Postacı Okul Çantası

Postacı Okul Çantası Fiyatları

17 farklı Postacı Okul Çantası için fiyatlar listeleniyor.

Çok SatanlarEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatEn Yüksek PuanEn Yeniler

ErkekKızİlkokulLise100 - 150 TL 150 - 250 TL SırtÇekçekli34Marka
Filtrele

Seçili Özellikler:Tipi: Postacı Kaydet

Fiyatı
- 0 - 50 TL50 - 100 TL100 - 150 TL150 - 250 TL250 TL üstü
Markası Özellikler Karakterler Türü Tipi Postacı Yükseklik Genişlik Derinlik Göz Sayısı Cinsiyet Ürün Puanı

Erkek Okul ÇantasıHummel Erkek Okul ÇantasıKız Okul Çantasıİlkokul ÇantasıLise Okul ÇantasıOkul Sırt ÇantasıÇekçekli İlkokul ÇantasıSu Geçirmez Okul Çantası3 Gözlü Okul ÇantasıSiyah Okul ÇantasıUnisex Okul ÇantasıÇekçekli Anaokulu Çantası

En Çok Karşılaştırılan Okul Çantaları

Bunlara Da Bakabilirsiniz

Postacı Okul Çantası Sıkça Sorulan Sorular

En çok satan Postacı Okul Çantası hangileri?

Akakçe'de alışverişçilerin en çok satın aldığı 5 farklı Postacı Okul Çantası:
  1. Faber-Castell Postman Mono Postacı Çantası
  2. Old Cotton Cargo 7059 Postacı Omuz Çantası Bayan ve Erkek için Çapraz Su Geçirmez Mumlu Kanvas Okul Tablet Çanta
  3. Faber-Castell Doğa Postman Çanta
  4. Pembe Postacı Okul Çantası + Tuffex Matara
  5. Yaygan 62582 Winx Club Kız Çocuk Postacı Okul Çantası

En Ucuz Postacı Okul Çantası Fiyatları Akakçe'de!

Öğrenciler için en önemli ekipmanlardan biri, okul çantalarıdır. Okul malzemeleri ve çeşitli eşyaları muhafaza etmek için kullanılan okul çantaları, farklı modeller ile çocukların beğenisine sunulur. Bunlardan biri de, postacı okul çantası modelleri olarak ön plana çıkar. Pek çok marka, postacı okul çantaları üretir. Bunların arasında, kırtasiye malzeme konusunda önde gelen markalar ve spor giyim alanında üretim yapan markalar da bulunur. Postacı okul çantaları, pek çok farklı tarzda imal edilir. Bazı modeller sade bir tasarım ile öğrencilerin karşısına çıkarken, bazılarında çeşitli figürler yer alır. Bunun dışında postacı okul çantaları, kitap ve defter taşımanın dışında çeşitli aktiviteler için de kullanılabilir. İster geziye çıkarken ister de yolculuk yaparken, çantaların içerisinde önemli eşyalarınızı koyabilirsiniz. Ayrıca bu ürünler omuzdan aşağıya doğru uzanan yapıya sahiptir. Böylece oturduğunuz zaman çantanızı önünüze çekebilir ve eşyalarınızı gözünüzün önünde tutabilirsiniz. Bu sayede postacı okul çantaları, sırt çantalarına göre değerli eşyaları güvende tutma konusunda avantaj sağlar. Öte yandan postacı tarzında olan okul çantaları farklı malzemelerden üretilir. Çantanın üretildiği malzeme çeşidi, postacı okul çantası fiyatları üzerinde etkili olur. Postacı okul çantalarında daha çok kumaş malzeme kullanılsa da; suni deri malzemeden üretilen çantalar da bulunur. Online alışveriş konusunda olan akakce.com ise ürünlerin yanı sıra fiyat bilgisi de verir. Bununla birlikte seçtiğiniz ürünü en uygun fiyatla satan online mağazayı da gösterir. Böylece beğendiğiniz çantaya daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

