Okul Çantası

Okul Çantası Fiyatları

16.001 farklı Okul Çantası için fiyatlar listeleniyor.

Relaxion Okul Çantası Escape Okul Çantası Mack Okul Çantası Waddell Okul Çantası Nike Okul Çantası Frocx Okul Çantası

Fiyatı Düşen Okul Çantaları

Tümü

Piyasaya Göre Ucuz Okul Çantaları

Tümü

ÇOK SATANLAR EN DÜŞÜK FİYAT EN YÜKSEK FİYAT EN YÜKSEK PUAN EN YENİLER

 • CinsiyetErkek
 • CinsiyetKız
 • CinsiyetUnisex
 • TürüAnaokulu
 • Türüİlkokul
 • TürüLise
 • Göz Sayısı3
 • Göz Sayısı4
 • ÖzelliklerSu Geçirmez
 • TipiSırt
 • Tüm Filtreler

Önceki Sayfa: 1 / 50 Sonraki

Filtrele
FiltreleFiyatı 0 - 500 TL 500 - 750 TL 750 - 1.000 TL 1.000 - 1.500 TL 1.500 TL üstü MarkasıTümünü GösterÖzelliklerTümünü GösterKarakterlerTümünü GösterTürüTipiYükseklikGenişlikDerinlikAğırlıkGöz SayısıTemaTümünü GösterDesen SeçeneğiCinsiyetÜrün PuanıRenk
Temizle Ürünleri Gör (16.001)

Spor Ayakkabı Uçlu Kalem Suluk Marker Kalem Tükenmez Kalem Yapıştırıcı Roller ve Jel Kalem Keçeli Kalem Dolma Kalem Relaxion Okul Çantası Escape Okul Çantası Mack Okul Çantası

En Çok Karşılaştırılan Okul Çantaları

Okul Çantası Yorumları ve Önerileri

Tüm yorumları gör

Okul Çantası Sıkça Sorulan Sorular

Okul Çantası

Defter, kitap, bilgisayar ve benzeri okul gereçlerinin taşınması işleminde kullanılan okul çantası farklı markalar tarafından tasarlanarak sizlere sunulur. Sırt ya da omuz çantalarına benzer olarak üretilen okul çantası aksesuarlarının farkı ergonomik tasarım detaylarına sahip olmalarıdır. İlkokul, ortaokul, lise ve üniversite hayatı boyunca günlük kombinlere eşlik eden okul çantası farklı yaş gruplarına hitap eden desenler ile oluşturulur. Okul çantası markaları tarafından sizlere sunulan seçenekler aynı zamanda birbirinden şık renk ve desenlere sahiptir. Çocukların hayal dünyasına hitap eden rengarenk, figürlü görünümler sıklıkla tercih edilir. Yetişkinlerde ise minimal görünüm detaylarının ağırlıkta olduğu okul çantası görünümleri öne çıkar. Okul çantası lisanslı, orjinal markalar tarafından üretilerek uzun ömürlü kullanım deneyimi oluşturmayı da başarır. İçerisindeki ağırlığın omuzlara eşit bir şekilde dağıtılmasını sağlayan tutma kolları, geniş iç bölmeler ve dayanıklı yüzeyler ile okul çantası çeşitleri zengin tasarım detayları ile donatılır. Akakçe okul çantası markalarını sizler için bir araya getirerek en uygun fiyatları ve modelleri görmenizi mümkün kılar.

En Yaygın Okul Çantası Çeşitleri

Okul çantaları farklı ihtiyaç ve zevklere sahip öğrencilere yanıt vermek adına birbirinden fonksiyonel seçeneklerle sizlere sunulur. En yaygın olarak kullanılan okul çantası çeşitleri ise şunlar olur:

Okul çantaları tasarım tiplerinin yanı sıra farklı yaş gruplarına özel olarak da çeşitli ebatlar sunar. Okul çantası ebatları arasında en küçük olanları anaokulu çantası oluşturur. Bu tür ürünler mini okul çantası türlerini oluşturan tasarım yelpazesine sahiptir. Okul çantası çocukların boy-kilo endekslerine uygun olarak hafif ve ergonomik özelliklerle donatılır. İlkokul çantaları ise anaokulla benzer olarak mini ya da orta boyutlar üretilir. Lise ve üniversite okul çantası çeşitleri ise fonksiyonellik bakımından daha fazla özelliğe sahiptir. Yetişkinlerin taşıma kapasitesi daha fazla olduğu için büyük ve geniş, iki gözlü okul çantası seçenekleri hazırlanır. Geniş ürünlerde 2 ile 3, 4 bölmeli okul çantası modelleri bulmak mümkündür. Okul çantası çeşitlerinin farklı bölümlerin bulunması sayesinde öğrenciler tüm okul gereçlerini ayrı ayrı muhafaza edebilir.

Eğlenceli Okul Çantası Modelleri

Okul çantaları modelleri hem küçüklerin hem de yetişkinlerin zevklerine hitap eden koleksiyonlardan oluşur. Günün kurtarıcı aksesuarlarından biri olan okul çantası konfor kriterlerinin yanı sıra stil olarak da göze hitap eden görünümlerden oluşması beklenir. En iyi okul çantası markaları sizlerin bu taleplerini karşılamak adına birbirinden şık görünümler üretir. Tasarım detayları yaş gruplarının ilgi alanlarına göre şekillenebilir. Anaokul ve ilkokul eğitimi için okul çantası koleksiyonlarında genel olarak neon renk seçenekleri ve çizgi film karakterleri hakimdir. Bu yaş grubunun ilgi alanına giren Angry Birds, Barbie, Ben 10, Batman, Cars, Hello Kitty ve Disney karakterleri okul çantası koleksiyonlarındaki yerini alır. Renkli, desenli okul çantası çeşitleri ile çocuklar birbirinden eğlenceli desen detaylarıyla buluşur. Okul sürecinde ihtiyaç duydukları defter, kitap, kalemlik ya da fon kartonu gibi elişi malzemeleri çantalar içerisinde rahatlıkla yerleştirilebilir. Okul çantası takım seçenekleri ise beraberinde beslenme çantası ve suluk modellerini getirir. Küçükler takım modeller sayesinde okulda ihtiyaç duydukları tüm aksesuarlara sahip olabilir.

