Çekçekli Okul Çantası

Çekçekli Okul Çantası Fiyatları

336 farklı Çekçekli Okul Çantası için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ErkekKızİlkokulLise100 - 150 TL 150 - 250 TL SırtÇekçekli34Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 14Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Tipi: Çekçekli Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Karakterler Türü Tipi Çekçekli Yükseklik Genişlik Derinlik Ağırlık Göz Sayısı Cinsiyet Ürün Puanı Renk

Okul SuluğuErkek Okul ÇantasıHummel Erkek Okul ÇantasıKız Okul Çantasıİlkokul ÇantasıLise Okul ÇantasıOkul Sırt ÇantasıÇekçekli İlkokul ÇantasıSu Geçirmez Okul Çantası3 Gözlü Okul ÇantasıSiyah Okul ÇantasıUnisex Okul Çantası

En Çok Karşılaştırılan Okul Çantaları

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Çekçekli Okul Çantası Sıkça Sorulan Sorular

En Ucuz Çekçekli Okul Çantası Fiyatları Akakçe'de!

Çekçekli okul çantası modelleri ile okula ya da seyahate gitmek artık hem daha kolay hem de daha eğlenceli. Rahat taşınabilmesinin yanı sıra alt kısımlarında bulunan tekerlekli yapıları sayesinde tüm zeminlerde çekilerek kullanılabilen çekçekli özelliğe sahip okul çantalarını kullanmak artık çocuk oyuncağı haline gelecek. Özellikle ilkokul çağındaki çocukların işlerini kolaylaştırmaya yarayan ürün, hem renk hem desen bakımından oldukça zengin seçeneklere sahiptir. Çocukların dikkatini çekebilecek tasarımlarla hazırlanan modeller birbirinden farklı olarak tasarlanmaktadır. Okul çantası modellerinin en çok kullanışlı olmasını sağlayan yapı ise ürünlerin çekçekli olarak tasarlanmasıdır. Üst kısımda bulunan tutma kolu çekilip açıldığında çantayı taşımak oldukça keyifli bir duruma dönüşmektedir. Çekme kolunun ayarlanabilir yapıda olması ürünün her boydan çocuklar için rahat bir şekilde kullanılabilmesini sağlar. Çeşitli boylara sahip olan çanta modelleri, hemen hemen her yaştan çocuğa hitap etmeyi başarır. Yalnızca ilkokul ya da okul öncesi düzeyindeki çocuklara değil ortaokul düzeyindeki çocuklara göre de tasarlanan modeller fiyatları konusunda da kalitesiyle paralellik gösterir. Çeşitli fiyat aralıklarında tutulan çekçekli okul çantası fiyatları, akakce.com aracılığıyla her kesimden kullanıcının beğenisine sunulur. akakce.com’un uygun fiyatından yararlanan kullanıcılar, daha cazip avantajlarla istedikleri modellere sahip olma şansını yakalar. akakce.com’da son derece uygun olan çekçekli okul çantası fiyatı, istenen modelin satın alınabilir olmasını kolaylaştırır. Böylece uygun olan çekçekli okul çantası fiyatı, kullanıcıların istediği ya da ihtiyaç duyduğu modelin rahat bir şekilde satın alınmasını sağlar.

En İyi Çekçekli Okul Çantası Modelleri

Okulların başlamasıyla birlikte gerekli olan okul Malzemeleri için detaylı bir alışveriş gerekir. Bu araç gereçlerin başında gelen ürünlerden biri bilindiği üzere okul çantasıdır. Çocuklar için uygun olan okul çantasının alınmadan önce belirli özellikleri taşıması gerekir. Kolay taşınabilen modellerden, çocuğun rahat bir şekilde kullanabileceği ve sağlam yapılı olan modellerdeki özelliklere dikkat edilir. Çekçekli okul çantası modelleri de tam da bu noktada çocukların tüm isteklerine yanıt verir. Küçük yaştaki çocukların dikkatlerini çekebilecek tasarımlarla üretilen ürünler, farklı renk, farklı desen ve birçok farklı modelden oluşur. Kare, yuvarlak ve oval şeklindeki çekçekli okul çantası modelleri ile birlikte; baykuş, tilki, arı, araba, ejderha ve örümcek adam gibi birçok farklı modelde üretilen çantalar bulunmaktadır. Her zevkten çocuğun rüyalarını süsleyen hayali karakterlerle birlikte birbirinden eğlenceli hayvan figürlerine benzetilerek tasarlanan çantalar çocukların modellere olan ilgisini artırmaktadır. Tüm farklı model ve desenlerle birlikte okul çantası modellerinde sade ve şık olan modellere de yer verilir. Lacivertten kırmızıya, sarıdan siyaha kadar birçok renk seçeneği bulunan okul çantası modellerinin bavul ve seyahat için tasarlanmış olanları da var. Çocukların hem okulda hem de gezide kullanabilecekleri modeller, son derece konfor sağlayan, sağlam ve kaliteli malzemelerin bir araya geldiği ürünlerden tasarlanmaktadır.

