şampuan Parfüm Benri Oje Çıkarıcı Kanzuk Oje Çıkarıcı Wogens Oje Çıkarıcı

Oje Çıkarıcı Sıkça Sorulan Sorular

İndirimli Oje Çıkarıcılar hangileri?

Bugün Akakçe'de 634 farklı model arasında

En çok satan Oje Çıkarıcılar hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Oje Çıkarıcı:
  1. Benri Pompalı Aseton Güçlendirici 450 ml
  2. Kanzuk Oje Temizleyici 1000 ml
  3. Wogens Saf Aseton %99.9 1 Lt.
  4. Benri Asetonsuz Oje Temizleyici 130 ml
  5. Parmex Sümbül Aseton 200 ml

Aseton

Aseton, farklı tipte tırnak cilalarını temizlemekte kullanılır. “Aseton nedir?” konusuna açıklık getirmek için bir çeşit organik kimyasal çözücü olduğu söylenebilir. Ojelerin renkleri kadar yapıları da birbirinden farklıdır. Bundan dolayı her ojenin yapısına göre aseton çeşidi üretilir. Her aseton içeriği farklı olduğundan dolayı ihtiyacınıza uygun bir ürün seçmeniz gerekir. Genellikle meyve kokuları ile formüle edilen asetonlar gliserin gibi nemlendirici bileşenleri de içerir. Ayrıca tırnak bakımına da yardımcı olmak amacıyla cilde iyi gelen E vitamini bileşenlerini de aseton çeşitlerinde görmek mümkündür. Vitamin takviyeli asetonlar tırnakların kırılmadan uzamasını sağlar. Tırnak bakımınızı destekleyici bir ürün istiyorsanız, vitamin içeren aseton alabilirsiniz.
Oje çıkarıcılar şeffaf ya da renkli olabilir. Bu durum formüllerinde kullanılan parfüm ve benzeri maddelerden kaynaklanır. Hoş kokulu bir ürün istiyorsanız parfümlü, kokusu olmayan bir ürün arıyorsanız kokusuz aseton tercih edebilirsiniz. Oje çıkarıcı aseton çeşitleri sizin hassasiyetleriniz doğrultusunda formüle edilir. Kırılgan bir tırnak yapısına sahip olanlar ve hassas tırnaklar için oje temizleyiciler mevcuttur. Bu tarz oje çıkarıcılar çeşitli nedenlerden dolayı yıpranan ve incelen tırnaklarınıza zarar vermeden tırnakları temizler. En iyi aseton çeşidi tırnağın doğal yapısını bozmadan ve üst katmanını soymadan ojeleri çıkaran üründür. Bunun yanında alkolden rahatsız olan kullanıcılara özel olarak alkolsüz aseton çeşitleri de üretilir. Bu asetonlar alkole karşı alerjik tepki gösterenler için oldukça idealdir.

Pratik ve Kullanışlı Aseton Çeşitleri

Aseton çeşitleri oje çeşitlerine göre farklılaşır. Açık renk ve ince yapılı ojeler tırnak yüzeyinden kolayca temizlenirken, koyu renk ve katı yapıda olan ojelerin temizliği biraz daha zordur. Bunun için oje kullanım alışkanlığınıza göre bir aseton seçmeniz verimli sonuçlar almanız açısından önemlidir. Bunla birlikte kullanım kolaylığı sunan süngerli, pamuklu çeşitleri de mevcuttur. Bu asetonlar kendinden süngerli şekilde üretilir. Böylece ojelerinizi temizlerken ekstra malzemeye ihtiyaç duymazsınız. Oje çıkarıcı koyu renkleri temizlemek amacıyla kullanılacaksa ekstra güçlü formüle sahip olan temizleyiciler tercih edilebilir. Bu sayede tek seferde ojeleri temizlemek tırnak yüzeyinde tahribata neden olmaz. Oje tipinize göre bir temizleyici seçmek istiyorsanız, Akakçe ile karşılaştırma yaparak aseton satın alabilirsiniz.
Son zamanların trendleri arasında kalıcı ojeler yer alır. Normal tırnak cilalarına göre daha uzun süre kalan bu ojeler ancak özel temizleyicilerle çıkarılabilir. Bu amaçla kalıcı oje asetonu üretilir. Aseton çeşitleri içerisinde tırnak etine değdirmeden sürülen kalıcı oje çıkarıcı yüzeyde bekletilir. Daha sonra ojenin soyulduğunu görebilirsiniz. Pratik bir kullanım için basmalı aseton çeşitleri denenebilir. Elinize pamuk alarak kapak üzerine baskı uygulamak suretiyle kolayca kullanabilirsiniz. Oje temizliğinde daha hızlı olmanızı sağlayan bu tasarım, tırnaklarınızı sonraki aşamaya kolayca hazırlar. Kaliteli aseton seçmek için içerik araştırması yapmak ve ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak karar vermek gerekir. Sık sık oje değiştiren biriyseniz basmalı ya da süngerli olanlar sizin için daha uygun alternatif olabilir.

