Lise Okul Çantası

Lise Okul Çantası Fiyatları

397 farklı Lise Okul Çantası için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ErkekKızİlkokulLise100 - 150 TL 150 - 250 TL SırtÇekçekli34Marka

ÖncekiSayfa: 1 / 17Sonraki

Filtrele

Seçili Özellikler:Türü: Lise Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Karakterler Türü Lise Tipi Yükseklik Genişlik Derinlik Ağırlık Göz Sayısı Cinsiyet Ürün Puanı Renk

Erkek Okul ÇantasıEscape Erkek Okul ÇantasıNacar Erkek Okul ÇantasıNike Erkek Okul ÇantasıPuma Erkek Okul ÇantasıKız Okul ÇantasıAdidas Erkek Okul Çantasıİlkokul ÇantasıÇekçekli İlkokul ÇantasıOkul Sırt ÇantasıÇekçekli Anaokulu ÇantasıÇekçekli Okul Çantası

En Çok Karşılaştırılan Okul Çantaları

Lise Okul Çantası Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Lise Okul Çantası hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Lise Okul Çantası:
  1. Relaxion 2235 Okul Sırt Çantası
  2. Escape 307 Kanvas Sırt Çantası
  3. Relaxion 2048 Okul Sırt Çantası
  4. Relaxion 2049 Günlük Okul Sırt Çantası
  5. Benetton Üç Bölmeli Sırt Okul Çantası 70017 Bordo

Okul Çantası Lise

Okul çantası lise ve ilkokul çağındaki çocukların defter, kitap ya da çeşitli kırtasiye araç gereçlerini taşıdıkları seçeneklerden biridir. Sırt desteği sağlayan, ergonomik yapılarıyla dikkat çeken tasarımlar, yalnızca okul çağındaki kişiler tarafından değil her yaştan insan tarafından kullanılabilir. Farklı bölmelere sahip olan araç gereçlerin içerisinde özel eşyalarınızı da güvenilir bir şekilde koyabilirsiniz. Örneğin sırt destekli çeşitler, spor malzemeleri taşımak için de tercih edilebilir. Ürünler, rahat ya da konforlu bir şekilde taşınabildiği için kullananlara büyük bir avantaj sunar. Lider markalar tarafından üretilen, satışa sunulan çeşitler farklı tasarım, renk, şekillere sahiptir. Lise okul çantaları, üretici markaların logoları ve çeşitli baskıların bulunduğu çeşitleri ile de öne çıkar. Kaliteli malzemelerden üretilen materyaller, uzun süreli kullanım deneyimi sunduğu için tercih sebebidir. Lise öğrencisi okul çantası seçeneklerini incelemek için Akakçe’yi inceleyebilirsiniz.

Ergonomik Tasarımlı Lise Okul Çantası Modelleri

Okul sırt çantası lise öğrenimi gören öğrenciler tarafından tercih edilir. Birbirinden farklı dünya markaları tarafından üretilen okul araç gereçleri; çeşitleri ya da tasarımları bakımından kişilere farklı seçenekler sunar. Örneğin sırt için tasarlanan tasarımlar, son derece kullanışlı bir şekilde hazırlanan çeşitlerden oluşur. Birden fazla fermuarlı bölmesi bulunanların, cepli gözleri de mevcuttur. Cepli gözler içerisinde su şişesi gibi eşyaları koymak mümkündür. Sırt çantalarının bölmeleri, hacimleri ya da ebatları markadan markaya göre değişkenlik gösterebilir. Lise öğrencileri için tasarlananlar, çeşitli renkleriyle de dikkat çeker. Siyah okul çantası lise öğrencileri tarafından en çok tercih edilenlerden biridir. Çünkü siyah renk, tüm okul kıyafetleri ile ya da günlük yaşamdaki giysilerle uyum sağlar. Siyah ve lacivert gibi klasik renklerin yanında pembe, mavi, kırmızı ya da turuncu gibi canlı alternatifler de değerlendirilebilir.

Okul çantası modelleri lise öğrencilerinin hemen hemen her gün kullandığı seçeneklerdir. Bir gereksinim olarak görülenler, postacı tasarımlarıyla de beğeni kazanır. Postman adıyla da bilinen tasarımlar; okulların yanı sıra sporda, gezilerde, günlük hayatta da kullanılabilir. Yüksek kalite ya da ergonomik tasarımlarıyla dikkat çeken ürünleri, dilediğiniz zaman her yerde kullanabilirsiniz. Postacı çeşitlerini, ayarlanabilir omuz askılarına sahiptir. Bu durum kullanıcılara, kolay taşıma açısından yardımcı olur. Böylece çanta askılarını dilediğiniz boyuta göre ayarlayabilirsiniz. Üstün kaliteli kumaşlardan hazırlanan postacı seçenekler, fermuarlı ya da çıtçıtlı bölmelerden oluşur. Ürünlerin bölmeleri kolay açma ya da kapatma özelliğine sahip olduğundan okul çağındaki çocukların kullanımı için idealdir. Örneğin, tasarımların ön yüzünde bulunan fermuarlı mini bölmeler, kullanıcılara ergonomik bir hizmet sunar. Böylece çocuklar, önemli ihtiyaçlarına bölmeler sayesinde kolaylıkla ulaşabilir.