Çekçekli Okul Çantası Yorumları

Çocukların dikkatini çeken ve her alanda rahat bir kullanım sunan okul çantaları, çeşitli markalar tarafından üretilmektedir. Hangi ürünün çocuklar için daha uygun olduğu ise çeşitli araştırmalar sonucu kolay bir şekilde elde edilebilir. Özellikle çocukların rahatını düşünen ebeveynlerin bu noktada bir takım araştırma yapması, aranan ürünün daha kolay bir şekilde bulunmasını sağlayacaktır. Bu konuda ürünü sizlerden önce kullananların deneyimlerinin yer aldığı çekçekli okul çantası yorumları, gerekli bilginin elde edilmesini sağlar. Kullanıcılar tarafından dile getirilen çekçekli okul çantası yorumları, hangi modelin ne tür özellikler taşıdığını açık bir dil ile ortaya koyar. Böylece çekçekli okul çantası yorumları ve önerileri, alıcıların seçmek istedikleri marka ya da firmaya ait modellerin kolay bir şekilde seçilmesini sağlar. Yapılan yorumlar, alışveriş süresinin azalmasını sağlarken; modeller hakkındaki seçeneklerin daha indirgenmesini kolaylaştırarak ürün ile ilgili gerekli bilgiyi de alıcıya iletir.

Çekçekli Okul Çantası Özellikleri

Baskılı olarak da üretilen çekçekli okul çantası özellikleri modele ve markaya göre değişkenlik gösterir. Çocuklar tarafından sıklıkla tercih edilen farklı figür baskılarının yer aldığı modellerle birlikte bizzat sevilen karakterin şeklinde tasarlanan çantalar da mevcuttur. Bununla birlikte çekçekli okul çantası özellikleri için alıcıların en çok dikkat ettiği konulardan biri ürünün yapısıdır. Kullanışlı olan modellerin sıkça tercih ediliyor olması ürünün çocukların konforuna göre tasarlanmış oluşudur. Yine okul çantası özellikleri arasında modelde bulunan cep sayısı olarak da öne çıkar. Su şişesi için ayrı bir göze yer veren modeller çocukların içeceklerini daima yanlarında taşımasını sağlar. Yine bölme sayısı çok olan okul çantaları, okul araç gereçlerinin daha düzenli bir şekilde çanta içerisine yerleştirilmesini kolaylaştırır. Çocuklar için daha düzenli bir kullanım sunan farklı bölmeler, kolay açılıp kapanan fermuarlarla desteklenir. Ayrıca modellerin çekçekli şekilde tasarlanmış olması, çantanın çocuklar tarafından taşınmasını kolaylaştırır.

Çekçekli Okul Çantası Kampanyaları ve İndirimleri

Model ve özellik bakımından birbirinden ayrılan okul çantası fiyatları, her model için değişkenlik gösterir. Farklı aralıklarda kullanıcıların beğenisine sunulan çekçekli okul çantası fiyatları, genel olarak ulaşılması kolay seviyelerde seyreder. Zaman zaman uygulanan çekçekli okul çantası kampanyaları ve indirimleri, istenen modelin daha kolay bir şekilde alınmasını sağlar. Özellikle sezon sonlarında yapılan kampanyalar ya da yapılan indirimler, istenen modelin daha uygun fiyatlarla alınmasına yardımcı olur. Kullanıcıların bütçesini korumaya yardımcı olan akakce.com ile çeşitli kampanya ve indirimlerden yararlanabilir, istediğiniz modeli cazip fiyat seçenekleri ile satın alabilirsiniz.