Yetişkinler için tasarlanan okul çantası koleksiyonları genel olarak düz renk tasarımları hakim olsa da farklı desen seçenekleri bulmak mümkündür. Bu tür okul çantaları çiçek, hayvan ya da geometrik şekillere sahip desenlerle süslenir. Okul çantası siyah, beyaz, gri renkleri ise en çok tercih edilen görünümler arasındadır. Düz siyah okul çantası sadece eğitim hayatında değil günlük hayatta da her kombin tipiyle uyum sağlayabildiği için öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilir. Okul çantası desen özelliklerinin yanı sıra üretim materyalleri ile de birbirinden şık görünümler oluşturur. Gösterişli ve lüks görünüm isteyenler deri okul çantası modellerini tercih edebilirler. Uzun ömürlü yapısı ile dikkat çeken deri yüzeylere sahip okul çantası sadece öğrenciler tarafından değil yetişkinler tarafından da ilgi görür. Geniş iç yüzeylerinde yer alan laptop bölmeleri okul çantası ürünlerinin iş günlerinde kullanılmasına olanak verir. Öğrenciler tüm gün taşıdığı okul gereçlerinden ötürü daha hafif çanta tasarımlarına da yönelebilirler. Kauçuk, bez okul çantası çeşitleri hafif yapıları sayesinde bu tür taleplere yanıt vermeyi başarır.

Konforlu Okul Çantası Modellerinin Öne Çıkan Özellikleri

Okul çantası çeşitleri konfor sağlayan özelliklerle donatılarak üst düzey bir performans ortaya koyar. Büyük, küçük okul çantası ebatları omuzlara verilen baskının azaltılması amacıyla yumuşak kemer yapılarına sahiptir. Yumuşak ve ergonomik özelliklere sahip omuz kemerleri cilt üzerinde oluşabilecek tahriş ya da kızarıkların da önüne geçer. Ortopedik okul çantası ürünlerinde belden bağlanan kemerler de bulunur. Belden bağlanan kemerlerin amacı sırt çantasının vücuda sabitlenmesini sağlamaktır. Belden destek alan modellerin ağırlığı homojen olarak dağılmasına da olanak verir. Hem omuz hem de bel kemerleri ayarlanabilir yapılarda üretilir. Okul çantası kemerinin vücut tipine göre ayarlama yapılması kullanıcıların üst düzey konfor değerlerini oluşturmasına yardımcı olur.

Kaliteli okul çantası tasarım özellikleri arasında su geçirmezlik yer alır. Dış ortamlarda kullanılan çantalar olumsuz hava şartlarına sıklıkla maruz kalır. Okul çantası önerileri arasında yer alan su geçirmez yüzeyler hem çantanın hem de içerisindeki eşyaların zarar görmemesi açısından önemlidir. Ürünlerde ışık ve USB çıkışı gibi ek özellikler de bulunabilir. Kullanıcıların küçük fakat çok gözlü okul çantası arayışında olduğunu göz önünde bulunduran markalar tasarım özelliklerini genişletir. Bölmelerin her biri farklı eşyalar için ayrılabilir özellikte hazırlanır. Böylece eşyaları yerleştirirken düzen sağlamak da mümkün hale gelir. Markaların sizler için tasarladığı ortopedik ve hafif okul çantası çeşitleri ile fonksiyonel çantalara ulaşabilir, gün boyu konforlu bir taşıma deneyimine sahip olabilirsiniz.

Uygun Seçenekler Sunan Okul Çantası Fiyat Aralıkları

Okul çantası fiyatları ürünlerin boyutuna, özelliklerine ya da markasına göre farklılıklar gösterebilir. Okul alışverişinde en uygun okul çantası tasarımlarına ulaşmak için çeşitli markaların koleksiyonlarına göz atabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi bulunan okul çantası alışveriş deneyiminde karşınıza farklı fiyat seçenekleri çıkabilir. En ucuz okul çantası modellerinin yer aldığı koleksiyonlar kazançlı bir eğitim alışverişinde bulunmanız için sizlere fırsat sunar. En ucuz ve en pahalı okul çantası seçeneklerini incelerken aradığınız kriterleri de göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir. Ortopedik, hafif, kaliteli ve ucuz okul çantası çeşitlerini bulmak birbirinden farklı markaların üretimleri sayesinde oldukça kolay bir hale gelir.

Eğitim alışverişinde okul çantası ile beraber diğer araçlara da göz atılabilir. Okulda kullanmak üzere satın almak istediğiniz kitap, defter, kalem, sulu ya da guaj boya fiyatları öğrencilerin bütçelerine uygun olarak belirlenir. İndirimli okul çantası fiyatları sayesinde alışveriş esnasında ekstra kazanç sağlamak da mümkün hale gelir. Okul çantası takımı fiyatları ile yüksek performanslı aksesuarlar ulaşılabilir aralıklarda sizlere sunulur. “Okul çantası nereden alınır?” sorusuna cevap veren çanta markaları geniş fiyat aralıkları yaratarak her bütçeye sahip kullanıcının avantajlı alışveriş deneyiminde bulunmasına olanak verir. Okul çantası fiyat ve modellerini Akakçe üzerinden birbiri ile karşılaştırabilirsiniz.