Oppo Fiyatları ve Kampanyaları

Oppo AvizeOppo Işık SistemiOppo Kadın CeketOppo Saat KordonuOppo Tripod Aksesuarı

En Popüler Oppo Ürünleri

En Çok Takip Edilen Oppo Ürünleri

En Çok Yorum Alan Oppo Ürünleri

Fiyatı En Çok Düşen Oppo Ürünleri

Oppo

Yenilikçi teknolojilere sahip cep telefonu modelleriyle teknolojisi sektöründe yerini alan Oppo birçok farklı alanda ürün tasarlar. Cep telefon modelleriyle girdiği sektörde kulaklık, saat tablet gibi farklı teknolojik ürünler üretir. Oppo akıllı telefon modelleri geniş ekran seçenekleri sayesinde akıllı telefon kullanıcıları tarafından sıkça tercih edilir. Ekran özellikleri son derece üstün teknolojiler sayesinde geliştirilir. Oppo ürünlerinde canlı, net ve gerçekçi görüntüler elde etmek için geliştirilen ekran teknolojilerini kullanır. Oppo cep telefonu modelleri şık tasarımlarıyla teknoloji severlerin beğenisini kazanır. Üst düzey temel donanım özelliklerine sahip olan farklı alanlardaki Oppo teknolojik ürünlerle yenilikçi teknolojiyi hayatınıza entegre edebilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla kulaklık, saat, tablet ve telefon gibi farklı ürünlere akakce.com garantisiyle en uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Teknolojiyi Hayatınıza Oppo ile Dahil Edin

Farklı teknolojik özellikleri kullanarak üretilen Oppo ürünleri hayatınıza teknolojiyi dahil etmeyi hedefler. Oppo telefon modelleri üst düzey donanım özellikleri ile size son derece hızlı ve verimli bir kullanım sunar. Geniş RAM kapasitesine sahip olan telefon modelleri en zorlu uygulamaları bile çok rahat bir şekilde çalıştırabilir. Hızlı çalışan arayüz ve uygulamalar arası geçişi son derece seri bir şekilde yapabilirsiniz. Oppo akıllı telefon serisinde AX, RX, Reno, A ve F öne çıkar. Bu akıllı telefon serilerinin tamamı farklı tasarımlara ve özelliklere sahiptir. Oppo cep telefonu modelleri 32 gb, 64 gb ve 128 gb olmak üzere farklı depolama kapasitelerine sahiptir. Fotoğraf, video, uygulama gibi çeşitli verilerinizi saklayabilirsiniz. Çerçevesiz ve sonsuz ekran tasarımı sayesinde sizlere eşsiz bir ekran deneyimi yaşatır. Çizilmelere karşı son derece dayanıklı Coming Gorilla Glass cam teknolojisi sayesinde uzun süre boyunca herhangi bir sorun şekilde kullanabilirsiniz. Uzun pil ömrü ile bir kez şarj ettiğinizde gün içerisinde tekrar şarj etmeden telefon modelinizi kullanabilirsiniz. Ön ve arka kamera olmak üzere çift kamera sayesinde mükemmel selfieler çekebilirsiniz. HDR ve portre modu sayesinde herhangi birine ihtiyaç duymadan ön kamera ile istediğiniz fotoğrafları çekebilirsiniz. Arka kamerası ile ise profesyonel fotoğrafçı gibi fotoğraflar elde edebilirsiniz. Oppo kulaklık modelleri ise Bluetooth ve kablolu olarak ikiye ayrılır. Bluetooth’lu kulaklık modelleri ile istediğiniz her alanda rahat bir şekilde müzik dinleyebilirsiniz. Mikrofon özelliği sayesinde aynı zamanda kulaklığınız ile görüşmeler yapabilirsiniz. Kutusu ile şarj edebileceğiniz Bluetoothlu kulaklık modellerini uzun süre boyunca tekrar şarj etmeden kullanabilirsiniz. Siz de farklı kulaklık ve telefon modelleri sayesinde yenilikçi teknolojiyi hayatınıza entegre edebilirsiniz.

Oppo Ürünleriyle İletişiminiz Hiç Kesilmesin!

Oppo kullanıcılarının istek ve ihtiyaçlarını her daim yakından takip eder. Bu sayede her zaman sizlerin istek ve ihtiyaçlarına uygun ürünler bulabilirsiniz. Oppo son model ürünleri ile sizlere yenilikçi teknolojiler sunar. Oppo tablet modellerini isterseniz okul isterseniz iş yaşamınızda kullanabilirsiniz. Kolay taşınabilir olma özelliği sayesinde online derslerinize katılmak ya da ofis dışında da işlerinizi yapmaya devam etmek için tablet modellerini kullanabilirsiniz. Dokunmatik ekranı sayesinde saniyeler içerisinde işlerinizi halledebilirsiniz. Yardımcı kalemi sayesinde tabletinizde not tutabilirsiniz. Oppo modelleri ile aynı zamanda uygun fiyatlı olma özellikleri sayesinde rahat bir şekilde satın alabilirsiniz. Tablet modellerini bilgisayarınız ile senkronize edebilirsiniz. Bu şekilde ofiste ya da evdeyken bilgisayarınızı kullanabilir dışarıda ise tabletinizi kullanabilirsiniz. Yüksek işlemci ve RAM özellikleri ile yüksek kapasitelere sahip uygulama ve dosyaları rahatlıkla açabilirsiniz. Yüksek depolama olanağına sahip olan Oppo 128gb telefon ve tablet modelleri ile yüksek boyutlara sahip dosyalarınızı, sunumlarınızı, fotoğraflarınızı ve videolarınızı depolayabilirsiniz. Aynı zamanda çok sayıda uygulamayı telefon ve tabletinize rahat bir şekilde indirebilirsiniz. Oppo 64 gb depolama alanına sahip olan cihazları ise harici Micro SD kartlar ile 128 gb’a kadar yükseltebilirsiniz. Telefon, tablet, Bluetoothlu kulaklık modellerinin yanında Oppo şarj aleti ücretsiz bir şekilde gönderilir. Olası bir arıza, kaybetme ve farklı bir hasar durumunda tüm ürünlerin şarj aletlerini harici bir şekilde de satın alabilirsiniz.