En İyi Postacı Okul Çantası Modelleri

Postacı çantası tarzında üretilen okul çantaları, sahip oldukları tasarımlar ile birbirlerinden ayrılır. Tasarım konusunda çantanın hitap ettiği yaş kitlesi önemli rol oynar. Küçük yaştaki öğrenciler için tasarlanan postacı okul çantası modelleri, rengarenk görünümleri ile öne çıkar. Bu çantalarda, çeşitli çizgi film figürlerinin yanı sıra eğlenceli şekiller yer alır. Daha büyük yaştaki öğrenciler için de daha sade modeller tasarlanır. Büyük yaştaki kullanıcılar için üretilen pek çok çanta, tek renge sahiptir. Bazı postacı okul çantaları ise emprime desenleriyle öğrencilerin beğenisine sunuluyor. Ayrıca, futbol takımlarının temasıyla süslenen postacı okul çantaları da vardır. Diğer yandan, postacı çantası şeklinde tasarlanan okul çantalarında sık sık dijital baskı tekniğine de rastlanır. Bununla birlikte, postacı okul çantaları kapaklı ya da kapaksız modeller olarak kullanıcılara sunulur. Ayrıca çantada bulunan göz sayısı, çantanın ebadına göre değişir ve bu ürünlerde genel olarak fermuarlı açma-kapama sistemi kullanılır.

Postacı Okul Çantası Yorumları

Her tür okul çantasını alırken dikkat etmeniz gereken durumlar olduğu gibi, postacı okul çantaları satın alırken de göz önüne alınması gereken detaylar bulunur. Öncelikle, çantanın tasarımının, çocukların gelişimini olumsuz şekilde etkileyecek bir yapıda olmaması gerekir. Postacı okul çantası yorumları ise size bu konuda yardımcı olabilir. Postacı okul çantası modelleri ile ilgili yapılan yorumlar, hangi markanın ürününü seçmeniz gerektiği konusunda size fikir verebilir. Pek çok farklı modeli bulabileceğiniz akakce.com’da, çanta satın almak isteyenler için ürünlerin yanı sıra satıcıları sıralar. Böylece, kullanıcılar postacı okul çantası yorumları ile satıcı hakkındaki yorumlara ulaşabilir. Siz de satın aldığınız ürün hakkındaki fikirlerinizi akakce.com üzerinden belirterek, postacı okul çantası yorumları hakkında araştırma yapan diğer tüketicilere yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca satın aldığınız ürünle ilgili puanlama yapabilir, bu sayede başka kullanıcılara ürün hakkında ipucu verebilirsiniz.

Postacı Okul Çantası Özellikleri

Postacı okul çantası özellikleri konusunda dikkat edilmesi gereken ilk detay kayış olarak öne çıkar. Bazı kayışlar ince yapıları ile belli bir süre sonra kullanıcıyı rahatsız eder. Bu sebeple omzunuzu acıtmayacak kalınlığa sahip olan ürünleri tercih etmeniz gerekir. Bazı çantaların kayışında ise omuzla direkt teması engelleyen yumuşak parçalar bulunur. Böylece, kullanıcıların çantayı kullanırken daha rahat olması amaçlanır. Postacı okul çantası özellikleri ile ilgili bir diğer husus ise çantanın ağırlığıdır. Çantalar, eşya konulunca zaten ağır hale gelir. Ağır bir şekilde üretilen çantalar ise kullanıcının hissettiği ağırlığı daha üst seviyelere çıkarır. Böylece uzun süreli kullanıma uygun olmaz. Dolayısıyla postacı okul çantalarını seçerken hafif ürünleri tercih etmek avantaj sağlar. Bir diğer nokta ise bölme sayısı olur. Bazı postacı çantası modellerinde, daha küçük eşyaları muhafaza edebileceğimiz alanlar bulunur. Böylece bu çantalar, tüketicilere daha fonksiyonel kullanım sunar ve küçük eşyalar ile büyük eşyalar birbirlerine karışmaz.

Postacı Okul Çantası Kampanyaları ve İndirimleri

Okul çantası modelleri, sahip oldukları özellikler ile birbirlerinden ayrılır. Özellikler, aynı zamanda okul çantası fiyatlarıyla da paralellik göstermektedir. Çantanın boyutu, üzerinde taşıdığı donanımlar ve üretildiği malzeme fiyat konusunda etkili olur. Ayrıca okul çantası fiyatı konusunda ürünün markası da etkisi bulunur. Ünlü bir marka, postacı okul çantası fiyatı konusunda, diğer markalara göre daha üst seviyelerde seyredebilir. Bununla birlikte postacı okul çantası kampanyaları ve indirimleri ile bu ürünler daha uygun seviyelere gelir. Postacı okul çantası fiyatları üzerinden yapılan indirimler sayesinde daha çok kişi kaliteli ürünlere erişebilir. Öte yandan akakce.com, postacı okul çantası fiyatı konusunda araştırma yapan tüketicilere kolay imkanlar sunar. Herhangi bir ürüne tıkladığınız zaman akakce.com, o ürünü satan online mağazaları da sıraladığı için beğendiğiniz çantanın hangi satıcıda kaç para olduğunu görebilirsiniz.