Aseton Nasıl Kullanılır?

Oje çıkarıcı kullanımına yeni başlayanlar için “aseton nasıl kullanılır?” konusu merak edilir. Oldukça basit bir şekilde ojelerinizi temizlemek amacıyla geliştirilen bu ürünleri günlük yaşamınızda ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabilirsiniz. Oje silmek dışında “aseton nerelerde kullanılır?” sorusu da konusudur. Tırnak temizliğine uygun aseton kullanımı ise şu şekildedir:

Aseton Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Aseton kullanırken dikkat edilmesi gerekenler oldukça basittir. Parfüm ya da ruj markaları gibi aseton üreten markalar da birbirinden farklı oje çıkarıcılar üretir. Bundan dolayı ilk olarak kendinize en uygun olan asetonu seçmelisiniz. Aseton özellikleri seçim yapmanızda belirleyici olacaktır. Genel olarak kokusu tatlımsı ve keskin olan bir bileşen olsa da markalar farklı koku ailelerinden esinlenerek katkı yapar. Bunların başında narenciye koku ailesi gelir. Limon, portakal, greyfurt kokuları hem ferah hem de temiz bir his uyandırdığından dolayı bolca kullanılır. Bunun yanında yaz meyveleri olan çilek, karpuz, kiraz yiyeceklerin de ferahlatıcı kokularından faydalanılır. Ayrıca farklı dokudaki ojelere özel daha güçlü bir temizleyici kullanmak gerekir. Örneğin, simli oje çıkarıcı normal ojeden farklı olarak içerisinde sim pırıltıları bulunan ya da parlak partiküller içeren ojeler için kullanılır.
İçeriğindeki vitaminlerden dolayı asetonun faydaları da vardır. Aseton kullanırken içeriğine de dikkat edilmelidir. Tırnak bakımınıza katkı sağlayacak ürünler daha idealdir. Sık sık oje değişimi tırnaklarda deformasyonlara neden olabilir. Olumsuz durumların önüne geçmek için aşındırıcı kimyasallar içermeyen asetonlar tercih edebilirsiniz. Bunun yanında oje çıkarmak dışında “aseton ne işe yarar?” sorusunu da cevaplandırmak için asetonların aynı zamanda tırnakları nemlendirdiğini de söylemek mümkündür. İçerisinde nemlendirici takviyesi bulunan oje çıkarıcılar tırnaklarınıza ve tırnak etlerinize bakım yapar. Özellikle bitkisel yağlar ile hazırlanan asetonlar oldukça iyidir. Bitkisel takviyeli olanlar doğal oje çıkarıcı arayan kullanıcıların gözde tercihi olabilir. Bu yağlar; zeytin yağı, shea yağı, Hindistan cevizi, badem gibi bitkilerden elde edilir. Besleyici ve onarıcı etkileri olduğu için zararsız aseton kullanımı sunar.

En İyi Aseton Hangisi

Aseton çoğu kozmetik markası tarafından üretilse de yine de kullanıcılar “aseton nerede satılır?” öğrenmek için araştırmalar yapar. Asetonlar online alışveriş sitelerinden kolayca temin edilebilecek ürünlerdir. Geniş bir yelpazeye sahip olmaları tüketicinin özgürce seçim yaparak ihtiyacına en uygun olan ürünü bulmasını sağlar. Kullanıcılar tıpkı en iyi maskara ya da en iyi ruju aradıkları gibi en iyi oje çıkarıcı çeşidini arar. Kaliteli bir aseton pH dengesinden de anlaşılabilir. Bunun için pH dengesinin 7 olması idealdir. Yetişkin kullanımı için uygun olduğundan çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklanması tavsiye edilir. Günlük hayatta en çok kullanılan kozmetik malzemelerinden biri olduğu için her evde mutlaka bulunur. Ayrıca aseton fiyat açısından da uygun olduğundan kullanıcılar kolayca satın alabilir. İdeal bir oje çıkarıcı bulmak için ihtiyaç doğrultusunda araştırma yapılmalıdır.