Kaliteli ve Dayanıklı Lise Okul Çantası Özellikleri

Lise öğrencileri tarafından kullanılanlar, çeşitleriyle olduğu kadar özellikleriyle de dikkat çeker. Örneğin, lise sırt çantası seçenekleri, çocukların sırtında kolay bir şekilde taşıyabilmeleri için özenle üretilir. Çoğu seçenek, sırt desteklidir. Bu özellik, materyalleri son derece kullanışlı bir hale getirir. Tasarımlar, minimal tasarımlardan oluştuğu için de hem kız hem de erkek öğrenciler tarafından tercih edilebilir. Unisex görünümlü olanlar, fermuarlı olarak tasarlanmıştır. Ana fermuarlı bölme, çantaların geniş hacimli alanıdır. Bu alan içerisinde kitaplar, defterler ya da spor kıyafetleri konulabilir. Büyük olanlar ise lise öğrencilerinin ilk tercihi olabilir. Çünkü büyük bölmelere sahip olanlar içerisine dilediğiniz her şeyi kolaylıkla yerleştirebilirsiniz. Okul çantalarının en dikkat çeken özelliklerinden biri de kaliteli kumaş yapılarıdır. Suya dayanıklı olan kumaşlar, eşyaları korur ve yüksek dayanıklı yapılara sahip olduğu için uzun süreli kullanıma uygundur.

Okul çantalarının özellikleri, kullanıcıların yaş aralıklarına göre de değişkenlik gösterebilir. Küçük yaşlardaki öğrenciler, ortalama 30 cm uzunluğa sahip olanları değerlendirebilir. Büyük sınıflardaki öğrenciler ise en az 40 cm uzunluğa sahip olan seçenekler arasından tercih yapabilir. Genç okul çantası lise için üretilenlerin en önemli özellikleri ayarlanabilir askılara sahip olmalarıdır. Her öğrenci askıları kendi bedenine göre ayarlayarak, maksimum verim elde edebilir. Okul çantalarının dikkat çeken özelliklerin biri de sağlığa zararlı kimyasal maddeleri içerisinde bulundurmamasıdır. Çantalar; PAT, ftalat, formaldehit ya da DMF gibi zararlı içeriklere sahip olmadığı için çocuklarınız için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Ergonomik ya da şık yapılarda olan tasarımlar, kişilerin her türlü ihtiyacını karşılayabileceği şekilde üretilir, satışa sunulur.

Geniş Hacimli Lise Okul Çantası

Lise okul çantaları, eğitim hayatının en önemli ekipmanları arasında yer alır. Özellikle sırt modelleri hem ilkokul çağındaki çocuklar hem de üniversite öğrenim gören gençler tarafından tercih edilebilir. Model çeşitleri bu sebeple farklılık gösterebilir. Örneğin, kız okul çantası lise seçenekleri renkli ve desenli çeşitlerden oluşur. Çeşitli baskılarla da süslenenler arasından kişisel beğeninize uygun seçim yapabilirsiniz. Okul çantası lise bayan için üretilenler ise siyah ve gri gibi klasik renk ya da marka logolu seçenekleriyle beğeni kazanır. Bu çeşitler, erkek kullanıcılar tarafından da tercih edilebilir. Erkek okul çantası lise tasarımları da sade ve baskılı çeşitleriyle dikkat çeker. Erkek öğrenciler için tasarlananlar, geniş hacimli olduklarından içerisine dilenen her eşya kolay bir şekilde yerleştirilebilir. Okul çantası lise kadın ve erkeklere özel üretilen modeller arasından kişisel beğeninize uygun seçim yapabilir, stilinizi yansıtan seçeneklere ağırlık verebilirsiniz.

Lise Okul Çantası Seçimi Nasıl Yapılır?

Lise okul çantası ve resim çantası seçenekleri, öğrenim hayatının olmazsa olmazları arasında yer alır. Öğrencilere özel olarak dizayn edilen modeller, büyük ve küçük yapılarıyla dikkat çeker. Ayrıca ürünler, çeşitli markalar tarafından üretildiği için tasarımdan tasarıma farklılık gösterebilir. Lise okul çantası satın almak isteyen kişiler, kendileri ya da çocukları için en ideal tasarımı seçerken, bazı durumları göz önünde bulundurmalıdır:

Lise Okul Çantası Fiyat Seçenekleri

Lise okul çantası seçenekleri, özgür bir şekilde hareket edebilme imkanı sunar. Ürünler, ergonomik sırt desteğine sahip oldukları ise lise çağındaki gençler rahatlıkla kullanabilir. Sırt destekli modelleri arasından seçim yapan ebeveynler, ürünlerin fiyat seçeneklerini araştırır. Okul çantası fiyatları lise öğrencileri tarafından da merak edilir. Böylece kullanıcılar, “Sırt destekli modeller ne kadar?” diye sorar. Ürünlerin fiyatları, markalarına ve modellerine göre değişkenlik gösterebilir. Ayrıca ebat, hacim ve bölme sayısı gibi faktörler de fiyat etiketlerini belirleyen unsurlar arasındadır. Ürünler, genel olarak avantajlı fiyat seçeneklerinden oluştuğu için her kullanıcı kendi bütçesine uygun bir seçim yapabilir. Lise okul çantası önerileri ve için yorumları da incelemek ve kullananların görüşlerinden yararlanmak mümkündür. Yorumlar sayesinde kırtasiye ürünleri ve defter fiyatları hakkında da fikir edinebilirsiniz. Okul çantası lise ucuz seçenekleri Akakçe sayesinde incelenebilir ve tercih yapılabilir.