Muhteşem Özellikteki Oppo Ürünleri

Oppo Watch, akıllı saat modelleriyle gün içerisinde telefonunuza bağlı kalmadan işlerinizi halledebilirsiniz. Akıllı saat modelleri telefonunuz ile senkronize edilir ve daha sonra telefonunuza gelen bildirimler akıllı saatinize gelmeye başlar. Bu sayede sürekli telefonunuzu kontrol etmek zorunda kalmazsınız. Aynı zamanda akıllı saat modelleri adımlarınızı sayar, nabzınızı takip eder ve farklı spor aktivitesi modları sayesinde kaç dakika boyunca spor yaptığınızı ve ortalama kaç kalori yaktığınızı gösterir. Spor yaparken yanınıza telefonunuzu almanıza gerek kalmaz. Oppo serisi ürünleri ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Tamamen dokunmatik bir şekilde kullanılabilen tablet, telefon, akıllı saat, kulaklık modelleri ile teknolojinin keyfini çıkarabilirsiniz. Oppo telefon modelleri Android işletim sistemine sahiptir. Android işletim sistemi hızlı olma özelliğine sahiptir. Google Play aracılığı ile telefon ve tablete yeni uygulamalar indirebilirsiniz. Aynı zamanda uygulamaların akıllı saat desteğinin olup olmadığına da dikkat edebilirsiniz. Bu sayede tablet, telefon ve akıllı saatinizi birbiriyle uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Siz de ihtiyacınız olan ürünlere karar verebilir özellikle sağlığınızı kontrol etmek için akıllı saat fiyatlarını inceleyerek tarzınıza uygun seçimler yapabilirsiniz.

Oppo Ürün Seçiminde Dikkat Etmeniz Gerekenler

Oppo modelleri arasında seçim yaparken öncelikli olarak ürün kategorisine karar vermeniz gerekir. Satın almayı düşündüğünüz ürün kulaklık ise ürünün bas özelliğine, dışarıya ses vermemesine, kulağınızı uzun süreli kullanımda rahatsız etmemesine dikkat edebilirsiniz. Tablet modellerinde ise ekran boyutuna, inceliğine ve ağırlığına dikkat edebilirsiniz. Telefon modellerinde ise ekran boyutundan çerçeve özelliğine, işletim sisteminden kamera özelliğine kadar birçok farklı özelliği göz önünde bulundurabilirsiniz. Dilerseniz Oppo yorumlarını okuyarak satın almayı düşündüğünüz ürünler hakkında ayrıntılı fikir sahibi olabilirsiniz. Oppo özellikleri sizlerin günlük hayattaki, iş yaşamındaki ve okul hayatınızdaki ihtiyaçlarınızın tümünü karşılayabilecek şekildedir. Satın almayı düşündüğünüz ürünlerin sayfasında yer alan ürün özelliklerini sipariş vermeden önce mutlaka okumalısınız. Siz de Oppo ürünleri ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Oppo Modelleri Akakçe’de

Oppo fiyat seçenekleri ürünlerin özelliklerine ve modellerine bağlı olarak değişiklik gösterir. Oppo saat modellerinin fiyatlarıyla telefon modellerinin fiyatları birbirinden ayrıdır. Dolayısıyla satın alma işlemi öncesinde fiyat karşılaştırması yapılacağı zaman aynı ürün türleri arasında yapılması gerekir. Oppo Türkiye satışa sunduğu tüm ürünlerin yüksek kalite standartlarına uygun olacak şekilde üretilmesine özen gösterir. Bu sayede sizlere son derece kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunar. Siz de avantajlı fiyatlarla yeni bir Oppo satın alabilirsiniz. Oppo ürünlerinin kutularında ürün dışında batarya ve şarj kablosu bulunur. Dilerseniz telefon bataryası gibi uzun süreli kullanımlarda çeşitli arızalar yaşayabileceğiniz ürünleri ayrı olarak da satın alabilirsiniz. Bu şekilde parçaları yenileyerek satın aldığınız ürünleri uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Belirli bir fiyattaki ürünleri görüntüleyebilmek için maksimum ve minimum fiyat aralığını belirleyebilirsiniz. Böylece sadece bütçenize uygun olan ürünleri görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda fiyata göre artan ve azalan bir şekilde ürünleri sıralayabilirsiniz. Böylece ilk sırada en uygun fiyatlı ya da en pahalı ürünleri görüntüleyebilirsiniz. Kampanya dönemlerini takip ederek satın almak istediğiniz ürünleri daha avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.